>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Fantasy Yahoo NHL 2009/10

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP
18 Week
Wyniki 18 tygodnia i tabela po kolejnym tygodniu gry.


W sumie to chyba top4 w tabeli już ma pewny udział w PO. Obecni 5-8 też mają przewagę nad resztą. Ale pewnymi miejsca w PO nie mogą być. Teraz mamy ostatni tydzień przed przerwą na Igrzyska. Więc trochę odpoczniemy od Fantasy :cool:
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
19 week
Wyniki 19 tygodnia i tabela po kolejnym tygodniu gry.

Wracamy na decydujące tygodnie ;)
Gramy dalej :cool:
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
20 week
Wyniki 20 tygodnia i tabela po kolejnym tygodniu gry.



No to czas na-&gt; Who is hot, who is not :cool:
Kilka ekip walczy o Playoffy. Kilka ekip walczy o rozstawienie.
Ciekawy tydzień się zanosi :p
Przypominam, że do PO wchodzi pierwsza ósemka. Reszta już nie gra o trofea.
Ładną miazgę zrobiłem w tym mijającym tygodniu. Czas na Playoffy więc trzeba spiąć się ;)
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Ja mimo zwyciestwa niestety w PO juz nie zagram, a szkoda bo nie wiele zabraklo,.. no nic pozostaje tylko podziekowac za gre i powiedziec, ze w nastepnym sezonie skopie wam tylki;P
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ale Ci co nie dostali się do PO grają o &quot;dalsze miejsca&quot;. Więc nie rezygnować z gry tylko grać do końca ;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Z ostatnich kupionych meczów to ten ???? &gt;&gt; KLIK &lt;&lt;
Inna liga ale wygrana zawsze cieszy :]
JSG miał jeszcze dziabnąć mi W i byłoby lepiej :?
Reasumując to marne wyniki mam... Tylko na FB mam szanse na PO. Reszta jakoś słabo... A w jednej przez pierwszych 5-6 weekendów byłem w top 3...
Także ważny jest końcowy bilans...
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Moze i masz racje...chociaz ja bym sie na miejscu np: Botshek&#39;a poczul lekko zdenerwowany, bo ma 2pkt straty a Odisio mu nie popusci... sam walczylem do konca o 8 miejsce...
Jednak ktos musi odpasc, zeby ktos mogl awansowac... podobno cel uswieca srodki, jakkolwiek kazdy to pojmuje...
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Moze i masz racje...chociaz ja bym sie na miejscu np: Botshek&#39;a poczul lekko zdenerwowany, bo ma 2pkt straty a Odisio mu nie popusci... sam walczylem do konca o 8 miejsce...

Jednak ktos musi odpasc, zeby ktos mogl awansowac... podobno cel uswieca srodki, jakkolwiek kazdy to pojmuje...
Ja już pisałem, ciekawe oferty na PW proszę pisać - Korupcja pełną gębą zrobimy fixa ???? ???? ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Przecież tutaj nie ma żadnej ustawki...
Aż zerknąłem sobie. Zobaczcie na wyniki i jak takie sytuacje mają wpływ.
O awans do PO jest ciasno. Ale Lupus czy Botshek co walczą o PO dostają po 10-0 i 11-0. Jaki jest problem? To, że ja takim samym wynikiem nie przegrywam a wygrywam?
Czemu wtedy nikt nie pisał że Kukla ugadał się ze mną?
http://forum.bukmacherskie.com/f13/fantasy-yahoo-nhl-2009-10-a-35437-6.html#post1302128
Wychodzi doświadczenie w grze... Jak ktoś grał z Kuklą albo go obserwował to widział, że ten daje na BN wszystkich żeby sobie później ich dać na pozycję. Nie wiem po co tak robił... ale jak zapomniał wystawić składu to był stratny.
Ja nie będę podpowiadał za bardzo nad taktyką gry. W myśl, że mi też nikt nie powiedział. Powiedzieli, sam musisz się nauczyć myśleć.
Ale Lupus składy ma wystawione na tydzień, dwa na przód... W dniu meczu dokonuje się małych korekt.
Ja też mam składy na tydzień, dwa w przód ustawione. W dniu meczu podejmuje decyzję jeśli trzeba coś wybierać i tyle...
W poniedziałek padł mi komp... a składy miałem i tak ustawione w 4 ligach... nawet prawdopodobieństwo daje, że taki Ozzi raczej nie będzie grał, a taki Theo czy Huet będą. Więc z zasady daję tych dwóch panów do gry. Ozzi idzie na BN.
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Dobra ja się przyznam JR robi dla mnie fixa bo ma już peffke 1 miejsce i President Trophy, dzięki temu ja utrzymam 5 miejsce i nie spotkam się z JR w 1 rundzie a on się mnie bardzo obawia :]
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Sorry za zamieszanie.
&quot;Bardzo przedłużona sesja&quot;, mnóstwo zajęć na uczleni i... początek sezonu F1 i całkiem zapomniałem o Fantasy.
Chciałem takowe uruchomić również w dziale F1 ale nie wystartowało :| (jeśłi ktoś mi wyjaśni jak tam miałaby wyglądać rejestracja czy tworzenie zespołu to obsypie złotem)
Byłem pewien, że na ten tydzień mam ustawiony skład (tak jak Vader pisał - zazwyczaj robię to codziennie), jednak było inaczej.
Sorry
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Spoko spoko mam galanty team ????
W tym momencie leje Ciebie 11-2. Odisio walnął chyba fixa i Boshtek go jedzie 6-5. Lupus dostaje baty o takie -&gt;
od Baqusia 11-1. Podoba mi się top8 8) ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom