>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1.Drużyna Strzeli Gola-Pytanie

jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
nie do konca rozumiem tej formy obstawiania chodzi mi o to czy pierwsza to znaczy że gospodarz ma strzelic pierwszą bramke lub faworyt ??
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Gdzie masz taki zakład, bo wielu bukmacherów czasem głupio opisuje zakłady (niefortunne tłumaczenia z angielskiego) i lepiej byłoby dokładniej na to zerknąć, żeby nie wprowadzić Cię w błąd.

Z tego jaką nazwę zakładu podałeś wynika, to że &#39;pierwsza drużyna strzeli gola&#39; - chodzi o gospodarza i jest to zakład STRZELI / NIE STRZELI. Nie ma tu różnicy czy będzie to pierwszy gol w meczu czy piętnasty.

Dobrze byłoby jednak gdybyś wkleił cały zakład z konkretnymi drużynami i kursami, bo tak jak pisałem często strony są źle przetłumaczone i najlepiej wnioskować z kursów o co im dokładnie chodzi.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Nie mogę wejść bez zalogowania się, ale w fortunie jest tak jak napisałem.

W tym zakładzie gospodarz musi strzelić którąkolwiek z bramek w jakikolwiek sposób w regulaminowym czasie (90 + to co doliczy sędzia, ale BEZ dogrywki). Kursy zazwyczaj max. 1.4 (wyższe tylko gdy drużyna jest outsiderem).

W zakładzie odwrotnym (1. Drużyna nie strzeli gola) gospodarz nie może strzelić bramki aby zakład był poprawny. Kursy od ~2.5 - ~3.5. Wyższe gdy drużyna jest sporym faworytem meczu. Zasada taka sama - liczy się wynik w regulaminowym czasie.

To samo może być oczywiście z 2. Drużyną - Gościem.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
pytanie drugie obojetnie która to będzie bramka ?? może być pierwsza może być 5 lub nawet 6 &gt;&gt;?? zespoł musi wygrać mecz może przegrac ??
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Człowieku! 2 razy Ci już to napisałem:

Z tego jaką nazwę zakładu podałeś wynika, to że &#39;pierwsza drużyna strzeli gola&#39; - chodzi o gospodarza i jest to zakład STRZELI / NIE STRZELI. Nie ma tu różnicy czy będzie to pierwszy gol w meczu czy piętnasty.
W tym zakładzie gospodarz musi strzelić którąkolwiek z bramek w jakikolwiek sposób w regulaminowym czasie (90 + to co doliczy sędzia, ale BEZ dogrywki).
A Ty jeszcze raz pytasz o to samo! Zakład która drużyna strzeli pierwszą bramkę to inny zakład i wyższe kursy. W tym zakładzie o który pytałeś drużyna może przegrać nawet 1 do 10! Ważne, żeby strzeliła bramkę, która zostanie uznana przez sędziego.
 
Do góry Bottom