>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Sportingbet - Wpłata/Wypłata pieniędzy

radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
A ja mam pytanie, przelewu dokonalem z ING czy wyplaca na Mbank ? Czy tylko wyplata na to samo konto ? Ile czasu trwa wyplata na konto jako przelew a ile na MB ?
Powinni wypłacić, ale zawsze mogą odmówić. Wypłata na konto do 3 dni, na mb 1 dzień.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Kto ma konto w tym internetowym buku prosze napiSAC jak najszybciej na numer gg :
13258786
Mam pare pytać...
Od czego jest to forum? Od zadawania pytań i otrzymywania odpowiedzi...
Więc napisz jakie masz pytania to być może nawet szybciej otrzymasz odp niż przez gadu...
Możesz także użyć opcji szukaj, na pewno twój problem był już omawiany na forum... Wyszukiwarka forum
 
T 98

tomisdz

Użytkownik
Parę minut temu dokonałem wpłaty i po 5min $$$ pojawiły się na koncie. Wszystko bezproblemowo i szybko polecam. Tak wiec zaczynam przygodę z typowaniem na SB dotąd typowałem w buku naziemnym Milenium ale czas na zmiany ????
 
A 0

adrian10214

Użytkownik
No Wiec tak :

Chcę wpłacic pieniądze Na konto Tego iż Bukmatera
Konto już mam zrobione , Chce wpłacic kase za pomocą poczty i na poczty i na poczcie dostałem taki druczek z wolnymi miejscami i tam trzeba wpisac :

nazwa odbiorcy :
Envoy Services Limited. GB

nr rachunku odbiorcy :
59106000760000321000095930

kwota : (wiem) 10,00

nr rachunku zleceniodawcy / kwota słownie
(na poczcie powiedzieli ze tylko kwote słownie czyli) : dziesięc

nazwa zleceniodawcy :
(wiem : moje dane )

I teraz problem jest taki jest ostatnia rubryka pod nazwą ,, tytułem &#39;&#39;
I własnie moje pytanie jest takie co tam nalezy wpisac :
Prosze o dokładnie co i jak nalezy tam wpisać
 
Q 4

qw85qw

Użytkownik
Panowie a ja w sklepie osiedlowym zrobilem sobie zkaupki z karty i tu karciocha na podpis ???? Jak to jest ? Zawsze na podpis ? Nie ukrywam ze bezpieczniej jest z PINem
 
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik
Witam,

Informacje na temat danych do wpłaty mozesz znalezc tutaj

Pamiętaj o prawidłowym tytule przelewu, który należy wypełnić w następujący sposób:

SBTPLXXXXXXX
gdzie:
SBT – pozostaje niezmienne
PL – waluta rachunku bankowego na jakie wpłacamy (PL lub EU w zależności od tego, czy wpłacamy w złotówkach, czy w Euro)
XXXXXXX – ID użytkownika w Sportingbet

Przykład poprawnie wypełnionego tytułu przelewu: *
(Wpłata w PLN) SBTPL2234567
(Wpłata w EUR) SBTEU2234567

* Uwaga! 2234567 to tylko przykładowy, fikcyjny numer ID, w tym miejscu należy wpisać swój własny numer ID (6 lub 7 cyfr), znajdujący się w górnej belce strony po zalogowaniu (Twoje ID)
 
harisek 2

harisek

Użytkownik
depozyt karta kredytowa
najlepiej dokonac depozytu karta kredytowa, wplata 0zl, robilem to juz 100 razy, nigdy nie bylo problemu polecam z czystym sumieniem, pozdrawiam!
 
M 44

merdok

Użytkownik
Ja wypłaciłem na konto bankowe wczoraj rano i po południu pieniądze były na koncie tego samego dnia więc bardzo szybko wielki plus dla nich!
 
neiri 5

neiri

Użytkownik
Hmm, ja mam w PKO BP. Wczoraj rano wypłaciłem i jeszcze nie ma :/ Ale pewnie jutro już będzie.
 
L 0

loginjanek

Użytkownik
Czy WPŁATY muszę być z konta o danych tych samych co na SB? Czy moge wpłacić z konta np. kolegi, a wypłacić na moje? Jak nie to u jakich buków mam taką możliwość?
 
L 0

loginjanek

Użytkownik
no jednak pisałem na suporcie i wpłaty tylko z konta o tych samych danych co konto na SB. OD WAS PRZED WYPŁATĄ CHCIELI SKAN DOWODU JAK TO JEST??
 
M 0

mbilinski

Użytkownik
Witam.Od razu zaznaczam że nie mam skończonych 18 lat. Moje pytanie brzmi.
Czy jeśli mam takie same dane na MB jak i na Sportingbet i karta jest na moje nazwisko czy buk bedzie chcial skan dowodu? Prosze o szybką odpowiedz. Pozdrawiam.
 
Do góry Bottom