>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Campeonato Carioca 2010

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Fluminense-Flamengo​


Nie wątpliwie jest to jedno 3 najciekawiej zapowiadających się spotkań w ten weekend w Brazylii. Spotkanie pomiędzy dwoma wielkimi firmami z Rio de Janeiro czyli mecz Flu-Fla bo tak obie drużyny są nazywane.

Jak na razie obie drużyny zgarnęły komplet punktów po 12 ale prowadzą gospodarze tego spotkania czyli Fluminense które mecz bilans bramkowy 11:0 przy 11:6 Flamengo. Dla obu drużyn będzie to pierwszy sprawdzian w tym roku gdyż jak do tej pory grali z zespołami które kompletnie nie będą liczyć sie w walce o zwycięstwo w Carioca. Najpoważniejszym przeciwnikiem z którym grała któraś z drużyn to drugoligowe Duque de Caxias.

Cele obu drużyn odmienne gdyż Flamengo po triumfie w lidze teraz za cel stawia sobie zdobycie Copa Libertadores więc Carioca schodzi na dalszy plan ale na pewno nie taki mecz jak jutro, choć jak zaczną sie rozgrywki grupowe to można się spodziewać że Omar Andrade będzie dokonywał wielu roszad w składzie i mogą się przydarzyć wpadki. Za to Fluminense po poprzednim słabym sezonie w lidze i cudem uratowanym bycie w lidze w tym roku chcą wygrać Carioca i powalczyć o zwycięstwo w Copa do Brasil którego zwycięstwo gwarantuje start w Copa Libertadores 2011 ale na pewno i w lidze będą chcieli zająć jak najwyższe miejsce a na miejsce w czwórce ich stac gdyż to co pokazali w końcówce sezonu poprzedniego to było coś pięknego wygrywali mecz za meczem i sie utrzymali, przegrali w końcówce tylko jedno i aż jedno spotkanie 5:1 z LDU Quito w finale Copa Sudamericana i w rewanżu choć byli lepsi wygrali 3:0 i tylko tyle co nie dało im zwycięstwa w tych rozgrywkach i przegrali swój drugi z rzędu finał rozgrywek w Ameryce Południowej gdyż w 2008 przegrali finał Copa Libertadores z ...LDU Quito.

To będzie pojedynek dwóch genialnych duetów: z jednej strony Dario Conca i Fred a z drugiej Adriano i Vagner Love. Oba te duety ciągnął swoje zespoły szczególnie Flamengo gdyż gdyby nie oni to nie mieliby kompletu punktów bo jak na razie obrona nie funkcjonuje tak dobrze jak by chcieli.

Po prostu zapowiada się super widowisko i tego bym sobie życzył, takiej ilości bramek jak w meczu Botafogo-Vasco 0:6 ale na pewno nie takiego stosunku.

Przewidywane składy
Fluminense:

Rafael-Gum, Cassio, Leandro Euzebio-Mariano, Dieguinho, Everton, Conca, Julio Cesar-Maicon, Fred

Flamengo:

Bruno-Fierro, Álvaro, Ronaldo Angelim, Juan-Toró, Fernando (Willians), Kleberson, Petkovic-Vagner Love, Adriano
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

⚽FLUMINENSE - FLAMENGO​

Na ten mecz rzeczywiście ostrzą sobie zęby wszyscy sympatycy Brasileiro. Sądze że jest on o wiele ciekawszy niż pojedynek Palmeirasu z Corinthians. Bramki z jaką łatwością zdobywają w duecie Adriano - Vagner Love jest porażająca. Próbke pokazali w ostatnim meczu. Filmik z tym golem jest na poprzedniej stronie. Cos niesamowitego jak sklepali obrone ;) Do formacji ofensywnej nie można miec pretensji, no może tylko o niewykorzystane sytuacje, ale prezentują się bardzo dobrze. Gorzej z obroną by się mogło wydawac, wszystko przez to że jak powiedizeli już wyżej koledzy to Fla straciło z tymi samymi rywalami co Fluminense aż 6 goli... Coś zatem jest nie tak.
Flu zapewne wyjdzie w swoim 3-5-2 ustawieniu. Cuca liczy na Freda, który jest w formie, ale po lekkim urazie niewiadomą jest jak się zaprezntuje.
Fla do meczu podejdzie bez Leo Moury który ostatnio dostał cz.kartke. Jego miejsce na prawej obronie ma zając Fierro.

Prawdopodobne składy:
FLUMINENSE: Rafael-Gum, Cássio,Leandro Euzébio-Mariano, Diguinho, Everton, Conca, Julio Cesar- Maicon, Fred.

FLAMENGO:
Bruno- Fierro, Álvaro, Ronaldo Angelim, Juan- Toró, Fernando (Willians), Kleberson, Petkovic- Vagner Love, Adriano.

Jaki wiec to będzie mecz? Czy któryś z zespołow postawi na atak? Ostatnie mecz pomiędzy zaintresesowanymi niestety nie obfitowały w bramki. Mecz w sumie zapowiada się wyrownanie i kto wie czy znowu nie zobaczymy troche piłkarskich szachów, chociaż ofensywa obu zespołów wygląda imponująco... Cokolwiek by w tym meczu nie wytypowac to jest jak wróżenie z fusów. Żadnych większych braków nie ma, atut własnego boiska nie istnieje w tych meczach tak więc nie ma się czego nawet przyczepic aby przechylic szale w którąś ze stron w tym szlagierze czy meczu meczów jak kto woli takie okreslenie.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Co to był za spektakl! Mowa oczywiście o derbach Flu - Fla na Maracanie:cool:
Dramaturgia i mnóstwo bramek. Sam fakt że Fluminense prowadziło już 3-1 by przegrac 3:5 obrazuje jak wiele się działo w tym meczu. Adriano w pewnym stopniu bohaterem derbów bo ustrzelił hattricka. Zresztą co ja będe opiowiadał to trzeba zobaczyc!

To drugi z klasyków w Campeonato Carioca 2010. I zarazem drugi mecz w którym pada wiele bramek. Pierwszy klasyk Botafogo - Vasco 0:6 teraz Fluminense - Flamengo 3:5. Zacieramy ręce na kolejne starcia gigantów w tym stanie.
Apropo Vasco to wygrali kolejny mecz. Podobnie jak Adriano hattrick ustrzelił Dodo.
Botafogo wymęczyło 2:1 z Americano. Debiut Joela Santany, który nie krył rozczarowania postawą swojego zespołu w tym meczu. Zwycięski gol padł 3min przed końcem regulaminowego czasu. Warto również odnotowac że bramke premierową dla Botafogo zdobył Abreu.
Zatem patrząc na tabele obu grup już tylko dwa zespoły są z kompletem punktów : Flamengo i Vasco.

Zbytnio oddechu od emocjo z Brasileiro nie dostaniemy. W środku tygodnia kolejne mecze w poszczególnych stanach. Tym razem bez szlagierów, ale i tak powinno byc ciekawie;)
Zapraszam do dyskusji!​
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Spotkanie:Flamengo-Olaria
Typ:Over 3,5
Kurs:2,10
Buk:Unibet✅
Analiza:

W nocy ze środy na czwartek polskiego czasu w Rio de Janeiro odbędzie się spotkanie 6 kolejki Campeonato Carioca pomiędzy Flamengo a Olarią. Zdecydowanym faworytem są gospodarze którzy jak do tej pory zdobyli komplet 15 punktów oraz mogą pochwalić się bilansem bramkowym 16:9. Atak pokazuję że średnio na mecz strzelają nieco ponad 3 bramki ale tą statystykę zawyżyły derby z Fluminense gdzie padł wynik 5:3 dla Flamengo. Obrona jak na mistrza Brazylii spisuje się dość słabo gdyż jeżeli popatrzymy na pozostałych przeciwników z którymi Flamengo grało to w tych 4 meczach 6 straconych goli to trochę za dużo. W ataku wszystko zawdzięczają super duetowi napastników Vagner Love-Adriano który co mecz pokazuję swoją super dyspozycje. Jak na razie na koncie obu zawodników jest razem 8 goli czyli ponad połowa dorobku strzeleckiego Rubro-Negro.

Goście jak na razie 4 miejsce z 11 &quot;oczkami&quot; na koncie i z bilansem bramkowym 11:7 który pokazuję że także nie próżnują w ataku a obrona nie spisuje się jakoś specjalnie dobrze.

Uważam że po raz kolejny Flamengo wygra i przy tym zrobi sobie festiwal strzelecki a i przy okazji może i gości strzelą bramkę a może 2 co na pewno pomoże w tym żeby zakład wszedł.✅
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Flamengo – Olaria: Gospodarze ponad 1.5 (1.363 Sportingbet) ✅
Flamengo – Olaria: Gospodarze ponad 2.5 (2.30 Sportingbet) ✅
Dwie wersje ciekawego typu na dzisiejszą noc. Flamengo podbudowane rewelacyjnym zwycięstwem nad Fluminense powinno pójść za ciosem i bez problemu odprawić beniaminka Carioca – Olarię. Piłkarze Olarii ładnie zaczęli sezon, jednak nie grali jeszcze z żadnym rywalem z wyższej półki. Flamengo będzie ich pierwszy bardzo poważnym przeciwnikiem i w dodatku zmierzą się z nimi na wyjeździe. Ich dobre wyniki skończyły się już w ostatnim meczu, kiedy w wyjazdowym spotkaniu polegli bez żadnych szans z Boavistą 0:3. Jeżeli w takim meczu nie potrafili nawiązać walki to dzisiaj tym bardziej będzie im ciężko. Flamengo niestety nie ma najlepszej defensywy, dlatego wolę dzisiaj zagrać na ich ilość bramek niż jakikolwiek handicap. Myślę, że dwie bramki spokojnie strzelą, a można pokusić się nawet o over 2.5 po całkiem ładnym kursie. Flamengo w tym sezonie tylko raz strzeliło dwie bramki i był to słaby mecz z Bangu. W pozostałych meczach strzelali przynajmniej trzy gole, a jeżeli dodamy, że grają dzisiaj na własnym terenie dla swojej torcidy to po prostu muszą wygrać efektownie. Pokazali klasę z Fluminense i będę bardzo zaskoczony jak dzisiaj zepsują to dobre wrażenie z ostatniego meczu. W składzie brakuje tylko Petkovicia, który został zawieszony przez władze klubu po ostatnim meczu.
Flamengo: Bruno - Leo Moura, David, Ronaldo Angelim, Juan - Toro, Willians, Kleberson, Vinicius Pacheco - Vagner Love, Adriano
Olaria: Angelo - Ivan, Diego, Thiago Eleuterio, Amarildo - David, Romario, Vinicius, Araruama – Aleilson, Caca
 
draco09 0

draco09

Użytkownik
Spotkanie: Flamengo RJ (-1.5) - Olaria RJ HA
Typ: 1
Kurs: 2,00
Bukmacher: bet365
Analiza:

Przed nami kolejna seria spotkań stanowych rozgrywek Campeonato Carioca. Na placu boju fenomenalna drużyna z Rio Flamengo, aktualny mistrz kraju i rewelacja poprzedniego sezonu, która w końcu zagrała tak jak wszyscy tego oczekują. W nowy zeson weszli równie świetnie, duet Adriano i Love to niesamowicie wybuchowa mieszanka co pokazali już w kilku meczach. Poza tym że wybuchowa to jeszcze cholernie bramkostrzelna. Nie wchodzi w grę inny wynik - pewne zwycięstwo Fla! Przejezdni choć nie mieli daleko (czym czasami tłumaczy się formę wyjazdową) są na straconej pozycji. Chodź zajmują czwarte miejsce dzisiaj jedyna na co moga liczyć to niski wymiar kary. Fla nie może pozwolić sobie na jakąkolwiek zadyszkę, bo za ich plecami czai się rewelacyjne w tym sezonie (przynajmniej na jego początku) Fluminense.
 
Z 96

znafca

Użytkownik
Spotkanie: Olaria - Fluminense
Typ: Olaria
Kurs: 5.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Rozgrywki Campeonato Carioca 2010 to ligowe mistrzostwa stanu Rio De Janeiro, w których udział bierze 16 zespołów podzielonych na 2 grupy. Z wcześniej wspomnianych grup awans uzyskują 2 najlepsze drużyny. W przypadku grupy A wszystko jest już jasne, do kolejnej rundy awans zapewniły sobie zespoły Flamengo i Fluminense. Dzisiejsze spotkania będą więc dokończeniem rywalizacji grupowej najprawdopodobniej pozbawione większych emocji. W jednym ze spotkań Olaria podejmie Fluminense, bukmacherzy liczą na zdecydowanie większą mobilizację ze strony gości, którzy wciąż starają się o jak najlepszą pozycję wyjściową, w przypadku zajęcia pierwszego miejsca zagrają z teoretycznie słabszą drużyną grupy B. Trener Fluminense dał wyraźnie do zrozumienia, że nie jest to dla niego spotkanie z serii &quot;to trzeba wygrać&quot;, przy wystawianiu podstawowej jedenastki zawodników, pominie którzy mają na koncie żółte kartki: Mariano, Thiaguinho, Júlio César, Gum, Éverton i Marquinho. Niezdolny do gry jest również Willians i najprawdopodobniej na boisku nie zobaczymy Freda. Olaria potraktuje ten mecz bardzo prestiżowo, zwycięstwo z wyżej notowanym rywalem na pewno poprawi nastroje w klubie i zadowoli kibiców, którzy powinni dzisiaj zapewnić dużą frekwencję. Gospodarze mają szanse się pokazać wygrywając dzisiejszy mecz i myślę, że w pełni wykorzystają swoją szansę, a Fluminense pogodzi się z tym, że w kolejnej rundzie podejmie najprawdopodobniej Vasco da Gama, które jest jak najbardziej do ogrania.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Czas szybko leci i już powoli kończy się pierwsza faza rozgrywek Campeonato Carioca. Dzisiaj zaczynamy półfinały Taca Guanabara, jednak trudno cokolwiek obstawić w dzisiejszym meczu. Wielki hit derbowy Vasco da Gama – Fluminense. Ostatnio bardziej podoba mi się Fluminense, ale Vasco gra bardzo dobrze. Zostawiam ten mecz w spokoju i chętnie go obejrzę. Do Fluminense podobno przychodzi Andre Lima, który w poprzednim sezonie był gwiazdą Botafogo Rio de Janeiro. Ciekawy jestem reakcji kibiców Botafogo na ten transfer.
Więcej można napisać o meczu Flamengo z Botafogo. Albo nie mam jakichś ważnych informacji, albo kursy będą szybko korygowane. Pierwszym bukmacherem, który wystawił swoją ofertę na to spotkanie jest firma Unibet. Kurs 2.30 na Flamengo to według mnie przesada. Jak dla mnie są oni zdecydowanymi faworytami i spodziewałem się dużo niższych kursów. Botafogo nic sobą nie prezentuje. Oglądałem ich kilka spotkań w tym sezonie, kiedy męczyli się z amatorskimi drużynami. W środku pola nie istnieją, obrona nie potrafi zatrzymać żadnego ataku. Drużyny czwartoligowe robiły z obroną Botafogo co chciały i strzelały im sporo bramek. Według mnie nie zasłużyli oni na awans do półfinału i chętniej zobaczyłbym tutaj jakąś mniej znaną firmę. Niby wygrali sześć spotkań, ale były to beznadziejne mecze i bardzo wymęczone zwycięstwa. W przynajmniej połowie z tych meczów wygrana im się nie należała i dopisało im sporo szczęścia. Ich aktualną formę pokazała potyczka z jedynym sensownym rywalem w lidze, czyli mecz z Vasco da Gama, który przegrali 0:6. Ten mecz doskonale pokazuje nam obecną klasę zespołu Botafogo. Nic w tym zespole nie funkcjonuje tak jak powinno. Kilku nowych zawodników jak na razie nic nie daje, ostatnio przyszedł nowy trener, jednak też efektów nie widać. Nie daje im większych szans w klasyku z Flamengo. Atak Adriano-Vagner Love może we dwójkę rozbić ich obronę. Jeżeli Vasco strzeliło im 6 bramek, a drużyny z niższych lig robiły tu co chciały, to tym bardziej najlepszy atak ligi brazylijskiej jest w stanie rozbić ten zespół. Flamengo ostatnio nie gra najlepiej w obronie, ale na Botafogo to w zupełności wystarczy. Pokazali klasę w meczu z Fluminense, gdzie mimo wyniku 1:3 do przerwy i gry w osłabieniu zdołali wyciągnąć na 5:3. Kurs 2.30 to według mnie świetna okazja, a zakład DNB 1.68 jest ładnym prezentem. Flamengo bije na głowę Botafogo pod każdym względem i według mnie są oni zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu. Mecz dopiero w nocy ze środy na czwartek, więc myślę, że kursy przynajmniej trochę się pozmieniają.
Zobaczę za kilka dni ofertę innych bukmacherów, może znajdą się jakieś ciekawsze zakłady, a mam jeszcze kilka innych pomysłów. Póki co myślę, że warte uwagi są zakłady:
Flamengo - Botafogo 1 (2.30 Unibet) ⛔
Flamengo - Botafogo DNB 1 (1.68 Unibet)
⛔
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Kadry zawodników, składy i oficjalne kontuzje poznamy pewnie jutro albo w środę. Póki co jednak nie spotkałem się z żadnymi informacjami dotyczącymi kontuzji w obu zespołach, więc prawdopodobnie nie będzie większych braków w żadnym zespole.

Do swojej analizy dodam jeszcze, że w półfinałach Taca Guanabara o awansie decyduje tylko jeden mecz. Spotkanie Flamengo - Botafogo rozegrane zostanie na Maracanie, czyli na stadionie, gdzie swoje mecze rozgrywa Flamengo. W końcu Botafogo to jedyna ekipa z wielkiej czwórki Rio de Janeiro, która gra poza tym wielkim stadionem. Tak więc kolejny plus na korzyść Flamengo.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
vS

FLAMENGO RIO DE JANEIRO - BOTAFOGO
Typ : Flamengo @ 2,15
Unibet ⛔1:2​

Pierwszym finalistą Taca Guanabara jest już Vasco da Gama które po karnych wyeliminowali Fluminense. O ile tam w przedmeczowych analizach mogło się wydarzyc doslownie wszystko tak w tej parze wiele wskazuje za tym że wygrają piłkarze Flamengo. Kacmon już ładnie przytoczył kilka czynników ktore przemawiają za tym typem. Moge tylko dodac że z moich obserwacji wynikło to samo, tzn Botafogo męczyło nas swoją grą. W jedynym meczu z godnym rywalem dostali bęcki 0:6 na własnym stadionie. Flamengo za to porywało nas grą do przodu. Duet Adriano - Vagner Love to obecnie najlepszy duet napastników w Brasileiro śmiem stwierdzic. Piłkarzom Botafogo na Maracanie gra się ciężko. Z 10 potyczek na tym obiekcie przeciwko FLa wygrali tylko raz. W zespole Flamengo nie ma żadnych braków kadrowych. Trener Andrade z zespolem szlifował gre w defensywie mając w pamieci stracone bramki ze &quot;słabeuszami&quot; w fazie grupowej Carioca. Abreu czyli gwiazda Botafogo zapowiada że nie zamierzają się poddawac i poszukają gry piłką, a nie tylko wysokimi dośrodkowaniami na niego bo taki styl może byc zgubny. Czy jednak Botafogo jest w stanie coś ugrac w tym meczu. Wiadomo są to derby, ale więcej szans daje zdecydowanie zespołowi Flamengo.
Trener Joel Santana również nie ma problemów ze składem

FLAMENGO
: Bruno- Leonardo Moura, Álvaro, Ronaldo Angelim, Juan-Willians, Toró, Kleberson ,Vinícius Pacheco-Vagner Love, Adriano.

BOTAFOGO : Jefferson- Antônio Carlos, Fahel, Fábio Ferreira-Alessandro, Leandro Guerreiro, Eduardo, Marcelo Cordeiro-Herrera, Loco Abreu.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Botafogo mistrzem stanu Rio de Janeiro... Najsłabsza drużyna z pierwszej czwórki tego terenu wygrywa. Dobrze, że nie znalazłem zakładów na zwycięstwo tego etapu Carioca, bo byłem pewny, że Fluminense albo Flamengo zdobędą ten tytuł, a żadna z tych drużyn nie znalazła się nawet w finale. Mimo tytułu Botafogo zdania o nich nie zmienię. Grają beznadziejnie i mają najmniej do zaoferowania w Rio de Janeiro. Według mnie Taca Guanabara wygrywają bardzo szczęśliwie. Po pierwsze do półfinału wchodzą tylko dlatego, że nie ma żadnej innej drużyny, która potrafiłaby dotrzymać tempa tym czterem ekipom. W półfinale z Flamengo do dzisiaj nie wierzę w to, że wygrali. Zagrali lepiej niż myślałem, ale i tak nie powinni wygrać. Zawiódł trochę atak Flamengo, ale porażka dla nich to wstyd. Botafogo w drugiej połowie już praktycznie nie istniało, a i tak udało im się strzelić bramkę z niczego. Dzisiaj z Vasco znowu zagrali przeciętnie. Vasco nie wykorzystuje swoich okazji, które później się na nich mszczą. Jak widać nie wygrał tutaj najlepszy klub stanu, ale może druga faza rozgrywek wyłoni lepszego zwycięzce. Szkoda tylko, że Flamengo w drugim etapie rozgrywek Carioca będzie myślami w Copa Libertadores i mniejszą wagę będą przywiązywać do rozgrywek stanowych.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Resende - Flamengo 2 (1.44 Bet365) ✅
Baqu już pisał, że w tym meczu nie zobaczymy Adriano, jednak nawet bez tego zawodnika Flamengo powinno sobie dzisiaj poradzić. W ataku świetnie spisuje się Vinicius Pacheco, który stara się nie odstawać poziomem od Vagnera Love. Flamengo może nie gra jakoś rewelacyjnie, ale trzeba im przyznać, że potrafią wygrywać. W tym meczu nie powinni mieć problemu, ponieważ rywal jest zupełnie bez formy. Piłkarze Resende rozgrywki Taca Rio zaczęli od porażek z Voltą (0:4) i Bangu (0:3). Po dwóch meczach z bardzo słabymi rywalami mają 0 punktów i bilans bramek 0:7. Jeśli dodamy do tego, że w ekipie Resende nie zagra dzisiaj Hiroshi i Elias to trudno wyobrazić sobie tutaj inny wynik niż zwycięstwo gości. Kurs jak na takie spotkanie jest całkiem niezły, dlatego myślę, że spokojnie można postawić na Flamengo.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
America RJ - Fluminense 2 (1.57 Bet365) ⛔
Nie będę się rozpisywał, Fluminense to wyższa półka i kurs nie jest najgorszy jak na mecz w rozgrywkach stanowych. Fluminense do tej pory wygrało wszystkie mecze w stanowych z drużynami spoza najlepszej czwórki (jedynie remis z Olarią, kiedy mieli zapewniony awans i oszczędzali się na półfinał). W środę trochę zawiedli wygrywając w pucharze skromnie 2:0, chociaż oddali aż 27 strzałów. Mam nadzieję, że dzisiaj to będzie lepiej wyglądało. Nie ma już Maicona (Lokomotiw Moskwa), a Conca pauzuje za kartki. Za niego miał grać Andre Lima, ale nie wiem czemu znowu nie dostaje swojej szansy. Najlepszy ubiegłoroczny napastnik Botafogo nie ma w ogóle miejsca w podstawowym składzie Flu i wchodzi tylko czasami na kilka minut do pomocy. Goście zdecydowanym faworytem, atak Fred-Wellington Silva wydaje się być wystarczający na ten mecz. America dodatkowo osłabiona brakiem dwóch zawodników (Ciro i Joziel).
America: Roberto - Claudemir, Evandro, Luciano Almeida, Gerson - Junior, Mael, Osmar, Jones Carioca - Adriano, Paty
Fluminense: Rafael - Cassio, Dalton, Leandro Euzebio - Mariano, Diogo, Diguinho, Thiaguinho, Marquinho - Wellington Silva, Fred
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Fluminense (-1.5) – Resende 1 (1.90 Bet365) ⛔
Fluminense bez Evertona i kontuzjowanego Freda, jednak myślę, że nawet bez nich Fluminense rozgromi dzisiaj swojego rywala. Co ciekawe Wellington Silva również nie wystąpi dzisiaj od pierwszych minut i ma zagrać dopiero w drugiej połowie, jednak nie wiem czy to będzie potrzebne. Dzisiejsza linia ataku Fluminense to Alan-Andre Lima. Może nie są to podstawowi napastnicy tego zespołu, jednak wcale nie odstają od nich umiejętnościami. Alan już nie raz pokazał w poprzednim sezonie, że potrafi namieszać w ataku, a Andre Lima to bardzo doświadczony gracz. Andre Lima w poprzednim sezonie grał w Botafogo i był tam gwiazdą zespołu. Tutaj nie może przebić się do pierwszej jedenastki, jednak mimo tego, że tylko czterokrotnie pojawiał się w tym roku na ostatnie minuty meczu to zdążył już strzelić bramkę. Obaj napastnicy będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony, ponieważ niedługo odejdzie Wellington Silva i to właśnie jeden z nich zajmie jego miejsce w ataku. Tym bardziej, że przeciwnik do rozstrzelania idealny. Resende to według mnie obecnie najgorsza ekipa rozgrywek Carioca. W 11 spotkaniach mają bilans 1-3-7 i bramki 13:30. Wynik żenujący. Na początku jeszcze grali znośnie, ale to co robią w Taca Rio to przesada. Cztery mecze, cztery porażki i bilans bramkowy 1:15! Można zrozumieć porażkę z Flamengo 0:4, ale z Bangu 0:3, z Voltą 0:4 i z Boavistą 1:4? Resende pięć ostatnich spotkań przegrało przynajmniej trzema bramkami. Dostawali od takich słabych drużyn to jak mogą powalczyć na Maracanie z wielkim Fluminense? Myślałem nawet nad jeszcze większym handicapem, ale wybrałem taki, według mnie bezpieczny. Jeżeli Fluminense łatwo nie wygra z Resende to będzie duża niespodzianka. Co prawda nie grają podstawowymi napastnikami, jednak według mnie to właśnie rezerwowi mają szansę się dzisiaj pokazać i wyjdzie to na dobre ekipie gospodarzy.



Botafogo – Flamengo: DNB 2 (1.85 Sportingbet) zwrot
Zapowiada się rewanż za półfinał Taca Guanabara. Botafogo niby zdobywca tej części rozgrywek Carioca, a jednak zespół bardzo przeciętny w porównaniu z Fluminense czy Flamengo. Liczę na to, że Botafogo swój limit szczęścia wykorzystało. Pamiętnego półfinału wygrać nie powinni i dzisiaj Flamengo ma skutecznie się zrewanżować. Botafogo bez Loco Abreu, czyli atak totalnie rozbity. Flamengo bez Juana i Leo Moury, ale skład i tak może się podobać. Vagner Love chociaż nie uczestniczył w ostatnim treningu to ma dzisiaj wystąpić w ataku z Adriano, który też musi coś udowodnić po ostatniej przerwie spowodowanej swoimi problemami. Flamengo strasznie spięte na ten mecz. Wkurzeni po porażce w Copa Libertadores, a do tego mają co udowodnić Botafogo po ostatnim meczu. Nie wierzę, że zdecydowanie gorsze Botafogo stać po raz drugi na zwycięstwo z Flamengo. Na pewno na to nie zasługują.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Dobry kurs na Botafogo w meczu z Volta Redonda. Do składu wraca Loco Abreu i chociaż Botafogo nie gra jakoś nadzwyczajnie dobrze to trzeba im przyznać, że wyniki solidne osiągają. Nie widzę powodu, dla którego w tym meczu miałoby być inaczej. Volta ostatnio słabo, niespodziewane porażki z Macae i Tigres, a przed nimi ciężki rywal na przełamanie. Botafogo DNB wydaje się być ok w tym meczu.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Vagner Mancini nie jest już trenerem Vasco da Gama. Wszystko po kłosie porazki z Americano 2:3 w dniu wczorajszym. Ale nie jeden mecz zdecydował o tym ruchu ze strony działaczy bowiem na 6 meczów drugiej fazy rozgrywek o prymat w Rio De Janeiro Vasco ma na koncie już 3 porażki i obecnie jest na 3msc w grupie za Americą i Botafogo właśnie. Pod wodzą Manciniego Vasco wygrało 10 meczów, 4 zremisowało i 4 przegrało. Trener nie zdecydował się komentowac tej decyzji włodarzy.

W Grupie A bezsprzecznie liderują zespoły Fluminense i Flamengo, które zgodnie wygrały swoje wczorajsze mecze w stosunkach 3:1. Nawet bilans bramek maja niemal identyczny. Dwie bramki dla Flamengo zdobyl banita Adriano. Jedną dołożył Vagner Love. I jak tu nie mówic że imprezy nie pomagają Adriano w utrzymaniu dobrej dyspozycji :p
--------------------

Dzisiaj jedyny mecz Volta Redonda - Botafogo i faktycznie mozna przypuszczac że to Botafogo jest faworytem. Ich ostatnie wyniki na to wskazują. Co prawda porazka z Fluminense i remis z Flamengo, ale wcześniejsze mecze udane i rezultaty także dobre, a jak już wspomnialem Fla i Flu obecnie grają bardzo dobrze i kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa. Botafogo natomiast na 10 ostatnich meczów w Carioca czy Copa do Brasil nie wygrało tylko ze wspomnianą dwójką Fla i Flu. Natomiast reszta 8 meczów to zwycięstwa. Joel Santana więc udanie poskładał zespól. Do gry po zawieszeniu wraca Loco Abreu. Volta Redonda to jedna ze słabszych ekip. W Grupie A zajmuje ostatnie msc z dorobkiem 6pkt, a wygrywają głownie ze słabszymi od siebie. Ja zatem podobnie jak kacmon zagram w opcji DNB na zwycięstwo Botafogo.

VOLTA REDONDA : Everton- Tiago Gaspari, André, Luan, Loyola- Paulinho, Léo Gonçalves, Bruno Barra, Wallacer- Maciel, Adriano.

BOTAFOGO : Jefferson- Fahel, Antônio Carlos,Danny Morais-Somália, Leandro Guerreiro, Sandro Silva, Lucio Flavio,Marcelo Cordeiro- Herrera, Loco Abreu.

Typ : Botafogo DNB @ 1,44 Bet365 ✅0:1
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Vasco Da Gama - Fluminense
Mecz który w razie remisu może zapewnic Fluminense awans do półfinałów a w przypadku porażki Vasco baaardzo skomplikowac na to okazje. O zmianie trenera pisałem powyżej. Na ławce zasiądzie tymczasowy Gaúcho. W meczu nie zobaczymy kilku zawodników. We Fluminense Fred kontuzja uda.
Vasco ma więcej kłopotów. Począwszy od zawieszeń Fernando i Leo Gago. Co prawda Carlos Alberto gwiazda zespołu trenował ostatnio na pełnym gazie ale rozpocznie na ławce. Po zawieszeniu do gry wraca kolejna perełka Brazylii Philippe Coutinho. Ma on 17 lat a już kilkukrotnie pokazał się w tegorocznych rozgrywkach.
Dośc dziwną niemoc w meczach przeciwko Vasco ma Flu. Otóż na 12 ostatnich meczów roli gospodarza Vasco nie przegrało ani jednego przeciwko Flu. Vasco nie wygało 4 ostatnich meczów w rozgrywkach, ciężko doszukac się jakiegoś typu.. . Ewidentnie jest to spotkanie wyłącznie do oglądania.

FLUMINENSE: Rafael- Gum, Cássio e Leandro Euzébio-Mariano, Diguinho, Conca, Everton,Julio Cesar- André Lima, Alan.

VASCO DA GAMA : Fernando Prass- Elder Granja, Thiago Martinelli, Titi , Márcio Careca- Rafael Carioca, Nilton, Souza, Jéferson-Philippe Coutinho, Elton.


---------------

Flamengo ponownie zagra na Enghenao gdzie swoje mecze rozgrywa Botafogo, ale nie ma się co dziwic. WKońcu Maracana zarezerwowana będzie dla graczy Vasco i Fluminense. Fla wystawią najsilniejsza artylerie na ten mecz. Adriano chyba sprzyjają imprezy :p bo w ostatnim meczu po swoich wojażach strzelił dwa gole. Dzisiaj także przewidziany do gry od początku. Zabraknie jedynie obrońcy Alvaro. America walczy o przepustke do półfinałów Taca Rio. Gracze Fla podkreślają że Amreica to dobry zespół. Ja jednak nie mam takiego zdania o nich. Sądze że Fla dysponujac całym składem poradzi sobie, a kurs @ 1,53 należy wykorzystac. Dwie poprzednie wizyty Americy na stadionie w roli gospodarzy kiedy występowali piłkarze Flamengo kończyły się 0:4 i 1:4. DLa mnie to dobry typ na dzisiaj jest z Cariocy.

FLAMENGO : Bruno- Leonardo Moura, David, Fabrício, Juan- Toró, Willians, Kleberson, Vinícius Pacheco- Adriano, Vagner Love.

AMERICA :
Roberto- Claudemir, Fábio Braz, Luciano Almeida, Da Costa- Fred, Mael, Bruno Reis, Jones-Paty e Adriano.

Typ : Flamengo @ 1,53 Bet365 ✅2:1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom