>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Newsy i dyskusje dotyczące snookera

Status
Zamknięty.
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Kolego..fcbialas..byłes kiedyś modem? jeśli tak, to wiem, dlaczego już nie jesteś..czytam twoje wypowiedzi..zero składu..
cóż mogę powiedzieć na temat Higginsa...odkąd pamiętam zawodnik ten pozwalał mi zarobić..zawsze uważałem go za dojrzałego gościa..kompletnie mnie zawiódł..tyle pracy na nazwisko, renomę, sukcesy...i taka głupota, z którą od teraz będzie kojarzony przede wszystkim...wielka szkoda..
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Eee tam Hig&#39; zachował się po prostu jak człowiek.
Myślę ,że każdy jest przekupny tylko chodzi o kwestię zer ;-) .
Należy sobie postawić pytanie czy nie chciałbyś 300,000 € za darmo. Snooker to nie jest aż tak bogata dyscyplina jak np. piłka nożna.
A te wszystkie brukowce/pismaki to jedno drugiego warte :|. Chęć zysku/sensacji ,na zgnojeniu kogoś na oczach świata i zniszczeniu kariery.
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Należy sobie postawić pytanie czy nie chciałbyś 300,000 € za darmo.
Będąc Higginsem i mając na koncie 5 mln funtów z samej tylko gry, nie wliczając kontraktów reklamowych - NIE, nie chciałbym.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Będąc Higginsem i mając na koncie 5 mln funtów z samej tylko gry, nie wliczając kontraktów reklamowych - NIE, nie chciałbym.
No właśnie. Też miałem się do tego odnieść. Będąc Higginsem, mając trzy tytuły mistrza świata, 21 innych zwycięstw, 5 milionów funtów i predyspozycje do kolejnych triumfów nie chciałbym.
Pomijam fakt szacunku i uwielbienia w Wielkiej Brytanii, Chinach, a także dzięki WSS w krajach Europy kontynentalnej. No po prostu nie chciałbym.
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
A mieliście kiedyś 5mln na koncie? Nie wiecie jak to jest być &quot;w takim stanie&quot;. Podobno jeśli ktoś ma od groma pieniędzy staje się jeszcze coraz bardziej pazerny i chce coraz więcej pieniędzy, więc 300k funtów za nic jednak kusi. Zawsze to nie będzie 5mln a 5.3mln.
 
draco09 0

draco09

Użytkownik
Będąc Higginsem i mając na koncie 5 mln funtów z samej tylko gry, nie wliczając kontraktów reklamowych - NIE, nie chciałbym.
Tak się mówi, ale stara prawda zawsze się sprawdza, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Tak jest było i będzie. Ludzie już mają taką naturę, że zawsze chcę mieć więcej.
A swoją drogą John tym wybrykiem niewątpliwie przyczynił się do &quot;promocji&quot; snookera na świecie. Np. wczoraj, o tym przypadku korupcji było w głównym wydaniu wiadomości na TVP1 :grin: Nigdy jeszcze w żadnej polskiej telewizji podczas podawania wiadomości sportowych nie słyszałem o tej pięknej grze... aż do wczoraj ???? Dzięki temu, nawet Rafał Jewtuch miał swoje 20 sekund w publicznej ;)
P.S. szkoda tylko, że &quot;promowanie&quot; tego sportu odbyło się w takich okolicznościach :;/:
 
porky 104

porky

Użytkownik
A może Barry Hearn zgadał się z Johnem i w taki sposób chcieli rozsławić snooker.. ????

A tak już bardziej na poważnie to nie ma co już wałkować tego tematu.. Higgins zachował się tak jak się zachował i nic tego nie zmieni, poleciał na kasę ja dziecko na cukierka i trzeba się cieszyć, że został na tym przyłapany. Nie chcemy widzieć &quot;nieczystych&quot; zawodników przy snookerowych stołach bo zabiają jego piękno.
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Trzeba się tylko jeszcze zastanowić, czy John nie był (jest) wierzchołkiem góry lodowej. Najpierw Maguire, Burnett i Lee, następnie Higgins. Chciałbym i postaram się myśleć, że na tym się skończy, ale jak będzie... Trzeba być dobrej myśli i na nowo pasjonować się tą piękną dyscypliną sportu ????
 
T 0

trk

Użytkownik
I wlansie po tym jak roni mi zepsul kupon za wieksza stawka z wiekszym juz ako napisalem ze koncze ze stawianiem snookera i widze dobrze sie stalo dopiero dzis powtorki na eurosporcie zobaczylem ze w finale jest roberts z dottem heehhe nie moglem uwierzyc w ogole co to za final no i wiadomo higg.
Ale
Krol Julus sie madrowal ze oo Ronni napewno nie sprzedal meczu mowil ze Ci co tak mysla sa smieszni i on juz czeka na mistrzostwa i razem z assem beda zgarniac kase na snookerze heheheheheheh ciekawe ile zgarneliscie tej kasy.
Ass tak samo sie madrowal i wysmiewal tych co sadizli ze ronek mogl sprzedac mecz i tak dalej a teraz sam w to wierzy.
Dzis ciesze sie ze ten kupon z ronkiem nie wszedl i ze dzieki temu zapomnialem o snookerku bo dzieki temu moze zaoszczedzilem sporo kasy ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
I wlansie po tym jak roni mi zepsul kupon za wieksza stawka z wiekszym juz ako napisalem ze koncze ze stawianiem snookera i widze dobrze sie stalo dopiero dzis powtorki na eurosporcie zobaczylem ze w finale jest roberts z dottem heehhe nie moglem uwierzyc w ogole co to za final no i wiadomo higg.

Ale

Krol Julus sie madrowal ze oo Ronni napewno nie sprzedal meczu mowil ze Ci co tak mysla sa smieszni i on juz czeka na mistrzostwa i razem z assem beda zgarniac kase na snookerze heheheheheheh ciekawe ile zgarneliscie tej kasy.

Ass tak samo sie madrowal i wysmiewal tych co sadizli ze ronek mogl sprzedac mecz i tak dalej a teraz sam w to wierzy.

Dzis ciesze sie ze ten kupon z ronkiem nie wszedl i ze dzieki temu zapomnialem o snookerku bo dzieki temu moze zaoszczedzilem sporo kasy ????
Po pierwsze, to pisz ze słownikiem bo widzę masz problemy.
Po drugie, co to jest &quot;roni&quot;? Ktoś roni łzy?
Po trzecie, jak to co to za finał? Robertson to jeden z najlepszych snookerzystów świata, a Dott to były mistrz świata i finalista mistrzostw świata. Coś nie halo?
Po czwarte, pytasz ile zgarnęliśmy tej kasy? Proszę bardzo, odpowiadam &gt;&gt;&gt; TYLE Zatkało?
Po piąte, Ass sie nie mądrkował tylko tlumaczył i nadal nie wierzy, że O&#39;Sullivan sprzedał mecz. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Napisałem tylko, że są takie podejrzenia.
Po szóste, ja też sie ciesze, bo nie musiałem podczas mistrzostw czytać Twoich wypocin w tym dziale ????
 
G 0

gosiaczek

Użytkownik
gdzie znajdę ten link???
hej
nie wiem czy tutaj, ale chyba na tym forum, znalazłam link, z połączeniem rożnych fajnych wpadek w snookera (np. rozbita szklanka, białą bila, która tak została uderzona kijem,że spadłą ze stołu). Jeżeli ktoś wie, o jakim filmik mi chodzi, proszę podajcie linka do niego ???? Kiedyś go znalazłam, apotem nie dodałam do zakładek i nie mogę go znaleźć a szuka go 2 dzień :&lt;&lt;
z góry dzięki
Pozdrawiam.
Gosiaczek
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Krol Julus sie madrowal ze oo Ronni napewno nie sprzedal meczu mowil ze Ci co tak mysla sa smieszni i on juz czeka na mistrzostwa i razem z assem beda zgarniac kase na snookerze heheheheheheh ciekawe ile zgarneliscie tej kasy.
Ass tak samo sie madrowal i wysmiewal tych co sadizli ze ronek mogl sprzedac mecz i tak dalej a teraz sam w to wierzy.
Co do kasy, niestety nie mam już kuponów z fortuny ale już 1 dnia wszedł kupon na 1500 zł . Pamiętny mecz Hendry w 1 rundzie przeżywany chyba przez całe forum na Hide Park więc świadków paru znajdziesz. Nie chce mi się nawet zliczać wszystkich wygranych bo nawet po co i dla kogo ?
Po drugie , mądrował czy nie mądrował - rozumiem że ty już wiesz, że sprzedał ?
Proponowałbym pilnować swoich spraw a nie szukać na siłę problemów.
Miałem nie odpisywać bo uważam, że nie ma sensu dyskutować na takim poziomie ( o ile to jest wogóle dyskusja ) ale skoro Ass zabrał głos więc i ja postanowiłem naskrobać parę zdań.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom