>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Foto Quiz

vader 2,8K

vader

Forum VIP
Podpowiedź: sporty motorowe.
Sam byłem ciekawy czy ktoś go rozpozna... ja go zupełnie nie kojarzyłem. Aż jak go poznałem...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
No właśnie... ludzie znający się na sporcie nie kojarzą człowieka. A ten ma żal, że nie pokazują go w telewizji... To był taki trochę test. Też bym go nie znał.
Podpowiedź.
Sporty motorowe- motocykle- Polak. Podobno jeden z najlepszych w swej kategorii- a zupełnie nierozpoznawalny.
Ma to się zmienić bo wziął go pod opiekę fachowiec od marketingu sportowego.
 
moneybutcher 22

moneybutcher

Użytkownik
To ja zapodam za Vadera :p




Banał dla fanów basketu.Jak nie będzie odpowiedzi to jutro zapodam photo meczowe.Ale nie powinno być problemu.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
.... ehhh link chłopie link ;) wrzuc to na serwer jakis albo zmien obrazek ;) bo nie problem zgadnąc kto to ????
 
moneybutcher 22

moneybutcher

Użytkownik
Sorry pierwszy raz wrzucałem i nie zauważyłem, że jak dacie opcje cytat to macie cały adres linka.

Ale przecież to nie o to chodzi aby zobaczyć i odganąć sobie prawda? :grin: I wierze, że princeAS odgadł z pamięci właśnie bo przecież to tylko zabawa a nie uzywać aż takiego sprytu aby to odganąć. :]

Poza tym było to tak banalne, że nie wiem po jakiego grzyba zaglądać do tego linka.Dawniej jeszcze za gry w Astorii Bydgoszcz najlepszy gracz w PLK.Od wielu sezonów co roku wraca do Polski grać.Teraz też najlepszy player w AZS-ie Koszalin.Wczoraj nawet rzucił 20 punktów i zrobił eval 31 przeciwko Turowowi Zgorzelec.
 
Do góry Bottom