>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Hokej na lodzie

Status
Zamknięty.
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Cichutko coś na temat meczu,,Sbornej&quot;.Rosjanie doskonale wypunktowali ,,Knedlików&quot;.Małkin wykorzystywał doskonale podania partnerów.Doskonałym posunięciem Bykowa było przesunięcie Jewgienija do piątki ,,Owcy&quot; nominalnie drugiej formacji.Pavel Datsyuk został przesunięty do pierwszej piątki.Bramkarze Nabokov i Vokoun rewelacyjni w swoim fachu błyszczą na kanadyjskich taflach.Owca tym razem nie strzelał skutecznie (Vokoun doskonale sparował jego 5 strzałów) ,lecz doskonale asystował przy 2 bramkach.Szukam teraz oferty u buków ,kto będzie zdobywca złotego medalu w hokeju?Dla mnie ,,Sborna&quot;.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Szpak... kompromitacja.

Wymawianie zawodnika #1 draftu &quot;Patrik KIN&quot;... :?
Szpak powinien chociaż obejrze Kabaret Moralnego Niepokoju. Tam była postać &quot;Kejna&quot;.
Mariusz też mówił Kin...

&quot;Kin już na boisku, Amerykanie w komplecie&quot;
&quot;Gdzie jest bramka...? yyyy gdzie jest krążek?

Jak Kanadyjczycy strzelali na bramę Millera, komentarze:

Szpak: &quot;aaaaajjjjjjjjjj&quot;
Mariusz: &quot;łaaaaał&quot;

Tragedia...

Eurosport na specjalną okazję załatwia sobie fachowców...

&gt;&gt; Klik &lt;&lt;

Wczoraj mi jeden pan podrzucił link do tego artykułu :p
Nic tylko panowie brać się za dziennikarstwo bo widać komentatorów od hokeja/ NHL brak ;)

----
Robcio o tym &quot;Go Canada Go&quot; to ja myślę, że Darek pocisnął Kanadę razem z OT + SO ????
Był wkurzony, że wtapiają mu hehe.

Robson// Fakt to &quot;łaaał&quot; wyleciało mi z głowy ;)
A co do komentatorów to Polsat Sport jak transmituje MŚ w hokeju to Pełka świetnie komentuje, świetny głos ma i ogarnia to w większym stopniu aniżeli Darek, ktory na dodatek wtopił razem z Nami wczoraj ????
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
Jak zaczynały się Igrzyska i trener Kanady powiedział, że w fazie grupowej da zagrać wszystkim bramkarzom to wiedziałem, że na mecz z USA wystawi Martina.
Obawiam sie, ze jesli Brodeur zagral w bramce Kanady z USA to bedzie rowniez pierwszym goalie w fazie playoff... I to bylby duzy blad sztabu kanadyjskiego, ktory najwyrazniej jest tak przywiazany do bramkarza New Jersey, ze nie zauwaza jego schylku... Dla mnie to jest kompletne nieporozumienie ciagle zachwycac sie na sile wyczynami Brodeura hehe, chyba jest to spowodowane podejsciem &quot;ojej, to legenda&quot;, ktore widze rowniez prezentuje Odisio... Rozumiem, ze wzieli go na olimpiade, wnosi doswiadczenie do zespolu, ale zeby wystawiac go jako nr 1?! Hello?! W ostatnich meczach rozgrywanych przez Brodeura do bramki Devils wpadaja regularnie 3 bramki i wiecej... Ale juz nawet nie chodzi jedynie o ostatnia dyspozycje, spojrzmy na ostatnie sezony New Jersey... Ok, zdobyl zlotoo olimpijskie, zdobyl Stana, ale kiedy to bylo?! 8 lat temu! Nasz bohater od paru dobrych lat nie powachal nawet finalu konferencji! Spojrzmy teraz na mecze o duza stawke (a takie teraz przez Kanada)... Przeciez ostatni wyczyn Brodeura w playoff to przyczynienie sie do najzabawniejszego odpadniecia z tej fazy rozgrywek jakie w zyciu widzialem (przyp: vs Carolina Hurricanes). Takze kompletnie nie rozumiem podejscia do tematu Kanadyjczykow, dla mnie Luuuu to niekwestionowany nr 1, i jesli w koncu nie postawia na niego, to nie wroze Kanadzie ani zlotego medalu ani zadnego innego:cool:

Hehehe rowniez przylaczam sie do funclubu Szpaka i Czerkawskiego, ktorych wyczyny faktycznie wolaja o pomste do Rogatego???? Moze z meczu na mecz wyglada to lepiej, ale niedosc ze ciagle slysze &quot;Patrika Kina&quot; (Patrick Kane), &quot;Hillariego&quot; (no kuuuuzwa to tak jakby powiedziec &quot;Milleriego&quot;), &quot;Lagen Brałna&quot; (zamiast Langenbrunnera - to juz jakis rekord), &quot;Parisa&quot;, &quot;Stala&quot;, &quot;Kita&quot; (Duncan Keith), LuAngo (Roberto Luongo), itd itp, to jeszcze dla Mariusza wszystko jest NIESAMOWITE i ŁAŁ:grin:
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Żal mi Kanady. Przegrać u siebie z sąsiadem, to jakby Bydgoszcz wygrała w Toruniu, a więc dramat ???? Nie wierzyłem w ich przegraną. Owszem USA gra na tych Igrzyskach bardzo dobrze. Widać, że odmłodzony skład robi swoje. Kanadyjczyków chyba rozproszyła ta pierwsza bramka. Później podrażnieni tą stratą ładnie cisnęli, aż chciało się oglądać. Podobnie było po stracie drugiej bramki, jednak później wydaje mi się, że trochę przystopowali. No i ta dramatyczna końcówka. Ostatnie minuty totalna dominacja Kanady. Co do Brodeura, to nie był jego dzień, chociaż obronił kilka groźnych strzałów. Czy Luongo powinien dostać szansę? Być może, ale już oni sami lepiej wiedzą na kogo postawić. Z drugiej strony może coś w tym jest , bo nawet realizator pokazywał zawodnika Vancouver, jakby sugerując zmianę w kolejnym meczu.
Jeżeli chodzi o komentatorów, to ja po pierwszej relacji Szpaka odpuściłem sobie TVP Sport i wolę relacje w Internecie bez komentarza ;) Ewentualnie chłopaków z Eurosportu, którzy obaj są z Torunia i ogarniają temat :] a i ktoś wspomniał o Przemku Pełce. Faktycznie wg mnie najlepszy komentator hokeja.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Dla mnie to jest kompletne nieporozumienie ciagle zachwycac sie na sile wyczynami Brodeura hehe, chyba jest to spowodowane podejsciem &quot;ojej, to legenda&quot;, ktore widze rowniez prezentuje Odisio...
Odbij kolego ... ja przyznałem w dwóch czy trzech postach że to był słaby mecz w wykonaniu Martina, ale nie będę siedział cicho widząc tutaj posty ludzi którzy o hokeju nie wiedzą nic, a wypisują pod adresem Brodeura inwektywy w stylu &quot;bramkarzyna&quot;. Jedynką jak dla mnie tez być nie powinien, ale szacunek ma forever i długo już bramkarza tego formatu podejrzewam że w NHL nawet nie będzie.

Dla tych którzy są mniej zorientowani w temacie polecam :

http://www.youtube.com/watch?v=BqgX_a_JdSg

GAA z tego sezonu Martina to 2.32, 7 razy czyste konto to wciąż jest zawodnik światowego formatu i nie zmieni tego nawet fakt jakby tu wpuścił cztery bramki w pierwszej tercji i zjechał na ławę.

BTW istotna w temacie rzecz to kalendarz następnych gier i ich rozstawienie ... pojedynek Kanada - Rosja już w ćwierćfinale ? !

Playoffs, 23 Luty:

Szwajcaria vs. Białoruś
Kanada vs. Niemcy
Czechy vs. Łotwa
Słowacja vs. Norwegia

Ćwierćfinały, 24 Luty:

USA (1) vs. Szwajcaria/Białoruś
Szwecja (2) vs. Słowacja/Norwegia
Rosja (3) vs. Kanada/Niemcy
Finlandia (4) vs. Czechy/Łotwa
 
Baqu 614,1K

Baqu

Forum VIP


z tego co podało yahoo w bramce Kanady przeciwko niemieckiej drużynie narodowej wystąpi Roberto Luongo.



Coach Mike Babcock&#39;s strategy was to give Luongo an early game to acclimate him to playing on his home ice, in front of rabid fans. The move allowed Canada to come back to him knowing he&#39;d already experienced the fervor in Hockey Place, if not the pressure of an elimination game. The Germany game is another primer, preceding a quarterfinal slugfest with Russia.
pytanie rodzi się tylko jedno - czy zagości tam na stałe ? moim zdaniem tak, jeżeli zaprezentuje się tak dobrze, jak w spotkaniu przeciwko Norwegii, chociaż tak jak już ktoś tutaj napisał w Kanadzie dużą wagę przywiązują do &#39;nazwisk&#39;...

z innych wieści - fiński obrońca Joni Pitkanen nie zagra w środowym ćwierćfinale, został zawieszony po ataku na Hornqvista.

p.s.
bonus - nowa reklama z Gretzkym. cholery wszystko kasują z youtuba, musialem znaleźć inne źródełko ????
http://espn.go.com/video/clip?id=4918794

 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Widzę że ładna dyskusja się rozwinęła i dość głośno na temat Martina, cóż to tylko człowiek i akurat wczoraj miał słabszy dzień a tak jak Odisio pisał z całkowitej winy to może jedna bramka padła gdy dość niefortunnie zagrał wprost do Rafalskiego.
Ogólne odczucia po tym meczu to dość duży niesmak po tym co pokazali moi ulubieńcy, najbardziej boli mnie fakt iż na dobrą sprawę większość meczu przeważali a tracili bramki w sposób dziecinny jednym słowem dali się wypunktować i to dość boleśnie.
Inna sprawa że widać brak przysłowiowej chemii pomiędzy niektórymi liniami, tak jak linia z SJS wygląda naprawdę imponująco tak już choćby Nash; Crosby i bodajże Iginla lub Morrow chyba też w tej linii grał, zbyt dużo dobrego nie można o nich powiedzieć.
Swoją drogą nie można pominąć gry USA pomimo tego iż byli przez długie chwile pod dużą presją udowodnili świetną grą w obronie jak i również świetnymi wypadami pod bramkę Kanady że kluczem do zwycięstwa jest zgranie drużyny, a po tym meczu mogę śmiało przyznać że Amerykanie tworzyli monolit. Oczywiście nieoceniona postawa Millera, który mimo wszystko w 1 i 2 tercji również miał kilka świetnych interwencji.
Można by długo jeszcze recenzować to spotkanie ale wiekszego sensu już to nie ma, najważniejsze teraz aby Kanadyjczycy się odbudowali i od meczu z Niemcami rozpoczęli marsz po złoto, a w ćwierćfinale czekają już Rosjanie i zakończę w stylu Szpaka odnośnie tej pary 1/4 &quot;aaaaaaaaaa:!::!::!:&quot;
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
Rozwinela sie rozwinela:grin: Zostawiam juz temat Brodeura, nie chce juz mi sie czepiac tych wszystkich osiagniec i rekordow, ze to zasluga glownie antyhokeja granego przez niejakich Devils, mniejszych bramek, spalonego na czerwonej, itd itp. 3 Stany i zloto olimpijskie zdobyl wiec niech mu bedzie. Mowie tylko o obecnej sytuacji, Brodeur zawalil wg mnie dwie bramki, w jego grze widac brak pewnosci siebie, ok rozumiem jego styl rzucania sie w ta i spowrotem, moze jest to efektowne i podoba sie publicznosci, ale jak widac niezbyt skuteczne. Wydaje mi sie ze Brodeur ustepuje juz umiejetnosciami scislej swiatowej czolowce na pozycji bramkarza, do ktorej naleza chociazby Luongo, Miller czy Lundqvist:cool: I nie zwazajac na filmik propagandowy umieszczony powyzej, kibicuje Roberto Luongo:cool:
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Taa póki co najlepszym goalie Lundqvist ktory jeszcze nie puścił gola na tym turnieju. Dzisiaj zdał test opierając się Finom. Szczerze powiedziawszy widziałem tylko końcowe 10min meczu to tam Finowie zbytnio nie atakowali... Finowie też zbytnio za wiele nie strzelali bo tylko 20 razy, ale to zapowiadał się taki wyrównany mecz.

Miejmy nadzieje że Kanadyjczycy przejdą Niemcow co powinno byc tylko formalnością, ale wiadomo że to tylko sport to mecz 1/4 Rosja - Canada może się okazac większym hitem niż wczorajszy USA - Canada. Podczas MŚ wiem że jest niechlubna tradycja że gospodarz nie potrafi wygrac turnieju na własnych śmieciach, nie dokonała tego ani Sborna, ani Kanada. Podczas IO to raczej nie obowiązuje bo zresztą to taka niepisana zasada to jednak jeżeli dojdzie do tego meczu to ciężko powiedziec kto ma więcej szans. Teoretycznie lepiej dla imprezy by było żeby awansowała Canada, ale nie jestem w stanie wywróżyc czy tak będzie. Chciałbym meczu z dramaturgią jak chociażby finał MŚ właśnie na tafli Kanadyjskiej bodaj 2 lub 3 lata temu;)

No ale nie wyprzedzając faktów to mecze o awans do tych cwiercfinałow zapowiadają się nieco jednostronnie. Zdziwie się jak nie awansują Słowacy, Czesi, Kanada i Szwajcaria chociaz ta ostatnia ma najtrudniejszego rywala w postaci Belarus. Sam Vader mi pisał że Łukaszenko ich motywuje ostro więc tutaj z takim aż jednoznacznym prognozowaniem się powstrzymam, ale raczej Suisse moim zdaniem przejdzie dalej. Oby TVP1 lub TVP2 pokazało któryś z meczow o awans do 1/4 bo z tego co wiem to cwiercfinały mają pokazac wszystkie więc okazja usłyszec Szpaqa będzie ;)
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
:hokej: Switzerland - Belarus -&gt; under 1,5 goals in 1T [1.95] ⛔
Skąd tak wysoki kurs przy tak dobrych na tym turnieju bramkarzach ? Hiller i Koval mają naprawdę dobre dni, w Białoruskiej drużynie także drugi bramkarz Mezin radzi sobie świetnie i nadrabia błędy defensywy których Białoruś robi sporo więcej niż Szwajcarzy. Owszem obie ekipy w ostatnich swoich meczach zanotowały overy ale były to ostatnie mecze w grupie w których walczono już na całość o jak najlepszy bilans przed rozstawieniem. Teraz powinno być więcej szachowania, w końcu przegrany odpada z dalszej walki. Wyżej cenie sobie mimo wszystko Szwajcarów, mecz z Norwegią był słabszy w wykonaniu obrony i bramkarza i myślę że dwa razy pod rząd im się nie zdarzy zwłaszcza że właśnie w tych elementach pokazali się najlepiej w meczach z USA i Kanadą. Białorusini są słabi w ataku, udało im się strzelić aż 5 bramek Niemców ale z przebiegu meczu na tyle goli nie zasłużyli - prezenty podarował im Greiss i obrona &quot;Szwabów&quot;.

:hokej: Canada - Germany -&gt; Germany under 0,5 goal [2.20] ⛔
:hokej: Switzerland - Belarus -&gt; Belarus under 2,5 goal [1.60]
✅
AKO = 3,52 Betsafe
Kanadyjczycy po dwóch słabszych występach teraz wyjdą bardzo nabuzowani na ten mecz. Los dał im w play offach Niemców którzy tylko raz na tym turnieju zagrali poprawnie (i to w odległym pierwszym meczu ze Szwecją). Później niemieccy zawodnicy zbierali ciężką naukę od Finów a nawet Białorusinów (chociaż w tym akurat meczu nie zagrali najgorzej to błędy indywidualne w strefie obronnej ich pogrążyły). Niemcy strzelili na igrzyskach 3 bramki wszystkie trzy Białorusi ... w spotkaniach z silniejszymi rywalami czyli Szwedami i Finami nie potrafili dojść do głosu nawet rozgrywając przewagi nie wpakowali krążka do bramki co pokazuje że offense jest bardzo słabą stroną tej drużyny. Czy uda im się strzelić gola Kanadyjczykom ? Moim zdaniem się nie uda, do bramki CAN wraca Luongo po słabszym występie Brodeura. W zespole Kanady mnóstwo zmian zapowiada trener Mike Babcock. W zupełnie inaczej skonfigurowanych liniach zobaczymy Crosbiego, Nasha a także defensorów. Myślę że w Kanadzie w końcu coś &quot;zaskoczy&quot; i nie dadzą dojść Niemcom do głosu przynajmniej przez pierwsze dwie tercje.
Co do Białorusi to trzeba przyznać że bramki strzelają, starają się i jeżdżą jako tako w strefie ofensywnej. Jednak tylko raz udało im się strzelić więcej niż dwa gole w meczu i było to z Niemcami po jak już wspomniałem złym meczu bramkarza i indywidualnych błędach obrońców. Nie ma co liczyć że podobne błędy będzie popełniać Szwajcaria bo akurat obrona jest ich silną formacją i tam po prostu powinni górować nad Białorusinami.
Na razie tyle może się później jeszcze na coś skuszę z dwóch pozostałych spotkań, ale są one dosyć trudne pod względem bukmacherskim jak dla mnie ...
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
CAN-GER Canada over 4,5 1.847 Pinnacle 8-2 ✅
Musze sie przyznac ze intensywnie myslalem nad typem Odisio na Niemcow ponizej 0,5 gola i na poczatku chcialem postawic identycznie (piekna stawka w Pinnacle 2.50 na takie rozwiazanie), jednak po glebszym namysle postanowilem nie ryzykowac i trzymac sie zasady, o ktorej wspominam nizej przy okazji meczu Norwegii ze Slowakami, czyli ze krazek jest maly bramka duza i zawsze cos moze wpasc, nawet do bramki strzezonej przez Luuu;) Co do mojego typu, sadze ze Kanadyjczycy po zimnym prysznicu jaki zgotowali im Amerykanie beda chcieli przed wlasna publicznoscia zatrzec to zle wrazenie i nabrac pewnosci siebie przed cwiercfinalem z Rosja, a doskonala do tego okazja bedzie zasypanie Niemcow strzalami i niemilosierne wypunktowanie rywala:cool: Potencjal ofensywny jest, trzeba sie tylko odblokowac.

CZE-LAT under 6,5 1.741 Pinnacle 2-2 ✅ (3-2 OT)
Rewanz za mecz grupowy, w ktorym Czesi wygrali 5-2, jednak wiadomo ze w meczu fazy playoff Elias i ekipa nie beda juz tak rozluznieni i sadze ze nie pozwola Lotyszom wbic sobie az dwoch goli. Z drugiej strony nie wierze zeby forsowali tempo chcac znokautowac rywala, majac w perspektywie cwiercfinal z Finami:cool: Trzeba rowniez pamietac, ze Vokoun to bramkarz mogacy pochwalic sie najlepszym GA w NHL:cool:

SVK-NOR Norway under 1,5 1.667 Pinnacle 4-3 ⛔
Mam nadzieje ze bedzie chociaz jedna niespodzianka w dzisiejszych cwiercfinalach, ale na pewno nie zdarzy sie ona w tym spotkaniu. Slowacja powinna bez problemu przejsc Norwegow, ktorzy ani razu w tym turnieju nie strzelili wiecej niz 1 gol druzynie ze swiatowej czolowki (1-6 z USA, 0-8 z Kanada). 4 bramki strzelone przez Wikingow w ostatnim grupowym meczu to zasluga przede wszystkim fatalnego dnia Hillera i obrony Szwajcarow. Patrzac na progres w grze Slowakow zarowno w ataku jak i w obronie (najpierw przegrali z Czechami, nastepnie wygrali ze Sborna, a na koniec rozniesli Lotwe 6-0) i przede wszystkim swietny goaltending (postawa Halaka naprawde robi wrazenie) nie sadze zeby Norwegom udalo sie strzelic wiecej niz 1 gol, zaryzykowalbym nawet stwierdzenie ze bedziemy mieli do czynienia z wynikiem do zera, jednak hokej to taka dyscyplina ze jakis jeden szczur szczeliwie moze i wpadnie do bramki strzezonej przez goalie Motreal Canadiens:cool:

SUI-BLR Belarus(+1) 1.909 Pinnacle 2-2 ✅ (3-2 OT)
To w tym meczu upatruje jedynej niespodzianki w fazie playoff. Szwajcarzy, poza meczem z Kanada, nie pokazali sie na tym turnieju z dobrej strony. Jesli chodzi o ten jedyny rodzynek to trzeba przypomniec ze Helweci maja jakas recepte na Kanadyjczykow (Turyn&#39;06 SUI-CAN 2-0). Natomiast w meczach z USA i Norwegia zagrali slabo, nieuwaznie w obronie.. Bialorusini graja calkiem niezle, szybko i efektownie, maja paru mlodych utalentowanych napastnikow (np. Kostitsyn). Kurs na Bialorus w regulaminowym czasie gry kusi - 3.93 - jednak nie ma co szalec, handicap jednej bramki to i tak sporo, bo mysle ze bedzie to mecz niezwykle wyrownany, wiec w przypadku dogrywki typ wchodzi, a w przypadku jednobramkowej wygranej Suiss mamy zwrot:cool:

i jeszcze jeden dubel:
CZE-LAT under 6,5 2-2 (3-2 OT)
SVK-NOR under 6,5 4-3
kurs 2.86 ⛔
edit:
Alez malo brakowalo do duzego cash in za ten dubel... duza w tym zasluga Tollefsena i jego huliganskiego zagrania???? (5min major.. przegiecie)

Ale ogolnie noc calkiem pozytywna :cool:

Olympics 6-4-0 [60%] +123,7 units
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
J a na dziś zaproponuje dwa typy jednym z nich jest Szwajcaria over 2,5 który myślę że ma duże szanse na powodzenie ponieważ Szwajcarzy w każdym z poprzednich meczy prezentowali się bardzo dobrze i potrafili zdobywać bramki z największymi więc myślę że dziś nie powinno być problemów z pokonaniem goalie Białorusi. Oczywiście mam na uwadze fakt iż mecz ten jest odbierany raczej jako spotkanie underowe jednak ktoś zwycięzcom musi zostać i właśnie upatruje tu Szwajcarów jako drużynę która awansuje do ćwierćfinału, a odnośnie typu myślę że przekroczenie granicy dwóch bramek otworzy drogę do awansu.

Drugim typem jest Dany Heatley na strzelca bramki. Tak jak panowie już pisali wyżej Kanada będzie dziś bardzo zdeterminowana by udowodnić swoją wartość. Akurat pecha mają Niemcy ponieważ czeka ich ciężkie 60 minut na lodzie, a typ na hokeistę SJS nasuwa się z automatu Dany ma bardzo udany sezon podczas IO również jest jednym z niewielu którzy regularnie zdobywają bramki, ma ich na swoim koncie obecnie bodajże 3, ale myślę że dziś jego dorobek zostanie powiększony ponieważ gra on w linii ze swymi kumplami z drużyny, a tak jak pisałem ta linia w mojej ocenie wygląda jak na razie najlepiej i dlatego też liczę że Thornton i Marleau wypracują dziś parę dogodnych okazji dla Danego ????

Dany Heatley score ? Yes ⛔ 1.85 Betsafe (jak na złość nie strzelił ???? )

Szwajcaria over 2,5 ⛔ 1.65 Betsafe
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Jeszcze coś ode mnie ????
:hokej: Czech Republic - Latvia -&gt; Team Latvia total Penalty minutes - under 18 [1.85] ✅
:hokej: Canada - Germany -&gt; Canada over 4,5 goals [1.50]
✅
AKO = 2,78 Betsafe
Co do typu numer dwa to zgadzam się w pełni z OrngCrsh. Jeśli coś mogę dodać od siebie to to że w drużynie Kanadyjskiej zobaczymy dużo zmian, dużo roszad w liniach a w bramce Luongo. Spodziewam się szczerze mówiąc powtórki z meczu pierwszego &quot;Klonowych Liści&quot; na tym turnieju w którym gładko pokonali Norwegów 8-0, dziś mierzą się z najsłabszą jak do tej pory ekipą na tej olimpiadzie. Niemcy już przed IO zapowiadali że jadą tutaj uczyć się od najlepszych no i oprócz pierwszego meczu to w każdym następnym uczyli się bo jak pokazała gra do nadrobienia mają sporo. Wrażenie robi też ponad 40 strzałów Kanady na bramkę w meczu z USA, jeśli tutaj Kanadyjczycy podejdą do spotkania na odpowiednim ciśnieniu to także powyżej 40 strzałów z ich strony zobaczymy.
Drugi typ trochę bardziej egzotyczny ale skoro jest taka fajna obszerna oferta to trzeba próbować ???? Na trzy mecze w rozgrywkach olimpijskich Łotwa tylko raz miała w meczu więcej niż 18 minut karnych. Było to w meczu właśnie z Czechami, ale od razu trzeba napomnieć że stało się tak z powodu niesportowego zachowania jednego z Łotyszy. Dziś o takich rzeczach nie będzie w ogóle mowy tutaj zwłaszcza drużyny słabsze będą się starały za wszelką cenę unikać nieprzepisowych zagrań aby nie stwarzać jeszcze większej przewagi teoretycznie lepszym zespołom. Łotysze to walczaki, widać to na lodzie że wiele braków nadrabiają agresywną jazdą i walką na bandach jednak wątpię aby w każdej tercji złapali aż po 6 minut kar (co dało by równo 18 ...). Ostatni ich pojedynek co prawda przegrany ze Słowacją pokazał że umieją oni grać czysto i zaliczyli tylko 8 minut na ławce kar.
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Przyznam że lipa widzieć już ćwierćfinał Rosja - Kanada :/
A wcale nie bo tu będzie jadka o uniknięcie blamażu i walka będzie jeszcze bardziej ostra niż by była w finale bo tam obydwie drużyny miałyby już gwarantowany srebrny medal co dla obu byłoby rozczarowaniem ale nie taką kompromitacją jak odpadnięcie w ćwierćfinale, dlatego dzisiaj szykuje się megawidowisko w tym meczu ????
Edit: BTW fajnie dziś Weber zerwał siatke niczym kapitan Tsubasa ????
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
A wcale nie bo tu będzie jadka o uniknięcie blamażu i walka będzie jeszcze bardziej ostra niż by była w finale bo tam obydwie drużyny miałyby już gwarantowany srebrny medal co dla obu byłoby rozczarowaniem ale nie taką kompromitacją jak odpadnięcie w ćwierćfinale, dlatego dzisiaj szykuje się megawidowisko w tym meczu ????
Edit: BTW fajnie dziś Weber zerwał siatke niczym kapitan Tsubasa ????
Tak tak tak, Guti dobrze nawija ???? Dziś będzie rzeź na prawdę obie drużyny z nożem na gardle i będzie się działo. Co do strzału Webera to niesamowite że akurat w ten sposób się ten krążek ułożył i przeleciał na wylot, no ale on jest znany w NHL właśnie z tego swojego slap shota. W meczu all stars też walczył o miano tego który strzela najsilniej ale bodajże w ostatniej próbie pokonał go Zdeno Chara.
Btw. wczoraj na transmisji Mariusz poczęstował nas &quot;IGINLIĄ&quot;, a występ olimpijski drużyny Niemiec świetnie próbował podsumować Szpakowski :
&quot;Żegnamy więc drużynę Niemiec, strzelili 5 ... yy to znaczy 2-0 ze Szwecją, 3 z Białorusią to jest pięć dziś dwie to w sumie siedem !&quot;
Nie wiem co do czego pododawał i co w ogóle chciał zaprezentować ale widocznie jego matematyka mnie przewyższa ???? ???? ????
EDIT : Tak to bywa w tym sporcie ... :
http://www.youtube.com/watch?v=rDp30FnDePk
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Taa dzisiejsza noc to coś co trzeba przeżyc namacalnie bym rzekł.
Odiś widze że spodobały Ci się zwroty Czerkawskiego bo tez już piszesz &quot;niesamowicie&quot; ;)

No ale coś apropo meczów to pewnie jak wszyscy ostrze sobie zęby na Canada - Rosja. Zostało już powiedziane że walki nie zabraknie z czym wypada się zgodzic. Zapewne Szpaq zapowiadając mecz wspomni coś że to będize pojedynek Owca- Crosby, no ale znając jego przyzwyczajenia to stąd taka sugestia. Oba zespoły mają wielką siłę ognia w ofensywie. Problemy z bramkarzami Kanadyjczyków zostały tutaj już rozpisane w tym temacie na czynniki pierwsze. Sam jestem ciekaw kto dzisaij stanie w bramce. Luongo czy Brodeur. U Ruskich w bramce pewnie wyjedze Nabokov. Ale tak jak mówilem siła ognia z obu stron wielka, dużo by wymieniac. Dla mnie bardzo ciekawym typem na ten mecz są :
:hokej:Powyżej 5,5gola @ 1,72 Unibet ✅7:3
:hokej:Rosja Powyżej 2,5gola @ 1,72 Unibet ✅

---------------------
Teoretycznie największym faworytem są Amerykanie w starciu ze Szwajcarami. Ale po zwycięstwie z Kanadą inaczej byc raczej nie mogło. Linie na under/over w mojej opinii kiepskie.

---------------------
Czesi nadspodziewanie męczyli się z Łotyszami, czy to oznacza że i dzisiaj z Finami będize im arcytrudno ? Mam nadzieje żę nie i że awansują do 1/2 finału. Dlatego sklaniałbym się ku typowi Czechy ML @ 1,90 Unibet ⛔0:2

No ale ja tutaj specjalistą nie jestem więc poczekam co napiszą fachowcy od hokeja;)
I warto powiedziec że mecze dzisiaj będą pokazywane w TVP1 i TVP2 tak więc będzie co oglądac i słuchac :p
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Dla mnie mecz Rosja - Kanada totalnie poza bukmacherką, trudno oszacować szansę bo to będzie wydarzenie roku jeśli chodzi o hokej, myślę że ważniejsze nawet od finałów play off w NHL. Swobodnie zasiądę przed tv ciesząc ucho fachowym komentarzem.
Na każdy inny mecz ćwierćfinałowy mam jakieś propozycje ???? :
:hokej: USA - Switzerland -&gt; Switzerland under 1,5 goal [1.70] ✅
Kondycja może się w ćwierćfinale przydać, a Szwajcarzy grali w IO już 3 dogrywki więc są wyeksploatowani co najmniej dwa razy bardziej niż amerykanie. USA miało dzień odpoczynku podczas gdy Helweci w ciężkich bojach walczyli aby zagrać i dzisiaj to tez będzie miało nie małe znaczenie, lekki regres formy można zauważyć u Hillera - może to właśnie z powodu dużego natłoku meczów a może po prostu przyszły gorsze dni dla niego i defensywy SWI. Stany Zjednoczone są na fali, po pokonaniu Kanady i świetnym występie każdej z formacji (chociaż wyróżniłbym właśnie obronę kierowaną przez Millera). Statystyka w tym wypadku nie kłamie i to USA są drugą najlepiej broniącą drużyną na tym turnieju, Helwetom może z łatwością przychodzić strzelanie bramek Białorusinom czy też Norwegom ale Millerowi i doświadczonej obronie tak łatwo się goli nie strzela co pokazał dobitnie mecz otwarcia w którym tylko raz umieścili krążek w bramce.

:hokej: Finland - Czech Republic -&gt; Finland win (60 min) [2.40]
✅
Przed turniejem dawałem równe szansę obu ekipom na odniesienie sukces. W jego trakcie jednak dużo więcej w moich oczach zyskali Finowie, którzy tylko raz przegrali przytłoczeni przez świetnie broniących Szwedów. Czesi takich momentów zachwiania mieli więcej, mecz z Rosją wczorajszy mecz z Łotwą a nawet wygrana w pierwszym meczu ze Słowacją była odniesiona w kiepskim stylu. Widoczna powinna być też różnica w świeżości bo to Finowie byli rozstawieni. Ovca, który ostatnio pokazał Jagrowi dobitnie &quot;Twoje miejsce już nie jest wśród najlepszych&quot; myślę że symbolicznie przekazał to także Czechom. Nasi południowi sąsiedzi mimo dobrego bramkarza mają moim zdaniem trochę problemów w obronie i to w niej przegrają z Finlandią.
:hokej: Sweden - Slovakia -&gt; Slovakia win +1,5 goal [1.75] ✅
W tym akurat wypadku wierzę w naszych braci Słowian ???? Szwecja, z przodu zapaść ale z tyłu idealnie, tak bym podsumował to co prezentują w Vancouver. W wyśmienitej formie Lundqvist a także doświadczeni obrońcy i ciężko im będzie strzelać bramki których spodziewam się nie najwięcej. Słowacy grali wczoraj i po tym jak wygrywali różnicą trzech bramek mocno się rozluźnili licząc na to że troszkę po odpoczywają sobie na lodzie. Norwegia im ten pomysł szybko z głowy wybiła i zrobiło się nerwowo ale ostatecznie nie zabraknie SLO w ćwierćfinale. Bronić potrafią, pokazali to zwłaszcza w meczu z Rosją (wygranym) ale także z Czechami mimo straconych 3 bramek szło im rozbijanie ataków rywali. Oby udało się strzelić Lundqvistowi 1-2 bramki i moim zdaniem to może na Szwedów wystarczyć.
Może później jeszcze coś dorzucę ????
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Piękna noc przed nami, co więcej mogę powiedzieć że &quot;jaram się jak małolat&quot; :grin: na samą myśl spotkania Rosja - Kanada. Tak jak już tu Panowie wspominali faworyta wskazać to jak (popularny zwrot) wróżenie z fusów. Myślę że spotkanie z Niemcami zbyt dużo siły nie zabrało ekipie kanadyjskiej stąd też myślę że dzisiejsze spotkanie będzie na 200% normy. Jakby nie patrzyć to mecz o wszystko dla obu ekip i jeśli spotkanie zakończy się w regulaminowym czasie gry to na pewno wygra drużyna lepsza. Ja z racji tego że sympatyzuje za Kanadą stąd też nawet nie podejmę się wskazania zwycięzcy ale oczywiście moje serce dziś zamieni się w liścia :grin: co do typów to ciekawym rozwiązanie wydaje się być propozycja Robsona (over 5,5) tak jak Panowie wyżej pisali to będzie pokaz ofensywy i myślę że bramek tu nie zabraknie.
Także Liście w górę Kanada wygra mecz :!: :!: ????


Co do pozostałych spotkań nasuwają mi się takie oto rozwiązania: w spotkaniu Finlandia - Czechy poszukałbym rozstrzygnięcia w OT lub SO stąd też typ na remis w regulaminowym czasie gry. Wszystko za sprawą dość wyrównanych zespołów i porównywalnych potencjałów obu ekip, może minimalnie szala na korzyść Czechów, którzy mają w bramce Vokuna a w mojej subiektywnej ocenie goalie Panter jest jednym z niewielu bramkarzy na tym turnieju którzy są w bardzo dobrej dyspozycji co z resztą widać od początku turnieju.

I na koniec krótko o ostatnim pojedynku czyli Szwecja - Słowacja i typ na Trzy Korony w regulaminowym czasie gry, po pierwsze większa konsekwencja w grze, defensywa i gra w destrukcji także na korzyść Szwedów no i mimo wszystko siła rażenia, nie chce nic ujmować Słowakom ale ich gra mnie nie przekonuje, oczywiście to tylko moje zdanie. Poza tym jest Henrik który jak na razie z zerowym kontem na tym turnieju to również duża przewaga choćby z psychologicznego punktu widzenia.

To by było na tyle i życzę wszystkim pięknych emocji w tę &quot;świąteczną&quot; noc dla wszystkich fanów hokeja ???? .

Gamebookers

Rosja - Kanada over 5,5 1.78 ✅

Finlandia - Czechy X 4.20 ⛔

Szwecja - Słowacja 1.55 ⛔
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
USA-SUI Switzerland(+3) 1.769 Pinnacle 2-0 ✅

edit: typ spieniężony w 100%:cool: scenariusz sprawdzil sie rowniez w 100% czyli wymeczone zwyciestwo USA, Hiller nie zawiodl i Helweci udowodnili ze nie sa ogorkami:cool: jak dla mnie to byla najpewniejsza linia na calej olimpiadzie, bukmacherzy ewidentnie zawyzyli kurs na ten typ i trzeba bylo to bezwzglednie wykorzystac:cool: wydaje mi sie ze wynikalo to z checi wykorzystania ultraoptymizmu amerykanskich typujacych (przynajmniej w przypadku Pinnacle)

Krotko i na temat bo zaraz mecz. Amerykanie oczywiscie sa faworytami, swietnie zagrali z Kanada, maja Millera, maja swietna obrone, przebojowy atak, wlasciwie trudno sobie wyobrazac ich porazke w dzisiejszym cwiercfinale. Jednak Szwajcaria nie przegrala na tym turnieju jeszcze z nikim wyzej niz dwoma golami (ani z Kanada ani z USA), dlatego handicap trzech bramek wydaje sie byc bezpiecznym rozwiazaniem (nawet przy zwyciestwie USA trzema golami mamy zwrot). Mysle, ze biorac pod uwage stawke meczu, nie bedziemy swiadkami jakiejs radosnej strzelaniny ze strony USA. Licze na Hillera, ktory ewidentnie spisuje sie o wiele lepiej w meczach z klasowymi rywalami (przyp. swietny wystep przeciwko Kanadzie). Chcialbym rowniez zwrocic uwage ze w dotychczasowych meczach fazy playoff underdogi spisaly sie naprawde przyzwoicie - przegrywajac tylko jedna bramka (wyjatek to Niemcy, ale mecz z Kanada mial troche inny charakter..)



Olympics 7-4-0 [64%] +200,6 units
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom