>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Fantasy Yahoo NHL 2009/10

Status
Zamknięty.
Baqu 614,1K

Baqu

Forum VIP
Graty dla wszystkich półfinalistów. Szkoda, żeby się moje gwiazdy marnowały u mnie na wakacjach więc rzuciłem Wam trochę świeżego mięsa. Kto pierwszy ten lepszy! :-D

Gutek :zoltakartka: całkowicie wypaczasz ducha rywalizacji :/ totalny bezsens co zrobiłeś... po to bawimy sie cały sezon zeby ktoś pod koniec wziął najlepszych graczy w PO i wygrał ? sam pomyśl... to samo Romano... dla mnie to kretynizm tym bardziej, że macie w tym tygodniu kolejne spotkania...


 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
To co zrobiliście jest niepoważne... Podobnie zrobił Olo w Fantasy NBA przed PO. Napisał, że godzi się na każdy trade... Ale przypadek Olo to jedyny który widziałem...
Nie rozumiem Was... Tak nie może być.
Juan Roman i Gutek dostali blok na trade i drop/add.
I teraz ważne info dla pozostałych:
Ja nie mogę zablokować tych zawodników aby ktoś ich nie mógł dodać. Ale jest inne wyjście.
Każda osoba co doda zdropowanych grajków dostanie blok na trade, drop/add, zmiany składu. Oraz oczywiście tych dodanych zawodników posadzę mu na ławkę i do końca PO nie będzie już mógł zmieniać składu. Więc konsekwencja dość dotkliwa. Zarazem skuteczna neutralizacja.
Jeśli już dodał tych zawodników to może ich odrzucić.

Dałbym też bloka na zmiany za karę Juanowi i Gutkowi ale, że gram z Juanem to będzie wyglądało jako stronnicze zachowanie a tylko jednemu nie będę dawał. Więc pozostawiam im możliwość zmiany. Ewentualnymi konsekwencjami będzie zakaz gry w Fantasy w przyszłym roku. Ale o tym pomyśli się później. Zwłaszcza Gutek, który jeszcze ciśnie o zabawkach, piaskownicy... :|
To tylko fajna zabawa. Są pewne zasady pisane i niepisane... Takie wyrzucanie najlepszych zawodników to nie fair.
-------------
Wyniki 1 rundy

Komentarz: Zdobywca President Trophy padł. Coś jak San Jose w poprzednim sezonie :p
Boshtek będzie jak kilka lat temu Carolina, taki czarny koń pewnie ;)
Pamiętam jak na początku była spinka, że Boshtek nie ma szans na PO :grin:
Wyniki padły zdecydowane.
Niestety Błyskające Gwiazdy dobrze zaczęły tydzień a marnie skończyły :|
Walczymy &quot;fer plej&quot; panowie ????
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Oficjalnie przepraszam wszystkich za to co zrobiłem, nie wiedziałem że będę jeszcze grał, także wybaczcie Panowie po prostu chciałem żeby ktoś jeszcze skorzystał.
Prosiłbym o łagodny wymiar kary jeśli już taka musi nastąpić, ale nie zakaz gry w następnym sezonie :-(
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
No ja czekałem na decyzje Komisarza. Pierwszy rok gram w fantasy więc pisanych czy nie pisanych reguł nie znam, oczywiście tych których udało mi się czujnym okiem dodać z dropu tych którzy odpadli zaraz anuluje.
Niech wygra najlepszy ???? jeszcze tylko ciśnień w fantasy brakuje, bawmy się ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Hmmm... zasadniczo mam opcję drop, add, edit u każdego gracza. Więc jakbym ich im dodał to sam jestem ciekawy jakby to było. Ale skoro sami się ich pozbyli to mają pecha...
Sam wymyśliłem co z tym zrobić :p
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Nie no zachowanie naprawde bardzo brzydkie... jak sie przegralo to trzeba to zniesc jak facet a nie robic takie rzeczy...;)
 
botshek 360

botshek

Użytkownik
Żeby nie było, że mieszam anulowałem dzisiejszy poranny add Bryzgiego za Elliota, gram fair także Vader możesz zablokować Bryzgiego. Pozdrawiam ;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Zostawcie po prostu tych 5 &quot;porzuconych&quot; grajków na FA (jako wolni). Nikt ich nie będzie miał i tyle ;)
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Nie no zachowanie naprawde bardzo brzydkie... jak sie przegralo to trzeba to zniesc jak facet a nie robic takie rzeczy...;)
Co ma piernik do wiatraka :?:
Zapewniam Cie że nie mam problemów z pogodzeniem się z porażką :]
Zachowanie fakt brzydkie, ale jak widać paru graczy chciało skorzystać ;)
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Ale po co taka napinka nie rozumiem. Mam skład i robię z nim co chcę, uznałem że Ci Panowie nie są mi już potrzebni i tyle. Rozumiem, że jeśli ktoś weźmie sobie jakiegoś drugorzędnego grajka z FA, który jest cienki a on akurat wypali z formą i nabije dużo punktów to będzie nie fair i należy takiego uczestnika ukarać za to że wziął sobie grajka który zdobywa dla niego punkty. Nonsens jak dla mnie, ale nie wykłócam się. Szanuję zdanie większości i nie będę powtarzał takich ruchów w przyszłym sezonie mimo, że ja nie widzę tu problemu.
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Poodbna sytuacje zreszta mialem tutaj na forum, ktos wywalil w trakcie sezonu w fantasy mlb Rodrigueza :|
Nie rozumiesz gosciu, ze takim ruchem zje***** kilka miesiecy wspolnej pracy i zabawy?
Robiac taki ruch pokazales, ze jestes niepowazny i niegodny zaufania.
EOT
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Last week
Trochę późno ale... jest :cool:

Finał: Baqu Baqu Squad Vs. Botshek Maple Leafs
Mecz o 3 miejsce: Odisio Wild Vs. Juan Antonio Penguins
Reszta gra sobie tak po prostu. Żadnego pucharu już nie zdobędą i grają o miejsca 5-8.
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Gratulacje dla Baqu oraz pozostalych finalistow.
Mam nadzieje, ze zagramy w kolejnym sezonie.
Liga w porzadku, choc pod koniec doszlo do niepotrzebnych ruchow i niesmak pozostał.
Do zobaczania
 
Baqu 614,1K

Baqu

Forum VIP
KOŃCOWE WYNIKI FANTASY NHL 09/10:



Finał jak i wygraną zawdzięczam głównie bramkarzom tj. Jimmy Howard &amp; Henrik Lundqvist którzy złapali fenomenalną formę pod koniec rozgrywek i wygrywalem nawet SHO. Do tego doszła doskonała forma graczy ofensywnych takich jak Teemu Selanne, Henrik Zetterberg, Patric Hornqvist, Alex Steen, Patrik Elias czy Nicklas Backstrom i Botshek mógł lizać stopy mojej antylopy ;-) Jestem dość zszokowany pierwszym miejscem gdyż NHL to nie moja &quot;koronna&quot; dyscyplina, cóż wystarczyło szczęście. :razz:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom