>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Polski 11.03-14.03.2010

Status
Zamknięty.
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik

Celem zawodów jest wyłonienie Mistrza Polski w snookerze.
Turniej odbędzie się w dniach 11.03-14.03.2010 w klubie 147break w Warszawie.

Aktualnym Mistrzem Polski jest Michał Zieliński.

Poprzedni triumfatorzy:



Program zawodów:

Dzień I czwartek 11 marca 2009 (grają 3 grupy)
Godz. 14:00 odprawa zawodników
14:15, 16:45 – mecze w grupach (2 sesje po 2h 30’) – lepszy z 5

Dzień II piątek 12 marca 2009 (gra 8 grup)
Godz. 9:00 odprawa zawodników
9:15, 11:00, 12:45, 14:30, 16:15, 18:00 – mecze w grupach (6 sesji po 1h 45’) – lepszy z 5

Po zakończeniu gier uroczyste podsumowanie sezonu 2009/2010.

Dzień III sobota 13 marca 2009
Godz. 10:00 - 1/8 finału – lepszy z 7
12:00 - 1/8 finału – lepszy z 7
14:30 - 1/4 finału – lepszy z 9
17:00 - półfinały, I sesja – lepszy z 9, (4 frejmy)

Dzień IV niedziela 14 marca 2009
11:00 - półfinały, II sesja – lepszy z 9
12:30 - FINAŁ, I sesja – lepszy z 13, (6 frejmów)
15:30 – FINAŁ, II sesja – lepszy z 13

Bezpośrednio po finale ceremonia dekoracji zwycięzców i zamknięcia XVIII Mistrzostw Polski.

Relacja tekstowa ma być prowadzona na stronach Eurosport.pl.

Czy jakiś bukmacher zdecyduje sie wystawić kurs, śmiem wątpić ale porozmawiać można.

Kto jest waszym faworytem do finału, kto wygra, a kto zawiedzie?
Zapraszam do dyskusji.
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
WOW ale info ???? Ja mam pytanie , czy ktoś wie gdzie można kupić bilety jeżeli są w sprzedaży i w jakiej cenie ? Bo może na jakiś meczyk by się człowiek wybrał . I może ktoś znajdzie dokładny plan gier, czyli w jakich godzinach np ćwierćfinały , półfinały itd.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
WOW ale info ???? Ja mam pytanie , czy ktoś wie gdzie można kupić bilety jeżeli są w sprzedaży i w jakiej cenie ? Bo może na jakiś meczyk by się człowiek wybrał .
Tak ja wiem, wstęp jest darmowy. Sam miałem jechać ale niestety coś mi wypadło ;)
Plan gier jest dostępny &gt;&gt;&gt; TUTAJ i w pierwszym poście tego tematu.. ;)
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Grupy Mistrzostw Polski 2010:
Grupa A
1. Michał Zieliński
2. Daniel Dereziński
3. Michał Ebert
4. Wojciech Włodarek
Grupa B
1. Marcin Nitschke
2. Jason Wright
3. Karol Szuba-Jabłoński
4. Mateusz Baranowski
Grupa C
1. Krzysztof Wróbel
2. Maciej Relich
3. Marcin Jamroziak
4. Zbigniew Wymoczył
Grupa D
1. Adam Stefanów
2. Grzegorz Biernadski
3. Michał Szabat
4. Tomasz Bondarewski
Grupa E
1. Piotr Majcherczyk
2. Kacper Filipak
3. Tomasz Pierzchalski
4. Paweł Borkowski
Grupa F
1. Jarosław Kowalski
2. Marek Zubrzycki
3. Marcin Chmielewski
4. Kamil Pilarski
Grupa G
1. Mariusz Sirko
2. Piotr Murat
3. Wojciech Wroński
4. Rafał Górecki
Grupa H
1. Bartłomiej Zacniewski
2. Tomasz Gierałtowski
3. Rafał Jewtuch
4. Marcin Kolibski
Cóż, większość zawodników nieznana, w roli faworyta tegorocznych MP stawiam dobrze znanego nam komentatora Rafała Jewtucha, do tego jednego z najbardziej utalentowanych polskich snookerzystów Michała Zielińskiego i może jeszcze Marcina Nitschke.
Co do oferty, również wątpię w jej wystawienie przez któregokolwiek z bukmacherów...
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Ja tak na sucho obie wytypuje kto awansuje dalej z grup:

A: Zieliński, Ebert
B: Nitschke, Szuba-Jabłoński
C: Wróbel, Wymoczył
D: Stefanów, Biernadski
E: Majcherczyk, Pierzchalski
F: Kowalski, Zubrzycki
G: Murat, Górecki
H: Zacniewski, Jewtuch
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Pora na małe podsumowanie zmagań grupowych:
Tabela:


Oraz najwyższe breaki, gdzie nie lada wyczyn osiągnął Rafał Jewtuch:

Zainteresował mnie także Kacper Filipiak, 15-latek, który ma na koncie breaki 76 oraz 70, a jego najwyższy break turniejowy to równe 100.

I pary 1/8 MP:
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Mamy już pierwszych ćwierćfinalistów Mistrzostw Polski.
Są nimi: Bartłomiej Zacniewski, Piotr Majcherczyk oraz Adam Stefanów i Rafał Jewtuch, którzy utworzą jedną z par 1/4 finału.
edit: Znamy już wszystkie rezultaty 1/8 finału:
Michał Zieliński - Tomasz Bondarewski 4-2
Bartłomiej Zacniewski - Jarosław Kowalski 4-3
Rafał Górecki - Maciej Relich 4-1
Piotr Majcherczyk - Marcin Nitschke 4-1
Mariusz Sirko - Krzysztof Wróbel 4-3
Kacper Filipiak - Karol Szuba-Jabłoński 4-1
Adam Stefanów - Michał Ebert 4-2
Rafał Jewtuch - Marcin Chmielewski 4-2
Niespodzianką wydaje się odpadnięcie 27-letniego Marcin Nitschke wymienianego w gronie faworytów do wygrania MP. Pokonany został przez 10 lat młodszego Piotra Majcherczyka.
A oto komplet par 1/4:
Michał Zieliński - Bartłomiej Zacniewski
Rafał Górecki - Piotr Majcherczyk
Mariusz Sirko - Kacper Filipiak
Adam Stefanów - Rafał Jewtuch
I tabela z brejkami, która jednak niestety w górnych partiach się nie zmieniła:
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Wielkie słowa uznania dla Michała. Marzeniem byłoby zobaczyć jakiegoś Polaka w Main Tourze, tak jak mówisz Ass. Teraz do roboty, brać przykład z Haneeveera i będzie dobrze ????
 
porky 104

porky

Użytkownik
Szczerze mówiąc to ciężko pisać cokolwiek o MP, bo prawdę powiedziawszy widziałem jak gra tylko Rafał Jewtuch. Ogólnie żałuję, że mieszkam tak daleko bo z chęcią wybrałbym się na ten turniej w roli kibica. Jeżeli chodzi o filmik, który podał Ass to śmiesznie wyglądają te wywiady, zwłaszcza z Zielińskim. ???? Jest tutaj rozmowa z sędzią Miłoszem Olborskim, z którym osobiście miałem okazję rozmawiać kilka lat temu i wtedy nawet nie zajmował się snookerem, sporadycznie grywał w poola, a teraz taka niespodzianka. ????
Miło zobaczyć kogoś znajomego a zarazem szkoda, że ten sport w Polsce jest tak słabo rozwinięty.. Michał dobrze mówił, jak głowa nie przeszkodzi to będzie miał duże szanse na kolejny tytuł MP, a brejk 132 pkt robi naprawdę pozytywne wrażenie.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Osobiście bardzo chciałbym zobaczyć finał Zieliński - Jewtuch.

Jest ku temu szansa, obaj są już w półfinałach, w obu jest po 1 sesji 2-2 i obaj na pewno są faworytami swoich meczów.
Myślę, że taki zestaw finałowy byłby najciekawszy.
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
No i Twój finał, który również chciałem zobaczyć się sprawdził - Michał Zieliński i Rafał Jewtuch zagrają w nim między sobą.
Oto wyniki ćwierćfinałów i półfinałów:
1/4
Michał Zieliński - Bartłomiej Zacniewski 5-1
Rafał Górecki - Piotr Majcherczyk 5-2
Mariusz Sirko - Kacper Filipiak 5-4
Adam Stefanów - Rafał Jewtuch 2-5
1/2
Michał Zieliński - Rafał Górecki 5-4
Mariusz Sirko - Rafał Jewtuch 2-5
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Pogrom kompletny w finale.
Zieliński wbił setkę i wygrał 7-0!! z Jewtuchem.

Brawo Michał !!



Talent mamy, ale co dalej?
Mam nadzieję, że Main Tour.
 
porky 104

porky

Użytkownik
Hehe, no to rzeczywiście Michał łądnie go pogonił w finale. :-D
Chciałbym zobaczyć minę Rafała po tym meczu. ????

Niewątpliwie chłopak ma talent ale chyba jeszcze dużo za wcześnie żeby mówić o Main Tourze.. Oczywiście życzę temu chłopakowi jak najelpiej bo zobaczyć Polaka przy zielonym płótnie na Eurosporcie to by było coś. ;)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Hehe, no to rzeczywiście Michał łądnie go pogonił w finale. :-D
Chciałbym zobaczyć minę Rafała po tym meczu. ????

Niewątpliwie chłopak ma talent ale chyba jeszcze dużo za wcześnie żeby mówić o Main Tourze.. Oczywiście życzę temu chłopakowi jak najelpiej bo zobaczyć Polaka przy zielonym płótnie na Eurosporcie to by było coś. ;)
Oj, nie za wcześnie.

Wells, White młodzi Walijczycy są prawie w jego wieku.
Nie wspomnę o Trumpie czy też o rok młodszym od Michała Chińczyku Andzie ZHANG, który.. zagra przecież w MŚ.

U nas zawsze tak jest, że 16-20 to za wcześnie, a właśnie, że nie za wcześnie. Liczę na dobry występ w ME i turniejach międzynarodowych.
Szczerze to nie wiem co dokładnie musiałby zrobić aby awansować do Main Touru ale na pewno łatwej drogi nie ma.
 
draco09 0

draco09

Użytkownik
Niesamowicie spartańskie warunki... Rozumiem że snooker w Polsce nie jest bardzo popularny a zainteresowanie tą dyscypliną jest znikome - ale myślę, że nawet jak na finał mistrzostw polski to warunki były straszne. Organizatorzy się nie postarali. Uważam, że można było zrobić więcej.
Sam finał fajnie się oglądało, to zawsze coś nowego - inne spojrzenie na snookera, którego zna się z telewizyjnych ekranów.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Niesamowicie spartańskie warunki... Rozumiem że snooker w Polsce nie jest bardzo popularny a zainteresowanie tą dyscypliną jest znikome - ale myślę, że nawet jak na finał mistrzostw polski to warunki były straszne. Organizatorzy się nie postarali. Uważam, że można było zrobić więcej.

Sam finał fajnie się oglądało, to zawsze coś nowego - inne spojrzenie na snookera, którego zna się z telewizyjnych ekranów.
W sumie to zapomniałem odpowiedzieć na ten post.

Mówisz, że spartańskie warunki, czy ja wiem?
Wiadomo, Crucible to to nie jest ale w żadnym klubie snookerowym nie ma dużo miejsc dla widzów bo mało który jest do tego przystosowany, a przypomnę, że MP były rozgrywane w prywatnym klubie snookerowym.

Na pewno można to było troszkę lepiej zorganizować ale uważam że nie było tak źle, a już wideo z finału to naprawde spory postęp.
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Ja myślę, że niema co przeceniać zamiarów nad możliwości. Rozgrywany jest finał Mistrzostw Polski - więc impreza najważniejsza w naszym kraju a zainteresowanie dosyć kiepskie. Snooker jest popularną dyscupliną sportu ale jeżeli chodzi o turnieje rankingowe i zawodników zagranicznych. Polskim snookerem prawie nikt się nie interesuje. To tak jak skokami przed Małyszem. Musiałaby się pojawić jakaś gwiazda snookera żeby ludzie zauważyli też nasze podwórko. Ale warunki ogólnie dobre, ale dla zawodników jeżeli chodzi o swobodę gry to masakra... Odległość kibiców zdecydowanie za mała . Mogli chociaż czymś odgrodzić kibiców od stołu. Swoboda gry i psychiczny spokój moim zdaniem w tym miejscu średni. Jednak jak zauważył Ass , to było w zwykłym prywatnym klubie. To tak jakby turniej tenisa rozgrywać w sali gimnastycznej jakiejś szkoły więc ogólnie niema co narzekać .
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Zieliński ma predyspozycję aby stać się tym o czym piszesz Król Julian czyli polskim Małyszem czy Kubicą. Zapewniam, ze gdyby Polak zagrał np w ćwierćfinale lub półfinale jakiegoś dużego turnieju rankingowego i awansował do najlepszej 30 Main Touru to zainteresowani by znacznie wzrosło.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom