>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zmiany personalne

al_capone 29K

al_capone

Gangster
W tym temacie spisujemy wszystkie zmiany personalne, które mają się odbyć w naszych drużynach. Głownie chodzi o zmianę kapitanów czy zawodników w drużynie.

Nie ma transferów. Można wymienić zawodnika, jeżeli ten jest nieaktywny lub dobrowolnie zgadza się na rezygnację. Nie ma wyrzucania graczy z drużyny bo kapitan ma taki kaprys.
Wszystkie zmiany zgłasza tylko kapitan drużyny.
 
horoskop 0

horoskop

Użytkownik
drużnyna Prawdziwi Bukmacherzy zmienia kapitana z Lucka na Horoskopa czyli mnie okres zmiany około 30 dni, zmianę podaję ja nie były kapitan, bo Lucek z przyczyn niezależnych od siebie a doskonale znanych administracji tej funkcji nie może pełnić a zmiany personalnej podać ....
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Drużyna bison&#39;s bonasus zostaje wyrzucona z rozgrywek, a osoby z tego teamu trafiają na czarną listę konkursową, czyli mają kategoryczny zakaz brania udziału konkursach na forum.

Proszę o zgłoszenie do mnie na PW, drużyny chętnej na zastąpienie tego teamu. Kto pierwszy się zgłosi ten lepszy...
 
peja 1

peja

Użytkownik
Czemu drużyna Pędzących kufli nie jest w terminarzu na 7 kolejkę ? A dwa razy są wpisane Kaczory :jezora:
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Eh znowu moja druzyna jest wpisana dwa razy, przedtem przez to sadze ze przegralismy bo czekalem do ostatniej chwili (czyt.15.00) zeby Marcin skorygowal blad.
Peja mysle ze Kaczory graja 3. Kaczory - Prawdziwi Bukmacherzy a Wy 5. bison&#39;s bonasus (??) - Kaczory&quot;.

PS. A tak wogole to pomyliles chyba tematy :jezora:
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Chciałbym oficjalnie wycofać z rozgrywek Betsson Ligi drużynę Extreme Team.
Powodem są braki kadrowe.
 
Do góry Bottom