>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pudzianowski vs. Sylvia

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja stawiam na Pudziana tak czy siak. Przynajmniej będą większe emocje podczas oglądania ;) Wszyscy pewni zwycięstwa Tima widzę - nie wiem czemu. Jego czas już dawno minął i moim zdaniem nie ma sensu wklejać tutaj filmików z jego walk, bo jego forma jest i tak wielką niewiadomą. Pudzian z pewnością niczym nie zaskoczy, ale myślę że odpowiednia taktyka jest przygotowana.
 
bartekros 5

bartekros

Użytkownik
Co myslisz ze przez te 7 miesiecy Sylvia lezal jak ty w kapciach przed telewizorem z browarem w reku????on przez te 7 misiecy lepiej sie przygotowal niz Pudzian w 14 ????
no mnie przed telewizorem to zaszczyt spotkać, bo raczej rzadko przed nim siedzę.
po za tym skończcie marudzic o tych ostatnich porazkach bo jak Sylvia przegrywal to przegral z Nogueira (przez duszenie) i z Fidorem (przez dzwignie) czy to sa pionki Ci zawodnicy???Pewnie nawet ich nie znasz:smile: no sorry tacy znawcy jak ty Fidora pewno znaja.
nie wiem czemu próbujesz mi ubliżać, no ale spoko, może tak zostałeś wychowany, że Ty musisz mieć zawsze racje i nikt innego zdania mieć nie może, nie wnikam ;) przekonamy się dziś po walce. Chociaż prawdopodobnie jak Pudzianowi uda się wygrać to będziesz tłumaczyć, że walka sprzedana
Tim też potrafi nokautowac i mysle ze znokautuje Pudziana
i co, że niby go na tym filmiku go znokautował? Pacnął go lekko za uchem, a Riley dopiero po chwili się przewrócił. Najprawdopodobniej z braku sił. A potem dokończył sprawę uderzeniami
Ja stawiam na Pudziana tak czy siak. Przynajmniej będą większe emocje podczas oglądania :wink: Wszyscy pewni zwycięstwa Tima widzę - nie wiem czemu. Jego czas już dawno minął i moim zdaniem nie ma sensu wklejać tutaj filmików z jego walk, bo jego forma jest i tak wielką niewiadomą.
zgadzam się z Twoją wypowiedzią ;)
 
W 0

wzbmilenium

Użytkownik
poznajecie te rękawice? to mma, panowie, mma...
a to oferta WZB Milenium na dzisiejszą galę:

Sylvia T.-Pudzianowski M. 1,55 - 2,25
Jurkowski L.-Ho Jin Kim 1,6 - 2,05

Sylvia-Pudzian. (zdarz. Inne) :

Sylvia wygra w I rundzie? 2,0
Pudzian. wygra w I rundzie? 3,0

Sylvia wygra na punkty? 2,85

Pudzian. wygra na punkty? 4,0

koniec walki w I rundzie? 1,55

koniec walki przed uplywem 1:00 min? 6,0

Zapraszam do punktów Milenium!
 
R 0

rigged

Użytkownik
poznajecie te rękawice? to mma, panowie, mma...

a to oferta WZB Milenium na dzisiejszą galę:



Sylvia T.-Pudzianowski M. 1,55 - 2,25

Jurkowski L.-Ho Jin Kim 1,6 - 2,05

Sylvia-Pudzian. (zdarz. Inne) :


Sylvia wygra w I rundzie? 2,0

Pudzian. wygra w I rundzie? 3,0

Sylvia wygra na punkty? 2,85


Pudzian. wygra na punkty? 4,0


koniec walki w I rundzie? 1,55


koniec walki przed uplywem 1:00 min? 6,0

Zapraszam do punktów Milenium!

Kurs marny na Pudziana i jeszcze ten podatek :;/: 2.65 w unibet robi wielka róznice ????


Miejmy nadzieje, ze nasz rodak wygra. Zapowiadal, ze jego taktyka bedzie zupelnie inna. Wedlug mnie ten Sylvia jest przereklamowany.


e:
w 365 kurs 3.00 ???? warty ryzyka
 
H 0

heri18

Użytkownik
Zastanawiam się dlaczego nie mogę obstawić walki na pinnaclesports, mimo że mają tą walkę w ofercie. Gdy nie jestem zalogowany mogę wejść w zakładkę MMA &gt; Other Leagues, natomiast gdy jestem zalogowany, po kliknięciu w to samo wyskakuje mi &quot;
You must select at least one sport.
Please click on the Continue button, then make a selection from the Wager Menu.&quot;

Co jest?
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Ja stawiam na Pudziana tak czy siak. Przynajmniej będą większe emocje podczas oglądania ;) Wszyscy pewni zwycięstwa Tima widzę - nie wiem czemu. Jego czas już dawno minął i moim zdaniem nie ma sensu wklejać tutaj filmików z jego walk, bo jego forma jest i tak wielką niewiadomą. Pudzian z pewnością niczym nie zaskoczy, ale myślę że odpowiednia taktyka jest przygotowana.
Na pewno Tim nie zapomniał jak się walczy, a potrafi to robić skoro został mistrzem UFC. Co prawda było to kilka lat temu ale nie wydaje mi się, że zapomniał jak to się robi. Oglądałem walki Silvy i powiem szczerze, że boksować potrafi, w klinczu również potrafi walczyć chociażby kolanami a to jest duża zaleta. Na pewno wolniejszy jest niż kiedyś ale Pudzian również nie należy do szybki zawodników. Dłuższy zasięg ramion jest plusem dla amerykanina więc myślę, że walka będzie ciekawa. Trudne zadanie przed Mariuszem i wydaje mi się, że jednak polegnie i tak stawiam ale jeśli wygra to też będę się cieszył bo to w końcu Polak. Czym Pudzian może zaskoczyć Tima? Wysokim kopnięciem na głowę heh z Najmanem były low-kici, z japończykiem stójka i boksowanie co nie wyszło najlepiej więc może na Silvę Mariusz przygotuje parter? Może w końcu pokaże, że siła którą dysponuje przyda się w walkach, może balacha albo duszenie? Jestem ciekaw naprawdę tej walki ale wszystko przemawia za Silvą.
 
batata 12

batata

Użytkownik
no i co z tego ze 7 misiecy temu???????a pudzian 2 tygodnie temu i myslisz ze to jest pudziana plus???stuknij sie to nie pilka nozna tylko MMA.Co myslisz ze przez te 7 miesiecy Sylvia lezal jak ty w kapciach przed telewizorem z browarem w reku????on przez te 7 misiecy lepiej sie przygotowal niz Pudzian w 14 ???? po za tym skończcie marudzic o tych ostatnich porazkach bo jak Sylvia przegrywal to przegral z Nogueira (przez duszenie) i z Fidorem (przez dzwignie) czy to sa pionki Ci zawodnicy???Pewnie nawet ich nie znasz ???? no sorry tacy znawcy jak ty Fidora pewno znaja.JEDYNY NOKAUT JAKI MIAL SYLVIA TO TEN 9 sekundowy z Mercerem.Tez pewnie myslisz ze Mercer to pionek.Sylvia mial rekord 16-0 i ma sie bac jakiegos Pudziana???Po to go sobie wybral zeby go zlac i zeby przerwac złą passe.
Tim też potrafi nokautowac i mysle ze znokautuje Pudziana.

http://www.youtube.com/watch?v=Ht_O0Ei-1gQ
Widocznie siedział przez te 7 miesięcy w kapciach przed telewizorem, bo praktycznie nic nie schudł od poprzedniej walki, a podobno miał być rewelacyjnie przygotowany i miał wyglądać jak Sylvia za najlepszych lat.
Co do rekordu Sylvi, to fajnie, że miał 16-0, ale to było 7 lat temu, kiedy Sylvia wyglądał jak atleta i ważył poniżej 130 kilogramów.
Tim wygrał ostatnią walkę z Rileyem, ale kto to jest Riley? Kim on jest w MMA. Pozwolę sobie odpowiedzieć za Ciebie-nikim. ????


Pragnę zwrócić uwagę na nogi Sylvi. Ciekawe jak on na nich utrzymuje ten wielki bebech. ????

Jeszcze jedno pytanko. Kto to jest Fidor? Skoro tak dobrze znasz się na MMA, to mógłbyś chociaż dobrze pisać imię wielkiego mistrza tejże dyscypliny. ????
Aha, Pudzian od walki z Kawaguchim schudł blisko 5 kilogramów. ????
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
nie wiem czy było nie chce mi się przezucać tematu, a Silva faktycznie z tymi nogami wygląda jak w tej reklamie 3/4 sąsiada i 1/4 sąsiadki dostanie buta na łydki to się rozłoży
Silva widać nie broni się przed rywalem tylko atakuje więc pewnie będzie młucka zobaczymy kto przetrwa

http://www.youtube.com/watch?v=R04uhV9BhHY
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
Widocznie siedział przez te 7 miesięcy w kapciach przed telewizorem, bo praktycznie nic nie schudł od poprzedniej walki, a podobno miał być rewelacyjnie przygotowany i miał wyglądać jak Sylvia za najlepszych lat.
Co do rekordu Sylvi, to fajnie, że miał 16-0, ale to było 7 lat temu, kiedy Sylvia wyglądał jak atleta i ważył poniżej 130 kilogramów.
Tim wygrał ostatnią walkę z Rileyem, ale kto to jest Riley? Kim on jest w MMA. Pozwolę sobie odpowiedzieć za Ciebie-nikim. ????


Pragnę zwrócić uwagę na nogi Sylvi. Ciekawe jak on na nich utrzymuje ten wielki bebech. ????

Jeszcze jedno pytanko. Kto to jest Fidor? Skoro tak dobrze znasz się na MMA, to mógłbyś chociaż dobrze pisać imię wielkiego mistrza tejże dyscypliny. ????
Aha, Pudzian od walki z Kawaguchim schudł blisko 5 kilogramów. ????
A kim jest Pudzian w MMA??Nikim!!!! A skoro Riley wedlug Ciebie jest cieniasem i nikim to powiem Ci tak gdyby Pudzian w wygranych walkach z Najmanem i Kawaguchim prezentowal sie jak Riley w tej przegranej to by bylo juz cos hehehe
 
adebisi 0

adebisi

Użytkownik
Śmiesznie jest czytać te komentarze ???? Nie udawajcie ludzie, że się znacie na MMA ???? hehe. (mówie tutaj do wybranych...)
Tak samo jak z Kubicą było...tak naprawde 80% ludzi nie zna zasad w F1.
Tak samo i tu. Nie macie pojecia to nie mówcie lepiej nic.

Pudzianowski dostał placka Najmana i kelnera Kawaguchiego.

Ludzie podstawowa kwestia: TO nie walka na Ulicy. Silva może go bić nawet tak, że Pudzian nie będzie czuł jego ciosów, a i tak Silva wygra na punkty bo zada ich wiecej. jeśli Pudzian nie wygra nokautem to Silva wykonczy go na punkty. Innej mozliwosci nie widze. Za mało doświadczenia. Silva co prawda już nie walczy tak jak kiedyś, ale Mistrzem już dwukrotnie był.

Co do Fedora...Zdecydowany Numer 1, z którym Pudzian nie wytrzymał by Rundy wiec tutaj nawet nie ma co komentować.

Moim zdaniem walka Pudziana z Silva to Wielka NIewiadoma.
Ostatnio dostał lekcje Pokory i z pewnego siebie Pudziana stał się racjonalnie myślący człowiek.
Już po walce mina mu troche opadła, a widok podczas walki jak Pudzian ledwo dyszy....bezcenny.

Szanse...50-50
 
bartekros 5

bartekros

Użytkownik
Do BARTEKROS jesli Puedzian dzis wygra to przez miesiac w swoim temacie napisze Twoj nick i dodam ze jestes swietnym znawca mma jesli wygra Silva zrobisz to samo w swoim o ile masz??Idziesz na to????
Po pierwsze to nie bardzo wiem o co Ci chodzi z tym dodaniem nicku, bo ja ani żadnego tematu tu nie zakładałem &quot;swojego&quot; ani nie trzeba mi orderu z napisem &quot;znawca mma&quot; ;) Po drugie bardziej od mma interesuje mnie piłka i f1. A jako, że postanowiłem trochę poszerzyć swoją wiedzę w dziedzinach sportu to zacząłem lukać sporty walki. I po faktach stwierdzam, a właściwie po ostatnich walkach T. Sylvi, że moim.. może tu użyje za mocnego słowa.. &quot;faworytem&quot; w tym spotkaniu będzie Nasz rodak. Na niego stawiam kasę i jemu będę kibicował ;) Pozdrawiam ;)
 
dawidm 9

dawidm

Użytkownik
po kursie 2,5 i więcej value bet na Pudziana jak nic dla mnie (ja postawiłem po 3,0). Tak naprawdę to wielka niewiadoma, ani Sylvia nie wygląda na super przygotowanego (i w poprzednich walkach to pokazał) ani nie wiadomo co zaprezentuje Mariusz. 5 kilo mniej + wnioski z poprzedniej walki i może być naprawdę róznie.
GO GO Mariusz!
 
lynx 0

lynx

Użytkownik
Co do Fedora...Zdecydowany Numer 1, z którym Pudzian nie wytrzymał by Rundy wiec tutaj nawet nie ma co komentować.
Piszesz tak, jakbys byl w przyszlosci i widzial walke fedora z pudzianem i pudzian padl w 10 sekundach, co Ty w ogole gosciu pieprzysz?
Uwierz mi, NAJBARDZIEJ PEWNE ZAKLADY I PEWNIAKI polegaja i tak trzeba to nazwac, najlepszy czasem przegra z najslabszym.
WKurza mnie takie gadanie, nie doszlo do walki, wiec nie moze byc pewny co by bylo mam racje?
To, ze fedor jest dobry to 1 sprawa, jest jeszcze takie cos jak szczescie i niefart, w obydwu przypaddkach fedor moglby przegrac.
Szkoda wiecej pisac na ten temat, bo nigdy nic nie wiadomo, ja postawilem na mariusza z 3 podstawowych wzgledow, kurs, polak i wcale silvia nie jest jakims wygorowanym faworytem, zeby kurs na niego byl 1,35zl...na expekt na mariusza jest az 2,95zl, nigdzie wiekszego nie widzialem.
Ale pamietaj na przyslosc, mozesz byc pewny czegos w 1000000%, a mozesz sie takze gorzko rozczarowac, niewazne jak, wazne, ze moglbys.
 
escabar 24

escabar

Użytkownik
Należy się zastanowić: skoro Mariusz miał problemy z Kawaguchim który za dużo nie walczył, a Mariusz zmęczył się samymi uderzeniami i &quot;uściskami&quot; w parterze... to co może zrobić Sylvii ?
Wiem że tutaj jest wielu patriotów.. ale sport to sport, nie ma patriotyzmu, albo zarabiamy albo stawiamy na tych co lubimy i &quot;nam się wydaje&quot; albo &quot;wierzę że mu się uda&quot;.
 
R 10

rwtwolves

Użytkownik
Kursy na Sylvie nieopłacalne do grania, a na Pudziana pow 2,5 mozna brać. Ja tam podtrzymuje swą ocene sprzed tygodnia: 60/40 na korzysc Tima .
Za drobne na Pudziana mozna próbować , ale stawianie sporej kasy - przesada , to zwykłe value ;)
 
maloun 20

maloun

Użytkownik
WKurza mnie takie gadanie, nie doszlo do walki, wiec nie moze byc pewny co by bylo mam racje?
To, ze fedor jest dobry to 1 sprawa, jest jeszcze takie cos jak szczescie i niefart, w obydwu przypaddkach fedor moglby przegrac.
.
Sorry, ale Fedor to jest człowiek, który urodził się aby walczyć w MMA ???? , maszyna, która eliminuje takie coś jak przypadek i niefart.
Ja tutaj czytałem wiele komentarzy i wszystkie NIE odnosiły się do tego, jakie ma zalety pudzian w tej walce, tylko jaki to jest Sylvia słaby.
A to Sylvia dawno nie walczył, a to ma za sobą lata świetności (pudzian jest tylko o rok młodszy), a to cieniutkie nóżki ma ????
Rozmawiajmy o tym jakie argumenty do klatki wniesie Pudzian, a nie jakich nie wniesie Sylvia. Pudzianowski jedyny argument jaki ma na SYlvie to siła, ale nie siła ciosu, bo jej nie ma, tylko siła jak tu ktoś dobrze napisał statyczna. Pudzian może rzucać Timem to się zgodzę, ale wątpię, żeby znokautował go ciosami.
Pudzian zbił trochę wagi, ale przy jego masie to nie zrobi dużej różnicy, jak ktoś tutaj się łudzi, że Pudzian nagle wytrwa w dobrym tempie 5minut walki to będzie nie mile zaskoczony.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom