>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skoki Narciarskie

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Bardzo ciekawie zapowiada się dzisiejszy konkurs drużynowy. Wszyscy uważają że Austria wygra, ale mam nadizeje że tak się własnie nie stanie. Tylko kto może z nimi nawiązac walke? Coś przeczuwam że może Niemcy wlaśnie. Neumayer i Uhrmann są w dobrej formie. Wank skacze bardzo poprawnie, a Schmitt potrafi się zmobilizowac i powinien też dobrze się zaprezentowac. Austriacy niby zajmowali wysokie miejsca indywidualnie, ale dzisiaj jest nowy dzień i wszystko od zera.

O Norwegów się boje z tego względu ze jakby miał skakac Romoeren to on ostatnio skacze tak słabo jak nie on. Nie wiem czy tylko ja to zauwazylem, ale on przecież w locie układa narty pionowo i to w żaden sposób nie przypomina V. Może to przez to jego skoki tak kiepsko wyglądają. Jakiejś metamorfozy bym nie oczekiwał dzsiaij. Kolejna niewiadoma to Bardal. Hilde również rewelacyjnie nie skacze. Sam Jacobsen chyba nie wygra ...Lubie Norwegów i zycze im jak najlepiej ale sądze że to Niemcy mają więcej szans na wyprzedzenie iAustrii. No ale nie mam nic przeciwko jak obie reprezentacje będą przez nimi ;)

Co do Polaków to nie popadajmy w zbytni hurraoptymizm bo potem srogo się zawiedziemy. TOP5 będzie dobrym rezultatem. A im wyzej tym lepiej oczywiście :cool:

Finowie wiadomo , kazdy podkreślil już że nie mają szans większych dzisiaj więc ja tylko się pod tym podpisuje. Czarnym Koniem może będą Czesi, coś mi się wydaje że wyprzedzą Polaków dzisiaj. Janda, Hajek i Koudelka skaczą bardzo równo. U nas brakuje niestety takiej stabilizacji oprócz Adama. Stoch może skoczyc i 130m i 115m... No ale np przyrównując Nasyzch do Słoweńców to sądze że przy dobrych wiatrach możemy ich wyprzedzic. Kranjec z Prevcem co prawda dobrze skaczą, ale Pikl i Meznar to taki poziom Rutkowskiego raczej nikomu nic nie ujmując ;)
▶Polska - Słowenia Typ : 1 @ 1,60 Unibet✅6-8
Tak więc dla mnie najpewniejszy typ to :
▶Niemcy - Finlandia Typ : 1 @ 1,40 Unibet✅2-4

Z lepszym kursem mamy zdarzeniie że Niemcy będą w TOP3 co wydaje mi się bardzo realne więc :
▶Niemcy TOP3 @ 1,65 Unibet✅2msc
 
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Ja rano upolowałem Rosja - Francja za 2.45 ✅. Sądzę, ze po tym co pokazali Rosjanie w indywidualnym są na to duże szanse. Chociaż Francuzi mają jednego &quot;buloklepę&quot;, ale zobaczymy.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Robson-co do Romoerena-wczoraj wygrał 3 serię treningową z wynikiem 138 m. Myślę,że wskoczy do składu za Hilde lub Evensena. Więc nie ma się co martwić o medal Norwegów moim zdaniem,bo zdobędą srebro..
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Robson-co do Romoerena-wczoraj wygrał 3 serię treningową z wynikiem 138 m. Myślę,że wskoczy do składu za Hilde lub Evensena. Więc nie ma się co martwić o medal Norwegów moim zdaniem,bo zdobędą srebro..
przeciez wczoraj po treningu trzeba bylo podac sklad.

Norwegowie wystapia:
Bardal, Hilde, Evensen, Jacobsen
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Bets stands even if unequel number of jumps
Gregor Schlirenzauer 2.55
Adam Malysz 3.30
Anders Jacbosen 4.25
Robert Kranjec 9.00
Noriaki Kasai 10.00
Typ: Adam Małysz 3.30
Analiza: Wiadomo, że wszystko spoczywa na Adamie Małyszu w reprezentacji Polski. Jeżeli on skoczy bardzo daleko to i drużyna będzie wysoko, ponieważ reszta Naszych skacze średnio, z przebłyskami. Największy rywal z tej grupy to Gregor, jednak Austriacy (win 10/10) wygrają ten konkurs i z pewnością nie będzie musiał skakać bardzo daleko i z jeżeli z taka myślą przystąpi raczej nie pokona Adama (chociaż nawet w normlanych warunkach 2x razy był Adam przed Gregorem). Anders ma kompleks jednego skoku. Jeden wyjdzie mu dobrze, a drugi totalnie zepsuje. Raczej Adam jest poza zasięgiem Roberta i Noriakiego, którzy nie mają szans z Małyszem. Wszyscy widzą w jakiej formie na tych IO jest Nasz Orzeł z Wisły, a więc w ciemno biorę ten typ. Kurs bardzo dobry, zupełnie jak typ. Bukmacher tobet.
Tyle ode mnie ????
 
haua 3

haua

Użytkownik
na 10 minut przed rozpoczeciem skoków jestem pewien nadziei co do medalu
O ile złoto i srebro wydają się być zarezerwowane dla Austrii i Niemiec, o tyle brąz jest naprwde w naszym zasiegu!!
Ogladałem serie próbną i polacy skakali świetnie. Najdalej Stoch 135 potem małysz pół metra bliżej, hula też ponad 130!

Finlandia Norwegia i Czechy będą z nami rywalizowac,
ale Finlandia bez Ahonena, z ostatnim OLLI który moze spierniczyc wszystko.. Norwegowie w ogóle jakos nie przekonują mnie tutaj do siebie.
Czesi Mają Hajka i Jande ale reszta też przyzwoicie!

MOZE BEDZIE ŁADNIE!!!

bukmacher unibet oferuje 3.75 na podium Polakow
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom