>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najlepszy bukmacher internetowy

Status
Zamknięty.
S 0

srw

Użytkownik
Bwin ma tragiczne kursy, słaby support i słaby bonus. Ale spędziłem tam chwilę czasu i w sumie to narzekać nie można. Szczególnie jeśli grasz za duże stawki, bo możesz coś fajnego z B&#39;inside dostać.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
dlaczego do bwin nie ? nie będe pisał o podstawach ze kursy czy zakrecony support
otóz tak &quot;przedobrzyli&quot; z dizajnem że głupi live się otwiera dużo czasu. wogóle strona przymulona.
no ale fakt ofertę mają chyba najlepszą
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Witam,
Którego z buków moglibyście polecić dla początkującego? Zamierzam obstawiać praktycznie jedynie tenis, plus ewentualnie sporty zimowe... kompletnie nie mam zamiaru obstawiać piłki nożnej.
Zastanawiałem się nad bet365 - mają dobry bonus, albo bwin - dość dużo zakładów. Ale czytam tutaj, że niektórzy odradzają bet365. Może ktoś doświadczony w tenisie mógłby poradzić? A jak z tenisem w Expekcie?
Jeżeli chodzi o sporty zimowe, bo o nich też pisałeś, to polecam bet365, bwina, betsafe. Ciekawe oferty mają też unibet i tobet.
 
dyskograf 1

dyskograf

Użytkownik
Nie mam pojęcia co BAH robi na pierwszym miejscu w tej sondzie. Oferta nie powala, kursy są śmieszne,a bonus nie należy do najlepszych.
Ktoś kiedyś powiedział, że jest to &quot;najlepszy buk dla początkujących&quot;. Totalna bzdura. Jeżeli początkujący nie jest w stanie ogarnąć interfejsu Pinnacle czy Betfair (wg mnie dwa najlepsze buki), to niech się nawet nie zabiera za bukmacherkę, bo tylko straci pieniądze.
Jeżeli chodzi o ofertę, to wyróżniłbym jeszcze bet365 (dodatkowe opcje U/O, dodatkowe handicapy).
 
S 0

srw

Użytkownik
Też mnie to zawsze zastanawiało. Kursy jeszcze można przeżyć, ale oferta to jest tragedia. Interfejs faktycznie łatwy do opanowania, ale masa błędów na stronie, co chwilę coś mi się łamie, albo kupon wyskakuje poza stronę... Ciągłę zaznaczanie &quot;wszystkie mecze&quot; w statystykach też jest bardzo męczące, ale tylko tak można zobaczyć aktualną tabelę... Moim zdaniem w porównaniu do wspomnianego Bet365 albo Expekta, albo nawet Bwin, którego wielu uważa za zło konieczne, Bah bardzo odstaje
 
ansos 0

ansos

Użytkownik
Dla początkujących najlepsze są Bwi n, Expek t i Unibe t. Prosty interfejs, dobry livebetting (Bwi n i Unibe t) i wiele ciekawych propozycji takich jak videostream itd. Łatwo się też robi wpłaty/wypłaty do tych buków i mają dość rozbudowaną obsługę polskiego klienta.
Dla bardziej zaawansowanych graczy na pewno podstawa to BetFai r z oczywistych powodów. W Pinnacl e mają bardzo niską marżę i duży wybór azjanów, więc to również absolutne top 3. Dodałbym jeszcze Bet36 5 ze względu na rewelacyjną ofertę livebetting, ale tam niestety można szybko doczekać się limitu na stawki. W Gambooker s podoba mi się, że z góry pokazują za ile można pobrać dany kupon (Pinnacl e i Bet36 5 też tak ma)
Jeszcze słowo apropo Bet at home. Wyniki sondy w tym temacie, w którym użytownicy forum mówią że &quot;cenią sobie najbardziej tego buka&quot; świadczą tylko o tym, że traktują bukmacherkę jako zabawę i nie przywiązuję wagi do pk. Marżna tego bukmachera i co za tym idzie kursy są żenujące. Nie wspomnę już nawet o niskich limitach na stawki. Z mojego doświadczenia, bet at home to bukmacher dla amatorów (bez urazy) :?
 
kha1 40

kha1

Użytkownik
Dziwi mnie, że Betsson ma tak mało głosów, ale z drugiej strony ciesze się, że Betgun został doceniony. Zszokowało mnie jednak bardziej BAH, na pierwszym miejscu? Absolutnie się z tym nie zgadzam! Ale to przecież tylko moje zdanie :- )
 
L 0

lukasz77

Użytkownik
dla początkujących najlepszym bukiem jest BAH. sam tam zaczynałem i mogę polecić każdemu, który chce zacząć przygodę z internetowymi bukami. można się &quot;oswoić&quot;, poznać wiele szczegółów i zdobyć przydatne doświadczenie.
jak dla mnie, najlepszym bukiem, w których grałem, jest Expekt. nie robią problemów jeżeli chodzi o wypłaty, dobry support, zadowalająca oferta. no i bonus dla nowych.
osobiście obecnie wpłacam kasę do bet365 i mam nadzieję, że ten bukmacher stanie się moim ulubionym.
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
bah nie polecam ze wzgledu na marze jaką nakłada na zdarzenia, jest ona kosmiczna w porownaniu z innymi bukami, i tam nawet bardzo dobry gracz miałby ciężko wygrać jakies konkretne pieniądze. lepiej jest w expekt, ale expekt jest moim zdaniem jednym z najbardziej profesjonalnych bukmacherów, najlepiej wystawiają kursy na zdarzenia. jeżeli w expekt kurs wynosi 1,8 a u innych 1,65 to jest duze prawdopodobienstwo ze typ nie wejdzie. ciezko tam znalezc więc prawdziwe valuebety. mają oni chyba najlepszych oddsmakerów w tej chwili. bet365 ma niewysokie marze i średnią ekipe, dlatego tam moim zdaniem najbardziej opłaca się grac - na początku. potem pinnacle :cool:
 
K 19

kalma-nawardze

Użytkownik
bet365 ma najlepsza oferte grania na zywo. zdecydownie najwieksza . duzym plusem jes to ze mozna laczyc mecze na zywo. naja bardzo bogata oferte . jedynym mankametem jest to ze minimum 400pln mozna wyplacac:/ gdyby ta kwota byla mniejsza to zdecydowanie najlepszy buk. daja systematycznie bonusy lojalnosiowe .przynajmniej mi co jakies 3 4 tygodnie po 50pln.moze dlatego ze duzo u nich gram
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
bonusy dają jak się wpłaca i nie wypłaca.

400 zł minimalna wypłata? chyba nie mówimy o tym samym buku:

ja mogę wypłacać od 10zł :p
 
ryszard_kalisz 0

ryszard_kalisz

Użytkownik
Jeśli chodzi o ofertę oraz zakłady LIVE to zdecydowanie polecam Bet365. Godny uwagi jest równiez Expekt. Odradzam Bwin, bo często robią problemy przy wypłatach.

Pozdrawiam. RYSZARD_KALISZ
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja polecam Betsafe. Dopiero zacząłem tam grę ale buk naprawdę pierwsza klasa. Bardzo duża oferta, sporo typów na dane zdarzenie, dobre kursy. Jedyne czego nie wiem to jak długo czeka się na wypłatę bo jeszcze tego nie robiłem ale myślę że wszystko jest ok ;) Także polecam ✅
 
haua 3

haua

Użytkownik
Ranking bukmacherów internetowych
Witam. Jestem już doświadczonym graczem. Grałem w gamebookers i bet-at-home. Obaj bukmacherzy nie do końca mnie zadowolili. Szczególnie gamebookers który ma ubogą ofertę a w dodatku musiałem się troche napocić przy wypłacie pieniędzy.

Chciałbym poznać wasze opinie, chcę wrócić do gry i wybrać dobrego bukmachera z dobrą ofertą itp. Przeglądam bukmacherów ale autopsja to autopsja!
Zapraszam do dyskusji
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom