>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Welsh Open - kwalifikacje 19.01-22.01.2010

Status
Zamknięty.
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik

Dopiero co zakończył się Masters, a już w najbliższy wtorek rozpoczynają się kwalifikacje do Welsh Open jednego z najbardziej popularnych turniejów snookerowych, który rozpocznie się w poniedziałek 25.01.

W jednym walijskim turnieju rankingowym bierze udział 32 zawodników, którzy grają ze sobą systemem play-off.

Punktacja za poszczególne fazy WO przedstawia się następująco:



Na dokładniejsze informacje co do WO zaczkajmy do rozpoczęcia się turnieju głównego. Obecnie skupmy się przede wszystkim na kwalifikacjach.. ;)

Kwalifikację będą trwać 4 dni, czyli od wtorku do piątku (wyjątkiem mecz Stevensa i jego rywala, który zostanie zagrany awansem 25.01 już w turnieju głównym). Mecze o awans do WO odbędą się, jak zwykle w Prestatyn.
Do turnieju głównego awansuje 16 zawodników, którzy po 22.01 pozostaną na placu boju. Dołączą tym samym do najlepszych 16 snookerzystów rankingu oficjalnego sezonu 2009/2010 i wspólnie utworzą &quot;grupę&quot; 32 graczy, którzy rozpoczną zmagania w tym turnieju.

Rozpiska meczów kwalifikacyjnych (w czasie trwania kwalifikacji będzie ona odpowiednio uzupełniana):



Dzień 1:
Wtorek, 19.01.2010
godzina: 11:00


1. Lee Page v David Hogan 5-3
2. Ben Woollaston v Joe Jogia 3-5
3. Daniel Wells v James Wattana 4-5
4. Simon Bedford v Tony Drago 3-5
5. Lee Spick v Jimmy Robertson 1-5
6. Li Hang v Ian Preece 5-4
7. Chris Norbury v Jordan Brown 4-5
8. Matthew Selt v David Gray 5-3


____________________________________



Dzień 1:
Wtorek, 19.01.2010
godzina: 17:00


9. Bjorn Haneveer v Andrew Norman 5-1
10. Atthasit Mahitthi v Mark Boyle 5-wo
11. Stephen Rowlings v Mei Xi Wen 5-4
12. Patrick Wallace v Brendan O’Donoghue 5-2
13. Craig Steadman v Sam Baird 5-3
14. Matthew Couch v Zhang Anda 2-5
15. Xiao Guo Dong v Michael White 5-2
16. Noppadol Sangnil v Thepchaiya Un-Nooh 4-5


____________________________________



Dzień 2:
Środa, 20.11.2009
godzina: 11:00


17. Andy Hicks v Lee Page 5-2
18. Liu Song v Joe Jogia 5-0
19. Robert Milkins v James Wattana 5-3
20. Peter Lines v Tony Drago 2-5
21. David Gilbert v Jimmy Robertson 5-3
22. Jin Long v Li Hang 3-5
23. Jimmy White v Jordan Brown 5-1
24. Rod Lawler v Matthew Selt 0-5


____________________________________



Dzień 2:
Środa, 20.11.2009
godzina: 17:00


25. John Parrott v Bjorn Haneveer 2-5
26. David Morris v Atthasit Mahitthi 5-1
27. Tom Ford v Stephen Rowlings 5-2
28. Barry Pinches v Patrick Wallace 5-1
29. David Roe v Craig Steadman 2-5
30. Mark Joyce v Zhang Anda 4-5
31. Joe Delany v Xiao Guo Dong 2-5
32. Paul Davies v Thepchaiya Un-Nooh 4-5


____________________________________



Dzień 3:
Czwartek, 21.11.2009
godzina: 11:00


33. Mark Davis v Andy Hicks 5-1
34. Adrian Gunnell v Liu Song 2-5
35. Stuart Pettman v Robert Milkins 5-4
36. Jimmy Michie v Tony Drago 2-5
37. Andrew Higginson v David Gilbert 5-3
38. Mike Dunn v Li Hang 4-5
39. Ian McCulloch v Jimmy White 5-4
40. Dominic Dale v Matthew Selt 5-1


____________________________________



Dzień 3:
Czwartek, 21.11.2009
godzina: 17:00


41. Anthony Hamilton v Bjorn Haneveer 5-4
42. Alan McManus v David Morris 5-4
43. Jamie Burnett v Tom Ford 4-5
44. Martin Gould v Barry Pinches 4-5
45. Rory McLeod v Craig Steadman 5-3
46. Marcus Campbell v Zhang Anda 5-2
47. Ken Doherty v Xiao Guo Dong 5-1
48. Michael Judge v Thepchaiya Un-Nooh 5-1


____________________________________



Dzień 4:
Piątek, 22.11.2009
godzina: 11:00


49. Joe Swail v Mark Davis
50. Michael Holt v Liu Song
51. Dave Harold v Stuart Pettman
52. Gerard Greene v Tony Drago
53. Stephen Lee v Andrew Higginson
54. Fergal O’Brien v Li Hang
55. Barry Hawkins v Ian McCulloch
56. Steve Davis v Dominic Dale


____________________________________



Dzień 4:
Piątek, 22.11.2009
godzina: 17:00


57. Stuart Bingham v Anthony Hamilton
58. Jamie Cope v Alan McManus
59. Ricky Walden v Tom Ford
60. Matthew Stevens v Barry Pinches (HELD OVER)
61. Judd Trump v Rory McLeod
62. Nigel Bond v Marcus Campbell
63. Graeme Dott v Ken Doherty
64. Liang Wenbo v Michael Judge


Wszystkie spotkanie eliminacyjne będą toczone do 5 wygranych frejmów, czyli maksymalnie może paść podczas jednego meczu 9 frejmów.

Oficjalny LIVE Welsh Open &gt;&gt;&gt; LIVE

Oferty u bukmacherów na te eliminacje narazie jeszcze nie ma, ale myślę, że niedługo na pewno sie pojawi i wtedy od razu ją wrzucę.

Zapraszam do dyskusji.. ;)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
No i mamy oferte na pierwszy dzień kwalifikacji do Welsh Open:



Kursy ciekawe. Najlepszymi typami wydają się być Michael White po kursie 1.57 i Matthew Selt na którego Sportingbet proponuje przelicznik 1.50. Tych dwóch zawodników zagram najprawdopodobniej w dubelku.

Z wyższych kursów, jak zwykle, w 1 rundach James Wattana (2.37) i Tony Drago (2.20). Oboje na pewno nie są zdecydowanymi faworytami ale szanse na zwycięstwo mają i jeśli zagrają choć trochę tak jak potrafią to powinni awansować.

Nie wiem również dlaczego tak duży kurs na Sangnila, którego szansę z Un-Noohem oceniam 50/50 ale typowanie na tego zawodnika odpuszczę.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Sądziłem, że ktoś prócz mnie w temacie kwalifikacji się wypowie a tu pustka. Cóż. Może jutro ;)

Dziś 3/4. Szkoda tylko, że zawiodł mnie ten najpewniejszy typ czyli White. Selt poradził sobie bez problemów, a utytułowani Wattana i Drago po męczarniach ale również dali radę. Trudno jednak nie być zadowolonym choć nie wzbogaciłem się ani trochę (patrz: mój temat z typami).

Na jutro Sportingbet wystawił tak jak robił to już wcześniej ofertę tylko na mecze zaczynające się od 11. Na popołudniowe pojedynki kursy pojawią się pewnie dopiero jutro około południa.



No i co by tu powiedzieć. Ano, kursy śmieszne. Szczególnie na Hicksa i Milkinsa. Po 1.22 i 1.28 ja na nich na pewno nie zagram.

Interesujący wydaje się być typ na Joe Jogię. Kurs 1.80 na pogromcę niezłego w tym sezonie Woolastona to chyba trochę za dużo, dlatego warto go zagrać. Dodatkowo powinien wygrać Matthew Selt, ale kurs też mógłby być większy bo 1.57 z Lawlerem to trochę za mało ale mimo wszystko do gry no i Jimmy White. Kompromitacji symbolu snookera z anonimowym Brownem nie przewiduje.
 
draco09 0

draco09

Użytkownik
Chętnie bym się wypowiedział, ale nie jestem na tyle blisko snookera i nie mam aż takiej wiedzy, żeby cokolwiek napisać o większości tych zawodników. Nigdy nie widziałem ich przy stole a granie w oparciu o kursy to głupota :p z powyższych panów znam tylko Selta, Whita, Linesa, Drago i biedaczka Milkinsa, niestety dawno nie widziałem ich przy snookerowym stole i nie wiem na co ich stać. Może poza White&#39;em, ale nigdy nie miałem do niego przekonania wiec odpuszczam granie i czekam na turniej główny ;)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Chętnie bym się wypowiedział, ale nie jestem na tyle blisko snookera i nie mam aż takiej wiedzy, żeby cokolwiek napisać o większości tych zawodników. Nigdy nie widziałem ich przy stole a granie w oparciu o kursy to głupota :p z powyższych panów znam tylko Selta, Whita, Linesa, Drago i biedaczka Milkinsa, niestety dawno nie widziałem ich przy snookerowym stole i nie wiem na co ich stać. Może poza White&#39;em, ale nigdy nie miałem do niego przekonania wiec odpuszczam granie i czekam na turniej główny ;)
Czemu Milkins to biedaczek? ;)

Za mniejsze stawki można się na te kwalifikacje pobawić. Pojawiła się oferta popołudniowa. Nie wiem jednak czemu mecz Roe - Steadman jest w niej pominięty.



Dziś już Jogia umiejętnie mi wybił z głowy stawianie więc tylko na sucho. Barry Pinches i Tom Ford. Kursy jednak niskie i pewnie bym nawet w przypadku porannego sukcesu dziś już nie grał. Kibicuje też Parrotowi, mam nadzieję że się stary mistrz nie skompromituje.
 
draco09 0

draco09

Użytkownik
Czemu Milkins to biedaczek? ;)
Zawsze mi go było szkoda przez jego problemy związane z słuchem :/ Szczególnie podczas jednego z finałów (nie pamiętam jaki to turniej), kiedy miał okazję zdobyć rankingowy tytuł. Wtedy chyba przegrał nieznacznie z Kingiem - ale pewności nie mam bo coś ostatnio pamięć mnie zawodzi :p
 
snajp 415,8K

snajp

Użytkownik
Myślę że Parotta można zagrać &quot;Papużka&quot; powinien sobie poradzić stary wyjadacz. :grin:
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Zawsze mi go było szkoda przez jego problemy związane z słuchem :/ Szczególnie podczas jednego z finałów (nie pamiętam jaki to turniej), kiedy miał okazję zdobyć rankingowy tytuł. Wtedy chyba przegrał nieznacznie z Kingiem - ale pewności nie mam bo coś ostatnio pamięć mnie zawodzi :p
Przyznam się bez bicia, że nie wiedziałem, że Milkins ma takowe problemy. Ogólnie to lubię tego zawodnika.. ;)

Myślę że Parotta można zagrać &quot;Papużka&quot; powinien sobie poradzić stary wyjadacz. :grin:
Powinien. Rywal bardzo przeciętny. Snajp liczę na dłuższe i częstsze wypowiedzi.. ;)
 
draco09 0

draco09

Użytkownik
Przyznam się bez bicia, że nie wiedziałem, że Milkins ma takowe problemy. Ogólnie to lubię tego zawodnika.. ;)

No i nie dziwie się, że nie słyszałeś... czasami szybciej pisze niż myślę :p Oczywiście miałem na myśli Joe Swail&#39;a a nie Milinsa. Daje sobie :zoltakartka: Nie mam pojęcia jak to się stało, ale pomieszałem nazwiska i skład finału. To było w zeszłorocznym Welsh Open, kiedy to w finale grał z Carterem.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
No i Parrott przegrał. Widocznie rola komentatora bardziej mu odpowiada.

Selt, White, Pinches i Ford nie zawiedli i kolejny dzień propozycji kwalifikacyjnych wypadłby nieźle gdyby nie Jogia, który skompromitował się z mało znanym Chińczykiem Songiem przegrywając 0-5.. :|

Na jutrzejsze mecze zaczynające się od 11 oferta przedstawia się następująco:



Co by tu o tym powiedzieć. Ciężko widzę jutrzejsze obstawienie czegoś z tych pojedynków.
Napewniejszy wydaję się Andrew Higginson, ale warto wziąć pod uwagę, że rok temu w WO Gilbert zagrał bardzo dobrze. Tak czy inaczej na Higginsona po 1.66 bym się skusił. Dalej Tony Drago (1.83) i Mark Davis (1.66). Tony ponieważ pierwszy raz od dawna ma szansę na czwartą rundę kwalifikacji, a Davis bo to w końcu mistrz świata na 6 czerwonych z tego sezonu więc jest w niezłej formie. Rywali nie mają zbyt wymagających bo zarówno Michie jak i Hicks to przeciętniacy.

Ciekawy jestem wyniku pojedynku Dale - Selt. Walijczyk zrobi wszystko aby awansować do turnieju głownego, a Selt jest w świetnej formie. Szykuje sie że ten mecz to szlagier 3 rundy kwalifikacji.
Interesujące jest również spotkanie White i McCulloha. Zobaczymy na co tak naprawdę stać Jimmy&#39;ego.
 
snajp 415,8K

snajp

Użytkownik
Taaaa Parott to już jednak stary PIERNIK :grin: i trzeba go skreślić z listy zawodników dających coś zarobić.
Do trzech najpewniejszych zawodników,których podał ASS dorzucił bym jeszcze Dunn&#39;a.Miał podobno jakieś problemy z kręgosłupem ale myślę że jest już wszystko ok i powinien spoko wygrać z mało znanym Chińczykiem.
Mam małe obawy co do Davis&#39;a (choć to mistrz na szóstkę) to Hicks nie jest byle jakim zawodnikiem.Mam nadzieję że nie pomyli stołu z polem golfowym i wygra z Davis&#39;em bo najwyższy czas coś zarobić.
 
draco09 0

draco09

Użytkownik
Bah wystawił taką oto ofertę ;) Kilka spotkań wydaje się ciekawych i wartych zagrania.

Sam zdecydowałem się na spotkanie McLeod&#39;a, który w ostatnich dwuch turniejach spisywał się jak na jego możliwości rewelacyjnie. Myślę, że dzisiaj spokojnie powinien sobie poradzić - kurs 1,40 może nie jest wysoki ale do dubla nadaje się w sam raz ;)
Nie jestem pewny formy Dohertego i Hamiltona dlatego odpuściłem ich sobie. Zastanawiam się jeszcze nad Burnettem, kurs wygląda ciekawie, ale muszę to jeszcze przemyśleć.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Przedpołudnie bardzo fajnie wyszło. Wszystkie trzy moje typy czyli Drago, Higginson i Davis spokojnie weszły.
Szczególnie cieszy postawa Tony&#39;ego Drago, który staje przed ogromną szansą na występ przed kamerami. Nawiasem mówiąc liczyłem też, że White zagra w WO ale skoro po pierwszej sesji prowadzi 4-0, a później robi 4-5 to ... brak słów. Dobrze, że na Jimmy&#39;ego nie grałem.

Na ofertę popołudniową zgadzam się z draco09, że Rory McLeod powinien wygrać, do niego dokładam Kena Doherty&#39;ego, który ma wyjątkowo przeciętnego rywala i z tego powstaje fajny dubelek.. ;)

Postanowiłem zagrać jeszcze na Barry&#39;ego Pinchesa. Uważam, że szanse z Gouldem są pół na pół więc kurs na mojego faworyta jest przesadzony i warto z niego skorzystać.

Pozostałe pojedynki odpuszczam bo zapowiadają się na bardzo wyrównane i trudno w nich wskazać zwycięzce.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
I znów komplecik. McLeod, Doherty i Pinches pokazali się z jak najlepszej strony i dali zarobić.. ;)

Jutro ostatnia runda kwalifikacji.
Poniżej oferta na pojedynki rozpoczynające się od godziny 11:



Początkowo myślałem o Holcie jako pewniaku z tego zestawu, ale z czasem ta myśl mi przeszła. Chińczyk Song gra narazie wyśmienicie i po 1.33 ja nie zdecyduję się na Anglika zaryzykować.

Zagram na pewno na Marka Davisa. Co prawda mistrz świata na 6 czerwonych gra z finalistą WO 2009 Joe Swalilem ale Irlandczykowi z Północy z formy z poprzedniego roku nie wiele zostało. Ten sezon ma beznadziejny i nie sądze aby nagle w Walii miało się to zmienić. Przelicznik na Davisa dobry więc ja decyduję się ponownie zaufać umiejętnościom Marka.

Wielką niewiadomomą jest forma Fergala O&#39;Briena ale sądze, że ze słabiutkim Li Hangiem nie powinien mieć problemów. Kurs zaskakująco wysoki.

Jutro będe miał ograniczony dostęp do internetu więc napiszę też coś o meczach popołudniowych.

Kursów nie znam bo narazie nie są podane, ale jeżeli tylko będzie coś ponad 1.30 na Lianga Wenbo to biorę to z pocałowaniem ręki. Chińczyk w CLS zagrał słabo, ale na Judge to spokojnie wystarczy.

Skuszę się też w przypadku kursu równego bądź wyższego niż 1.40 na Jamiego Cope&#39;a. Jego jutrzejszy rywal Alan McManus dziś zagrał słabo z przeciętnym Davidem Morissem i o mały włos nie pożegnał się z WO. W rywalizacji z młodym, ale już niezwykle doświadczonym Cope&#39;m nie daje mu większych szans.

Interesująco wyglądaja też typy na Binghama, Waldena i Doherty&#39;ego ale aby się na któryś z nich zdecydować muszę zobaczyć kursy.
Na chwile obecną gram więc tylko to o czym napisałem wyżej.

Dodam jeszcze, że kompletnie odradzam mecze: Trump - McLeod, Harold - Pettman, Greene - Drago (go Tony ;)) Lee-Higginson, Hawkins - McCulloh, Davis - Dale i Bond - Campbell. Według mnie w tych pojedynkach każdy wynik jest możliwy i obstawiać coś z tego kompletu mija się z celem. Osobiście kibicuję Drago, mam nadzieję, że w końcu załapię się do turnieju głównego. Bardzo ciekawi mnie też szlagier eliminacji czyli spotkanie Trumpa z McLeodem.
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
a tą stronkę dobrze znam ???? 1 frejm dla swaila ... Oby Davis szybko wrócił do gry i wyrównał na 1-1
ech davis wbijał ale musiał nieźle coś zwalić bo po 12 punktach podszedł swail i jedzie na 2-0 //
edit : no ładnie , swail pomyłka, podchodzi Davis wbija do 44 i znowu błąd ... ach ten frejm totalnie przegrany przez Davisa ... powinno być 1-1 a tak ucieka już praktycznie wygrany frejm i 0-2
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Kwalifikacje tym razem zupełnie odpuściłem, ale gdybym miał grać...
Zagrałbym chyba jednak mimo wszystko na Swail&#39;a. Wprawdzie Davis jest mistrzem świata na 6 czerwonych, jednak myślę, iż Joe może w końcu wystąpić przed telewizyjnymi kamerami. Zobaczymy jak będzie.
To samo tyczy się Tony&#39;ego Drago. Marzę o tym, by w końcu udało mu się przebić do turnieju finałowego. Byłoby to coś świetnego. Rywala ma jednak trudnego, Gerard Greene ma już za sobą nie jeden turniej finałowy w tym sezonie. Mam nadzieję, że Tony da radę go jednak pokonać.
Myślę, że można dać również Holta, Lee, O&#39;Briena i ryzykowniej Steva Davisa.
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
ja dałem Davisa , nie ukrywam że pod wpływem forum ale coś źle to widze. Zagrałem dosyć grubo ale mam nadzieję że Davis to jeszcze ogarnie.
Ma frejm kontaktowy na 2-1 , swail przy stole i wbija i trzeba liczyć na błąd i potem dobre wbicia Davisa
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom