>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, niezgodności...

Status
Zamknięty.
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Też dziękuje.

Jakbym nie był modem to bym przeklnął na tego pana co strzelił gola w 60&#39; pokrywając rywalowi over i tym samym eliminując mnie z konkursu.. ????

Mimo to miejsce w pierwszej ósemce to spory sukces. Wielu &quot;ekspertów&quot; odpadło wcześniej, a ja kompletny laik z tego sportu zawitałem w ósemce. Jestem zadowolony.

Powodzenia tym, ktorzy nadal grają.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Gramy jutro ? :&gt;

Jutro nie,zrobimy przerwę.Kolejnośc 5-8 jak pisałem w temacie ustalimy według największego AKO uzyskanego w jednej z 5 kolejek graczy,którzy odpadli w rundzie 1/8.Jutro wpisze wyniki ,dziś późno wróciłem z pracy.
 
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Dziękuję wszystkim za rywalizację i wspaniałe emocje do samego końca.
Gratuluję swojemu przeciwnikowi awansu do 1/2 finału i życzę powodzenia w dalszej części konkursu. Ja ze swojej strony jestem bardzo zadowolony z zajęcia wysokiego 5 miejsca w tak Doborowym Towarzystwie i z niecierpliwością czekam na kolejną edycje.
A tak reansumując to co wydarzyło się w 1/4 finału to czy zauważyliście ,że awans wywalczyli wszyscy rozlosowani na 2 miejscu w parze , tak że chłopaki stawiamy na 2.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Teraz dopiero zauwazylem ze moj 5ty typ jest powtorzyniem 5tego typu mojego przeciwnika, takze mozna juz zaznaczyc na minus
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Dzieki panowie za rywalizacje, fajna atmosfera i nienaganne podliczanie ????
pozdrawiam .
e: dzieki Brooklyn ????
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Dzięki za bardzo fajny konkurs.Tak jak już w kilku PW podkreślałem konkurs traktowałem priorytetowo ze względu na dyscyplinę. Udało się dojść do samego finału co mnie bardzo cieszy. Gratuluje bardzo dobrego, a co najważniejsze sprawnego przeprowadzenia całego konkursu. Oczywiście gratuluje także easy wygranej, bardzo dobry finał! :spokodfhgfh:
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
NAGRODY:

1 miejsce - 400zł + koszulka &quot;Wilków&quot; + ranga Typer - easy
2 miejsce - 350zł + koszulka &quot;Wilków&quot; -Pietaszek89
3 miejsce - 320zł + koszulka &quot;Wilków&quot; -other
4 miejsce - 280zł -SimonS
5 miejsce - 210zł -KARTONIK
6 miejsce - 160zł -radzio_xp
7 miejsce - 120zł -Assitalia
8 miejsce - 100zł -wojtek_odra

9 - 16 miejsce - 50zł

adrianoss
jaruone
kacmon
champion
fox71
Gutek84
akomos
Shen

17 -32 miejsce - 10zł

inter
Belchior89
by Grzecho
stres
mc11
wlazly11
n3r0
Kucharz_TM
lookash
Marvel90
TBM
Borussia
bam14
BrooklynBounce
robson United xD
chajtgr
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Admistracja Forum wraz z osobami odpowiedzialnymi za Hockey Cup.poinformują osoby ,które zajęły miejsca premiowane nagrodami o sposobie przekazania nagród.
 
wojtek10611 4

wojtek10611

Użytkownik
Gratulacje wszystkim ???? szkoda że nie załapałem się bez kompa byłem niestety ????
Kiedy planowana nowa edycja wiadomo coś czy do końca sezonu hokejowego będzie jeszcze ? ????
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Gratulacje wszystkim ???? szkoda że nie załapałem się bez kompa byłem niestety ????

Kiedy planowana nowa edycja wiadomo coś czy do końca sezonu hokejowego będzie jeszcze ? ????
Hokej Cup jest tylko raz w roku . Tradycyjnie zaczynamy w październiku .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom