>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja Bet-at-Home - Codziennie darmowy depozyt

bdk 20

bdk

Użytkownik
tez myslę że istnieją, bo co im z tego że by wymyslali uzytkowników jak i tak następnego dnia jest kumulacja
 
T 115

tomi5454

Użytkownik
chyba się zaraz zasztrzele ???? :
Tomasz M. (13***706) 20-05-09 € 100,00 nie zrealizowano Polska
i 400zł poszło w....

a nie jednak to nie ja uffff. Ja jestem zarejestrowany jako Teresa.M
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
To musi być bardzo, ale to bardzo niepełnoletni, bo od razu myśli samobójcze
Buahaha:jezora:
 
B 0

bwinmania

Użytkownik
Ja też się zastanawiałam czy to w ogóle możliwe żeby oni tacy hojni byli - ale dobra....skoro twierdzicie że tak to wierzę na słowo.... Ja tu nie gram więc życzę powodzenia graczom.
 
K 15

ksabi

Użytkownik
Tomasz G. (13***929) 04-01-10 € 600,00 nie zrealizowano

Ja się chyba zastrzelę, jeśli to o mnie chodzi. :;/:

E: Jednak nie ja, całe szczęście. ????
 
draco09 0

draco09

Użytkownik
Mariusz O. (13***456) 31-01-10 € 950,00 - to już prawie 1000 ojro, coś mi się wydaje, że bukmacher celowo co jakiś czas wybiera osoby, które przez dłuższy czas się nie logują... kumulacja robi się ładna ;-)
 
M 0

mrfrog

Użytkownik
Gdzie mogę kliknąć aby zobaczyć listę ludzi, których wylosowano, ponieważ mam tylko promocje &quot; Bonus Powitalny 50% &quot;

Co ?
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Mariusz O. (13***456) 31-01-10 € 950,00 - to już prawie 1000 ojro, coś mi się wydaje, że bukmacher celowo co jakiś czas wybiera osoby, które przez dłuższy czas się nie logują... kumulacja robi się ładna ;-)
Taaa....
Oni mają kilka milionów klientów w całej Europie. Z samej Polski kiedyś widziałem chyba w jakiejś gazecie sportowej na ich reklamie napis, że ponad 250tys. Polaków zarejestrowanych( zawyżone przez multikonta).
W BAH dużo osób ma konto, ale mało z nich tam gram przecież - zobacz sobie np. ten Betcup, startował 1 marca &#39;08 i w statsach możesz sobie zobaczyć, że tego dnia w BAHu zagrało nieco ponad 20k osób z tych kilku milionów.
Poza tym takie 50€ to ładnie wygląda dla osoby, która dopiero zaczyna grać w zakładach, zarejestruje się przekonana, że kiedyś tam na nią wypadnie, a nie zdaje sobie sprawy, że to praktycznie nie możliwe. Jakoś na tym forum gdzie jest jakoś 6k aktywnych gracz nie chwali się nikt, że został wylosowany.
A niektórzy piszą, że to tylko ściema i manipulacja, bo dlaczego BAH by miał dawać 50€ za darmo codziennie? Przecież to jest firma, która ma łączny przychód roczny na poziomie grubo ponad 300 milionów euro.
 
danni 8

danni

Użytkownik
Dokładnie jest tak jak pisze rpg. Logicznie rozumując można dojść do wniosku, że jest to najgorszy bonus jaki buk może przyznać.

Co to jest 50 Euro na dzień do wylosowania na wszystkich graczy? Poza tym, żeby go otrzymać trzeba mieć szczęście na poziomie &quot;6&quot; w toto lotku (może trochę przesadziłem, ale trzeba mieć szczęście naprawdę duże), a dodatkowo sprawdzać, dzień w dzień czy się wygrało.

Dla mnie to nie jest żaden bonus tylko chwyt buka, który w ten sposób zwiększa aktywność przede wszystkim naiwnych graczy, którzy codziennie logują się na stronie aby sprawdzić czy wygrali, a przez to przy okazji puszczają kolejne kupony, no bo: &quot;jak już się zalogowałem to od razu coś puszcze...&quot;

Jeszcze raz powtórzę dla mnie jest to najgorszy bonus o jakim słyszałem, kiedyś sam codziennie sprawdzałem, czy zostałem wylosowany, ale szybko się ocknąłem, że to nie ma sensu. Obecnie &quot;najłatwiejszy&quot; bonus ma bwin 100% depozytu 3 razy obrót bez minimalnego kursu.

Mimo wszystko przyznam, że po okresie czasu bez grania, ponownie wpłaciłem kasę do bahu ale tylko dlatego, że mam sentyment do tego buka i jest on wg mnie bardzo przyjazny dla gracza tzn. prosty jak cep z przejrzystą ofertą. W sam raz dla kogoś takiego jak ja, kto traktuje bukmacherkę jak zabawę, a nie sposób na zarabianie.
 
Do góry Bottom