>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ważna zmiana, przeczytać.

Status
Zamknięty.
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Od 2 fazy zostanie wprowadzona pewna zmiana, która myślę ułatwi podawanie typów. Po prostu będziemy podawali typy na dane dni wg czasu kanadyjskiego. Spowoduje to, że te zawody, które są o 1 w nocy nie będą liczyły się już na następny dzień, ale na ten sam. Bo z czasem naszym to trochę nie do końca jest wszystko jasne. Proponował mi to Robson już wcześniej, ale myślałem, że po naszemu będzie lepiej, ale chyba jednak nie.
Także od 2 fazy typy będziemy podawali wg oficjalnego kalendarza IO w czasie kanadyjskim, który można znaleźć &gt;&gt; TUTAJ &lt;&lt;.

Jednak zmiana ta obowiązuje dopiero od 2 fazy, do końca 1 podajemy wg naszego czasu.
 
mikrobi6 4

mikrobi6

Użytkownik
Nie wiem czy to taki świetny pomysł na tobet jest czas polski w typach, a na stronie Eurosport.pl świetny kalendarz całych igrzysk tez na czas polski wiec nie wiem w czym problem
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Nie wiem czy to taki świetny pomysł na tobet jest czas polski w typach, a na stronie Eurosport.pl świetny kalendarz całych igrzysk tez na czas polski wiec nie wiem w czym problem
Problem jest w tym, że niektóre zawody zaczynają się na nasz czas o 01:00 i musisz podawać typy na następną kolejkę nie znając na dobrą sprawę wyników poprzedniej.
 
mikrobi6 4

mikrobi6

Użytkownik
no tak to jedyny zresztą mi tam obojętnie dobrze ze zmiana zostanie nie przeprowadzona natychmiast tylko od jakiejś tam kolejki
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Ludzie zrozumcie, że jak podacie 2 posty, pierwszy źle, a 2 poprawiony, to i tak 2 będzie usunięty. Wpisujemy typy raz i koniec, patrzcie co piszecie, a nie później dodajecie 10 poprawionych postów.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Jak podajecie typy, to nie wrzucajcie tam, żadnych linków do konkurencji i nie wpisujcie tego na 50 różnych kolorów. Wpisujcie po prostu, jaką czcionką chcecie, ale nie kolorujcie, bo strasznie to utrudnia podliczanie, jak przy edycji widać więcej znaczników koloru czy stylu czcionki niż merytorycznego tekstu z typami.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Z fazy 2 do fazy 3 z grupy 7 oprócz zespołu Rock, wychodzi też ekipa Rozvadownia Team. Wcześniej był błąd, ale już jest poprawiony.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom