>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto zostanie Mistrzem Świata?

Status
Zamknięty.
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Hehe, bardzo lubie Argentynę ale rzeczowo patrząc pod wodzą Maradony grają miernie, mają farta bo trafili do najsłabszej grupy bo Grecy i Nigeria to cinie drużyn sprzed paru lat.
Co do Anglii to w sumie dla mnie porównywalne z Argentyną w pewnej kwestii w grupach będą imponować potem klapa ostatno dobrze grającą Anglie widziałem za czasów Shearera, Włochy i Hiszpania to dla mnie zespoły które potrafią grać równo potrafiące rozłożyć siły na cały turniej i pewnie która z tych ekip sięgnie po tytuł
Drużyny które już w grupach będą grały na maxa po prostu szybko polecą w seriach eiminacyjnych jak to właśnie argentyna sprzed 4 lat co Serbów kosili chyba po 4-1
Co do Brazylii to będą się liczyć ale ich finezja kontra żelazna taktyka=ich porażka
 
andy-breeze 0

andy-breeze

Użytkownik
Bardzo liczę na Holandię, mam nadzieję, że dotrą minimum do półfinału. Marzę o finale.
A król strzelców? -Oczywiście Arjen Robben :]
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
w sondzie nie było Meksyku, więc dałem głos na Polskę :p
ja mam nadzieję, że wygra ktoś spoza grona faworytów. Mam również nadzieję, że nie będzie to drużyna pokroju Greków, grająca na wynik i niszcząca piękno futbolu, a drużyna taka jak Meksyk, grająca do przodu, posiadająca w składzie świetnych technicznie zawodników, a do tego waleczna.
drugim moim typem jest Serbia, ale to z sentymentu i szacunku dla selekcjonera tej reprezentacji - Radomira Antica.
nie będę stawiał na to pieniążków, mam tylko nadzieję, że turniej będzie ciekawy, pełen niespodzianek i przede wszystkim emocjonujących widowisk ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Jeśli spełnią się moje obliczenia to królem stzrelców będzie ktoś z:

1) Messi (ARG)
2) Villa (ESP)
3) Rooney (ANG)

A mistrzem świata Argentyna lub Brazylia!
a co tu wyliczać ? ???? 3 świetnych klubowych podkreslam klubowych snajperów ! Dlaczego to podkreślam ? Messi jakoś mi się nie widzi aby miał ciągnąć grę Argentyny prędzej Milito albo Tevez. Wszyscy Messiemu zarzucają że nie gra tak dobrze w reprze jak w klubie i coś w tym jest. Dlatego Argentyna nie widzi mi się Argentyna jako zwycięzca. Brazylia ? Prędzej bym ich typował. Nie obliczalni kompletnie.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Moimi faworytami do zdobycia Mistrzostwa jest zespół HOLANDI a jeśli nie Oni to może Niemcy albo Anglia tak mi się wydaje...
A co do drużyn które zawiodą na tych mistrzostwach to wydaje mi sie że to może być Argentyna, Portugalia, Włochy. Wszystkie te 3 zespoły najdalej zajda to ćwierćfinałów takie jest moje zdanie.A Portugalia czy wyjdzie z grupy...hmmm.....
 
kulas122 0

kulas122

Użytkownik
Nikt nie mówi o Niemcach a to są skurw**yny. Oni zawsze coś wsadzą w 90 min. Zawsze coś ugrają. Przypominam finał 2002, 3 miejsce w 2006 i finał w 2008 także nic tylko się ich bać. Grają regularnie i dobrze.
Dla mnie są oni do stawiania. Rzadko wykręcają wały. A kurs na mecz z Australią 1.50 ? Przecież bardzo pozytywny ;-) a nie wygrają ? Muszą dobrze zacząć zwłaszcza że mają mocną grupę. Australia nie chłopcy do bicia, ale myślę, że z Niemcami sobie nie poradzą.
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
Nikt nie mówi o Niemcach a to są skurw**yny. Oni zawsze coś wsadzą w 90 min. Zawsze coś ugrają. Przypominam finał 2002, 3 miejsce w 2006 i finał w 2008 także nic tylko się ich bać. Grają regularnie i dobrze.
Dla mnie są oni do stawiania. Rzadko wykręcają wały. A kurs na mecz z Australią 1.50 ? Przecież bardzo pozytywny ;-) a nie wygrają ? Muszą dobrze zacząć zwłaszcza że mają mocną grupę. Australia nie chłopcy do bicia, ale myślę, że z Niemcami sobie nie poradzą.
heh dokladnie Niemcy to jedna z najbardziej przewidywalnych reprezentacji jak dla mnie - daja sporo zarobic bo rzadko sa niespodzianki, no czasem jakis towarzyski im nie wyjdzie a tak to łatwo przewidziec :]
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Pytanie bardzo trudne i przewidziec to kto zostanie mistrzem świata jest ciężko, składa się na to wiele czynników, które zadecydują. Ja w sondzie oddałem głos na reprezentacje Holandii. Mają bardzo dobry zespół. Już podczas Euro 2008 pokazali kawał dobrej piłki. Teraz za czasów van Marwijka udoskonalili jescze defensywe i wyglądają naprawde mocno. Mecze sparingowe robią wrażenie. Grają poukładaną i skuteczną piłkę. Wrażenie robią formacje ofensywne. Van Persie, Sneijder, Robben, van der Vaart, a są przecież jeszcze Afellay czy Huntelaar. Oranje zawsze grają ciekawie, teraz tak jak mówie do tego pewnie spisują się w defensywie, w eliminacjach mało bramek stracili. Pewny bramkarz Stekelenburg, dobry środek z Heitingą i Mathijsenem. Włączanie się bocznych obrońców to zawsze domena Pomarańczowych, obecnie bardziej ofensywna wydaje się prawa strona z van der Wielem niż lewy bok z nieco starszym już van Bronckhorstem. W środku pola wojownik Van Bommel, takiego kogoś brakowało za na poprzednim turnieju, ale nie było mu wtedy po drodze z Van Bastenem. Może Davids to z niego nie jest, ale walki nie można mu odmówic. A ofensywa mówi sama za siebie. Wspomnieni wyżej gracze mieli bardzo dobry sezon. No może jedynie Van Persie długo pauzował z powodu kontuzji, ale mecze z Ghaną i Meksykiem pokazały że po tym już nie ma śladu nawet. piękne gole jakie strzelił Mkesykanom. Holendrzy będą się liczyc na tym turnieju! Grupe mają do przejścia, Kamerun i Dania pewnie powalcza o 2msc w tej stawce. Japonia chyba za słaba fizycznie na pozostałe zespoły. Idąc dalej w przypadku awansu z pierwszego miejsca Pomarańczowi trafią w 1/8 finału na kogoś z grupy gdzie są Włochy, Paragwaj, Słowacja i Nowa Zelandia. Na chwile obecną ciężko przewidziec kto by to był rywalem Oranje, ale na pewno zespoły w zasięgu. Idąc dalej niestety Holandia może trafic na Brazylie jeżeli ta zajęła by pierwsze miejsce w swojej grupie śmierci z Portugalią i WKS. Tutaj już się zaczną schody, ale przecież nie wszystko będzie tak przewidywalne. Aby wygrac Mundial trzeba wygrywac z potentatami, a Brazylia jest do pokonania jak najbardziej.
Holendrom kibicuje od kilku lat i na tej imprezie nie będzie inaczej ;)

Zabójczy tercet Pomarańczowych ;)
A dlaczego nie zagłosowałem na inne zespoły ?
Włosi ,a więc obrońca tytułu poprostu nie ma kim postraszyc, brak tam takiego kreatora gry, człowieka, który w sposób niekonwencjonalny potrafiłby zagrac do partnera czy przedryblowac rywali. Takim kimś mógłby byc np Cassano, ale jego nie ma. Pirlo miał turniej życia w 2006r. Od tego czasu gra o wiele słabiej, Cannavaro już mysli o emeryturze bardziej, podpisał teraz kontrakt z Arabami. Atak statyczny, gdzie te czasy kiedy grali Baggio, Vieri czy Del Piero. Włosi z grupy wyjdą ale tam już bedą głownym zespołem do odstrzału jak dla mnie.
Kazdy mówi, że Hiszpania wygra, ale powtórzyc sukces z ME będzie bardzo cięzko. Udało się to chyba tylko Francuzom w 1998 i 2000 roku. Sparingi tej reprezentacji także mnie nie przekonują. ale turniej pokaże swoje, pewnie zajdą wysoko, ale myślę że akurat MŚ nie zdobędą.
Argentyna ma łatwą grupe, którą powinna wygrac, potem trafią na kogoś z grupy gdzie są Meksyk, Urugwaj, Francja, RPA. Teoretycznie nie powinni się nikogo obawiac, ale mają &quot;trenera&quot; Maradone więc nie wiem czego się po nich spodizewac. Złota raczej nie będzie.
Brazil jeden z faworytów, jeżeli dojdzie do wspomnianego meczu Brazil - Holandia w 1/4 to dla mnie będzie to jak przedwczesny finał! Zwycięzca tego meczu może potem pójśc za ciosem i zdobyc złoto. Brazylia prowadzona przez Dunge to brak może wirtuozerii a&#39;la Ronaldinho ale to drużyna wygrywająca i potrafiąca to robic.Są skuteczni.
&quot;Niemiecka maszyna&quot; bez Ballacka, Adlera czy Westermanna, ale ma młodzież zdolną z Ozilem, Marinem, Mullerem, Neuerem czy Podolskim którego jeszce można do tego grona zaliczyc. Niemców nie wolno skreślac nigdy! Podczas Euro2008 ich gra mi się nie podobała w fazie grupowej, a oni dotarli przecież do finału! Będą groźni i na półfinał ich stac.
Anglicy jak zwykle problem z bramkarzem, pamiętamy pewnie wszyscy babola Seamana wpuszczonego za kołnierz na MŚ w Korei i Japonii kiedy strzelał Ronaldinho, obecni bramkarze wcale nie są lepsi i popełniają wiele kiksów. James, Robinson czy Hart. Nie iwadomo kto ma stac w bramce. w ofensywie oprócz Rooneya brakuje mi drugiego takiego egzekutora, Crouch i Heskey to nie są gracze na wygranie MŚ. Max 1/4 daje Synom Albionu niestety...
Francuzów w gronie faworytów nawet nie rozpatruje. A z pozostałych zespołów to moim czarnym koniem jest Meksyk więc może oni sprawią psikusa faworytom;)
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Kazdy mówi, że Hiszpania wygra, ale powtórzyc sukces z ME będzie bardzo cięzko. Udało się to chyba tylko Francuzom w 1998 i 2000 roku.
Doczepie się ???? Udało się reprezentacji RFN w latach 1972-1974, wygrywając w odwrotnej kolejności niż Francuzi w okresie 1998-00, czyli najpierw Euro w Belgii potem MŚ na własnym podwórku.

Anglicy jak zwykle problem z bramkarzem, pamiętamy pewnie wszyscy babola Seamana wpuszczonego za kołnierz na MŚ w Korei i Japonii kiedy strzelał Ronaldinho, obecni bramkarze wcale nie są lepsi i popełniają wiele kiksów. James, Robinson czy Hart. Nie iwadomo kto ma stac w bramce. w ofensywie oprócz Rooneya brakuje mi drugiego takiego egzekutora, Crouch i Heskey to nie są gracze na wygranie MŚ. Max 1/4 daje Synom Albionu niestety...
Generalnie twoje sądy bardzo trafne, nie da się nic dodać za wiele, ale do Anglików mam małe &quot;ale&quot;. Napastnicy wyspiarzy zostali dobrani dokładnie pod kątem taktyki Capello, której Anglicy bardzo często hołdowali już w przeszłości: jeden zwrotny napadzior i jeden ogromny by zgrywał piłki do tego drugiego i odgrywał na skrzydła. Crouch i Heskey w cale nie będą mieli za zadanie strzelać gole oni będą robić miejsce innym zawodnikom. Dlatego właśnie w tej koncepcji zabrakło miejsca dla Benta, który strzelcem w Premiership był wybornym.
 
horus 129

horus

Użytkownik
Mistrz świata? Hiszpania, Argentyna, Holandia - nie widzę za bardzo innej możliwości jak ktoś z tej trójki.
Hiszpania to piekielnie zgrany kolektyw, wszystko tam chodzi jak w zegarku. Imponują i organizacją gry.
Argentyna to cykająca bomba w postaci kosmicznego ataku. Milito, Aguero, Messi, Higuain, Tevez, ach... tylko czy defensywa pozwoli tej bombie eksplodowac?
Holandia to taka mieszanka Hiszpanów i Argentyńczyków. Świetni piłkarze ofensywni i dobrze poukładana gra w środku, którą przyjemnie się ogląda. Wprawdzie są nieco słabsi pod względem organizacji gry niż Hiszpanie i nieco gorsi w atak (albo i nie? ;p) niż Argentyńczycy, ale byc może taka mieszanka dwóch stylów doprowadzi do sukcesu? Kto wie...
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
A ja stawiam na Anglię. Nie wiem czemu ale jakoś po głowie mi chodzi, że to własnie oni zostaną w tym roku mistrzami świata. Argentyna i Brazylia mnie nie przekonują. Afryka i ekipy typu USA, Australia czy Korea Płd mogą namieszać ale wygrać mundialu nie zdołają, a pozostali europejscy potentaci jak Włochy, Francja, Niemcy czy Portugalia również nie pasują mi do tego aby w RPA zatriumfować. Pozostają Hiszpanie. Obok Anglików moim zdaniem główny faworyt imprezy. Jeśli dobrze kojarzę to zagrać mogą dopiero ze sobą w finale i właśnie taki skład finału mi się widzi. Oczywiście ze zwycięstwem Wyspiarzy.
Wtedy wcale nie wspomniałem o Holandii. Po kilkunastu dniach muszę za to przeprosić. Oranje obok Anglii to dla mnie na chwilę obecną główny faworyt do tytułu. Mam nadzieję, że mistrzem świata w 2010 roku zostanie właśnie któraś z tych dwóch drużyn.
Jeśli nie, no to te, które mnie nie przekonują czyli Argentyna i Brazylia. Oby nie Hiszpanie, Francuzi, Niemcy, Włosi i Portugalczycy :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom