>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

China Open - kwalifikacje 02.02-05.02.2010

Status
Zamknięty.
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik

Kolejne kwalifikacje do turnieju rankingowego czas rozpocząć.
Tym razem China Open, ostatni turniej przed mistrzostwami świata.
Co prawda turniej głowny dopiero w końcu marca, ale na pewno warto pzyjrzeć się kwalifikacjom. Dla wielu zawodników awans do CO moze byc bardzo wazny aby uzyskac cenne punkty rankingowe.

Punktacja za poszczególne fazy WO przedstawia się następująco:



Kwalifikację będą trwać 4 dni, od wtorku do piątku i odbędą się podobnie jak kwalifikacje do WO w Prestatyn.
Do turnieju głównego awansuje 16 zawodników, którzy po 05.02 pozostaną na placu boju. Dołączą tym samym do najlepszych 16 snookerzystów rankingu oficjalnego sezonu 2009/2010 i wspólnie utworzą &quot;grupę&quot; 32 graczy, którzy rozpoczną zmagania w CO.

Rozpiska meczów kwalifikacyjnych (w czasie trwania kwalifikacji będzie ona odpowiednio uzupełniana):



Dzień 1:
Wtorek, 02.02.2010
godzina: 11:00


1. Atthasit Mahitthi v Michael White 4-5
2. Christopher Norbury v Zhang Anda 5-4
3. Ben Woollaston v Andrew Norman 5-0
4. Matthew Selt v Mark Boyle 5-2
5. Noppadol Sangnil v Mei Xiwen 4-5
6. Daniel Wells v Joe Jogia 3-5
7. Patrick Wallace v Brendan O’Donoghue 5-2
8. Lee Spick v Ian Preece 3-5

________________________________________


Dzień 1:
Wtorek, 02.02.2010
godzina: 17:00


9. Xia Guodong v Jordan Brown 5-3
10. Simon Bedford v James Wattana 1-5
11. Lee Page v Tony Drago 2-5
12. Stephen Rowlings v Jimmy Robertson 4-5
13. Li Hang v David Gray 0-5
14. Bjorn Haneveer v Thepchaiya Un-Nooh 5-4
15. Matthew Couch v David Hogan 5-3
16. Craig Steadman v Sam Baird 3-5

________________________________________


Dzień 2:
Środa, 03.02.2010
godzina: 11:00


17. Tom Ford v Michael White 5-0
18. David Morris v Christopher Norbury 3-5
19. Andy Hicks v Ben Woollaston 5-1
20. Rod Lawler v Matthew Selt 5-4
21. Robert Milkins v Mei Xiwen 5-1
22. Peter Lines v Joe Jogia 4-5
23. David Gilbert v Patrick Wallace 5-1
24. Mark Joyce v Ian Preece 5-4

_______________________________________


Dzień 2:
Środa, 03.02.2010
godzina: 17:00


25. Jimmy White v Xia Guodong 4-5
26. Joe Delaney v James Wattana 0-5
27. John Parrott v Tony Drago 2-5
28. Jin Long v Jimmy Robertson 2-5
29. Barry Pinches v David Gray 5-1
30. David Roe v Bjorn Haneveer 4-5
31. Paul Davies v Matthew Couch 2-5
32. Liu Song v Sam Baird 2-5

________________________________________


Dzień 3:
Czwartek, 04.02.2010
godzina: 11:00


33. Jimmy Michie v Tom Ford 2-5
34. Mike Dunn v Christopher Norbury 5-3
35. Michael Judge v Andy Hicks 5-1
36. Dominic Dale v Rod Lawler 3-5
37. Marcus Campbell v Robert Milkins 0-5
38. Andrew Higginson v Joe Jogia 5-0
39. Ken Doherty v David Gilbert 5-0
40. Alan McManus v Mark Joyce 5-1

__________________________________________


Dzień 3:
Czwartek, 04.02.2010
godzina: 17:00


41. Mark Davis v Xia Guodong 5-3
42. Martin Gould v James Wattana 2-5
43. Anthony Hamilton v Tony Drago 4-5
44. Rory McLeod v Jimmy Robertson 5-1
45. Adrian Gunnell v Barry Pinches 5-4
46. Stuart Pettman v Bjorn Haneveer 2-5
47. Jamie Burnett v Matthew Couch 5-1
48. Ian McCulloch v Sam Baird 1-5

__________________________________________


Dzień 4:
Piątek, 05.02.2010
godzina: 11:00


49. Judd Trump v Tom Ford 5-1
50. Steve Davis v Mike Dunn 3-5
51. Gerard Greene v Michael Judge 5-2
52. Ricky Walden v Rod Lawler 2-5
53. Michael Holt v Robert Milkins 3-5
54. Liang Wenbo v Andrew Higginson 3-5
55. Graeme Dott v Ken Doherty 5-2
56. Barry Hawkins v Alan McManus 5-1

__________________________________________


Dzień 4:
Piątek, 05.02.2010
godzina: 17:00


57. Stuart Bingham v Mark Davis 2-5
58. Joe Swail v James Wattana 1-5
59. Stephen Lee v Tony Drago 2-5
60. Dave Harold v Rory McLeod 1-5
61. Nigel Bond v Adrian Gunnell 5-3
62. Matthew Stevens v Bjorn Haneveer 2-5
63. Jamie Cope v Jamie Burnett 5-3
64. Fergal O’Brien v Sam Baird 5-2


Wszystkie spotkanie eliminacyjne będą toczone do 5 wygranych frejmów, czyli maksymalnie może paść podczas jednego meczu 9 frejmów.

Oficjalny LIVE kwalifikacji China Open &gt;&gt;&gt; LIVE

Oferta na pierwszą rundę kwalifikacji:



Zapraszam do dyskusji.. ;)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Pierwszą rundę chyba odpuszczę. Śmieszny jest kurs na Drago. Do tej pory w kwalifikacjach na Maltańczyka zawsze było przynajmniej 2.00, teraz, po dobrym występie w Welsh Open dostajemy 1.25 ????

Mimo to Drago wydaje sie pewniakiem i raczej na pewno nie przegra ze słabiutkim rywalem. Do Tony&#39;ego można dorzucić Steadmana (1.50) i Woolastona (1.40). Obaj powinni odpaść.. ale dopiero w kolejnych rundach gdzie trafią na silniejszych przeciwników.
AKO z takiego tripla nie wyjdzie aż takie złe.

Ja jednak pierwszą rundę odpuszczam. Na pewno jednak kolejne etapy kwalifikacji będe obstawiał bo patrząc na ewentualne pary widzę szansę sporego zarobku.. ;)
 
draco09 0

draco09

Użytkownik
Sam też odpuszczę, ale dlatego, że BAH (jak zazwyczaj bywa) nie ma nic w ofercie ???? Być może rano coś się pojawi, wtedy też zastanowię się nad graniem i ewentualnymi typami.
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Po pierwsze to kolejny turniej ma sponsora! China Open będzie sponsorować Sanyuan Foods. Już niedługo czeka nas pewnie w takim razie zmiana loga, myślę, że w najbliższym czasie to nastąpi.
Wracając do rzeczy. Z pierwszej rundy wypatrzyłem kilka typków, na niektóre pewnie się zdecyduję.
Po pierwsze wspomniany już przez Assa, Ben Woolaston z kursem 1.40.
Do tego można dorzucić Joggie z kursem 1.83, który po mało udanych kwalifikacjach do Welsh, powinien pokonać mniej znanego Wellsa.
Bedford - Wattana, nad tym spotkaniem zastanawiam się w kategorii, czy nie zaryzykować na tego drugiego. Kurs 2.40 całkiem, całkiem, a wcale nie jest powiedziane, że James nie ma szans w spotkaniu z Simonem Bedfordem. Doświadczony 40-letni Tajlandczyk może przypomni sobie, jak wbijał breaki maksymalne (ma aż 3, sporo jak na takiego zawodnika) i jak z powodzeniem radzić sobie w dalszej fazie kwalifikacji.
Drago jak najbardziej, kurs śmieszny ale warty zagrania w jakimś połączeniu.
Problemów nie powinien również mieć Jimmy Robertson z pokonaniem Stephena Rowlingsa. Kurs również mały, ale jeśli nie będzie niespodzianki godny zagrania.
Thepchaiya Un-Nooh powinien pokonać Haneveera, którego nazwisko słyszę po raz pierwszy.
To tyle ode mnie, myślę, że na coś się zdecyduję, zobaczę tylko na kogo i za ile ????
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Za nami pierwszy dzień kwalifikacji. Bardzo duży ✅ ! Na spotkania, które wpisałem, nie wygrał tylko Thepchaiya Un-Nooh, a że rozdzieliłem sobie kupony (razem 3), to 2 weszły. Na prawdę nieźle. I Wattana z kursem 2.40 również mnie nie zawiódł. A obawiałem się szczerze powiedziawszy, gdyż wiadomo jak to bywa z kwalifikacjami...
Post pod postem, bo wstawiam ofertę na jutro, na spotkania zaczynające się o 11:00:

Na pierwszy rzut oka niezły kurs na Toma Forda, 1.66 z Michaelem Whitem wydaje się być dobrą opcją.
Andy Hick w parze z Benem Woolastonem... Ciekawe spotkanie, uważam że chyba nie do obstawiania. Ben co raz lepiej radzi sobie w różnego rodzaju kwalifikacjach i w meczu z Hicksem wcale nie stoi na straconej pozycji i mecz może się różnie potoczyć. Ogólnie - nie polecam do grania.
Kolejne ciekawe spotkanie to Lawler - Selt. Co intrygujące, kusr na Selta jest niższy, trochę mnie to dziwi. Ja chyba jednak postawię na tego pierwszego, po kursie 2.50, uważam, że Rod powinien pokonać swojego rywala.
Milkins - oczywiście, jednak kurs 1.125 fatalny, nie podwyższa nawet zbytnio wygranej...
Do tego można postawić na Gilberta po kursie 1.444 i Joyce&#39;a po przeliczniku 1.55.
Lines niby też powinien, ale rywal Jogia nieobliczalny, dlatego tego raczej nie zagram, choć na sucho stawiam na Petera.
Jak pojawi się oferta na mecze o godzinie 17:00 ja lub pewnie Ass wstawimy ją. A będzie bardzo ciekawa, mecz Parrott - Drago... ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Z podanych przeze mnie trzech propozycji zawiódł tylko Steadman. Prawdę mówiąc jego byłem najmniej pewny.

Jutro drugi dzień kwalifikacji i po raz koleny widzę ciekawe typy, tym razem na pewno już je zagram.

Zgadzam się z tobą pitekk, że warto zagrać na Forda. Tom ostatnio poczyna sobie całkiem nieźle i w pojedynku z młodym Walijczykiem jest faworytem. Kurs całkiem, całkiem.

Kompletnie jednak odradzam granie na Lawlera. Skąd wogóle taki pomysł? Selt w rewelacyjnej jak na zawodnika tego formatu formie, a Lawler ostatnio nie wygrywa praktycznie z nikim. Dodam, że obaj panowie grali niedawno w kwalifikacjach do WO. Wygrał Selt i to 5-0! Kurs 1.50 to w tym wypadku to prezent od bukmacherów.

Nie popieram również typów na Gilberta i Joyce&#39;a i w dodatku po takich kursach. Na rywali też nie zagram bo ani Wallace ani tym bardziej Preece nie są tego warci. Moim zdaniem te dwa pojedynki to typowe no bet.
Linesa też odpuszczam bo Jogia, tak jak pisałeś jest bardzo nieobliczalny.

Co do Woolastona, zaufam młodemu Anglikowi. Kurs niezły a Andy Hicks najlepsze lata kariery ma już za sobą i myślę, że może z Benem przegrać.

Milkins wiadomo, pewniak, ale po 1.12 to trochę śmiechu warte aby to grać, tym bardziej, że to kwalifikacje do CO a więc Xiwen ma podwójną moblizację.
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Ja się skusiłem dzisiaj z kwalifikacji na Forda. Bardzo skuteczny zawodnik i powinien bez problemu poradzić sobie z młodym Whitem .
Wogóle wielka szkoda że taka długa przerwa czeka nas w snookerze. Nie zrozumiałe dla mnie jest że przy tak znanej i lubianej dyscyplinie sportu nie można inaczej ustawić kalendarza lub poprostu zwiększyć ilość rankingowych turniejów.
No ale cóż , nic nie poradzimy na to co jest.
Edit : Ford juz 4-0 a w 4 frejmie break 112 !!
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Wogóle wielka szkoda że taka długa przerwa czeka nas w snookerze. Nie zrozumiałe dla mnie jest że przy tak znanej i lubianej dyscyplinie sportu nie można inaczej ustawić kalendarza lub poprostu zwiększyć ilość rankingowych turniejów.
Wg mnie to snooker jest nadal dla większości osób dyscypliną egzotyczną, Eurosport również w trakcie swoich transmisji musi przerywać, na rzecz innego sportu. Niestety ale taka jest prawda, że snooker nie jest jeszcze dyscypliną spopularyzowaną...

Za chwilkę wstawię ofertę na godz. 17:00
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Eurosport również w trakcie swoich transmisji musi przerywać, na rzecz innego sportu.
Tutaj się z tobą wogólę nie zgodzę . To że Eurosport przerywa transmisję snookera nie wynika wogóle z tego że ten sport nie jest popularny. Co więcej, eurosport wiele razy przerywa transmisję ATP lub WTA a nie powiesz że tenis jest mało popularnym sportem... Eurosport ma swoje przedewszystkim zobowiązania a po 2 on sam ustala sobie hierarchie chyba według bogatszego sponsora.
Snooker jak na swoją charakterystykę , ilość emocji i tempo rozgrywki posiada bardzo dużą ilość fanów. Oglądalność Eurosportu - Mastersa czy Welsha na poziomie 1-1,5 miliona to ogromna ilość widzów.
Niestety world snooker posiada małą ilość sponsorów przez co ogranicza ilość gier i właśnie to dla mnie jeden wielki żal ...
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Tutaj się z tobą wogólę nie zgodzę . To że Eurosport przerywa transmisję snookera nie wynika wogóle z tego że ten sport nie jest popularny. Co więcej, eurosport wiele razy przerywa transmisję ATP lub WTA a nie powiesz że tenis jest mało popularnym sportem... Eurosport ma swoje przedewszystkim zobowiązania a po 2 on sam ustala sobie hierarchie chyba według bogatszego sponsora.

Snooker jak na swoją charakterystykę , ilość emocji i tempo rozgrywki posiada bardzo dużą ilość fanów. Oglądalność Eurosportu - Mastersa czy Welsha na poziomie 1-1,5 miliona to ogromna ilość widzów.

Niestety world snooker posiada małą ilość sponsorów przez co ogranicza ilość gier i właśnie to dla mnie jeden wielki żal ...
Też się do końca nie zgodzę. Gdyby snooker miał większą rzeszę fanów, to znaleźliby się również i sponsorzy. Wiadomo, że im większa oglądalność, tym więcej ludzi zauważy jakiś baner reklamowy, coś w tym stylu. A mimo wszystko (i nad tym ubolewam) snooker nie ma takiego właśnie powodzenia jak np. tenis, czy sporty zimowe. Sponsorzy swoją drogą, ale to właśnie oni kładą pieniądze tam, gdzie są kibice fascynujący się tym sportem...

Wracając do rzeczy... Oferta na godz. 17:00:



Można postawić na Michaela White&#39;a, który w meczu z Guodongiem jest faworytem.
Do tego jeszcze raz spróbuje zagrać na Wattanę, może i tym razem przejdzie do następnej rundy kwalifikacji China Open. Delaney jakiś wybitny nie jest, można go pokonać.
Meczu Drago - Parott nie tykam, w takim spotkaniu może się wydarzyć wszystko, jeśli musiałbym coś zagrać byłby to typ na &quot;Papużkę&quot; z kursem 2.65 , ale jeśli się na to zdecyduję, to z dużym % ryzyka.
Bukmacherzy po równo oceniają szanse Graya i Pinches&#39;a co mnie dziwi. Barry jest wg mnie zdecydowanym faworytem i powinien pokonać swojego rywala dość pewnie. Kurs 1.83 jak najbardziej.
Na koniec można dołożyć jeszcze Paula Davisa i Liu Songa. Kursy nie są jakieś rewelacyjne (odpowiednio 1.57 i 1.44), jednak powinny spokojnie &quot;siąść&quot;.

Jak na razie wszystko zgodnie z planem - Ford, Hicks, Milkins i Gilbert wygrali swoje mecze! ????
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Wg mnie to snooker jest nadal dla większości osób dyscypliną egzotyczną,
W Polsce może tak, ale w Anglii to chyba drugi w hierarchii popularności sport, po futbolu.
Dziękuję za typy - ogarniam snookera, ale tych zawodników, co grają w kwalifikacjach to znam może połowę, co dopiero powiedzieć cokolwiek o ich grze.
Pozdrawiam.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
pitekk z Guodongiem gra słynny Jimmy White, Michael odpadł dziś z Fordem.. ;)
Stawiać na uczestnika ostatniego Mastersa nie będe bo gra z rywalem nieobliczalnym dla którego kwalifikacje do China Open to priorytet, wszak jest Chińczykiem. Dodatkowo to 4-0 z McCullohem, które skończyło się 4-5 mnie odstrasza. Bardziej skłaniałbym się ku Guodongowi, ale że White&#39;a szanuje to odpuszczam całkiem ten pojedynek.

Jeśli chodzi o pojedynek legend czyli Drago - Parrott to kurs na Tony&#39;ego jest niski ale faworytem jest zdecydowanym. Czas w końcu zrozumieć, że Parrott już nie traktuje snookera w charakterze zawodnika tylko komentatora i konferansjera i z będącym w dobrej formie Maltańczykiem nie ma szans.

Wattane i Songa też zagram więc tu w pełni popieram, a co do Pinchesa również uważam, że wygra, ale Gray wczoraj zagrał rewelacyjnie więc dziś łatwo &quot;Kanarkowi&quot; nie będzie, mimo to 1.83 warto zagrać..

Dziś z trzech typów podanych przeze mnie wszedł tylko jeden. Zawiódł mnie Woolaston, który przegrał aż 5-1. Selt zagrał nieźle, obecnie dobiega końca 9 frejm i najprawodopobniej Lawler go wygra. Ford zgodnie z planem, odjechał rywalowi.

Jaki był wynik dzisiejszego meczu David Morris - Christopher Norbury??
Z góry dzieki ????
Slimer, Norbury wygrał 5-3.
Następnym razem sprawdź sobie sam. W pierwszym poście jest podany live. Nie jest to trudne.
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Na pierwszy rzut oka niezły kurs na Toma Forda, 1.66 z Michaelem Whitem wydaje się być dobrą opcją.
Andy Hick w parze z Benem Woolastonem... Ciekawe spotkanie, uważam że chyba nie do obstawiania. Ben co raz lepiej radzi sobie w różnego rodzaju kwalifikacjach i w meczu z Hicksem wcale nie stoi na straconej pozycji i mecz może się różnie potoczyć. Ogólnie - nie polecam do grania.
Kolejne ciekawe spotkanie to Lawler - Selt. Co intrygujące, kusr na Selta jest niższy, trochę mnie to dziwi. Ja chyba jednak postawię na tego pierwszego, po kursie 2.50, uważam, że Rod powinien pokonać swojego rywala.
Milkins - oczywiście, jednak kurs 1.125 fatalny, nie podwyższa nawet zbytnio wygranej...
Do tego można postawić na Gilberta po kursie 1.444 i Joyce&#39;a po przeliczniku 1.55.
Lines niby też powinien, ale rywal Jogia nieobliczalny, dlatego tego raczej nie zagram, choć na sucho stawiam na Petera.
Za to dla mnie kwalifikacje China jak na razie rewelacyjne, jak żadne wcześniejsze kwalifikacje. Jak na razie nie wszedł tylko typ na Un-Nooha z dnia pierwszego. Zarobek na prawdę bardzo dobry.
Co do White&#39;a, moje niedopatrzenie, ale tym bardziej polecam grać na Jimmy&#39;iego ????
Edit: Jednak miałeś rację Ass co do White&#39;a, niestety Jimmy&#39;iego trzeba już powoli brać pod uwagę jako komentatora, nie gracza.
To samo tyczy się Parrotta, nie ma już powoli możliwości, aby na niego grać
Co do reszty z godziny 17:00 skuteczność już mniejsza, ale nadal jest nieźle.
Oto oferta na jutrzejszy dzień, na spotkania z godziny 11:00:

Tu już mecze bardziej wyrównane. Ciężko na kogokolwiek postawić.
Zacznę chyba od typu na Judge&#39;a, który powinien uporać się z Hicksem. 1.61 w miarę, myślę, że można grać.
Dunn powinien za to pokonać Norbury&#39;ego, jednak to już kurs mniejszy, 1.40, jednak można go zaliczyć do tzw. &quot;pewniaków&quot;.
Dominic Dale nie powinien mieć najmniejszych problemów z pokonaniem Lawlera. Tutaj gdyby była taka opcja, grałbym w ciemno handi, Dale musi pokonać Roda, stawiam na niego po kursie 1.44.
Do tego Higginson 1.36 i Doherty 1.50. Kursy może nie rewelacyjne, ale wg mnie jedne z pewniejszych spotkań. Andrew i Ken również powinni się znaleźć w kolejnej rundzie.
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
No ja z oferty na jutro na 11:00 skuszę się na Forda i Dohertego. Ford naprawdę prezentuję równe wbicia i co ważne wbija wysokie breaki. Nie popełnia dużej ilości błędów.
Dla Dohertego nie widze innej opcji jak kwalifikacja do turnieju głównego więc musi jutrzejszy pojedynek poprostu wygrać. Więc taki dubelek za grubą kaskę prawdopodobnie zagram
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Popołudniowe, środowe kwalifikacje przewidziałem praktycznie całe. Zdarzyła się tylko jedna pomyłka, Liu Song, która sporo mnie kosztowała &gt;&gt;&gt; LINK.

Nie ma się jednak co załamywać. Jutro oferta ciekawa.

Ja podobnie jak Król Julian decyduje sie grac na Forda i Doherty&#39;ego. Kena gram praktycznie zawsze w 3 rundzie kwalifikacji i tym razem nie będzie wyjątku. Przeciwnikiem Gilbert, którego ja uważam za przeciętniaka. Nie widzę innej możliwości jak zwycięstwo &quot;Ken-Do&quot; po niezłym kursie 1.50.
Do Irlandczyka, jak już wspomniałem Tom Ford. &quot;Samochodzik&quot; poczyna sobie coraz lepiej i staję przed kolejną szansą na awans do fazy telewizyjnej. Po środowym pogromie White&#39;a kolejnym rywalem będzie Jimmy Michie, który ten sezon ma kompletnie nieudany. Co prawda liczyłem, że na Forda będzie trochę wyższy kurs ale nawet 1.53 zdecyduję się zagrać.

Myślę jeszcze o Higginsonie. Kurs 1.36 najniższy z całej oferty, ale tu rywal zdecydowanie z słabszy. Bardziej utytułowany Anglik spokojnie powinien wygrać lecz czy na niego zagram zadecyduję jutro.

Reszta pojedynków moim zdaniem nie do grania. McManus, Milkins i Judge to typowe no bet. Szanse są 50/50 a kursy na rzekomych faworytów kompletnie tego nie odzwierciedlają, bardziej skłaniałbym się ku grze na ich przeciwników i być może tak właśnie zagram na taśmie jeżeli takowa powstanie.
Dale i Dunn niby pewniejsi niż trójka powyżej, ale.. no nie po 1.40. Bez przesady.
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Z wyników do przerwy z obstawionych meczy :
Doherty 4-0 i tutaj już mecz przesądzony . Doherty imponuje skutecznością, jak już zaczyna break to praktycznie się nie myli. Break 50 w każdej partii.
Ford 2-2 - tutaj uważam że powinno być 3-1 dla Forda, oddał troche łatwo 1 frejm. Jednak uważam że powinno skończyć się sukcesem.
Edit : do figusa - niestety nie podam ci linka na livescore bo podawałem go 10 razy i inni podawali go 10 razy i 10 razy już o tym pisaliśmy
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Żeby nie było za dużo w tamtym poście.
Doherty 5-0 , niesamowicie pewny mecz. Doherty praktycznie cały czas przy stole. Bardzo pewny awans.
Ford przy stanie 2-2 wbijał break, 43 i błąd i wbija rywal ... Fajnie jakby się niezrobiło 2-3 bo znowu oddany frejm przez błąd przy budowanie już solidnego breaka.
Ale fart ???? Pomyłka Michiego na zielonej już na kolorach i Ford czyści kolory i wygrywa i 3-2 ????
Ford odskocz na 2 frejmy na 4-2 !!!
No i FORD 4-2 ???? Pięknie , dawaj na 5-2 i do domu ????

Podsumowanie :
Doherty 5-0
Ford 5-2
Piękny dubel wszedł bez problemu.
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
A u mnie byłoby jeszcze lepiej, gdyby nie dobrze grający w eliminacjach Lawler, który dziś pokonał Dale&#39;a!
Judge, Dunn, Higginson i Doherty wygrali, a że jak zawsze jakoś to rozdzieliłem, jeden kupon wszedł. Szkoda, że Dominic nie postarał się z Lawlerem, ale i tak jest ✅ ????
Oferta na 17:00:

Mark Davies z kursem 1.61 powinien wygrać. Guodong i tak już zrobił niespodziankę pokonując w poprzedniej rundzie Jimmy&#39;iego White&#39;a. Myślę, że na tym zakończy swój występ i pożegna się z turniejem.
Gould - Wattana. Jak na razie Wattana przez obydwie fazy kwalifikacji mnie nie zawiódł. Jak będzie teraz? Rywal już dużo lepszy od poprzedników i chyba nie będzie tak łatwo. Raczej no bet, ciężko na kogokolwiek postawić. Wydaje mi się tylko, że mecz może być wyrównany.
Anthony Hamilton będzie podejmował Tony&#39;ego Drago. Hamilton to już nie ten sam zawodnik co kiedyś, obecnie zupełnie bez formy i bukmacherzy przesadzili chyba trochę z kursem 2.05 na Drago. Tony powinien pokonać rywala i stawiam właśnie na niego.
McLeod wydaje się typowym &quot;pewniakiem&quot; i stawiam na niego bez dłuższego namysłu (1.50)
Do tego dorzucę Burnetta z kursem 1.40 i Iana McCullocha po miernym 1.36.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom