>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

BARDZO SKUTECZNY SYSTEM !!

piotrbaz 5

piotrbaz

Użytkownik
Znalazłem taki system , a że człowiek jestem dobry to go wam przedstawiam:

Ostatnio zacząłem próbować następujący system:

- Gramy tylko piłkę nożną
- Z każdej ligi wybieramy drużyny z czołówki (najlepiej liczące się marki) i koniecznie takie, które grają bardzo dobrze na własnym boisku (od 1 do 3 drużyn)
- Gramy tylko te drużyny, które grają u siebie, a w poprzedniej kolejce przegrały bądź zremisowały (Klasowa drużyna, bądź po prostu czołówka ligi zazwyczaj nie przegrywa bądź nie remisuje dwóch meczów z rzędu!)

Ten zadziwiająco prosty system okazuje się dość skuteczny. Sprawdziłem go nieco w ubiegłym tygodniu i wyszło takie coś:

Club Brugge (remis w poprzedniej kolejce) - 1 Mr. Green
Manchester United (porażka w poprzedniej kolejce) - 1 Mr. Green
Chelsea (remis) - 1 Mr. Green
Lyon (remis) - x Sad (tu jednak można wyjaśnić meczem na szczycie)
Hamburg (porażka) - 1 Mr. Green
Aachen (porażka) - 1 Mr. Green
Maccabi Haifa (porażka) - 1 Mr. Green
Excelsior (porażka) - 1 Mr. Green
Braga (remis) - 1 Mr. Green
Beira Mar (remis) - 1 Mr. Green
odwołeny Standard Liege (ostatnio remis)

Jak widać na 10 meczów weszło 9. Kursy może nie imponujące, ale w każdy weekend można stworzyć te 2-3 kupony i zagrać za większą kasę. Oczywiście czasem można korygować ten system, gdy np widzimy wyraźny spadek formy drużyny, którą sobie wybraliśmy do systemu. Można też odpuścić jakiś mecz, gdy będzie to np. mecz na szczycie (jak w przypadku Lyon-Auxerre). Jeszcze tak na sam koniec prezentuję drużyny, które ja wybrałem do systemu:

BELGIA

1. FC Brugge
2. Standard Liege

ANGLIA PREMIER LEAGUE

Chelsea
Man U
Arsenal

ANGLIA CHAMPIONSHIP LEAGUE

Reading
Sheffield United

ANGLIA 1ST LEAGUE

Colchester

ANGLIA 2ND LEAGUE

brak

ANGLIA CONFERENCE

Accrington

FRANCJA

Lyon
Lille

NIEMCY BUNDESLIGA

Bayern
Werder
Hamburg

NIEMCY 2. BUNDESLIGA

Bochum
Aachen

GRECJA

Olimpiakos
AEK
Panathinaikos

IZRAEL

Mac. Haifa

WŁOCHY

Juventus
Inter
Milan

HOLANDIA

PSV
Alkmaar
Feye

HOLANDIA 2.

Excelsior

PORTUGALIA 1.

Braga
porto
benfica

PORTUGALIA 2.

Aves
Beira mar

SZKOCJA

Celtic
Rangers
Hibernian

SZKOCJA 3.

Gretna

HISZPANIA

Barca
Real
Valencia

TURCJA

Fenerbahce
Galata

WALIA

Llansantfraid

Ciekaw jestem waszych opinii.
Sam nim gram i looz.. Przykład ostatnio kolejka

Milan (5:0) wcześniej remis
Celtic (2:1) wcześniej remis
Hibernian (7:0) ???? wcześniej porażka

;]
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
nuno100 0

nuno100

Użytkownik
PiotrBaz...powiem Ci że dobrze kombinujesz. Można sobie z tych wszystkich typów które nam &quot;wychodzą&quot; utworzyć tygodniową listę i wybrać te naszym zdaniem najpewniejsze mecze i z nich posklejać kupony.

Pozdro
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
no kto by pomyślał bardzo ciekawy sytem i bardzo prosty
No i faktycznie czołowym drużynom bardzo często zdażają sie wpadki i chcą sie odegrać wiec system będzie na pewno działać i sam chyba zaczne grać nim :mrgreen:
 
L 45

laha

Forum VIP
Następnym razem podaj jeszcze stronke z której wziełeś ten system bo to jest plagiat (gdzieś to czytałem tylko niepamiętam gdzie)

Pozdrawiam

Laha
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Następnym razem podaj jeszcze stronke z której wziełeś ten system bo to jest plagiat (gdzieś to czytałem tylko niepamiętam gdzie)

Przecierz napisał
Znalazłem taki system , a że człowiek jestem dobry to go wam przedstawiam:
Jakby nie umiesicil tej inforamacji to by byla roznica... a ty laha chodzisz tak po forum i walisz posty byle co byle gdzie...:]
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
a ty laha chodzisz tak po forum i walisz posty byle co byle gdzie...:]
Zgadzam sie z Hubert_23


Zamiast podziękować Piotrbaz za to że przedstawił taki ciekawy system to ty go jeszcze opieprzasz

wstydz się :zy3ou:
 
M 0

mariankon

Użytkownik
system jest niezły, ja w ten tydzień na ferenbace zawalłem, ale grał z besiktasem
więc X jest usprawiedliwiony reszta 7 meczy weszła bez zarzutu ....
 
siwyafc 0

siwyafc

Użytkownik
Laha to nie plagiat gość mógł to rozkminić jak jeszcze niegrałem w necie to w totmixie brałem tygodniówke i obstawiałem tylko faworytów z głównych lig i nietylko piłke wiec tez mógł na to wpaść ????
 
diegomaradona 0

diegomaradona

Użytkownik
jak dla mnie dobry system, sam czesto tak gralem ze jak np. Juve albo cos takiego przegrywal to w nastepnym meczu obstawialem ale nie robilem listy a teraz zrobilem swoja i wyglada tak :

Brugge
Anderleht
Standard
Chelsea
Reading
Bayern
Werder
HSV
Olympiakos
Panatinaikos
Maccabi Haifa
Juve
Milan
Fiorentina
Inter
PSV
Feyenord
Celtic
Hibernian
Barcelona
Galatasary
Fenerbahce
Llansantfraid
Santos
Brondby Kobenhavn
Austria Salzburg

Hokej:

Havirov
Liberec
Magnitogorsk
Storhamar

przy niektorych wchodzi tylko gdy ten mecz po przegranej graja u siebie a niektore tez wyjazdy no i oczywiscie biore pod uwage mecze na szczycie.
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Ok widze że wszystkim sie to podoba wiec postanowiłem przeanalizować te drużyny i czas teraz na typy zobaczymy co z tego wyjdzie.

Fc Brugge
Bayern
Werder
Bochum
AEK
Inter
Braha
Valencja
Fenerbahe

No to zobaczymy w najbliższym czasie powinny być mecze tych drużyn. Może ktoś inny ma też typy!!! To jest ciekawy system wiec warto sie mu bliżej przyjżeć i zacząć typować.
 
diegomaradona 0

diegomaradona

Użytkownik
fenerbahce napewno nie odpusci kolejnego meczu w lidze , ostatnio same trudne mecze mieli z Besiktasem , Kayseri , i Galata w pucharze. Moje typy na ten weekend z tego systemu to : Fenerbahce, Brugge&#39;a i Salzburg
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
piotrbaz wiesz co ci powiem że ten system jest skuteczny w 95% i jest również bardzo czysty łatwy i przejrzysty. Ja proponuje dobierać na weekendy tak po ok 8 meczy i podzielić je na dwa kupony na każdy mecz kurs średni bedzie ok 1,3-1,5 czyli grając te 8 meczy rozpisane na 2 kupony czyli po 4 mecze uzyskamy kurs łączny ok :mrgreen: 4 :mrgreen: a to całkiem dużo można ten system połaczyć sobie z systemem zwanym piętnastką i dawać po 2-3 takie mecze co wy na to :?: :!: :wink:
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
DLA WSZYSTKICH KTóRZY CHCIELIBY ZACZąć GRAć TYM SYSTEMEM MAM TAKą INFORMACJE: OCZYWIśCIE NIE JEST TO TAK KOLOROWY SYSTEM JAK SIE WYDAJE :
1. NIE MA Aż TAK DUżO MECZY DOBRYCH DRUżYN GDIE PO PORAżCE GRAJą U SIEBIE (śREDNIO 4-6 NA SEZON)
2. Z TYCH 4-6 MECZY WCHODZI OK 4/5 CZYLI CAłKIEM NIEźLE .
WIęC WADY DOSYć DłUGIE SZUKANIE MECZY I DOśC UBOGA OFERTA!!

TERAZ ZALETY:
1. PRZEANALIZOWAłEM LIGI I WYSZłO żE DO SYSTEMU NAJLEPSZA JEST LIGA ANGIELSKA GDZIE WCHODZI NAM PO 90-100% MECZY

JAK GRAć:
MOIM ZDANIEM NAJPIERW DOBRAć SOBIE 5-6 MECZY ZE WSZYSTKICH LIG śWIATA (NAJPIERW SZUKAJMY W NAJLEPSZYCH A POTEM GDY NIC NIE BEDZIE JEDZIEMY DO NIżSZYCH 6 MECZY POWINNO SIE ZNALEść)

TE 5-6 MECZY DZIELIMY NA DWA KUPONY(GDYż PO SPRAWDZENIU KURSY NA MECZE DO TEGO SYSTEMU NA OGół Są BARDZO MAłE) PO 3 LUB 2 MECZE ( W ZALEżNOśCI OD KURSóW) TAK ABY MIELIśMY KURS łąCZNY OK 2Zł I GRAMY SYSTEM 15-STKA !!

PRZY POłąCZENIU TYCH DWUCH SYSTEMóW MAMY DUżE SZANSE DOJśC DO 15 POZIOMU

MOżNA TEż DOBIERAć TYLKO 2-3 MECZE I GRAC TYLKO JEDNą TURE 15-STKI ALE JA BEDE GRAł NA DWIE 15 NARAZ BO BEDZIE CIEKAWIEJ ???? NO JUż CZEKAM NA NOWY SEZON ABY WYPRóBOWAć TEN SYSTEM I żYCZE POWODZENIA NO I $$$ :mrgreen:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 45

laha

Forum VIP
No ja poczekam na próbe tego systemu ???? Jak ktoś chce to neich się zgłosi na pw to tutaj będzie typował (W specjalnie założonym temacie)
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
Ja moge typować no ale od nowego sezonu bo teraz to już tylko po 2 mecze zostały!

Czytaj ze zrozumieniem :!: NA PW // Laha
 
Do góry Bottom