>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polska - sezon 2009/2010

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP
wojas krótk0 i na temat ????
Koło południa zagrałem singla(e) na Podhale oraz właśnie te trzy mecze co opisałeś jako &gt;&gt; trypelka &lt;&lt;
Craxa - Podhale dla grających na bukach to najbardziej &quot;hot&quot; mecz. Co widać po kursach. Start na Podhale był @3.10 a teraz jest @1.80.
Mecz niby zupełnie o nic. Ale braki w składzie oraz dodam ostatnie dwa wyniki Cracovii &gt; Klik 1 &lt; &gt; Klik 2 &lt; chyba spowodowały że większość osób wierzy w wygraną Podhala.
Tychy - Jastrzębie. Kurs marny. Ale chyba ciężko uwierzyć, że może tutaj być w tym meczu niespodzianka.
Toruń - Sanok. Tutaj już chyba jest bliżej niespodzianki. Wojas napisał, że fatalnie się dzieje w klubie TKH. Brak pieniędzy. Zawodnicy jeżdżą na mecze nawet bez kompletu kijów. Pensji nie dostają- grają za darmo. Niedługo pewnie zabraknie krążków na własnej tafli... powalczyć może i powalczą. Ale żeby wygrać to raczej słabe szanse. Chociaż jakbym miał szukać niespodzianki to w tym meczu i może jakiś remis lub wygrana TKH.
Mecze wkrótce ;)
 
K 12

krzysieeek25

Użytkownik
Spotkanie: Akuna Naprzód Janów - KH Zagłębie Sosnowiec
Typ: Totals (regulaminowy czas gry) Więcej niż 6,5
Kurs: 1.60
Bukmacher: bwin


Witam!

Na dziś proponuję zakład na &quot;totals&quot; w meczu Janowa z Sosnowcem. Typ ten popieram tylko i wyłącznie statystykami spotkań między obiema drużynami w tym sezonie.

Oto wyniki:

29/01/2010 Ekstraliga Zaglebie vs. Naprzod 4:6 ✅
15/01/2010 Ekstraliga Naprzod vs. Zaglebie 3:3 4:3 (OT) ⛔
03/01/2010 Ekstraliga Zaglebie vs. Naprzod 6:2 ✅
08/12/2009 Ekstraliga Naprzod vs. Zaglebie 2:15 ✅
27/11/2009 Ekstraliga Zaglebie vs. Naprzod 9:1 ✅
11/10/2009 Ekstraliga Zaglebie vs. Naprzod 7:0 ✅
29/09/2009 Ekstraliga Naprzod vs. Zaglebie 4:2 ⛔

Jak widać over 6,5 padał zdecydownie częściej, a w dwóch meczach brakło po 1 bramce by go osiągnąć. PLH obfituje w bramki, przed playoffami drużyny grają zdecydowanie bardziej na luzie (wyłącznie obiektywne zdanie ;) ). Licze na sporo bramek w tym meczu i oczywiście wszystkim &quot;życzę wysokich wygranych&quot; ???? Pozdrooo!
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
w tym momencie to juz nie ma Podhale - Cracovia na bwin. ???? . Ja tez puscilem tripla Vader, zobaczymy co z tego bedzie. O Toruniu to sie mowi ze moga nie wystartowac jak sie sponsor nie znajdzie w przyszlym roku. Zaleglosci placowe w PLH to juz inna sprawa, pewnie tylko Cracovia dostaje regularnie pensje na czas. W Toruniu to widac po wynikach ze zawodnicy maja juz dosc, oby dzisiaj Sanok nie odpuscil. Over Janow Zaglebie ma racje bytu, juz niedlugo mecze.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Jutro o 12 losowanie par I rundy playoff oraz meczów o utrzymanie. Pierwsze mecze odpowiednio 15 i 13 lutego.
PLAY-OFF (1-8 )
(1) Comarch Cracovia - (7/8 ) Aksam Unia/Energa Stoczniowiec

(2) GKS Tychy - (7/8 ) Aksam Unia/Energa Stoczniowiec

(3) Wojas Podhale - (5/6) Akuna Naprzód/JKH GKS Jastrzębie

(4) Pol-Aqua Zagłębie - (5/6) Akuna Naprzód/JKH GKS Jastrzębie

PLAY-OFF (9-16)

(9) Ciarko KH Sanok
- (15/16) UHKS Mazowsze/UKS Sielec

(10) TKH Nesta Toruń - (15/16) UHKS Mazowsze/UKS Sielec

(11) KS KTH Krynica - (13/14) MUKS Orlik/MMKS Nowy Targ

(12) HC GKS Katowice - (13/14) MUKS Orlik/MMKS Nowy Targ
 
uszkoo 0

uszkoo

Użytkownik
Pary I rundy Play-Off ( 1 - 8 ) :

Comarch Cracovia - Energa Stoczniowiec
GKS Tychy - Aksam Unia Oświęcim
Wojas Podhale - JKH GKS Jastrzębie
Pol-Aqua Zagłębie - Akuna Naprzód Janów

Pary I rundy Play-Off ( 9 - 16 ) :

Ciarko KH Sanok - UHKS Mazowsze Warszawa
TKH Nesta Toruń - UKS Sielec
KS KTH Krynica - MMKS Nowy Targ
HC GKS Katowice - MUKS Orlik Opole​
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Pojawiła się oferta w Tobet. Jako pierwsi dali kursy na awanse do kolejnej rundy oraz kursy na pierwsze spotkania.

Oferta Tobet.


Unibet też ma ofertę na zwycięstwo w lidze. Kursy przedstawiają się tak


Kursy na pierwsze mecze jako jedyny póki co wystawił Tobet.

Co do zakładów na awanse. To grając na faworytów zysku wielkiego mieć nie będziemy. Ale zawsze ktoś może odważyć się zagrać na drużynę po sporym kursie ;)
Co do zakładu na końcowe zwycięstwo w lidze faworytem jest Cracovia. Przed rozpoczęciem rozgrywek w pierwszym poście są wklejone kursy na zwycięstwo. Wyglądały &gt;&gt; Klik TAK &lt;&lt;.
Prawdę mówiąc wielkich różnic nie ma przed PO.
Czy Cracovia zdobędzie mistrza? Wydaje się, że buki dobrze oceniają szanse na końcowy triumf. Chociaż ja osobiście będę kibicował Wojasowi Podhale. Moi &quot;pupile&quot; do PO się nie dostali. Więc pozostaje mi kibicowanie ekipie, którą lubię.
Czy będzie finał Kraków - Tychy?
Zapraszamy do pisania analiz oraz komentarzy.
 
uszkoo 0

uszkoo

Użytkownik
Finał Kraków - Tychy chyba nie nastąpi (chyba że źle myślę) ale czy te 2 drużyny jak przejdą I rundę to nie trafia już w II na siebie ?
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
playoff:
Zagłębie - Naprzód
Typ: Zagłębie -1.5
kurs: 1.65⛔
tobet
W zasadzie jedyny sensowny typ na to spotkanie, który znalazłem w Tobecie. Gra na zwycięstwo Zagłębia, który jest faworytem i niewątpliwie dobrze im się gra z Naprzodem jest niewarta kursu. To już są playoffy, żarty się kończą, na pewno Naprzód aż tak łatwo skóry nie sprzeda, co nie zmienia faktu, że Zagłębie jest zespołem posiadającym lepszych hokeistów w każdej formacji. Wreszcie Zagłębie ma bramkarza, który potrafi świetnie bronić - Tomka Rajskiego, bo Dzwonek jest słaby. Na pewno góruje nad Elżbieciakiem. Do minusów Zagłębia należy na pewno gra obronna, jednak równy skład w którym ciężar zdobywania bramek jest rozłożony na 3 formacje, brak liderów w Naprzodzie oraz to, że ostatnio Zagłębie jest w dobrej formie (widziałem na żywo obie ekipy) powinno zadecydować dzisiaj.
Podhale - JKH
Typ: over 5.5 ✅
kurs: 1.42
Krótko, w meczach między JKH a Podhalem zazwyczaj padało dużo bramek, nie inaczej powinno być dzisiaj, wprawdzie playoff ale JKH nie imponuje grą w obronie, Podhale ma taki sam problem, czasem przytrafiają się głupie błędy.
Cracovia - Stoczniowiec
Typ: over 6.5 ✅
Kurs: 1.95
Kurs warty ryzyka, ostatnie mecze z Stoczni świadczą fatalnie o ich defensywie. Tracą po 3, po 6 bramek z Sanokiem, strach powiedzieć co będzie dzisiaj. Nadrabiają grą w ofensywie bo strzelają sporo bramek, wiadomo, że Sanok, Krynica czy Toruń to nie Craxa, ale coś powinni ustrzelić.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Oj działo się dzisiaj w PLH, ale PO już ruszyły, także żarty się skończyły. Tylko Tychy wygrały spokojnie. Stoczniowiec mnie bardzo zaskoczył, 5 bramek Cracovii wbić to naprawdę spora sztuka - zwłaszcza na ich lodowisku, pytanie czy Cracovia trafiła z formą... Brawa dla Jana Stebera, czeski napastnik gra kapitalnie. Natomiast Zagłębie jeszcze na 3 minuty przed prowadziło 4-2!!! Dogrywka, karne, szczęśliwa wygrana. O Podhalu nie chce mi się mówić... To co wyprawiał ten b.... Pachucki. Naprawdę już dawno nie widziałem tak stronniczego sędziowania, pan Pachucki dzisiaj wynik trzymał, od 2 tercji kary szły tylko w jedną stronę siedem 2min kar dla Podhala!! Nie usprawiedliwiam się tylko sędziowaniem, bo niestety błędy obrońców i 2 błędy Zbory kosztowały porażkę.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Druga runda zakończona, tym razem już niespodzianek nie było, same jedynki gospodarzy, aczkolwiek tychy czy znowu cracovia miały pewne problemy. Podhale również grało bardzo wyrównany mecz, który dopiero w 3 tercji Szarotki udowodniły wyższość. W piątek będzie bardzo ciekawie w Oświęcimiu i Jastrzębiu. Oferty jeszcze nie ma, ale na pewno coś wybiorę do typowania. Zachęcam do pisania analiz i przemyśleń.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Unia - GKS Tychy
Typ: 2 ✅
kurs: 1.6
Unia kontra Tychy. Młodość kontra doświadczenie. Tyszanie męczyli się w ostatnim meczu z Unią i wygrali zaledwie 3-2. Unia u siebie na pewno będzie groźna, ale myślę, że to może nie wystarczyć. GKS nie odpuści i będzie chciał jak najszybciej zakończyć rywalizację. Postawa Arka Sobeckiego w bramce będzie ważna, w playoff prezentuje się dobrze. Tychy mają bardziej wyrównany skład, wprawdzie dosyć stary, ale grają równo i mają indywidualności. Żeby to nadrobić Unia będzie musiała dać z siebie maksimum możliwości. Tylko czy starczy sił, bo ostatnio trener przyznał, że w 3 tercji unici już padli.
JKH - Podhale
Typ: under 6.5 ✅
kurs: 1.85
Wprawdzie w Jastrzębiu padało dużo bramek w regular season, ale teraz Jastrzębie zaczęło grać zupełnie inaczej, dosyć dobrze w defensywie i grając kontrataki. Jestem ciekawy jaką taktykę zastosują dzisiaj, ale powinni zagrać bardziej odważnie niż w Nowym Targu. Ja jednak spróbuję na under 6.5 bo to playoffy oraz to, że liczę dzisiaj na dobry, zacięty mecz z obu stron i dobrą postawę Kosowskiego i Zbory, bo ostatnio już trochę prezentów porozdawali.
 
R 0

realista1986

Użytkownik
JKH Jastrzębie - Podhale Nowy Targ


Zwyciestwo po dogrywce Podhala kurs 1.7 Dla mnie typ dnia w Polskim hokeju nie wyobrazam sobie by Podhale odpadlo w 1 rundzie a to jest decydujacy mecz gdyz stan rywalizacji jest 2:2. Górale maja zdecydowanie silniejszy sklad 3 rowne piatki dobrego bramkarza i najskuteczniejszego napastnika Polskiej PLH , maja zarazem klopoty finansowe i wydaje mi sie iz dlatego przegrali 2 mecze zeby pograc na nerwach sponsorowi . Jastrzebie ma jedna dobra piatke obcokrajowcow Zdrahal , Lipina . Zdenek oni stanowia trzon druzyny nie przekonuje m,nie rowniesz mlody bramkarz JKH Kamil Kosowski moze nie wytrzymac presji moim zdaniem argumenty moje wystarcza i Podhale wygra spotkanie .
 
nivet 277

nivet

Użytkownik
JKH Jastrzębie - Podhale Nowy Targ




Zwyciestwo po dogrywce Podhala kurs 1.7 Dla mnie typ dnia w Polskim hokeju nie wyobrazam sobie by Podhale odpadlo w 1 rundzie a to jest decydujacy mecz gdyz stan rywalizacji jest 2:2. Górale maja zdecydowanie silniejszy sklad 3 rowne piatki dobrego bramkarza i najskuteczniejszego napastnika Polskiej PLH , maja zarazem klopoty finansowe i wydaje mi sie iz dlatego przegrali 2 mecze zeby pograc na nerwach sponsorowi . Jastrzebie ma jedna dobra piatke obcokrajowcow Zdrahal , Lipina . Zdenek oni stanowia trzon druzyny nie przekonuje m,nie rowniesz mlody bramkarz JKH Kamil Kosowski moze nie wytrzymac presji moim zdaniem argumenty moje wystarcza i Podhale wygra spotkanie .
Który to ten najskuteczniejszy napastnik Polskiej PLH z Podhala ;) ?

Groźne to Jastrzębie na pewno u siebie, ciekawy mecz się zapowiada:grin:
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
JKH Jastrzębie - Podhale Nowy Targ
....maja zarazem klopoty finansowe i wydaje mi sie iz dlatego przegrali 2 mecze zeby pograc na nerwach sponsorowi....mlody bramkarz JKH Kamil Kosowski moze nie wytrzymac presji moim zdaniem argumenty moje wystarcza i Podhale wygra spotkanie .
Prorocze słowa kolego :grin:. Było i jest dokładnie tak jak mówisz, niesamowita rywalizacja, niesamowita końcówka i jak to mówią do 3 razy sztuka... Sporo nerwów mnie kosztowalo odświeżanie strony na hokej.net :grin:Niektórzy grają lepiej jak mają topór nad głową... Albo może nagle kasa się znalazła? Fakt faktem, że JKH nie wytrzymało presji i zapomniało, że z góralami gra się do końca, bo to taki góralski zadziorny charakter...
 
P 1

pladi

Użytkownik
Spotkanie: Wojas Podhale - GKS Tychy
Typ: 1
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Już dziś o 18:00 w lodowisku w Nowym Targu miejscowa drużyna Wojas Podhale podejmie vicemistrza Polski GKS Tychy. Patrząc na poprzednie spotkania możemy liczyć na niezapomniane emocje towarzyszące nam przy sprawdzaniu wyników na żywo (TVP Sport woli transmitować powtórkę wczorajszego meczu finałowego hokeja). To spotkanie może okazać się decydującym meczem. Jest to już 1/2 finału rozgrywek fazy play-off. Po dwóch meczach na śląsku mamy wynik 1:1, ale Podhale wywalczyło sobie bonus w postaci handicapu 1:0 w sezonie zasadniczym więc prowadzi już 2:1 rywalizację, którą może zakończyć już jutro (grają 2 mecze u siebie). Kibice GKS-u mogą być zawiedzeni. Ich ulubieńcy przegrali pierwszy mecz 2:1. W drugim przed trzecią tercją przegrywali 1:0. Na szczęście dla nich udało im się wygrać całe spotkanie 4:1. Wojasowi na pewno marzy się powrót na stołek mistrza Polski, a ich kibicom małopolski finał z Comarchem.
 
K 0

kamil888

Użytkownik
Spotkanie: GKS Tychy - Wojas Podhale
Typ: 1
kurs: 1,6
buk: bet-at-home
analiza:
Emocji nie zabraknie w piatkowy wieczor w Tychach gdzie miejscowy GKS bedzie podejmowac Podhale Nowy Targ.. To juz szoste spotkanie pomiedzy tymi druzynami podczas rozgrywek fazy play-off. Obecny stan rywalizacji wynosi 3:2 dla Podhala, a rywazliacja toczy sie do czterech zwyciestw jednej z druzyn. Zwyciezca tej pary zmierzy sie w finalowym pojedynku z Cracovia Krakow, ktora bez problemow pokonala Zaglebie Sosnowiec. W ostatnich czterech meczach miedzy tymi zespolami padly trzy undery oraz jeden over.. Jednak statystyki z tego sezonu przemawiaja za podhlanami, ktorzy wygrali wiekszosc spotkan rozgrywanych przeciwko Tyszanom.. Zapowiada sie zaciete spotkania, z ktorego wedlug mnie zwyciesko wyjda gospodarze...
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Sezon dobiega powoli końca. Dzisiaj meczem dnia jest mecz GKSu z Podhalem.
GKS Tychy - Podhale Nowy Targ
Typ: Podhale ML ⛔
Kurs: 2.9
Kurs warty ryzyka. Podhale po ostatniej porażce na pewno dzisiaj nie jest faworytem, ale nie zapominajmy, że to nowotarżanie prowadzą 3-2 w półfinale. Dlaczego dzisiaj miało by się to nie skończyć? Na pewno atutem dla Nowego Targu jest to, że grają dzisiaj po przerwie. Mieli chwilę na odpoczynek, który na pewno im się przyda. W rywalizacji Podhale wygrało dwa razy pierwszy z dwumeczów, natomiast zawsze przegrywało to drugie spotkanie. Powód? Brak sił. Nie ukrywajmy, że to nowotarżanie mają młodszy zespół i często trener musiał eksploatować nadmiernie 2 piątki, ponieważ w 3 grają młodzi gracze, którzy nie mają odpowiedniego doświadczenia. O ile w pierwszych potyczkach Podhale grało dobrze taktycznie, nie popełniało fatalnych błędów w defensywie, o tyle w drugich spotkaniach mogliśmy zobaczyć zupełnie inny zespół. Dzisiaj mam nadzieję, że Podhale nie będzie miało problemów z równomiernym rozłożeniem sił na całe spotkanie. A Tyszanie? Tychy grają pod presją, muszą wygrać to spotkanie, aczkolwiek z wypowiedzi wynika, że są dosyć pewni dzisiejszego zwycięstwa i nie widzą innej opcji. Nadmierna pewność siebie czasami jest zgubna i jeśli Tychy będą dzisiaj myślami już przy niedzielnym decydującym meczu w Nowym Targu może ich spotkać niemiła niespodzianka. Dlaczego nie? Podhale pokazywało w tym sezonie, że potrafi wygrywać z Tychami na wyjeździe.
Tychy w najsilniejszym składzie, szkoda że w Podhalu nie mogą grać Gruszka i Zapała. Jednak młodzież powinna dzisiaj dać z siebie wszystko.
Z pozostałych typów sensowne wydaje się taki typ, gdyż w meczach o 5 miejsce raczej nie ma murowania bramki, tym bardziej że Stoczniowiec gra bardzo ofensywnie i potrafi dużo strzelać. Obrony obu zespołów też pozostawiają wiele do życzenia, więc możemy zobaczyć dużo bramek.
Unia - Stoczniowiec
over 6.5 ⛔
kurs: 1.95

 
draco09 0

draco09

Użytkownik
ale nie zapominajmy, że to nowotarżanie prowadzą 3-2 w półfinale. Dlaczego dzisiaj miało by się to nie skończyć?
Albo nie potrafię liczyć, albo w rywalizacji jest 2:2 a nie 3:2 dla Podhala ;) Druga sprawa to sam rozkład meczów. Wyglądało to na typowy zabieg marketingowy, więcej meczów, większy dochód z biletów itp. Moim zdaniem dzisiaj wygra lepszy sportowo a sprawy zarobkowe schodzą na drugi plan. Na tym etapie drużyna z Tych wydaje się być dojrzalsza i typuje ich na zwycięzcę tego pojedynku. ✅✅

Grzecho // dobrze jest, Podhale prowadzi 3:2

draco09 // no tak, zapomniałem o bonusie Podhala z sezonu zasadniczego - mój błąd
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom