>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zablokowane konto, jak odzyskać pieniądze?

N 0

niepokorny

Użytkownik
Wiem ile jest firm bukmacherskich na rynku ! I tlumacze Ci ze nie mam konta u 3-4 jak sobie wymysliles tylko w 10 conajmniej non stop obracam pieniadze.
 
ohyeach 0

ohyeach

Użytkownik
Zachowując maksymalne środki ostrożności (nie kombinować itp.) prawie &quot;każdy znany&quot; buk. Nie będę pisał konkretnie bo zaraz ktoś mi napisze, że &quot;mam z tego zysk&quot;.
Wypowiadając się o bukach tutaj na forum (wypowiadam się, radzę dość sporo) zawsze piszę obiektywnie. Tak jak jest.
Vader nie wiem czy znasz naszą sytuację (opisana temat obok) powiedz mi co my kombinowaliśmy bo ja w dalszym ciągu nie rozumiem zablokowania konta około 30 użytkownikom, może więcej, bo zarejestrowali się z tego samego banera na forum i zagrali te same 2 mecze. Dodam, że nie tylko takim zablokowali, ale również i tym co tylko zdążyli wpłacić pieniądze a niczego nie zagrali. Nie było żadnego kombinowania, 2 suche typy koniec kropka.
 
betway_team 0

betway_team

Użytkownik
Mam problem z firmą Betway! Wygrałem 650 zl, w ten sam dzień zleciłem wypłate na konto. 2 dni później poszedłem do kolegi i analizwaliśmy kupony. Zalogowałem sie na jego komputerze zaraz po nim. Następnego dnia wracam do domu, chce zalogowac sie na swoim koncie i jest napisane, ze moje konto zostalo zablokowane! Zastanawiam sie co jest grane. sprawdzam stan konta bankowego i zauwazam, ze zadne pieniadze nie wplynely. Dobrze wyplaty sa zwykle realizowane do 7 dni, ale zazwyczaj wplywaja predzej. Wchodze na swoja poczte, a tam zadnego maila z podaniem powodu dlaczego konto zostalo mi zablokowane. Piszę wiec maila z zapytaniem o co chodzi. Oni odpisali tak samo jak i mojemu koledze, ze konto zostalo zablokowane z powodu zlamania regulaminu, gdyz logowalismy sie oboje na tym samym ip. Wszystko bylo by normalne gdyby nie fakt wyplaty pieniedzy. Sądze ze tylko o to chodzi. Betway stwarza problemy nie dlatego ze nastapilo takie logowanie, bo przeciez taka sytuacja moze mieć miejsce w każdym miejscu publicznym np. szkole, pracy itp. Po pierwsze wypłata powinna zostac zrealizowana, gdyz zostala zlecona wczesniej niz to logowanie mialo miejsce. Pomóżcie jak mam załatwic tą sprawę? Gdzie sie odwołać? Każdy wie, że support tam slabo funkcjonuje. Caly czas odpisuja to samo. A ja chcialbym odzyskac swoje pieniadze.
po weryfikacji oba konta zostaly odblokowane....

szkoda ze ich wlasciciele nie pofatygowali sie aby o tym poinformowac..
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Heh dziwi mnie że Vader podaje przykład takiego krzaka jak jakiś betgun... to firma w której niewiele osób gra, jest mało znana i co tu dużo mówić bardzo kiepska na SBR nota D-(dla niekumatych prawie najgorsza) to samo zresztą jest z Betway D- i kto tam wpłaci jakieś większe $ skoro w każdej chwili może im coś odwalić.
Ludzie grajcie w dobrych, znanych bukach typu: pinnacle, bodog, betcriss, legendzsports.com itd tam takich problemów mieć nie będziecie, a nie gracie w krzakach a później płaczecie że wam pieniędzy nie chcą wypłacać, i szukają byle pretekstu żeby konto zamknąć.
Edit: Ja tam z Betway nie miałem żadnych problemów....:grin:
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Heh dziwi mnie że Vader podaje przykład takiego krzaka jak jakiś betgun... to firma w której niewiele osób gra, jest mało znana i co tu dużo mówić bardzo kiepska na SBR nota D-(dla niekumatych prawie najgorsza) to samo zresztą jest z Betway D- i kto tam wpłaci jakieś większe $ skoro w każdej chwili może im coś odwalić.
Ludzie grajcie w dobrych, znanych bukach typu: pinnacle, bodog, betcriss, legendzsports.com itd tam takich problemów mieć nie będziecie, a nie gracie w krzakach a później płaczecie że wam pieniędzy nie chcą wypłacać, i szukają byle pretekstu żeby konto zamknąć.
Edit: Ja tam z Betway nie miałem żadnych problemów....:grin:
Powoli już nie chce mi się wdawać w dyskusje tam gdzie ludzie nie panują nad emocjami.
Ranking SBR też jest przekłamany w wielu miejscach.
Jestem przekonany, że o istnieniu tego ostatniego buka 95% ludzie czytających ten post nie wie co to jest... I szybciej wpłaci kasę do Betguna czy Betwaya niż do &quot;takiego krzaka&quot;:.
 
G 0

gotti00

Użytkownik
Jestem przekonany, że o istnieniu tego ostatniego buka 95% ludzie czytających ten post nie wie co to jest... I szybciej wpłaci kasę do Betguna czy Betwaya niż do &quot;takiego krzaka&quot;:.
na szczęście jest to zacne forum i możemy wypowiedzieć się o naszych
&quot;przygodach&quot; z tą firmą aby inni nie popełniali tego błędu.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
na szczęście jest to zacne forum i możemy wypowiedzieć się o naszych
&quot;przygodach&quot; z tą firmą aby inni nie popełniali tego błędu.
Masz rację. To zacne forum i można się wypowiadać.
Mam nadzieję, że wszyscy teraz zaczną grać w takich firmach: pinnacle, bodog, betcriss, legendasports.com
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Powoli już nie chce mi się wdawać w dyskusje tam gdzie ludzie nie panują nad emocjami.
Ranking SBR też jest przekłamany w wielu miejscach.
Jestem przekonany, że o istnieniu tego ostatniego buka 95% ludzie czytających ten post nie wie co to jest... I szybciej wpłaci kasę do Betguna czy Betwaya niż do &quot;takiego krzaka&quot;:.
To ze nie jest znane w Polsce, i ogólnie w Europie nie znaczy że jest krzakiem.
BetJamaica też w Polsce jest mało znany a chyba nie musze ci pisać jaką ten buk ma renomę i ilu klientów na całym świecie, Betway i Betgun razem wzięci mogą pomarzyć.
Wile jest Azjatyckich buków które w Polsce są w ogóle nie znane a znacznie dłużej istnieją i mają 100x większe limity na dane zakłady....
Co za tym idzie można tam dużo więcej wpłącić i więcej postawić i nikt cie nie zlimituje jak w tych krzakach typu: betgun, betsson, tobet itp
 
M 4

michaszek250

Użytkownik
caly ten betway to jakas kpina dzisiaj z gnuf a on nalezy do betway przychodzi mi mail ze mam 5 spinow ale ze nie pamietalem hasla to wysylam o zresetowanie i ustanowienie nowego klikam w link w mailu ustanawiam nowe haslo i wyskakuje general error
 
P 12

polak13

Użytkownik
caly ten betway to jakas kpina dzisiaj z gnuf a on nalezy do betway przychodzi mi mail ze mam 5 spinow ale ze nie pamietalem hasla to wysylam o zresetowanie i ustanowienie nowego klikam w link w mailu ustanawiam nowe haslo i wyskakuje general error
Łoooo,poważnie? To rzeczywiście kpina:-|
 
E 0

east-side

Użytkownik
I moje konto zostało zablokowane również. Sprawa wygląda następująco: W sobotę i niedzielę wpłaciłem pieniądze oraz zdawałem kupony. Wygrałem nieco ,więc zleciłem wypłatę na moneybookers. Wczoraj zalogowałem się na konto Betway i wyskoczył komunikat: Twoje konto zostało zablokowane
Proszę skontaktuj się z [email protected] .
Oczywiście skontaktowałem się i otrzymałem odpowiedź:
Informujemy, że Twoje konto zostało zamknięte przez dział zajmujący się ryzykiem.

Powodem było złamanie przepisów serwisu, gdyż wykryto, że Twój profil jest powiązany z innym kontem zarejestrowanym w naszej witrynie , co jest niezgodne z Regulaminem Betway.com, który znajdziesz na https://betway.com/pl/help/terms-conditions Podjęta decyzja ma charakter ostateczny i jest nieodwołalna, dlatego Twoje konto gracza pozostanie na stałe zamknięte. Kwota Twojego początkowego depozytu, pomniejszona o 10% jej wartości na pokrycie kosztów administracyjnych, zostanie Ci zwrócona.
Napisano mi też nik gracza z którym występuję owe powiązanie. Znam ten nik ,przeczytałem cały temat i być może mam ten sam problem co użytkownik z 1 strony tematu,który logował się u kolegi w domu. Podany nik to mój znajomy i tak się składa że być może kiedyś byłem zalogowany u niego lub on u mnie ( na pewno nie w ostatnich dniach gdy wygrałem 2700zł ). Wcześniej kilkakrotnie wypłacałem mniejsze sumy na moneybookers i nie było takiego problemu. Na liveczacie również nie można było nic innego się dowiedzieć,proszę więc Pana Betway_Team o interwencję i pomoc,bo chyba tylko Pan jest ostatnią deską ratunku w mojej sprawie. Oczywiście chętnie wyślę swój dowód w celu weryfikacji ,osoba z &quot;powiązanego&quot; konta również.
Właśnie dostałem na moneybookers zamiast kwoty 2700 zł ,kwotę 887,40zł ( depozyty minus 10%) :?
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
Jak jest tak jak piszesz i nie robiłeś żadnych wałków to jest to normalna kradzież. Za zalogowanie z innego kompa konfiskata środków to złodziejstwo w biały dzień. Pisz skargę do instytucji która wydała im licencje oficjalna skarge a kase oddadza w zebach.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
East side napisz najlepiej na PW do Betway_Team.
Problem stary... Od dawna wiadomo, żeby nie logować się u kogoś kto też ma konto w Betwayu i nie pozwalać logować się komuś u siebie do Betwaya...
 
E 0

east-side

Użytkownik
Napisałem do Betway_Team,liczę na jego pomoc,choć wczoraj napisał mi że: &quot;sprawa nie wygląda zbyt dobrze&quot;:? Oczywiście ,że nie robiłem żadnych wałków ,co mam nadzieję potwierdzi Betway_Team. Wypłacałem już kilkakrotnie kwoty 100-200zł na moneybookers i nie było żadnego problemu ,dopiero gdy wypłaciłem kwotę 2700zł coś zaczęło im przeszkadzać ( na pewno logowanie nie miało miejsca w weekend ,w którym zdawałem kupony i wygrałem pieniądze). Zostały już wysłane dowody mój jak i drugiej zablokowanej osoby,notabene nieużywającej niemal konta w Betway. Po tej weryfikacji otrzymałem odpowiedź od pani Anny ( ta sama osoba &quot;pomagająca&quot; co na liveczacie:
Po raz ostatni przypominamy, że decyzja o zmaknięciu Twojego konta ma charakter ostateczny i jest nieodwołalna.

Pozdrawiam,
Anna @ Betway.com
Jedyna nadzieja w Betway_Team,który pomógł użytkownikowi morwa171 w podobnej sprawie,mam nadzieję ,że mi również pomoże odzyskać moje pieniądze ,gdyż podkreśle jeszcze raz : jestem całkowicie NIEWINNY. W przypadku braku pomocy ,tak jak napisał to marasking , zwrócę się o pomoc do wyższych instancji i opiszę sprawę na innych znanych mi forach bukmacherskich.
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Jeśli skierujesz sprawę do wyżej postawionych niż oni to na pewno oddadzą i to szybciutko i jeszcze przeproszą.
Miałem wpłacać kasę do tego buka, ale jak czytam co oni robią to ja dziękuje.
 
E 0

east-side

Użytkownik
Po ponad 2 tygodniach moje konto w Betway zostało odblokowane , a należna mi wygrana została w całości wypłacona na moje moneybookers. Niemniej kosztowało mnie to mnóstwo nerwów ,składania wyjaśnień,wysyłania skanów rachunków,dowodu, a także uwaga... zdjęcia twarzy wraz z przyłożonym do niej dowodem osobistym. Takie same procedury musiał przejść znajomy &quot;zamieszany&quot; w moją sprawę. No a przecież jak pisała pani Anna: &quot; Podjęta decyzja ma charakter ostateczny i jest nieodwołalna, dlatego Twoje konto gracza pozostanie na stałe zamknięte&quot; oraz &quot; Po raz ostatni przypominamy, że decyzja o zmaknięciu Twojego konta ma charakter ostateczny i jest nieodwołalna&quot;. Jak widać na szczęście nie okazało się to prawdą i zwyciężył zdrowy rozsądek i sprawiedliwość. Jednakże będę bardzo ostrożny zanim jeszcze raz wpłacę tam swoje pieniądze lub polecę Betway znajomym. Zwłaszcza nie polecam logować się na swoje konto gracza w Betway z innego komputera niż własny , bo będziecie zmuszeni przechodzić żmudny proces odblokowania konta.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Weryfikacja bardzo ostra... mam na myśli to zdjęcie.
Ale krętaczy w Polsce jest mnóstwo. I niestety zdarza się, że uczciwi ludzie czasami ponoszą koszty tego...
East side musisz przyznać też, że kolega Betway_Team pomógł w sprawie.
Sami zobaczcie jak wszystkie firmy bukmacherskie zmieniają politykę bonusową. Zmniejszają sumy bonusów, % od depozytu albo całkowicie wycofują się...
Prawda jest taka, że jest sporo bonus hunterów, którzy zakładają po kilkadziesiąt kont. Proceder handlowania skanami dowodów osobistych nie jest obcy takim ludziom...
Sam dostaję co jakiś czas PW z prośbami o pomoc w sprawach blokady kont.
Jeśli są to użytkownicy z dłuższym stażem, o jakiejś tam &quot;renomie&quot; to można pomóc.
Ale jak są przypadki, że ktoś zakłada nowe konto na forum i od razu PW do mnie. Pisze, że jest kobietą, że zablokowali mu konto itp.
To mi się nie chce wierzyć... a co dopiero ludziom, którzy na co dzień mają takie sprawy?
To jest smutna prawda...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Niedługo żaden bukmacher nie będzie dawał więcej niż 50 złotych bonusu...
Problem pojawia się w tym, że albo istnieją bonusy i potrzebna jest surowa weryfikacja, albo nie ma bonusu i weryfikacja taka potrzebna nie jest.
Ostatnie firmy, które zmieniły zmieniły zasady albo zrezygnowały z bonusu dla Polaków-&gt; expekt, Tobet, Ladbrokes, Betsafe, Betfair itd.
Także Betway zmienił zasady ze 100% na 50%...
Bukmacherzy mają ograniczone pole działania jeśli chodzi o marketing przez ustawę w Polsce.
Więc logicznie myśląc powinni bardziej skupić się na innych formach promocji. Chociażby bonusy, które przyciągają nowych klientów. A tymczasem polityka &quot;bonusowa&quot; jest zaostrzana wszędzie. Jak tak dalej pójdzie to mało, który buk będzie miał bonus.
To daje do myślenia... nasi rodacy nam to &quot;załatwiają&quot;...
East side ale teraz możesz już grać spokojnie. Konto masz tak zweryfikowane, że już chyba nikt nie będzie miał zastrzeżeń ;)
 
Do góry Bottom