assitalia
Użytkownik
Kolejne kwalifikacje do turnieju rankingowego czas rozpocząć.
Tym razem China Open, ostatni turniej przed mistrzostwami świata.
Co prawda turniej głowny dopiero w końcu marca, ale na pewno warto pzyjrzeć się kwalifikacjom. Dla wielu zawodników awans do CO moze byc bardzo wazny aby uzyskac cenne punkty rankingowe.
Punktacja za poszczególne fazy WO przedstawia się następująco:
Kwalifikację będą trwać 4 dni, od wtorku do piątku i odbędą się podobnie jak kwalifikacje do WO w Prestatyn.
Do turnieju głównego awansuje 16 zawodników, którzy po 05.02 pozostaną na placu boju. Dołączą tym samym do najlepszych 16 snookerzystów rankingu oficjalnego sezonu 2009/2010 i wspólnie utworzą "grupę" 32 graczy, którzy rozpoczną zmagania w CO.
Rozpiska meczów kwalifikacyjnych (w czasie trwania kwalifikacji będzie ona odpowiednio uzupełniana):
Dzień 1:
Wtorek, 02.02.2010
godzina: 11:00
1. Atthasit Mahitthi v Michael White 4-5
2. Christopher Norbury v Zhang Anda 5-4
3. Ben Woollaston v Andrew Norman 5-0
4. Matthew Selt v Mark Boyle 5-2
5. Noppadol Sangnil v Mei Xiwen 4-5
6. Daniel Wells v Joe Jogia 3-5
7. Patrick Wallace v Brendan O’Donoghue 5-2
8. Lee Spick v Ian Preece 3-5
________________________________________
Dzień 1:
Wtorek, 02.02.2010
godzina: 17:00
9. Xia Guodong v Jordan Brown 5-3
10. Simon Bedford v James Wattana 1-5
11. Lee Page v Tony Drago 2-5
12. Stephen Rowlings v Jimmy Robertson 4-5
13. Li Hang v David Gray 0-5
14. Bjorn Haneveer v Thepchaiya Un-Nooh 5-4
15. Matthew Couch v David Hogan 5-3
16. Craig Steadman v Sam Baird 3-5
________________________________________
Dzień 2:
Środa, 03.02.2010
godzina: 11:00
17. Tom Ford v Michael White 5-0
18. David Morris v Christopher Norbury 3-5
19. Andy Hicks v Ben Woollaston 5-1
20. Rod Lawler v Matthew Selt 5-4
21. Robert Milkins v Mei Xiwen 5-1
22. Peter Lines v Joe Jogia 4-5
23. David Gilbert v Patrick Wallace 5-1
24. Mark Joyce v Ian Preece 5-4
_______________________________________
Dzień 2:
Środa, 03.02.2010
godzina: 17:00
25. Jimmy White v Xia Guodong 4-5
26. Joe Delaney v James Wattana 0-5
27. John Parrott v Tony Drago 2-5
28. Jin Long v Jimmy Robertson 2-5
29. Barry Pinches v David Gray 5-1
30. David Roe v Bjorn Haneveer 4-5
31. Paul Davies v Matthew Couch 2-5
32. Liu Song v Sam Baird 2-5
________________________________________
Dzień 3:
Czwartek, 04.02.2010
godzina: 11:00
33. Jimmy Michie v Tom Ford 2-5
34. Mike Dunn v Christopher Norbury 5-3
35. Michael Judge v Andy Hicks 5-1
36. Dominic Dale v Rod Lawler 3-5
37. Marcus Campbell v Robert Milkins 0-5
38. Andrew Higginson v Joe Jogia 5-0
39. Ken Doherty v David Gilbert 5-0
40. Alan McManus v Mark Joyce 5-1
__________________________________________
Dzień 3:
Czwartek, 04.02.2010
godzina: 17:00
41. Mark Davis v Xia Guodong 5-3
42. Martin Gould v James Wattana 2-5
43. Anthony Hamilton v Tony Drago 4-5
44. Rory McLeod v Jimmy Robertson 5-1
45. Adrian Gunnell v Barry Pinches 5-4
46. Stuart Pettman v Bjorn Haneveer 2-5
47. Jamie Burnett v Matthew Couch 5-1
48. Ian McCulloch v Sam Baird 1-5
__________________________________________
Dzień 4:
Piątek, 05.02.2010
godzina: 11:00
49. Judd Trump v Tom Ford 5-1
50. Steve Davis v Mike Dunn 3-5
51. Gerard Greene v Michael Judge 5-2
52. Ricky Walden v Rod Lawler 2-5
53. Michael Holt v Robert Milkins 3-5
54. Liang Wenbo v Andrew Higginson 3-5
55. Graeme Dott v Ken Doherty 5-2
56. Barry Hawkins v Alan McManus 5-1
__________________________________________
Dzień 4:
Piątek, 05.02.2010
godzina: 17:00
57. Stuart Bingham v Mark Davis 2-5
58. Joe Swail v James Wattana 1-5
59. Stephen Lee v Tony Drago 2-5
60. Dave Harold v Rory McLeod 1-5
61. Nigel Bond v Adrian Gunnell 5-3
62. Matthew Stevens v Bjorn Haneveer 2-5
63. Jamie Cope v Jamie Burnett 5-3
64. Fergal O’Brien v Sam Baird 5-2
Wszystkie spotkanie eliminacyjne będą toczone do 5 wygranych frejmów, czyli maksymalnie może paść podczas jednego meczu 9 frejmów.
Oficjalny LIVE kwalifikacji China Open >>> LIVE
Oferta na pierwszą rundę kwalifikacji:
Zapraszam do dyskusji..