>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Curling

Status
Zamknięty.
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
Curling ZIO godz.4:00
mecz:Chiny-Kanada
Typ: Chiny
Kurs:2.0
Bukmacher:Bwin


No tutaj gram przeciwko wielu milionom Kanadyjczykom któzy liczą na dwa złota w Curlingu Kobiet i mężczyzn. Gram na Chinki przeciwko Kanadzie Dlaczego??


Kanadyjki narazie nie pokonane super swietne na tym tueniju ale przyglądnijmy isę ich zwycięstwom.
Pierwsze : Kanada-Szwajcara 5-4 wygrana w ostnim endzie w którym miały ostni kamień

Drugie:Z japonkami wygrana 7-6 i znowu w ostnim endzie z ostnim kamieniem zwycięstwo 2-0 i pokonanie Japonek

Trzecie:Kanada-Niemcy oczywiście wygrana 6-5 po EXTRA ENDZIE w którym miały ostni kamień

Czwarte:Kanada-Dania 5-4 i oczywiście wygrana w ostnim endzie 1-0 z ostatnim kamieniem

Kanadyjką poporstu się udaje własna publiczność itd Kanadyjki grają słabo ale mimo to udaje im się wygrywac spotkania ale ten czas już minął i czas na pierwszą porażkę i wg. mnie to 2-3 punktową z Chinkami które w wtym turnieju radza sobie cąłkiem nieźle

Chinki zajmują obecnie3 miesjce ale mają już 6 meczy rozegranych bilans 4-2 Przegrana tylko ze Szwedkami obrończyniami tytułu Olimpijskiego.
Chinki zaczęły od porażki 4-5 z Wielką Brytnią Po EXTRA ENDZIE potem trzy zwcycięstwa wygranych Szwajcaria 8-6 Japonia 9-5 Dania 11-1 !! potem wspomniana porażka ze Szwedkami 6-4 i wygrana z Niemkami wczoraj,

Dziś ważny mecz ito nawet bardzo jeśli wygraja wyprzedzą Kanadę i będą mogły spokojnie przygotowywać się do meczy z USA i Rosjankami które powinny odpuścic te mecze wiedząc że nie maja już szans Liczę na Chinki w pierwszej trójce I po wysokim kursie 2.0 dziś powinny wygrać.

Buki też na Kanadę pewne nie są bo 1,75 to bardzo sporo Ten typ na 80% lecz Chiny +1.5 za kurs ok. 1.6 Peffka
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Staram się w miarę możliwości oglądać turniej Curlingu. Sport mi się bardzo spodobał, chyba jedyna dyscyplina olimpijska gdzie trzeba użyć szarych komórek ;) W turnieju kobiet kibicuje Rosjankom ze względu na ich urodę ???? Sidorowa czy Gałkina to naprawde piękne kobiety :p
A wracając do bukmacherki to puściłem dla zabawy za 5 zł na Chinki, tak na przekór gospodynią ???? Narazie w tabeli prowadzą, i myślę że będą w stanie pokonać Kanadę.
 
L 0

lazarus

Użytkownik
Mogolby sie ktos wypowiedzic na temat dzisiejszego meczu Chiny-Szwecja. Osobiście zamierzam pograć dos solidnie Szwedki, ktore maja silny, doświadczony i wyrównany kadrowo zespól w porównaniu z dość młodymi wiekowo Chinkami co wiąże się jednoczesne z mniejszym ich doświadczeniem, które w decydujących momentach moze byc kluczowe. Ponadto bronią tytułu co rowniej jest dodatkową mobilizacją. w pierwszym meczu Szwedki wygraly 6-4 badajze, ale tu bym nie przywiazywal az takiej uwagi do tego spotkania. Jakie jest wasze zdanie?
 
curler 3

curler

Użytkownik
Mogolby sie ktos wypowiedzic na temat dzisiejszego meczu Chiny-Szwecja. Osobiście zamierzam pograć dos solidnie Szwedki, ktore maja silny, doświadczony i wyrównany kadrowo zespól w porównaniu z dość młodymi wiekowo Chinkami co wiąże się jednoczesne z mniejszym ich doświadczeniem, które w decydujących momentach moze byc kluczowe. Ponadto bronią tytułu co rowniej jest dodatkową mobilizacją. w pierwszym meczu Szwedki wygraly 6-4 badajze, ale tu bym nie przywiazywal az takiej uwagi do tego spotkania. Jakie jest wasze zdanie?
Ja w ogóle nie obstawiam półfinałów, tu się wszystko może zdarzyć.
Nie opłaca się.
Staram się w miarę możliwości oglądać turniej Curlingu. Sport mi się bardzo spodobał, chyba jedyna dyscyplina olimpijska gdzie trzeba użyć szarych komórek ;) W turnieju kobiet kibicuje Rosjankom ze względu na ich urodę ???? Sidorowa czy Gałkina to naprawde piękne kobiety :p
A wracając do bukmacherki to puściłem dla zabawy za 5 zł na Chinki, tak na przekór gospodynią ???? Narazie w tabeli prowadzą, i myślę że będą w stanie pokonać Kanadę.
Tańczyłem z Sidorovą na dyskotece ???? ????
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
23:00 Szwecja - Canada Olimpiada Curling 4.30 1.18
23:00 Norway - Switzerland Olimpiada Curling 1.45 2.57
Rozumiem, że to półfinały już? Może jakieś przemyślenia ktoś ma?
Rozsadny wydaje się kurs na Kanad(-1,5) : w betsafe 1,50
Szwedzi wczoraj z Brytyjczykami nie zachwycali (zwłaszcza skip...) natomiast Kanadyjczycy grają bajecznie. Dodatkowo kobiety awansowały do finału , więc nie pozwolą sobie na wstyd ;) no i trzeba rywalizować o widzów z hokeistkami ????
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Rozsadny wydaje się kurs na Kanad(-1,5) : w betsafe 1,50
Szwedzi wczoraj z Brytyjczykami nie zachwycali (zwłaszcza skip...) natomiast Kanadyjczycy grają bajecznie. Dodatkowo kobiety awansowały do finału , więc nie pozwolą sobie na wstyd ;) no i trzeba rywalizować o widzów z hokeistkami ????

Tak jak przewidywałem : w 5 i 6 endzie Szwedzki skip zawalił ostatnie kamienie darując Kanadzie 4 punkty , i nie byli w stanie tego odrobić :grin:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom