>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

ludzio13 2

ludzio13

Użytkownik
Nie musi byc kredytowa, wystarczy zwykla debetowka. Ja takiej uzywam do wplat i wyblat u tego bukmachera i jestem bardzo zadowolony
 
T 0

tomekk84

Użytkownik
Witam, jestem nowym użytkownikiem... tak na prawdę kończę z bukmacherką i napotkałem problem. Mam nadzieje, że będziecie w stanie mi pomóc.
Mianowicie chciałem wypłacić wszystkie środki z Bet365 i zlikwidować konto. Aktualnie mam u nich na koncie ok 124 zł. Przy próbie wypłaty przelewem (niestety nie mam konta na MB, Przlewy24 itp) pojawia się informacja, że minimalna kwota przelewu to 400zł. Po wybraniu, jako formy przelewu, szybkiego przelewu bankowego, pojawia się informacja, że minimalna kwota wypłaty to 270zł. W regulaminie w Zasadach ogólnych -&gt; Wypłata wygranych nie ma słowa o limitach... Co powinienem zrobić? Wydaje mi się, że bukmacher mnie oszukał nie informując w regulaminie o limitach wypłacanych środków i teraz odmawia wypłaty...
Proszę o radę. Z góry dzięki
Pozdrawiam.
Witam raz jeszcze. Sprawdziłem dokładniej na stronie i okazało się, że rzeczywiście mają takie limity. W takim razie cofam to co napisałem wcześniej i pozdrawiam
 
tomek-28-11 15

tomek-28-11

Użytkownik
Tomek: Witam. Mam pytanie czy jesli sobie wplace poprzez UKASH
Tomek: pieniadze
Tomek: to na co potem moge je wyplacic
Tomek: i jaka jest minimalna wyplata?
Ewa P: 400 zlotych.
Ewa P: Moze Pan wypalcic przelewem bankowym.
Tomek: minimum to 400zl ?:eek:
Tomek: a nie 40?
Ewa P: Nie, 400 to minimalna kwota mozliwa do wyplaty za pomoca przelewu bankowego, ktory jest stosowany jako forma wyplaty
Ewa P: w przypadku metod depozytu Ukas
Ewa P: Ukash
Ewa P: Entropay, Paysafecard.

Panowie to prawda?:?
 
M 0

mbilinski

Użytkownik
Witam. Moje pytanie jest takie. Czy jesli zaloze konto na kolege, ale wplace depozyt moja kartą to Bet365 będzie robic problem?
I jescze jedno. Czy owe pieniądze z mojego konta jak przeleje na MB(tez moje konto) to Bet365 interesuje od kogo sa te pieniądze i normalnie bede mogl je przelec na Bet365( na te konto kolegi z mojego konta w MB) Pozdrawiam. Prosze o szybko odpowiedz.
 
arturb_r1 0

arturb_r1

Użytkownik
Witam, mam pytanie odnośnie wpłat i wypłat. Co do wpłat to czy mógłby mi ktoś podać link do tematu jak ogarnąć konto na MB (gapa jestem i nie mogę znaleźć), a jeśli chodzi o wypłaty to czy ktoś może się doczepić o pieniądze, które weszły na konto bankowe od MB ?
edit: pozostaje już tylko kwestia wypłaty
 
V 0

valdor

Użytkownik
Jezeli chce wplacic pieniadze przelewem bankowym, to minimalna kasa jaka moge wplacic na bet365 to 150$ !?

&quot;Minimalna kwota depozytu w przelewie bankowym wynosi 150$ (USD) lub równowartość w innej walucie. Po otrzymaniu tych środków, zostaniesz powiadomiony przez nas, drogą emailową.&quot;

Nie moge wplacic np 200zlotych?

i wlasnie pytanie


Moglby ktos mi wytlumaczyc jak wypelnic ten przelew?

Cos takiego

Hillside (New Media) Limited
Bank Name: National Westminster Bank plc
PO Box 9
1 Upper Market Square
Hanley
Stoke on Trent
Staffs
ST1 1QA
England IBANGB30NWBK60730133015260Kod SwiftNWBKGB2L
 
G 0

g1a

Użytkownik
doradcie jak wypłacić większą kwote (powiedzmy 3-4 tys zł) z bwin na swoje konto w banku, żeby nie wzbudzić zainteresowania banku ani tym bardziej skarbówki? ewentualnia jak zrobić wypłate żeby np nie szło przez mój bank tylko jakoś tak bezpośrednio do mnie trafiły pieniądze. czytałem tu na forum że ktoś popełnił ten błąd i jednorazowo wypłacił większą kwote na konto banku a potem dzwonili do niego z banku i wypytywali skąd taką kwote wpłacił. wolałbym nie mieć takich pytań i problemów
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
No to chyba nie ma szans abyś to ominął, jedyne rozwiązanie to wypłata w 2-3 ratach i nie widzę tu większego problemu. Bwin szybko w miarę robi przelewy także 3x po 1200 i spokój.
 
G 0

g1a

Użytkownik
a wypłacał ktoś z was większą kwote w bwin np? miał potem jakieś telefony czy wezwania z banku? płaciliście podatek od wygranej? bo fajnie jest wygrać ale gorzej jak się ma potem z tego tytułu mase problemów i trzeba się tłumaczyć albo jakieś kary co gorsza płacić
 
M 0

moneyfun

Użytkownik
doradcie jak wypłacić większą kwote (powiedzmy 3-4 tys zł) z bwin na swoje konto w banku, żeby nie wzbudzić zainteresowania banku ani tym bardziej skarbówki? ewentualnia jak zrobić wypłate żeby np nie szło przez mój bank tylko jakoś tak bezpośrednio do mnie trafiły pieniądze. czytałem tu na forum że ktoś popełnił ten błąd i jednorazowo wypłacił większą kwote na konto banku a potem dzwonili do niego z banku i wypytywali skąd taką kwote wpłacił. wolałbym nie mieć takich pytań i problemów
Dla banku to nie jest jakaś duża kwota , żeby ja ona zainteresowała.
Masz netellera bądź moneybookers które oferują karty do konta jeśli się boisz banku.
 
Do góry Bottom