>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

1/8 finału LM - rewanże [9-10 marca 2010r]

Status
Zamknięty.
r0bert 0

r0bert

Użytkownik
wyczesany atak to nie wszystko.
Jasne, że nie wszystko, ale lepiej mieć kim straszyć niż udawać, że ma się nie wiadomo kogo w ataku i jaki to on świetny. Moim zdaniem Real dziś awansuje, sam postawiłem na to 100 zł.
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Cd winu z Sevillą? Zespół który prowadząc 0:2 cofa się w 11 na swoje pole karne to zespół frajerów. Gdyby grali tak jak do drugiej bramki to skończyłoby się 0:2 lub wyżej.
Sevilla się cofnęła w pole karne przy stanie 0:0 ;) Poza strzałem z wolnego (tam było z 40 metrów...) który Casillas zeszmacił nie oddała chyba żadnego. Więc nie wiem jak wg. ciebie grali do drugiej bramki - no ale ja ten mecz oglądałem , a ty albo go nie widziałeś, albo widziałeś &quot;w stanie wskazującym na...&quot; ;)
 
lukasz80 88

lukasz80

Użytkownik
sam się przekonasz Real na 100% trzech bramek Lyonowi nie strzeli, dziś real pokarze klasę;) i udowodni że nie jest taki wielki za jakiego wszyscy go maja i po raz kolejny odpadnie w 1/8 :grin::grin::grin:
Nie napisalem nigdzie,ze Real napewno strzeli 3 bramki tylko wysmialem fakt,ze Real nie jest w stanie strzelic trzech bramek.Duzo zalezy takze od tego czy Lyonowi uda sie bramke zdobyc.Jezeli Real bedzie prowadzil 2-0 to nie bedzie specjalnie atakowal by zdobyc trzecia bramke i moze sie nawet underem zakonczyc.
Jezeli mialbym cos obstawic to obstawilbym over 2,5 ktory wydaje sie najrozsadniejszym typem.
 
M 0

mesjasz

Użytkownik
Sevilla się cofnęła w pole karne przy stanie 0:0 ;) Poza strzałem z wolnego (tam było z 40 metrów...) który Casillas zeszmacił nie oddała chyba żadnego. Więc nie wiem jak wg. ciebie grali do drugiej bramki - no ale ja ten mecz oglądałem , a ty albo go nie widziałeś, albo widziałeś &quot;w stanie wskazującym na...&quot; ;)
to chyba okuliste musisz odwiedzić. Grali z tyłu ale odważnie wyprowadzali kontry kilkoma zawodnikami. Druga bramka fakt szmata ale Sevilla grała bardzo mądrze. A potem dopiero się cofnęli totalnie i kontr nawet nie było (no jedna)

PS: gdyby faktycznie przy 0:0 się cofnęli w 11 na pole karne i mimo tego strzelili 2 bramki to o jakiej solidności Realu to by świadczyło?
 
L 0

lineusz

Użytkownik
Czy mi się wydaje czy kurs na awans Realu na betfair jest 1.58 ? I tak muszą wygrać żeby awansować, wiadomo że przy 2;1 odpadną ale i tak kurs spory. Kurs ten jest z nagłówkiem &quot;kwalifikacje&quot; to to ? Co o tym myśclicie ?
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Dla mnie kurs na Milan ~5,00 jest warty zagrania a tym bardziej x2 albo DNB. Milan w 1 meczu nie pokazał się z najlepszej strony ale gdyby trochę szczęsci mieli to mogłoby być 3:3 po bramce Seedorfa na 2:3 odżyli i pokazali klasę. Dzisiaj nie mają nic do stracenia dlatego będą walczyć od początku. O awans będzie ciężko ale na WIN ich spokojnie stać nie wiem czemu kurs wynosi ` 5,00 ja biorę .Jak za graja od początku tak jak w końcówce to bety na Man będą jako przegrane​
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Nie napisalem nigdzie,ze Real napewno strzeli 3 bramki tylko wysmialem fakt,ze Real nie jest w stanie strzelic trzech bramek.Duzo zalezy takze od tego czy Lyonowi uda sie bramke zdobyc.Jezeli Real bedzie prowadzil 2-0 to nie bedzie specjalnie atakowal by zdobyc trzecia bramke i moze sie nawet underem zakonczyc.
Jezeli mialbym cos obstawic to obstawilbym over 2,5 ktory wydaje sie najrozsadniejszym typem.
możliwe że się nie zrozumieliśmy ale to nic :cool:

a co do tego ewentualnego 2-0 to wątpią że real przestanie atakować, piłkarze jakimi dysponują raczej nie mają w naturze nie atakować, w madryckim klubie włochów ostatnio ze świeczką trzeba szukać, do tego defensywa to największe nie szczęście realu, wynik 2-0 to dla realu np. do przerwy czy do 60 min byłby katastrofą, wiadomo bronić się niema co bo im by pewnie nie wyszło, a atak = kontra ,a wiadomo gol dla francuzików na 2-1 w drugiej polowe nie pozostawił by złudzeń, więc albo real strzeli trzy bramki (w co wątpię), albo bedzie dreszczowiec
a na przykład 1-0 i dogrywka i karne też by dla realu dobre nie było bo możliwe że cr9 tak jak w w finale jeszcze za Mu nie trafi by :]
wydaje mi się ze tu się zapowiada ciekawszy mecz niż mu-milan, ja mam jakieś przeczycie że Real odpadnie
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
w takim razie proponuję postawić w tym meczu overek :] obie strzelą bądź też over w rzutach rożnych ale na typy WIN nie stawiajcie :] ciekawy też typ, że padnie gol przed 27min. Drużyny dzisiaj zmobilizowane i napewno na gole nie będziemy musieli długo czekać.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
ja zamiast tego typu DNB na Milan albo czystą 2 polecam zagrać że Pato strzeli po kursie 3.40. Jeśli coś wpadnie dziś ze strony drużyny z Włoch to niewątpliwie do siatki trafi młody Brazylijczyk.
gorzej jak nic nie wpadnie, o ile dobrze pamiętam to ostatnio w play- off jak ktoś wylosował Mu to było tak że wszyscy myśleli że Anglicy nie dadzą rady a tu zagrali tak jak powinni, takie złe wrażenie przed spotkaniami robi Manchester, zresztą w pierwszym spotkaniu z Milanem też tak było
 
lukasz80 88

lukasz80

Użytkownik
ja zamiast tego typu DNB na Milan albo czystą 2 polecam zagrać że Pato strzeli po kursie 3.40. Jeśli coś wpadnie dziś ze strony drużyny z Włoch to niewątpliwie do siatki trafi młody Brazylijczyk.
Niewiadomo czy Pato wyjdzie w pierwszej jedenastce,a jak wyjdzie to nie wiadomo w jakiej jest formie po kontuzji,lepiej postawic na Ronaldinho ktory jest egzekutorem jedenastek w ekipie Milanu.Generalnie lepiej odpuscic ten mecz.
 
G 0

gizbo

Użytkownik
Wiadomości z ostatniej chwili.
Prawdopodobnie Nesta i Pato nie zagrają. Nesta : problemy z łękotką.
Nie mam pewności czy to prawda, ale jeśli tak to sytuacja Milanu jest krytyczna.
 
L 51

legionista880

Użytkownik
bez urazy dla wszystkich ale nie moge juz sluchac tych wypocin ten za realem ten barca ten manu chelsea arsenal.WSZYSCY JESTESCIE DZIECMI NEO TO NIE WASZE KLUBY I TYLE NA TEN TEMAT. co do dzisiejszych typów: real z handi bo rzuci sie na lyon i wygra to spotkanie a co meczu na old trafford milan x2 raczej goscie beda bardziej zdeterminowani watpie ze Manchester wystawi najmocniejszy sklad mecz pachnie tu remisem po 1.
 
K 0

kaczmi

Użytkownik
Zamiast handi można również zaryzykować Real/Real - kurs nieco wyższy (1,80 przy 1,75 na handi), a ryzyko wydaje mi się, że mniejsze... Pomyśleć można również nad zakładem Wygrana w obu połowach meczu - tu kurs na Real wynosi 2,60 - ale jeżeli szybko nastrzelają w pierwszej połowie, to może być różnie...
 
D 0

dk14yo

Użytkownik
Jak ktoś ma kasę, to może postawić na bwin:
&quot;Czy któryś zespół wygra różnicą trzech bramek? &quot; - nie
Wygrana Realu możliwa, ale na pewno nie 3-ema bramkami
Co prawda kurs tylko 1.10, ale nie wierzę żeby nie wszedł
 
bdjoe 0

bdjoe

Użytkownik
spotkanie: Real Madryt - Olympique Lyon
typ: over 2.5
kurs: 1.55

Dzis o godzinie 20:45 rozpoczna sie dwa kolejne mecze rewanzowe w ramach rozgrywek 1/8 finalu LIGI MISTRZOW. Pierwszy mecz miedzy podopiecznymi Manuela Pellegriniego, a pikarzami Olimpique Lyon zakonczyl sie wynikiem dajacym wieksze szanse na awans francuzom. Wprawdzie zwyciestwo bylo najmniejszego rozmiaru bo tylko 1-0. Krolewscy w dzisiejszym meczu beda grac szybka, otwarta pilke. Od pierwszym minut beda okupowac bramke Llorisa.
Duzym osłabieniem dla Realu bedzie brak Karima Benzemy, Xabiego Alonso i Marcelo. Dwaj ostatni pauzuja za kartki. Na boisku z powodu kontuzji takze nie zobaczymy Drenthe i Pepe.
W zespole Lyonu zabraknie natomiast Michela Bastosa, a także Francois Clerca i Andersona.
Ten pojedynek smialo mozna nazwac meczem o smierc i zycie. Obie druzyny maja duze aspiracje na awans do 1/4. Mysle, ze bedzie sie to liczyc z duza iloscia bramek. Takie gwiazdy jak Cristiano Ronaldo, Kaka, czy Ramos beda napewno glownymi aktorami w tym spektaklu, a ich strzelecki talent dostarczy nam mnostwo emocji. Moim zdanime Lyon w dzisiejszym spotkaniu takze zaliczy celne trafienie, czego konsekwencja bedzie wysoki wynik, bo Real by awansowac do dalszej czesci rozgrywek musi wygrac dzis co najmniej dwubramkowa przewaga.
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
vs

Real Madryt - Olympique Lyon​

Mecz rewanżowy w 1/8 finału Ligi Mistrzów. Real Madryt podejmuje u siebie Lyon.
Pierwszy mecz zakończył się dość niespodziewanie wynikiem 1-0 dla Lyonu którzy pokazali klasę wygrywając z naszpikowanym gwiazdami Realem. Choć jak spojrzymy na historię meczów obydwu drużyn to można zauważyć, że Lyon ostatnio dwa razy ogrywał Real u siebie do zera.
W rewanżu jednak tak różowo może nie być i Lyon powinien się nastawić na otwartą grę bo Real jest ostatnio w wybornej formie strzeleckiej. Szczególnie na swoim terenie Real strzela dużo bramek (średnia ponad 3 na mecz!). Defensywa królewskich jest jednak mocno osłabiona. Z powodu kontuzji nie może grać Pepe czyli filar defensywy. W ostatnim meczu ligowym z Sevillą brak tego piłkarza był mocno widoczny. Wiadomo też że w swej życiowej formie nie jest Iker Casillas któremu zdarzały się proste błędy co wcześniej u niego było raczej niespotykane.
Lyon mimo tego że w porównaniu do lat wcześniejszych ma może słabszy skład to ma kim straszyć. W dobrej formie są napastnicy czyli Lopez i spełniający często rolę jokera Gomis. Obrona Lyonu to jednak nie jest jakaś zapora nie do przejścia tym bardziej dla Realu Madryt. Warto też zauważyć że w prawie wszystkich meczach tegorocznej edycji LM Lyon zawsze przynajmniej raz trafiał do bramki rywala a przeciwników miał dość wymagających. Real w ostatnim meczu ligowym pokazał klasę wygrywając z Sevillą 3:2 po bramce doliczonym czasie gry,a już przegrywał 0:2 w 60 minucie.
W dzisiejszym meczu stawiam na to że padnie więcej niż 2 bramki. Jeśli pierwsza bramka padnie dość szybko (najlepiej w 1 połowie) to o ten over jestem spokojny.
Real Madryt - Lyon Over 2,5 @ 1.60 7/10
*Loga zapożyczone od Robsona. ;)
 
M 0

mesjasz

Użytkownik
Jak się okazało Real nie jest w stanie strzelić Lyonowi 3 bramek;d nie był w stanie nawet wygrać. Solarex gdzie jest ten wszechpotężny Real który miał zmieść Francuzów? No gdzie? Gdzie jest ta błyskotliwość tego zespołu? Przy odrobinie szczęścia Lyon mógł to wygrać. Przełożyły się wpadki Lyonu z ligi? Nie. Przełożyły się kilkubramkowe winy Realu z ligi? Nie. Bo liga to nie puchary. Zobaczymy ile ten mecz nauczy tych co dziś na Real stawiali. Pewnie nie wiele tak jak do tej pory od kilku lat. Nie piszę tego żeby kogoś prowokować tylko po to żeby pokazać mu że śmieszne jest skazywanie klasowego zespołu jakim jest Lyon na pożarcie

I jeszcze raz. Nie jestem kibicem jakieś Barcy czy kogoś tylko Legii. Nie chce Realu dalej bo to nie jest drużyna tylko zlepek gwiazdek
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Jak się okazało Real nie jest w stanie strzelić Lyonowi 3 bramek;d nie był w stanie nawet wygrać. Solarex gdzie jest ten wszechpotężny Real który miał zmieść Francuzów? No gdzie? Gdzie jest ta błyskotliwość tego zespołu? Przy odrobinie szczęścia Lyon mógł to wygrać. Przełożyły się wpadki Lyonu z ligi? Nie. Przełożyły się kilkubramkowe winy Realu z ligi? Nie. Bo liga to nie puchary. Zobaczymy ile ten mecz nauczy tych co dziś na Real stawiali. Pewnie nie wiele tak jak do tej pory od kilku lat. Nie piszę tego żeby kogoś prowokować tylko po to żeby pokazać mu że śmieszne jest skazywanie klasowego zespołu jakim jest Lyon na pożarcie
I jeszcze raz. Nie jestem kibicem jakieś Barcy czy kogoś tylko Legii. Nie chce Realu dalej bo to nie jest drużyna tylko zlepek gwiazdek
Ja tam Realu nie grałem po śmiesznym kursie który znalazłem. Był nawet 1.22 na Real. Śmiech na sali. Miałem jednak czuja co do tego , że CR może pierwszy strzelić a kurs był 17.00 a mimo to się wycofałem. Zarobiłem na tym meczu 15zł i się z tego cieszę. Lyon owszem mógł to wygrać. Napewno będą żałować zmarnowanych okazji , które mieli pod koniec meczu. Zastanawiam się co by było gdyby wtedy Higuain nie trafił w słupek tylko do siatki.................
Myślę, że gdyby Higuain trafił na 2:0 byłoby po meczu. Uwierzyliby w siebie i w swoje możliwości i byłoby z 3 lub 4:0. Niestety jedna bramka w jakikmkolwiek meczu nie jest gwarancją sukcesu . Tak też było w tym przypadku a Higuain w dużym procencie przyczynił się do ich niepowodzenia.
 
Baqu 614,1K

Baqu

Forum VIP
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom