>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Welsh Open 25.01-31.01.2010

Status
Zamknięty.
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Dziś snooker dał zarobić.

Oferta na ćwierćfinały:



Szczerze to liczyłem, że faworytem pojedynku Maguire - Williams dla buków będzie Szkot. Niestety tak nie jest i na Williamsa kurs jest niższy niż się spodziewałem. Co nie zmienia faktu, że na pewno na Walijczyka po 1.72 zagram.

Do Williamsa dorzucę Cartera (1.80). Mimo, że Ali dalej mnie nie przekonuje to jednak z Day&#39;em powinien wygrać. Ryan już w pierwszej rundzie powinien się z Welsh Open pożegnać ale dopisało mu szczeście. Z Hendrym podobnie. To nie on wygrał ten mecz, tylko Szkot go przegrał. Carter, mam nadzieję, prezentów rozdawać nie będzie, a z Robertsonem zagrał już całkiem nieźle.

Pozostałe dwa mecze są trudne do typowania.

W rywalizacji O&#39;Sullivana z Allenem zagram na Irlandczyka z Północy (2.85). Młody snookerzysta jest w świetnej formie i na pewno ma szansę ograć Ronniego. Jeżeli nie spali się psychicznie jak Bingham i Cope, a raczej mu to nie grozi to możemy być świadkami ciekawego pojedynku. Może więc zamiast ryzykować czystej dwójki na awans Allena zagrać over frejmowy lub handicap na Marka, po niezłym kursie wynoszącym 1.55?

Na koniec szlagier ćwierćfinałowy czyli mecz Higgins - Selby. Kurs na Johna 1.80, dużo. Nie mogę obok tego przejść obojętnie. Selby gra coraz lepiej, ale Higgins po wpadce w Mastersie wraca do wielkiej formy. Po zaciętym pojedynku liczę na wygraną Szkota. Over frejmowy również wskazany.
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Oferta na ćwierćfinały:

Czekają nas na prawdę bardzo ciekawe mecze. Pierwszym z nich będzie spotkanie pomiędzy O&#39;Sullivanem, a Allenem. Nie wiem czy nie jest to najciekawszy pojedynek tej fazy Welsh Open. Obaj panowie lubią szybką grę, obaj grają na wysokim poziomie i obaj w ekspresowym i przekonywującym stylu pokonują swoich rywali. Co może przynieść zetknięcie się takich zawodników? Sam jestem tego bardzo ciekawy i już ostrze sobie zęby na taki mecz. Jeśli chodzi o typ, ciężko cokolwiek polecić, może jakiś over frejmowy? Dlaczego nie...
Kolejne spotkanie, Higgins - Selby również ciekawe i również trudne do obstawienia. John pokazał dzisiaj, tak samo jak Selby wcześniej, kawałek dobrego snookera, grał pewnie, a sam komentator nie mógł się go nachwalić, mówiąc coś o magii ???? Jak widać, nie na darmo trzykrotny mistrz świata nosi przydomek &quot;Czarodziej z Wishaw&quot;. I chyba właśnie dzisiejszym meczem z Dottem, John przekonał mnie do tego, by zagrać na niego z niezłym, a nawet dobrym kursem 1.80. Również może być jakiś over...
Carter - Day... Już od początku I rundy pisałem, że Ryan musi w końcu odpaść, a on jak na złość, wciąż trzyma się w turnieju... ???? Może czuje własną publiczność? A może Walijczyk w końcu odmieni swój fatalny wizerunek, zepsuty ostatnimi miesiącami? Rywala ma ciężkiego do pokonania, obrońce trofeum WO Aliego Cartera, który nieźle prezentuje się podczas tegorocznego turnieju. Właśnie dlatego, chyba po raz kolejny zagram przeciw Day&#39;owi, licząc na awans Cartera do półfinału.
Ostatnim meczem ćwierćfinałowym będzie pojedynek Maguire&#39;a z Williamsem. Tutaj nie ma co dużo &quot;rozkminiać&quot; - Mark jest zdecydowanym faworytem, nie tylko moim ale i publiczności w Newport i będzie dla mnie niemałą niespodzianką pokonanie &quot;Borsuka&quot; przez Szkota. Do tego dobry kurs na Marka, 1.72 biorę w ciemno.
Podsumowując, najciekawiej (w mojej opinii) zapowiada się mecz O&#39;Sullivan - Allen i czekam na niego z niecierpliwością...
Edit: Widzę Ass, że pisaliśmy w tym samym czasie, na szczęście oferty z innych buków, jest przynajmniej jakieś porównanie kursowe... ????
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Związku z tym, że opisaliście wszystkie mecze ja napisze tylko o tych które zagram.
Higgins - Selby 1
Higgins wrócił do wielkiej formy, jego breaki są pewne a łatwość z jaką wbija trudne jak i te niby łatwe bile jest bardzo duża. Wielki spokój w grze, lekka ręka i pewność siebie której nie było na Mastersie.
Selbiego przyznam się, że mało widziałem na tym turnieju, jednak wczorajszy mecz pokazał , że nie jest do końca tak super. Powrót Kinga ze stanu 3-1 na 3-3 i co najważniejsze, był to najdłuższy pojedynek w historii tego turnieju. Grali blisko 4 godz - oczywiście mówię tutaj o pojedynku do 5 frejmów. Myślę, że świadczy to również o poziomie zawodników.
Williams - Maguire 1
Po 1 meczu Williamsa obawiałem się iż nadzieje jakie z nim wiążemy pujdą daleko w kąt. Jednak poziom jaki zaprezentował w 2 spotkaniu był z najwyższej półki. Maguire to zawodnik z dużymi możliwościami który jakby nie chciał przeszkodzić najlepszym w wygrywaniu turniejów. Miewa spotkania obok których przechodzi obojętnie a również takie gdzie pokazuje pełnie swoich możłiwości. Williams chyba jest mocny mentalnie i celuje tutaj w wygranie turnieju i może się okazać, że dzisiaj równieć przejedzie się po rywalu jak walec.
 
draco09 0

draco09

Użytkownik
Widzę, że wszyscy dzisiaj ostro grają Higginsa... jak tylko zobaczyłem pary to najwięcej czasu zajęło mi wytypowanie zwycięscy w tym pojedynku. Sam, nie wiem, mam jakieś mieszane uczucia. Widać, że John gra lepiej w tym turnieju ale z drugiej strony Selby też prezentuje wysoką formę. Każdy, kto obserwuje snookera wie jak wymagającym zawodnikiem jest Mark i jak potrafi zajść za skórę. Czytając wasze zgodne opinie kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku zdecydowałem się w końcu zagrać (chodź zazwyczaj nie sugeruje się opiniami innych), ale ciągle nie podchodzi mi ten pojedynek.
Dzisiaj trzymam kciuki za Higginsa, chodź nie przepadam za tym zawodnikiem.
 
snajp 416,6K

snajp

Użytkownik
Mi jak zwykle nie było dane za dużo pooglądać ale z tego co tu poczytam to mi wystarczy aby jakiś kuponik sobie strzelić.
Dzisiaj Carter i Williams
Jestem całym sercem:grin: za Williamsem, Maguire nic nie pokazuje widziałem tylko jego pierwszy mecz z Dale&#39;m i tu już powinien polecieć.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Do meczu Higgins-Selby podchodzę ostrożnie jeśli chodzi o typowanie zwycięzcy. W moich oczach, to może być zbyt równy mecz by to typować. Jak dla mnie najlepszą opcją jest ilość fream&#39;ów:

Higgins-Selby
Ile frames zostanie rozegranych podczas meczu?
Typ: Więcej niż 7,5
Kurs: 1,65 bwin⛔
9/10

Wynik: 5:2

Kurs nie wiele niższy, a wydaje mi się iż musi siąść;) Nie wierze, że któryś z tych zawodników przegra swój mecz do 2... Grają zawodnicy z najwyższej półki i w dodatku obaj są w niezłej dyspozycji. Nawet nie ma co się rozpisywać. Gram to bez zastanowienia!


Trochę więcej szczęścia i typ powiódłby się. Snooker lubi mnie zaskoczyć. Nie spodziewałem się aż tak mocnego Higginsa w starciu z przeciętnym dzisiaj Selbym...
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
ryba_gangsta12 też się nad tym zastanawiałem. Do tego Allen over 7,5 i całkiem ciekawe AKO.
Być może zdecyduję się jeszcze za mniejszą stawkę zagrać właśnie takiego dubla.

Ogólnie to mam ochotę pobawić się w DW. Stawiać raczej nie będe, ale propozycje dokładnych wyników wrzucę, zobaczymy ile uda się trafić.

I tak:

Carter - Day 5-2
Williams - Maguire 5-3
O&#39;Sullivan - Allen 4-5
Higgins - Selby 5-3

;)
 
D 5

doniu1993

Użytkownik
Ja postanowiłem postawić na over 7,5 frames w meczach Higginsa, Williamsa i O&#39;Sullivana wydaje mi się że mecze tych zawodników będą wyrównane i żaden z nich nie skończy się 5-2 i wyżej. Celowo ominąłem mecz Cartera - tam zwycięstwo Kapitana wydaje się być pewne bo Day wyczerpał już limit szczęścia. Co sądzicie o moich typach? ????
 
mateuszz1111 27

mateuszz1111

Użytkownik
Co do pojedynku Higgins - Selby nie byłbym taki pewny uważam, że Selby już od dwóch lat pokazuję bardzo dobry snooker.Za kilka lat będzie to wspaniały zawodnik, chociaż dla mnie już on jest genialny. Osatni tytuł wygranie silnie obsadzonej Mastersa to potwierdza, a także w WO także pokazuję się z jak najlepszej strony. ALe jak będzie to się okaże, sam osobiście bym wolał, żeby to Selbi wygrał
ALe życze powodzenia
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Kto oglądał mecz O&#39;Sullivana i Allena pewnie był podekscytowany grą anglika. Grał dzisiaj wybornie, pare małych błędów( i to akurat przy atakach na 147...) i fantastyczna gra. Ronnie jest nie do przewidzenia, jednego dnia gra bardzo przeciętnie a następnego rządzi na stole jak chce. Świetnie grał, te jego czyszcenia i prowadzenie białej bili. Przy stanie 2:1 dla Marka byłem pewnien ze panowie rozegrają mecz +7,5 freama. A tu O&#39;Sullivan przez 4 freamy nie daje dojść do słowa przeciwnikowi. Ciekawie zapowiada się półfinał Higgins-O&#39;Suulivan. Anglik dzisiaj mnie zaskoczyłm bardzo pozytywnie;)
 
snajp 416,6K

snajp

Użytkownik
Tak Ronnie pięknie i w szczególności mnie to cieszy że zmiótł właśnie Allena za którym nie przepadam ???? Choć na koniec Mark fajnie się zachował zakładając ręcznik na kij i machając że już się poddaje,trochę tym rozładował atmosferę bo widziałem że jest strasznie wkurzony że Ronnie robi z nim co chce ????
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Mecz O&quot;Sullivan - Allen fantastyczny, a właściwie jeden facet - Ronnie &quot;Rakieta&quot; O&#39;Sullivan! Jego dzisiejsza gra na prawdę była wyborna, rzadko się zdarza oglądać w meczu dwa ataki na breaka maksymalnego. Szkoda tylko, że żadnego nie udało się skończyć i proste bile nie znajdowały miejsca w kieszeni. No i ta zielona. Rozbawiło mnie zachowanie publiczności, gdzie przy którymś uderzaniu, właśnie tej bili, Ronnie dostał oklaski za jej wbicie, gdyż w końcu się udało ???? Brawo, brawo i jeszcze raz brawo O&#39;Sullivan. Szykuje się kolejny, arcyciekawy mecz Higgins - O&#39;Sullivan o finał Welsh Open.
W drugim meczu wspomniany Higgins, również bardzo pewnie pokonał Marka Selbyiego 5-2. John nie dał dużo do powiedzenia Anglikowi, grał pewnie, ale to nie było jeszcze to, gdyż Selby również &quot;zapracował&quot; na swoją przegraną przeciętną grą. Ale jak to powiedzieli komentatorzy, &quot;Czarodziej z Wishaw&quot; na mecze z &quot;Rakietą&quot; zawsze wyjątkowo się spina, czeka nas na prawdę kolejna ciekawa wojna pomiędzy tymi dwoma zawodnikami...
 
mateuszz1111 27

mateuszz1111

Użytkownik
CO do spotkania O&quot;Sullivan to jest prawdziwy geniusz. Dla niego snooker to już nie gra, poprostu się bawi tym sportem (przynajmniej jest to moje zdanie). I jestem zachwycony kiedy on tak gra. Gdyż jeżeli nie chce mu się grać to przegrywa wszystko i z każdym. Nie ważne czy to jest pierwsza runda, czy finał. A chęć osiągnięcia maxa, utwierdziło mnie to, że on dobrze się czuje na WO i jak tak dalej pójdzie to wygra cały ten turniej.

A co do spotkania Selbego to jestem załamany. Jestem jego wielkim fanem i widziałem, podobnie jak poprzednik, że mu gra się nie układała. Chociaż faworytem tego spotkania był właśnie Higgins, to myślałem, że pokusi się o niespodziankę. A jak było to niech każdy oceni sam. Wynik 5-2 to pokazuje
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Do przerwy nie wygląda to ciekawie jeżeli chodzi o Williamsa. Oczywiście jeszcze mecz nie jest przegrany ale 3-1 to już lipny wynik . Najgorsze że Williams popełnia dużo błędów, już myślałem że po tym 2 frejmie odżyje a tu lipa ...
Jak widzicie ten mecz po przerwie ?? Chyba wynik 5-4 dla Williamsa w zasięgu jeszcze...
 
blads 187

blads

Użytkownik
Nawet oglądam bo mam chwile czasu i muszę przyznać że jak Maguire się nie zacznie mylić to nic z z tego bo puki co jest bezbłędny i nie zanosi się na poprawę ...
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
Nie znam się zbyt dobrze na snookerze, ale postawiłem dzisiaj kupon na Welsh Open (nie ukrywam, że po przeczytaniu kilku postów w tym temacie) i oglądam właśnie spotkanie Williamsa z Maguirem. Powiem tak, dla mnie nieciekawie prezentuje się obecna sytuacja, bowiem postawiłem na Williamsa. Głównym powodem obecnego wyniku nie jest słaba dyspozycja Williamsa, a znakomita forma Maguire. Po prostu Williams nie może sobie pograć, bowiem Maguire zwyczajnie mu na to nie pozwala, jest bezbłędny. Jeśli dalej tak to będzie wyglądać, to skończy się to wynikiem 5:1 dla Maguire&#39;a.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Nie znam się zbyt dobrze na snookerze, ale postawiłem dzisiaj kupon na Welsh Open (nie ukrywam, że po przeczytaniu kilku postów w tym temacie) i oglądam właśnie spotkanie Williamsa z Maguirem. Powiem tak, dla mnie nieciekawie prezentuje się obecna sytuacja, bowiem postawiłem na Williamsa. Głównym powodem obecnego wyniku nie jest słaba dyspozycja Williamsa, a znakomita forma Maguire. Po prostu Williams nie może sobie pograć, bowiem Maguire zwyczajnie mu na to nie pozwala, jest bezbłędny. Jeśli dalej tak to będzie wyglądać, to skończy się to wynikiem 5:1 dla Maguire&#39;a.
Zgadzam się.
Williams nie gra źle bo praktycznie wogóle nie gra. Maguire nie pozwala mu praktycznie na nic, tylko w drugim frejmie popełnił błąd, który od razu Walijczyk wykorzystał.
Krótko mówiąc jeśli Maguire nie zacznie sie mylić to przegramy.
 
p_snk 0

p_snk

Użytkownik
Raz pod wozem raz na wozie ! Maguire zrobił nam psikusa i teraz dopiero ogarnia swoją właściwą formę!! Mecz raczej wygrany przez Szkota ! Bywa .. jutro też jest dzień ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Zgadzam się.
Williams nie gra źle bo praktycznie wogóle nie gra. Maguire nie pozwala mu praktycznie na nic, tylko w drugim frejmie popełnił błąd, który od razu Walijczyk wykorzystał.
Krótko mówiąc jeśli Maguire nie zacznie sie mylić to przegramy.
No po tym co zrobił teraz Williams to odwołuje słowa napisane powyżej.
Nie można... :-|
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom