>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Newsy i dyskusje dotyczące snookera

Status
Zamknięty.
draco09 0

draco09

Użytkownik
Właśnie przeczytałem dość niepokojącą wiadomosć. Chodź wydaje się to mało prawdopodobne i występuje w formie plotki to przez chwile zastanawiałem się i doszedłem do wniosku że jest do tego zdolny... o czym mowa? Ronnie O&#39;Sullivan zamiast wziąć udział w zbliżającym się Mastersie wystąpi w ostatniej na wyspach edycji Big Brothera :wowsdf: - taką wiadomość podały rano niektóre media. Prawda czy fałsz? Masters bez Roniego? Pewnie telewizja za rzekomy udział w tej szopce da mu więcej niż 150 tysięcy funtów wiec w kwestii zarobków wygrywa show telewizyjne. Z drugiej strony czy Roni zgodzi się na taki ruch? mam nadzieje, że nie. Poniżej link do newsa:

http://www.eurosport.pl/snooker/masters/2009-2010/ronnie-z-pamela-w-bb_sto2156151/story.shtml
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Dzika karta dla Jimmy&#39;ego White&#39;a


Angielski snookerzysta Jimmy White otrzymał dziką kartę, która upoważania go do gry w zbliżającym się prestiżowym turnieju Masters.
Informacja ta jest o tyle zaskakująca iż sześciokrotny wicemistrz świata niespełna miesiąc temu zamiast kwalifikacji do zakończonego kilka dni temu UK Championship wybrał… telewizyjny show &quot;I&#39;m a Celebrity... Get Me Out of Here!&quot;

White, który podczas wygranego przez siebie turnieju z serii World Series of Snooker w Pradze wręcz prosił o przyznaniu mu dzikiej karty, decyzję tę przyjął z wielką radością. Tuż po informacji, że to właśnie on będzie szesnastym zawodnikiem, który 10 stycznia rozpocznie zmagania w Mastersie powiedział:

&quot;Cieszę się z tego, że to właśnie ja zostałem wyróżniony i będę mógł znów wrócić na Wembley. Chciałbym podziękować nowemu zarządowi za tą decyzję. Snooker nadal jest moim priorytetem i będę gotowy do walki w londyńskim turnieju.&quot;

Głos zabrał również nowy sternik światowej federacji snookera Barry Hearn:

&quot;Jimmy to jedna z wielkich gwiazd Wielkiej Brytanii. On przyciąga na trybuny ogromne tłumy, ale nigdzie nie ma tak dużo kibiców jak na Wembley. Nie mam wątpliwości, że jest w stanie podjąć się wyzwania, jakim jest gra w tegorocznym turnieju.&quot;

Masters rozpocznie się 10 stycznia. Udział w nim weźmie osiemnastu zawodników. Czołowa szesnastka rankingu oficjalnego, zwycięzca kwalifikacji Rory McLeod i nagrodzony dziką kartą Jimmy White.

 
draco09 0

draco09

Użytkownik
Po wypowiedzi Hearn&#39;a można wywnioskować jedno, że to był tylko chwyt marketingowy. Kasa znowu wzięła górę heh. Widać, że Hearn realizuje swój pomysł na snookera w stu procentach...
 
draco09 0

draco09

Użytkownik
Jeszcze Ali Carter też wypadł przy wyjściu nienajgorzej.. ????
No Ali tez trochę &quot;przyświrował&quot;, ale trochę zawiało angielskim sztywniakiem, za to King wyzbył się tej &quot;angielskiej maniery&quot; - zdecydowanie wypadł najlepiej ????
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Na bet365 jest transmisja wszystkich spotkań. Dodatkowo na wszystkie mecze jest video. Wystarczy sie zarejestrować , nie trzeba mieć kasy na koncie
 
sower 0

sower

Użytkownik
Na bet365 jest transmisja wszystkich spotkań. Dodatkowo na wszystkie mecze jest video. Wystarczy sie zarejestrować , nie trzeba mieć kasy na koncie
Dzięki. Już sam znalazłem.

Roważam typ między Ebdonem a Copem- dubel jak dla mnie troche za bardzo ryzykowny. Jak do tej pory skłaniałbym sie na Ebdona. Harold kiepsciutko dzisiaj sobie poczyna, natomiast zastanawia mnie fakt jak z pojedynku z Robertsonem wyjdzie Ebdon.
 
snajp 466,5K

snajp

Użytkownik
No ja pierdziele co te pieniądze nie robią z ludzi.Patrząc na CLS i pojedynki Copa zauważyłem jedną rzecz:Cope dwukrotnie przelobował białą bilą nad kolorową.W pierwszym przypadku nie wiem jaki był wynik ale w drugim ewidentnie nie chciał przekroczyć setki.Jak wiemy w ofercie jest Under Over 100
Przypadek!?Który dobry snookerzysta odpierdziela takie zagrania.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
no nieźle...
Lee ostatnie sezony kompletnie bez formy, już wiadomo skąd mogły się brać te porażki ;] Ciekawe jak się sytuacja rozwinie, czy od Lee się nie zacznie jakaś większa akcja.
Podobnie jak Hanna już go więcej pewnie nie zobaczymy, jak to się potwierdzi.
Tępić oszustów!
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Cóż. W snookerze łatwo o manipulację.
Przypadkowy faul, pudło czy umówienie się na DW nie powinno dla zawodników być zbyt trudne. Szczególnie w takich turniejach jak CLS kiedy obok jest tylko sędzia i rywal.
Dobrze, że dzieje się to tak rzadko.
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
No jeżeli tak łatwo można ustawić mecz piłki nożnej gdzie mamy 22 ludzi i kilkadziesiąt tysięcy na stadionie to co mówić o snookerze. Przecież można się pomylić i nie wbić. Niewiem czy ktoś będzie chciał ruszać to bagno i rozdrapywać kto sprzedaje bo jak wiemy świat snookera rządzi się swoimi prawami. Ale mecze Copa wczoraj ewidetnie śmierdzą na odległość. A powrót Allena z 0-2 na 2-2 gdzie Cope nagle przestaje wbijać a 5 minut później ładuje breaka. Snooker na poziomie już 1/2 czy finału Mistrzostw Świata czy innych ważnych turów rankingowych raczej czysty ale taka liga mistrzów. Tam się dzieje co chce. Najbardziej daje do zrozumienia ostatnia grupa Ligi mistrzów. Co tam się działo, co mecz wogóle inna postawa. Pudła nie samowite, wręcz amatorskie. Wyglądało często tak jakby ktoś na live obstawiał albo bawił się w jakieś undery/overy
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Szczerze powiedziawszy jestem w szoku, Lee tak sobie jakoś nie wyróżniał się w ostatnim czasie, a tu proszę... Aż się wierzyć nie chce...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom