>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czechy - sezon 2009/2010

Status
Zamknięty.
P 1

pladi

Użytkownik
Spotkanie: HC Mountfield Ceske Budejovice - HC Sparta Prag
Typ: X
Kurs: 4,20
Bukmacher: Interwetten
Analiza:
Kolejna kolejka Czeskiej ligi hokeja na lodzie i kolejna dawka emocji. W jednym z ciekawszych meczów HC Mountfield Ceske Budejovice podejmą HC Spartę Pragę. Spotkanie powinno być wyrównane. Gospodarze zajmują 10 miejsce, a goście 7. Pomiędzy nimi są tylko 3 punkty różnicy! Nie muszę wam chyba mówić jakie znaczenie będzie miał ten mecz. Psychiczną przewagę w tym meczu będzie miała Sparta. To ona wygrała 10 z ich 15 pojedynków. W ostatnim meczu padł remis. Po dogrywce zwyciężyła Praga. Myślę, że w tym meczu również może dojść do dogrywki. Drużyny grają na podobnym poziomie. Budejovice grają u siebie więc może to skasować przewagę psychologiczna Pragi. Gospodarze grają w kratkę. Sparta w sumie też. Polecam wam ten typ do zagrania. Jest bardzo prawdopodobny.
 
A 10

abel

Użytkownik
Spotkanie: HC Kometa Brno - HC Liberec
Typ: powyżej 5.5 goli⛔
Kurs: 1.95
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Obie ekipy w ostatnim czasie zagrały spotkania w których padło przynajmniej 6 bramek i wg mnie dzisiaj nie będzie inaczej. Ostatnie spotkanie obu drużyn w Brno zakończyło się wynikiem 7:2 dla gospodarzy co również podpowiada że można się na dzisiejszy over skusić. Średnia bramek na mecz komety jako gospodarzy to 5,33 natomiast liberca 6,33 jako gości czyli porównując to ilość bramek obu drużyn waha się w granicach 5,5 jednak ja osobiście jestem bardziej nastawiony na over. Tak po za tym ciekawie wygląda over 1,5 po 1. tercji.
 
dax3r 9

dax3r

Użytkownik
Spotkanie: HC Pardubice - BK Mlada Boleslav
Typ: 1
Kurs: 1,55
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:


Dziś polecam mecz Czeskiej ligi hokeja który odbędzie się o 18:00. Pardubice na fali, na ostatnie 6 meczy aż 5 wygranych. Gospodarz okupuje 2 miejsce i myślę że ma chrapkę na pierwszą lokatę. Gościom już nie wiedzie się tak wesoło, drużyna aktualnie na 11 miejscu z bilansem ostatnich 6 meczy: 2 zwycięstwa i 4 przegrane. Nawet patrząc na historie gospodarze wygrywali każdy z 3 rozgrywanych meczy. Analogicznie do statystyk moim typem są Pardubice.
 
P 1

pladi

Użytkownik
Spotkanie: HC Chrudim - Orli Znojmo
Typ: 2
Kurs: 2,30
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Dziś o 18:00 HC Chrudim podejmie Orli Znojmo. Gospodarze zajmują 7 miejsce, a goście 14. Patrząc na ich poprzednie spotkanie, w którym Orli Znojmo uległo na własnym lodowisku 4:3 może być ciekawie. Trochę mnie to niepokoi, ale jak to mówią nie &quot;codziennie jest niedziela&quot;. Takie cuda zdarzają się rzadko. Znojmo jest dobrą wyrównaną drużyną. Od dawna utrzymuję się w czołówce. HC Chrudim jest beniaminkiem. Nie spodziewam się ich wygranej. Mają atut w postaci własnego lodowiska, ale co z tego. Nie byłby to już pierwszy raz w którym przegrywają u siebie. Ostatnio grają w kratkę. Znojmo trzyma dobrą formę. Najczęściej przegrywają ze słabszymi.
 
P 1

pladi

Użytkownik
Spotkanie: HC Liberec - HC Mountfield Ceske Budejovice
Typ: 1
Kurs: 2,25
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Już dziś o 18:15 HC Liberec podejmie HC Mountfield Ceske Budejovice. Spotkanie powinno być wyrównane. Liberec ostatnio gra słabiej niż zwykle. Przegrał w tym sezonie już kilka meczy ze słabszymi rywalami. Ceske Budejovice ostatnio zawodzą. Bardzo często przegrywają po dogrywce. W ostatniej kolejce przegrali na własnym lodowisku ze Spartą Praga 7:3. Oglądałem to spotkanie. Już od samego początku byłem zawiedziony formą Budejovic. Grali słabo. Do 3 tercji udawało im się utrzymywać remisowy wynik. Wszystko rozstrzygnęło się w końcówce. Stracili w głupi sposób kilka bramek. W tabeli gospodarze zajmują 7 miejsce. Goście okupują 11 pozycję. W ich poprzednich spotkaniach Liberec wygrał 10 razy, w tym ostatnie spotkanie na wyjeździe 4:0. Ceske Budejovice wygrały tylko 5 konfrontacji. Dwa razy doszło do remisu.
 
rex 144

rex

Użytkownik
Spotkanie: HC Rebel Havlickuv Brod - Orli Znojmo
Typ: 1
Kurs: 2,15
Buk: Expekt

Analiza:
Przejdę odrazu do konkretów dlaczego z analizy wychodzi mi, że Rebel Brod to wygra:

- Rebel od 21 grudnia 2009 nie wygrał czysto meczu - jeśli już to były przegrane albo remisy

- równe 5 tygodni temu gdy Rebel podejmowal u siebie Orli Znojmo to wygrał z nim wysoko 5:2

- Rebel jeśli ten mecz przegra znajdzie tuż nad strefą spadkową więc bedą zmotywowani na wygranie meczu i utrzymanie bezpiecznej pozycji

- Orli Znojmo ostatnio lecąc do końca miało 2 remisy (jeden wprawdzie przegrana 3:2 z Benatkami ale to prawie jak remis) i ostatni mecz to wysoka wygrana 1:5 na wyjeździe z bardzo słabym Chrudim - w takim układzie zazwyczaj po 2 remisach, wygranej - nadchodzi porażka, w tym przypadku Orli powinno przegrać

- Rebel lecąc od końca miało - 2 remisy, i ostatni mecz to porażka 2:3 z b. dobrym Kadanem - tak spojrzałem w inne ligi hokejowe, po 2 remisach, porażce - nadchodzi zwycięstwo , więc tutaj Rebel powinno również wygrać.

✅ Wynik 5:2 ✅
 
P 1

pladi

Użytkownik
Spotkanie: HC Rebel Havlickuv Brod - Orli Znojmo
Typ: X
Kurs: 4,25
Bukmacher: BAH
Analiza:
Dziś o 18:00 będziemy świadkami ciekawej konfrontacji. HC Rebel Havlickuv Brod podejmie Orli Znojmo. Drużyny w sumie wyrównane. Gospodarze zajmumą 10 miejsce. Goście plasują się na 6. W tabeli 1. Ligi czeskiej jest ciasno. Zespoły te różni tylko 5 punktów. Rebel radzi sobie ostatnio słabo. Znojmo gra przeciętnie jak na swoje umiejętności. Spotkali się ze sobą tylko raz. Spotkanie to pomimo gry na wyjeździe wygrał Rebel 5:2. Było to najprawdopodobniej pojedyncze potknięcie. Orli są w stanie pokonać HC Rebel, ale poprzedni mecz na pewno pozostanie im w pamięci. Przez to nie zagrają tak jak by chcieli. Uważam, że w tym meczu nawet dogrywka nie pomoże i może dojść do serii rzutów karnych.
 
matju92 0

matju92

Użytkownik
Plzen - Kometa Brno
Typ:1
Kurs:1,60
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Już dzis o 17,30 w ramach rozgrywek Czeskiej o2 Extraligii zmierzą się ze sobą drużyny HC Plzeň i Kometa Brno. Wiem, że niektórzy mogą pomyśleć, że takiego typu meczów się nie gra, bo gra 1 drużyna z ostatnią i w takich przypadkach często zdarzają się „knory”.
Nie tym razem ! Tak jak już wspomniałem gospodarze znajdują się w tej chwili na pozycji lidera z dorobkiem 77pkt co daje im 4pkt przewagi nad drugą drużyną.
Ostatnie spotkanie HC Plzen to wygrana z szóstą drużyną Ligii Spartą Praga, ale dopiero w doliczonym czasie gry 4:5. Bardziej dotkliwa porażka w ostatnim czasie to 6:2 z Karlove Vary.
Kometa Brno mimo, że to ostatnia drużyna tabeli Czeskich rozgrywek sprawia bardzo dużo niespodzianek. Na pewno niespodzianką jest to, że UWAGA na 5 ostatnich spotkań wygrali aż 4 razy i to pod rząd. Uważam, że tak dobrze grający zespoł HC Plzen nie pozwoli, aby ta passa trwała nadal i dzisiaj jest idealna okazja, aby ją przerwac
 
rex 144

rex

Użytkownik
Spotkanie: HC Dukla Jihlava - HC Vrchlabi
Typ: 1
Kurs: 1.85
Buk : Expekt

Analiza:
Dukla zajmuje 6 miejsce a Vrchlabi 9 miejsce w tabeli. Oba zespoły dzielą tylko 2 pkt. Niewątpliwie lepszą drużyną na 1 rzut oka jest Vrchlabi - w ciągu 6 ostatnich meczów zdobyła 12 pkt. , a Dukla tylko 6 pkt. W tych ostatnich meczach jednak Dukla nie zachwyca mnie: bo remis na wyjeździe 3:3 z cienkim Chrudimem nie powala i wygrana tylko 1:0 z przeciętnie słabym Rebelem u siebie też nie wywołuje entuzjazmu by dziś chociażby zremisowali z Duklą.
Dukla wprawdzie ostatnio przegrała z mocnym Kadanem 2:6, a wcześniej przegrali z raczej dobrym w ostatnim czasie Hockeyem Club Taborem 1:2 u siebie więc to nie powala ale ich ostatni mecz to wygrana 1:6 na wyjeździe z Orli Znojmo. Może ktoś powie że Orli to słaby zespół w ostatnim czasie i nieskuteczny ale akurat z Duklą - Orli musiało wygrać a to Dukla zdominowała cały mecz. Także po ostatnim meczu jestem pewny formy Dukli i śmiało stawiam na Duklę - która raz że musi się odkuwać za ostatnie 4 porażki na ostatnie 6 meczy i odrabiać punkty, dwa to grają u siebie, trzy to mają formę pokazał to mecz z Orlikami , a cztery to Vrchlabi ostatnio powoli gaśnie więc Dukla tym bardziej powinna z nimi wygrać.

✅ Wynik 4:2 ✅
 
cfab 28

cfab

Użytkownik
Vitkovice - C. Budejovice
C. Budejovice ML
2.88

Bwin

Nawet granie DNB mi tutaj osobiście odpowiada. Gospodarze mnie absolutnie w swojej grze nie przekonują, a popularne Budziejki są w trakcie walki o PO. Gospodarze powni takiegoż miejsca nie motywują się już tak bardzo na każde spotkanie, a Budziejovice mogą być właśnie takim rywalem. Mecz 50/50. Tylko H2H niejako może wskazywać na Vitkovice, ale fakt, że ostatnio jakby grają bez obrony(4 bramki stracone z Kometą, zespołem najsłabiej strzelającym w lidze, czy 5 z Libercem), jest tutaj jednym z czynników przemawiającym za gośćmi. C.B zwykle porządnie się motywują na teoretycznie silniejszego rywala, który dzisiaj jest do pokonania.
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Spotkanie: HC Slavia Praha - HC Kometa Brno
Typ: HC Kometa Brno
Kurs:3.30
Bukmacher: Betsafe
Analiza: O godzinie 18-15 rozpocznie się mecz między zajmującą 9. miejsce Slavią Praha a 13. w tabeli drużyną HC Kometa Brno. Drużyna HC Kometa Brno pomimo tego, że zajmuje przedostatnie miejsce w czeskiej lidze hokejowej, w końcowej części rozgrywek złapała bardzo wysoką formę i ostro wzięła się do odrabiania strat - ostatnie 10 meczy to aż 7 wygranych i tylko 3 porażki (w tym 1 po dogrywce) przy czy czym trzeba wspomnieć że te przegrane Kometa poniosła na wyjazdach z zespolami które rzadko przegrywają u siebie. Natomiast Slavia ma gorszą formę - w ostatnich 10 meczach wygrała tylko 4 (w tym 1. po dogrywce) ale i rywali mieli słabszych. Tak więc Kometa powalczy dziś o zwycięstwo i pewnie zdobędzie komplet punktów. Porównójąc bezpośrednie potyczki w tym sezonie 2 mecze wygrała Slavia a 1 Kometa dlatego dziś dla równowagi wygrają goście.
 
Z 0

zoo82

Użytkownik
Spotkanie: HC Olomouc - HC Chomutov
Typ: 2
Kurs: 2,10
Bukmacher: bet-at-home

Analiza:
Spotkanie hokejowe pierwszej ligi czeskiej - tzw. czeski mecz ????
Drugi w tabeli Chomutov kontra czwarty Olomouc.
Obstawiam typ drugi nie przez wyzszosc Chomutov w tabeli ale wynikow z gry jaka ostatnio prezentowala. Na szesc ostatnich meczy az 4 wygrala ze znaczna przewaga bramkowa przegrywajac jedynie dwa mecze i to jeszcze po dogrywce.
Olomouc rowniez gra ostatnio dobrze ale doznal nie tak dawno sromotnej porazki az 6:1 i to jeszcze u siebie z Orli Znojmo ktora zajmuje obecnie 8ma pozycje w tabeli.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
SPOTKANIE: Kladno - Zlin
TYP: 2
KURS: 2,45 BUK: Bet-At-Home

:hokej:&gt; ANALIZA &lt;:hokej:

Ostatnie typy dość pechowe się okazały. Czas w końcu poprawić statystki. Ostatnio w Piłce Nożnej kursy są niezadawalające, dlatego ponownie decyduję się na zagranie hokeja. Tym razem Czech 1st Extraliga. Spotkanie ostatniej w Tabeli drużyny Kladno z wiceliderem Zlin. Tu już na stacie widzimy jaka przepaść dzieli oba te zespoły. 91 punktów gości w porówaniu z tymi 51 oczkami drużyny Kladno wygląda bardzo drastycznie. Widmo spadku z Czech 1st Extraliga jest raczej przesądzone dla gospodarzy. A goście graaają o mistrza. Pierwszy w tabeli Plzen ma tylko 6 pkt. przewagi. Dzis ta przewaga się zmniejszy po zwycięstwie Zlin :rolleyes:

Zlin - Plzen 4:1 ✅
Zlin - Sparta Prague 4:1 ✅
Zlin - Trinec 3:2 ✅
Karlovy Vary - Zlin 0:5 ✅

Tak wyglądają ostatnie mecze Zlin. Pononali nawet lidera w ostatniej kolejce Plzen! Dla mnie Zlin to w tej chwili najlepsza drużyna w lidze. U siebie nie dają szans niżej notowanym rywalom, natomiast na wyjazdach grają bardzo ambitnie. O czym świadczy najlepszy w lidze bilans meczy wyjazdowych!

A jaki bilans na drużyna Kladno...:wowsdf: tutaj zaczyna sie czarna rozpacz

Pardubice - Kladno 6:2 ⛔
Kladno - Ml. Boleslav 3:2OT ✅
Slavia Prague - Kladno 3:2 ⛔
Kladno - Vitkovice 1:4 ⛔
Kometa Brno - Kladno 3:1 ⛔

Jedno spotkanie ostatnio wygrali naprawde fartem. nie można tu mówić o formie gospodarzy. Kometa Brno która ich pokonała jest przedostatnia w tabeli. Wstyd i hańba dla Kladno. Niech jak najszybciej spadają z tej ligi i nie przynoszą wiecej smutków swoim kibicom, których i tak nie mają za wiele. Podejżewam że kibiców gości Zlin będzie wiecej na hali niż samych kibiców gospodarzy! Więc o czym tu mowa. Gramy u siebie! Hej Zlin gramy u siebie! Takich przyśpiewek można się spodziewać. Zwycięstwo gości już na wstępie jest przesądzone. Dziwi mnie tak wyoski kurs na Zlin. Pomyłka buków? To troche abstrakcyjne aby na wicelidera dawać kurs grubo ponad 2 zł. Trzeba z tego koniecznie skorzystać. Osobiscie polecam to spotkanie. Kazdy inny wynik niż zwycięstwo gości będzie sensacją na miarę porażki Wisły Kraków z Hutnikiem Kraków :rolleyes: No chyba że Zlin zagra rezerwami bo zlekceważą to spotkanie... wątpie w to aby tak zrobili bo walczą o mistrzostwo kraju. A Kladno już nic nie uratuje, więc nie mają o co grać. Gra o honor jest niewarta świeczki...

Ostatnie mecze pomiędzy tymi drużynami:
Zlin - Kladno 3:2OT ----- 08.12.2009
Kladno - Zlin 1:2 ----- 01.11.2009
Zlin - Kladno 2:1 ----- 27.09.2009

Widać że niespodzianek nie było. Dzisiaj też nie zanosi się na cud :rolleyes:
 
boltman 0

boltman

Użytkownik
Hokej na lodzie &gt; Czechy &gt; Extraliga
:hokej:​

Spotkanie: HC Kometa Brno - Pardubice
Typ: 2
Kurs: 2,65
Bukmacher: Unibet

Analiza: O godzinie 18:00 zespół HC Kometa Brno podejmie u siebie świetnie spisującą się w tym sezonie drużynę Pardubice. Bukmacherzy oceniają, że będzie to spotkanie zacięte. Kursy są wyrównane. Lecz nie sądzę, żeby trzeci zespół ligi przegrał z przedostatnim trzynastym, mimo to że gra na wyjeździe. Faworytem meczu są Pardubice. Są zespołem dużo lepszym od zawodników z Brna. Sądzę, że będzie to jednostronny pojedynek, oczywiści na korzyść Pardubic. Wygrywali z zespołami dużo lepszymi od swojego dzisiejszego rywala. Oto ich mecze w tym sezonie:

27.09. HC Pardubice HC Kometa Brno 6 : 3 ✅✅
01.11. HC Kometa Brno HC Pardubice 3 : 1 ⛔⛔
27.12. HC Pardubice HC Kometa Brno 2 : 1 ✅✅

Bilans bramkowy ich spotkań to 9:7 na korzyść Pardubic. Oczywiście pozostaje jeszcze mankament, a mianowicie mecze na wyjeździe. W końcu przegrali 3:1 w Brnie. Sądzę jednak, że to co prezentuje zespół z Pardubic wystarczy na to by wygrać na wyjeździe. Tym bardziej są podbudowani po ostatnim zwycięstwie 6:2. :spokodfhgfh:


:hokej:​
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Spotkanie: Kladno - Zlin
Typ: Kladno strzeli poniżej 2,5 goli
Kurs: 1,95
Bukmacher: Betway

Analiza:
Gospodarze zajmują ostatnie miejsce w tabeli, natomiast goście są wiceliderami. Według mnie wygra ekipa Zlin, ale ten typ jest już zajęty, więc stawiam na to, że hokeiści Kladno strzelą maksymalnie dwie bramki. Według mnie prawdopodobieństwo tego zdarzenia jest duże, a kurs do niego nieadekwatny, gdyż gospodarze ostatnio grają bardzo słabo i strzelają mało bramek. W ostatnich sześciu spotkaniach ani razu nie zdołali strzelić trzech bramek w regulaminowym czasie gry. W całym sezonie sztuka ta udała im się zaledwie 16 razy w 47 meczach. Natomiast goście grają ostatnio bardzo dobrze. W ostatnich 9 spotkaniach przegrali tylko raz. Stracili w tym czasie zaledwie 16 goli i tylko w jednym meczu rywale strzelili im powyżej 2 bramek. Dlatego według mnie gospodarze nie strzelą dużo bramek.
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Spotkanie: Kladno - Sparta Prague
Typ: Sparta Prague (EH -1)
Kurs: 2,85
Bukmacher: Betsafe
Analiza: Na dzisiaj wybrałem wg mnie bardzo interesujący mecz - ostatni zespół Kladno podejmie na własnym lodowisku szóstą drużynę Sparty Prague. W zdecydowanie lepszej formie są goście, którzy na 10 ostatnich spotkań przegrali tylko 3 przy sześciu porażkach gospodarzy. Na korzyść Sparty przemawiają również wyniki bezpośrednich potyczek w tym sezonie - 3 wygrane na 3 mecze, kolejno- 8-1, 4-1, 3-1(czyli wszystkie różnicą dwóch bramek). Ostatnim, ale chyba najważniejszym argumentem, którym się kierowałem przy wyborze tego typu jest niski kurs na wygraną Sparty - 2.1. Przecież Kladno walczy o utrzymanie i w przedostatnim swoim meczu wygrał u siebie z wiceliderem Zlin aż 5-2. Trzeba zaznaczyć że Zlin prezentuje lepszą formę niż Sparta, a kurs na jego wygraną był 2,35, czyli wyższy niż na Spartę, co wg mnie jest bardzo podejrzane. Sparta ma 10 punktów przewagi na 7. Slavią, więc o grę w playoffach powinna być spokojna dlatego wg mnie niski kurs świadczy o tym, że zapewne bardzo chce wygrać dzisiejszy mecz, co pomoże jej w awansie i uniknięcia pierwszego meczu w playoffach z najmocniejszą ekipą w tym sezonie.
 
misha12 72

misha12

Użytkownik
Kladno - Sparta
typ(1x2): 2

Kurs: 2.30
Buk: Sportingbet

Dziś o 17.30 dojdzie do spotkania w czeskiej Extralidze Hokeja pomiędzy HC Kladno, a Spartą Praga. Typ na hc-1 jest już zajęty, więc postanowiłem zagrać na zwycięstwo gości w regulaminowym czasie gry.
Drużyna gospodarzy zajmuje obecnie ostatnie miejsce w tabeli z 54 pkt, tracą do przedostatniej drużyny 3 pkt ale do Sparty już 24. Goście w tym sezonie prezentują bardzo słabą formę przez cały sezon, jedyne pkt jakie zdobywają to właśnie u siebie ale z przeciętnymi drużynami. Sparta to drużyna, która będzie się liczyć w walce o mistrzostwo. Obecnie zajmuje 6 miejsce. Do 4 miejsca tracą 5 pkt(ich bezpośredni rywale grają dziś ciężkie mecze), a więc nie powinno zabraknąć im motywacji w meczu z outsiderem tabeli. Nie można zapomnieć też, że 3 pojedynki jakie rozgrywano w tym sezonie pomiędzy tymi drużynami kończyły się pewnymi zwycięstwami gości.
Dla mnie pewne 2.
Polecam.
 
A 0

abradabb

Użytkownik
Spotkanie: Kometa Brno - Mlada Boleslav
Typ: 1
Kurs: 1.67
Bukmacher: bwin
Analiza:
Na dzisiaj typuje jedynke w meczu czeskiej extraligi ???? Typ ten motywuje tym, ze Kometa na wlasnym lodowisku spisuje sie w miare przyzwoicie (bilans 14-10). W ostatnich 3 meczach u siebie pokonali zdecydowanie lepsze ekipy (Ceske Budejovice, HC Vitkovice, HC Pardubice). Natomiast zespol gosci Mlada Boleslav na wyjezdzie spisuje sie zle (bilans 9-16), a ich forma w ostatnich szesciu meczach to 5 porazek i 1 wymeczona wygrana (w tym 3 porazki na wyjezdzie!!!). Wydaje mi sie gospodarze beda walczy o jak najlepsze miejsce przed walka o utrzymanie w play off!!!!:razz:
 
fuzik 0

fuzik

Użytkownik
SPOTKANIE: Vitkowice - Pardubice
TYP: 2 Pardubice wygra różnicą dokładnie 1 gola
KURS: 5,0
BUK: Bwt365

Dzisiaj stawiam na zwyciestwo Pardubic. W ostatnim meczu pokazali jaki maja potencjal, pakujac 8 goli Slavi Praga.
07/02-10 1. liga Pardubice vs. Slavia 8:0
Obie druzyny spotkały sie w tym roku i w regulaminowym czasie gry było wynik 3:3 w dogrywce lepsi byli goście.
15/11-09 1. liga Vitkovice vs. Pardubice 3:3 3:3 (d.) 3:4 (k.)
Ponieważ Vitkowice nie zachwycaja mnie swoja gra stawiam dzisiaj na Pardubice, które podbudowane wysokim zwyciestwem ze Slavia beda chcialy i dzisiaj wygrac. Niedawno Slavia grala z Vitkowicami i wygrala 3-1.

05/02-10 1. liga Vitkovice vs. Slavia 1:3

Jeżeli Pardubice gromia Slavie to również oni nie powinni miec problemu z wygrana.Stawiam na wygrana dokladnie 1 golem ponieważ ostatnie mecze byly wyrowane i zwyciestwa byly minimalnie gosci:

15/11-09 1. liga Vitkovice vs. Pardubice 3:3 3:3 (d.) 3:4 (k.)
30/12-08 1. liga Vitkovice vs. Pardubice 1:2

Dla mniej odwaznych x2 pewne na mecz.
 
P 1

pladi

Użytkownik
Spotkanie: Hokej Sumperk 2003 S R O - HC Berounsti Medvedi
Typ: 1
Kurs: 2,00
Bukmacher: BAH
Analiza:
Dziś o 18:00 zostanie rozegrany mecz Czeskiej 1. Ligi hokeja na lodzie. Na przeciw siebie staną Hokej Sumperk 2003 i HC Berounsti Medvedi. Spotkanie zapowiada się emocjonująco. Ten mecz będzie już 3 meczem tych zepołów w fazie play-out. Nikt jak wiadomo nie chce spaść do niższej ligi. W tej fazie bierze udział trzy drużyny. Gospodarze zajmują na razie 2 miejsce z bilansem 1 zwycięstwa i jednej porażki. Goście zaliczyli 2 porażki miedzy innymi ze swoimi dzisiejszymi rywalami 3:2 po rzutach karnych. Ogólnie w ich meczach 2 razy triumfowała drużyna HC Berounsti Medvedi, raz zwycięstwo zaliczył Hokej Sumperk 2003. W ostatniej konfrontacji drużyn po rzutach karnych wygrał Sumperk 2003. Grał wtedy na wyjeździe co jest zawsze trudniejsze niż u siebie. Teraz sytuacja się zamieniła. To Berounsti Medvedi gra na wyjeździe. Komfortowa sytuacja dla gospodarzy. Myślę, że ją wykorzystają.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom