>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Fantasy Yahoo NHL 2009/10

Status
Zamknięty.
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Ostatnie tygodnie tego sezonu zapowiadają się bardzo ciekawie, szczerze powiedziawszy nie chciałbym zakończyć PO tak jak ostatnio San Jose Sharks, ale rywal jest wymagający i będzie ciężko.

P.S. Gutek szacunek dla Twoich ludzi za statystyki FW zwłaszcza Park i Nielsen, niesamowicie mnie pozamiatali :razz:

Good luck :!:
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
21 week
Wyniki 21 tygodnia i tabela po sezonie zasadniczym.


Jednak myliłem się, że grają jeszcze osoby o miejsca 9-16 :pTo nie w tej lidze. Ja gram o miejsca 9-16 w dwóch innych ligach. Czasami można się pogubić gdzie jakie są ustawienia ;)Dlatego dziękujemy osobom, które zajęły miejsca 9-16. Zapraszamy za rok ;)
Top8 gra dalej o Puchary ???? Rozkład par wygląda tak :cool:

Powodzenia
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Moze ktos ma jakies przemyslenia na temat swojego teamu...mam na mysli graczy ktorzy juz nie graja;)... u mnie np: kompletnym rozczarowaniem okazal sie C. Ward, ktory wiekszosc &quot;sezonu&quot; spedzil poza lodem, co pozbawilo mnie jednego bramkarza...a Play Off bylo na wyciagniecie reki. Co do reszty druzyny nie mam &quot;zalu&quot;... ????
pozdrawiam.
 
Baqu 614,1K

Baqu

Forum VIP
bardzo dobry pomysł Seku(L)ar !

1) pick Henrik Zetterberg - może nie zawodzi ale nie spełnil w 100% moich oczekiań, gra dobrze, nawet bardzo dobrze, jak na obecny sezon Red Wings ale liczyłem na więcej... mały ⛔
2) pick Henrik Lundqvist - jeżeli taki Jonathan Quick jest przed nim w statach oraz jeszcze 9 innych goalie to na pewno mogłem wybrać lepiej mały ⛔
3) pick Nicklas Backstrom - wreszcie wręcz świetny typ ! wasz w ofensywie jest bezlitosny w tym sezonie a Nicklas dominuje na tafli, duzy ✅
4) pick Patrik Elias - totalna katastrofa, az mi sie o nim pisac nie chce :/ ⛔⛔
5) pick Scott Hartnell - gra na miarę swoich możliwosci, ani in minus ani in plus wielki, ale to co zakładałem robi wiec ✅

mysle ze czolową 5 mozna opisac zeby nikogo nie zamęczac oraz wypisać na plus resztę:
Travis Zajac✅ David Backes✅ Mike Knuble✅Dustin Penner✅✅ Tomas Plekanec ✅✅

na minus tez było kilka nazwisk... Milan Lucic Teemu Selanne Mikhail Grabovski John-Michael Liles...

z FA pozyskałem bardzo wartsciowych Patric Hornqvist, Alex Steen
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Ja również krótko scharakteryzuje swoją ekipę.
Na początek parę postaci, które znacznie zawiodły moje oczekiwania.

⛔Evgeni Malkin - tu mogę podjąć polemikę z każdym ale w moich oczach Malkin w tym sezonie jest po prostu cieniem zawodnika z poprzedniego sezonu i zamiast być największą siłą mojej ekipy stał się przeciętniakiem, na którego zbytnio nie mogłem liczyć.

⛔Steve Mason - w tym przypadku można tylko się domyślać że drugoroczniak albo spuścił z tonu albo NHL zweryfikowało go na średniego goalie na tę chwilę.

Z pozostałych postaci to większych zastrzeżeń nie mam ponieważ panowie spisywali się dość dobrze i każdy jakąś cegiełkę w sukces wniósł, jednak jest kilka nazwisk które trzeba wyróżnic:

✅Ilya Bryzgalov - ten pick w drafcie wydawał mi się dość szalony ale jako że nie było już żadnego konkretnego bramkarza do wzięcia wypadło na Bryzgiego i suma sumarum okazał się strzałem w 10 ????

✅Alex Burrows - w pewnym momencie chciałem go wymienić za Simona Gagne i prawdopodobnie popełniłbym największy błąd w sezonie, po nieudanej transakcji Burrows stał się postacią wiodącą i bezkompromisowym liderem mojej ekipy.

✅Marian Gaborik - miał ciągnąć wózek i nie zawiódł :grin:

Tak jak wspomniałem resztą zawodników wykonała kawał dobrej roboty zwłaszcza Vermette i Eriksson jeśli chodzi o postacie 2-ego planu.

Największy błąd to wyrzucenie Erata, który po kilkunastu spotkaniach zaczął grać na poziomie co może potwierdzić Vader :razz:
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
To ja też podsumuję:
Najpierw na plus:
✅ Henrik Sedin - tu chyba komentarz zbędny, Heniu wzniósł się na wyżyny w tym sezonie i zdecydowanie był motorem mojego teamu, chociaż przed startem to nie on miał nim być z założeniu.
✅ Ryan Kesler - może początek nie tak dobry ale w miarę sezonu rozkręcał się i został drugą połówką mojego zabójczego duetu wraz z Henrykiem ???? .
✅ Steve Downie - po tym panu to zupełnie niewiele się spodziewałem, dołączyłem go w trakcie sezonu jako zapchaj dziura raczej, no ale okazał się bardzo wartościowym tłuczkiem PIM ???? również w ataku spisywał się bardzo dobrze.
✅ Jussi Jokinen - włączyłem go do składu w trakcie sezonu wymieniając za Versteega. Początkowo myślałem, że to jednak będzie błąd, ale Jussi bardzo szybko przekonał mnie, że można na niego liczyć. W drugiej części sezonu był bardzo ważnym ogniwem Huraganów, co oczywiście zaprocentowało w Fantasy ????
No i teraz minusy:
⛔ Rick Nash - miał być lokomotywą mojego teamu przez cały sezon. Niestety ten sezon w jego wykonaniu jest zdecydowanie słabszy niż poprzedni, ale to nie tylko wina Ricka, ale całego zespołu Kurtek, którzy grają słabo. W środku sezonu mieli długie serie kiedy nie potrafili strzelić więcej niż 1-2 gole przeciwnikom, porażka na maksa ????
⛔ Rob Blake - Mój jedyny Rekin w składzie również ma sezon poniżej oczekiwań. Zwłaszcza dotyczy to jego wartości w ofensywie, w poprzednich sezonach punktował bardzo regularnie, teraz niestety jest dużo gorzej. Właściwie to bym się go pozbył, ale nie za bardzo było kim go zastąpić.
No a cała reszta tak średnio na jeża ✅/⛔ nie ma się co rozpisywać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +93
shen 408

shen

Użytkownik
No to ja też ocenie swoich grajków,gdyby nie kontuzje to kto wie jakby się sezon zakończył :grin:
✅ Bieksa-póki się nie połamał był najlepszy w PIM w NHL,miał też sporo punktów,bardzo szkoda ze sie połamał :;/:
✅ Hemsky- póki był zdrowy dawał radę,też bardzo szkoda że się połamał :;/:
✅ David Jones-jw
⛔ Brassard -kompletna klapa jak cały CBJ w tym sezonie
⛔ Comrie-jw
⛔ Krejci-beznadzieja,jak wyleciał z mojego teamu to zaczął strzelać bramki :;/:
⛔ Boumweester-jego staty w tym sezonie mówią wszystko(2g+22a,46PIM)
✅Richards,Kopitar,Parise,Wolski,Semin-nie zawiedli,grali na swoim poziomie
✅Simmonds,Zidlicky,Lombardi,Carkner-mały plus przy tych nazwiskach,zagrali lepiej niż się po nich spodziewałem
✅/⛔Rinne-mogło być trochę lepiej
✅Halak-Halak rulez :grin: w tym sezonie
✅Gustavsson-mały plusik
Reszta grajków niczym szczególnym się nie wyróżniła w tym sezonie.Jak na pierwszy sezon z fantasy NHL nie było żle.
edit
Będzie w tym roku konkurs playoff NHL?
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
No to i ja troche wiecej...

⛔Cam Ward- Jak dla mnie kompletna katastrofa... Najlepszy moim zdaniem bramkarz w Play Off zeszlego sezonu, calkowicie nawalil w obecnym. Uwazam nawet, ze Carolina gra lepiej bez niego...

✅Chris Pronger- Swietny sezon w Fantasy, duzo asyst o raz bramek, zmiana barw naprawde wplynela pozytywnie...

✅Bobby Ryan- Takze bardzo trafny wybor, poczatek troche slaby ale z biegiem czasu znakomicie...

⛔Matt Moulson- Swietny start potem coraz slabiej, az obecnie zgasl...

⛔Maxim Afinogenov- Jak wyzej;)

⛔Scott Niedermayer- Rozczarowal mnie strasznie bo mial byc najlepszym w obronie tym czasem same minusy...

✅✅Craig Anderson- Wzialem go na drafcie bo juz nikt mi nie zostal ciekawy z bramkarzy, tym czasem Craig jest w Top NHL...fenomenalny sezon;)

✅✅Martin St. Louis- jednoosobowa armia ????

pozdrawiam
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Nie ma to jak Ryan Miller i jego kosmiczne GAA = 31.76 + SV% = 0.400 z wczorajszego występu ... pozamiatał mi sprawę jeśli chodzi o bramkarzy heh

V/ Aż patrzyłem rano co się stało jak zobaczyłem takie statsy :p
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Jak na razie dość ciekawie w ćwierćfinałach i cały czas każda ekipa w grze. Tak z wolnych przemyśleń to dopiero teraz zwrociłem uwagę na zawodników mojego rywala i jestem w ciężkim szoku jakim sposobem Botshek zajął tylko 8 miejsce. Możliwe że większość porażek czy też niepowodzeń przez pozycje goalie ale sam potencjał w innych formacjach powala na nogi :/ a chciałem wygrać fantasy :cool:
 
botshek 360

botshek

Użytkownik
Jak na razie dość ciekawie w ćwierćfinałach i cały czas każda ekipa w grze. Tak z wolnych przemyśleń to dopiero teraz zwrociłem uwagę na zawodników mojego rywala i jestem w ciężkim szoku jakim sposobem Botshek zajął tylko 8 miejsce. Możliwe że większość porażek czy też niepowodzeń przez pozycje goalie ale sam potencjał w innych formacjach powala na nogi :/ a chciałem wygrać fantasy :cool:
hehe ???? moja ekipa jest specyficzna jak gwiazdki zabłysną to zmiotę każdego, ale są tygodnie masakrycznie suche ;(
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Nie wiem czy pamietasz Botshek ale ja juz podczas naszego starcia pisalem Ci jak to mozliwe, ze przy takiej ekipie jestes tak daleko w tabeli;)
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Graty dla wszystkich półfinalistów. Szkoda, żeby się moje gwiazdy marnowały u mnie na wakacjach więc rzuciłem Wam trochę świeżego mięsa. Kto pierwszy ten lepszy! :-D
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Moim zdaniem za to co zrobili teraz Gutek i Romano powinien byc ban.
Jak mozna tak ******* innym rywalizacje? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom