>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Słowacja - sezon 2009/2010

Status
Zamknięty.
underover 0

underover

Użytkownik
Poprad - Kosice 3-1 ⛔
typ: over 5,5
Betway: 1,65



&quot;Rozstrzelana&quot; ostatnio ekipa z Koszyc przyjeżdża na trudny teren pod Tatrami do Popradu. Ubiegły sezon to tylko jeden under w spotakaniu tych druzyn (3-2 dla Popradu na własnym lodzie). W tym sezonie w pierwszym meczu Koszyce na własnej tafli wygrałay 3-2. O tym ze, w Popradzie gra sie bardzo cięzko przekonały sie takie druzyny jak Slovan i Skalica. Poprad lubi strzelać faworytom, 3 bramki straciła tam najlepsza obrona ligi czyli Slovan aż 5 Skalica. Przewiduję tam zacięty mecz (bramka za bramkę) co powinno dac nam over. Statystyki bramkowe obu druzyn sprzyjaja overovi w tym meczu Kosice (69-52) Poprad (49-51)
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
HC Kosice - Liptovsky Mikulas X2 2,72 ⛔ 11:3 (3:1 2:2 6:0)

Przez 2 tercje mecz był wyrównany, Mikulasz 2 razy odrabiał straty z 0:1 i 1:3, trzecia tercja... katastrofa.

Koszyce na pewno nie są w takiej formie by grac ich po kursie oscylującym w granicach 1,35. A Mikulasz? Ján Šterbák wprowadził znaczące zmiany w treningach i nagle zespół zaczął grać lepiej. Mają na koncie już 3 zwycięstwa z rzędu w tym na Skalicy, pokazali ogromną chęć gry z Spisską i Popradem. No i wciąż w bardzo dobrej dyspozycji jest Bartánus (14+10). Zespół ma jednak problemy, nie zagra prawdopodobnie Pohanka (6+10) co na pewno jest dużą stratą. W bramce prawdopodobnie wystąpi Fikrt (92.51% skuteczności bronionych strzałów). Koszyce zasłużenie przegrały z Popradem, wcześniej też słabiutko, tylko 1:0 z Nitrą, porażka z Baranami czy stracone aż 4 gole z młodzieżówką. Ostatnio słabo im wychodzi gra w osłabieniu, co doskonale wykorzystał ostatnio Poprad, strzelając 3 gole w przewadze. Gospodarze bez większych osłabień. Dravecký, Huna, Faith - reszta zawodników jest bezbarwna, w słabej dyspozycji i bez błysku w grze. Gości na pewno stać na ugranie chociażby 1 pkt przy tak dysponowanym mistrzu.

MSHK SKP Zilina - HK SKP Poprad ML 2 2,15 ✅ 0:4 (0:2 0:1 0:1)

Poprad ostatnio w świetnej dyspozycji, gra skutecznie, efektownie i efektywnie. Efekt? 4 zwycięstwa z rzędu. A rywale - m.in. Koszyce, Martin i Skalica mocni. Atmosfera w zespole coraz lepsza, ale nie ma się co dziwić. Dobra defensywa w ostatnich spotkaniach pozwala skupić więcej uwagi na grze ofensywnej napastnikom co przekłada się na wyniki. Klouda - sama przyjemność oglądać jego grę, Škovira solidny, coraz lepsza dyspozycja Rataja i Krotáka, to daje niezłe perspektywy na przyszłość. Zilina ostatnio również gra dobrze ale - na Bystrzycy i Nitrze powinni byli wygrać, przegrali przez głupie błędy. Z Spisską nie zachwycili, a w dodatku trudno im się gra z Popradem na własnej tafli. Nie zagra Liščák (0+6) i to chyba jedyne osłabienie. W słabszej dyspozycji mniej więcej od 3 spotkań pozostaje Škoda. To będzie trudny mecz dla obu ekip, jakieś efektownej gry bym się nie spodziewał. Sercem jestem za gośćmi a wyniki Popradu w ostatnim czasie utwierdzają mnie w tym typie.

MHC Martin - Slovan Bratislava 2 1,80 ⛔ 4:1 (1:0 1:0 2:1)

Kurs promo. Slovan nie ma sobie równych w lidze, właściwie nikt nie jest w stanie im zagrozić. Martin wysoko na 4 miejscu ale jego gra jest jakaś taka nijaka. Bez większego pomysłu. Nie widzę też w zespole jakiegoś lidera, gwiazdy, o która opierała by się gra. Říha jest nieskuteczny, więcej tez spodziewałem się po Dorniču. Slovan zabójczo skuteczny, wystarczy spojrzeć na tabelę, 17 zwycięstw w 18 spotkaniach, aż 81 strzelonych bramek - to robi ogromne wrażenie - tylko 28 straconych. Lipiansky, Vaic&#39;, Huna właściwie każdy zawodnik jest w stanie wziąć ciężar odpowiedzialności w danym meczu na siebie. W bramce nie jako z konieczności Branislav Konrád, ale spisuje się on bardzo dobrze. W tym meczu każdy inny wynik jak pewne zwycięstwo gości będzie dużą niespodzianką.

Dukla Trencin - Spisska Nova Ves X2 1,82 ⛔ 8:2 (2:0 4:1 2:1)

Kryzys trwa, szkoda...

Dukla to główny kandydat do spadku, gra beznadziejnie i trudno doszukiwać się w ich grze jakiś pozytywów. Filo, Troliga, Hartmann i Kvetan to lista nieobecnych zawodników. Słabo spisują się obaj bramkarze - doświadczony Murín i młody Kováč. Spisska ostatnio też gra słabo, nie widać w ich grze tej zadziorności jaką pokazywali na początku sezonu, zawodnicy nie wytrzymali presji. Wszyscy pompowali balon, rozpalone głowy działaczy, mediów i kibiców już myślały o medalach, a tymczasem Spisska notuje już 5 porażek z rzędu. Gospodarze zanotowali już 6 kolejnych porażek, dla któregoś z zespołów nadejdzie więc przełamanie serii. Większym potencjałem dysponują jednak goście, Pavličko, Jurík i spółka muszą się trochę odciąć od tego szumu jaki narobili z początku sezonu i zacząć grac swoje, bo na PO na pewno ich stać.

HK 36 Skalica - HKM Zvolen 1 1,60 ✅ 2:1 (1:0 1:0 0:1)

Skalica i 3 porażki z rzędu?! to jest jakieś nieporozumienie i już sama ambicja zawodników, którzy mieli jak w zeszłym sezonie walczyć o tytuł powinna ich zmusić do wspięcia się na wyżyny swoich umiejętności - które do wygrania tego spotkania nie powinny być jednak potrzebne. Pálffy jak zwykle nie mal co mecz to punktuje, dużo strzela Zálešák. Zawodzą trochę Pašek i Školiak. Raczej na pewno nie zagra Višňovský (5+11) ale potencjał ofensywny Skalica ma ogromny. Zvolen obok Dukli to główny kandydat do spadku, gra obu zespół jest tak samo mizerna. 6 porażek z rzędu (nie liczę spotkania z młodzieżówką) bez zwycięstwa na pewno smuci. A przecież jeszcze nie dawno ten zespół spokojnie walczył o półfinały PO. I jeśli spojrzeć na zawodników Zvolenu właściwie żaden nie przejawia jakieś ogromnej ochoty do gry, właściwie zawodnicy przechodzą obok każdego spotkania czekając tylko na kolejne wypłaty. 0 ambicji, 0 zaangażowania. Nie widzę innej możliwości jak zwycięstwo gospodarzy.
 
rio-5 7,3K

rio-5

Użytkownik
Spotkanie MHC Martin - HC Slovan Bratislava
Typ 2
Kurs 1.85

Buk Betgun
Analiza

Dziś o godzinie 17:00 kolejne już spotkanie Słowackiej Ekstraligi Hokejowej.
Do Martina przyjeżdża Mistrz z poprzedniego sezonu Slovan Bratysława który jest w wyborowej formie wygrywa mecz za meczem (15 z rzędu) bilans (16-1-0-0-1) aż 81 bramek strzelonych! w dobrej formie są napastnicy Jozef KOVÁČIK który kiedyś grał w Martinie i Richard HUNA. Gospodarze grają w kratkę dobre mecze przeplatają słabszymi a obecnie są w słabszej formire, przegrali dwa ostatnie spotkania a seria kilku poprzednich meczy bardzo męczona ledwo wygrywana jedną bramką, co na świetną dyspozycję hokeistów ze stolicy dziś może nie wystarczyć!
 
K 1

krasnalts

Użytkownik
Spotkanie : Martin - Slovan
Typ : 1. tercja - zwycięstwo gości
Kurs : 2.30
Bukmacher : Expekt
Analiza : Prawdopodobnie najciekawszy dzisiejszy mecz słowackiej Extraligi w hokeju. Slovan jest w fantastycznej formie, wygrywa mecz za meczem, i to należy brać dosłownie, ponieważ Slovan wygrał w ostatnich 10 meczach ligowych z rzędu! Drużyna gospodarzy radzi sobie średnio, wprawdzie mają 4. miejsce w tabeli ale ich teraźniejsza forma mało przypomina ich dyspozycję na początku sezonu. Do tego drużyna z Martin przegrała 2 ostatnie mecz, z Liptowskim Mikulaszem 3-1 i 2-0 z Popradem. Poprzednie spotkania również nie zostawiaja złudzeń - na ostatnie 10 meczy aż 9 razy wygrał Slovan, a ostatnia wygrana Martinu miała miejsce w marcu (po tym meczu Slovan wygrał dwukrotnie). Ok, teraz coś dokładniej o tym, dlaczego wybrałem typ na pierwszą tercję - zwrócmy uwagę na ostatnie mecze tych druzyn, wliczając tylko wyniki pierwszej częsci spotkania:

Slovan:
Skalica - Slovan 0-2
Slovan - Zvolen 0-0
Slovan - L. Mikulas 1-1
Poprad - Slovan 2-1
Slovan - VSR SR 20 5-0
Nova Ves - Slovan 0-1
Banska Bystrzyca - Slovan 0-1

Na 7 ostatnich meczy (do tylu znalazłem dostęp) 4 wygrane Slovana, 2 remisy, 1 przegrana

Martin:
L.Mikulas - Martin 1-0
Martin - Poprad 0-1
VSR SR 20 - Martin 2-2
Martin - Nova Ves 0-1
Banska Bystrzyca - Martin 0-0
Martin - Trencin 0-1
Zilina - Martin 0-1

Jak widać Martin radzi sobie dużo gorzej - tylko 1 wygrana, 1 remis oraz aż 5 porażek w pierwszej tercji.

Uważam, że w tym meczu Slovan mocno ruszy, strzelając 2 bramki w pierwszej tercji. Wydaje mi się, że po takim kursie można grać, w szczególności, że Slovan może zwyciężyć tylko w pierwszej części, a potem może przegrać bądź wygrać dopiero w dogrywce (w końcu każda passa sie kończy).
 
w3st 0

w3st

Użytkownik
:hokej: Spisska Nova Ves - HC 05 Banska Bystrica
Typ: over 5.5 @ 1.62 betsafe
Wynik: 1:4 ⛔

Długo zastanawiałem się nad tym meczem. Wyszukałem tutaj sobie kilka ważnych aspektów, które postaram się opisać poniżej. Na pierwszy ogień dajmy dzisiejszego gospodarza zawodów, a więc Spisska Nova Ves. Jak prezentuje się forma dzisiejszego rywala wicelidera słowackiej Extraligi? Weźmy pod uwagę ostatnie 6 meczów. Zaczynając od najdawniejszego spotkania, które odbyło się 25 października Spisska przegrała po zaciętych zawodach ze Skalicą 3:4. Skalica zajmuje obecnie 3 miejsce w tabeli więc można określić ten mecz mianem ciekawego, zaciętego i obfitującego w bramki. 2 dni później przyszedł czas na mecz wyjazdowy i zmierzenie się z Martinem, z którym po również bardzo zaciętej rywalizacji Spisska przegrała po dogrywce 2:3. Kolejne wyrównane spotkanie, które zakończyło się 4 bramkami w regulaminowym czasie gry. Następne dwa mecze to przegrana wysoko z Koszycami 3:7 u siebie oraz 1:3 z Ziliną na wyjeździe. Kolejny mecz to porażka u siebie z Nitrą 2:3 oraz ostatnia, wysoka przegrana z Trencinem na wyjeździe 2:8. Jak widać na 6 ostatnich meczów gospodarze zaliczyli 3 overy, przy czym 4 był bardzo blisko, ponieważ zabrakło jednej bramki. Zespół jest głodny wygranej, bo przecież ile można przegrywać. Co słychać zatem u Banskiej Bystricy? Na ostatnie 6 meczy wygrali 5, a jedno przegrali. Górą nad dzisiejszym gościem była Skalica, która wygrała u siebie 1:0. Na ostatnie 6 potyczek zawodnicy zaliczyli 3 overy przy czym 4 również był blisko i również zabrakło jednej bramki. Od czterech spotkań hokeiści strzelają przynajmniej 4 bramki co świadczy o ich dobrej formie strzeleckiej. Wczorajsza potyczka lidera na pewno zadziała motywująco, ponieważ Bystrica traci 9pkt do prowadzącego Slovanu i na pewno będzie zmotywowana do odrobienia tych strat. Jestem przekonany, że Spisska również wyleje z siebie siódme poty, aby w końcu przełamać tą nieszczęsną passę i w końcu odnieść zwycięstwo. Myślę, że dobra forma strzelecka gości, dziurawa obrona i odważna taktyka gry gospodarzy spowodują grad bramek. Obydwie ekipy mają o co walczyć zatem chęć zwycięstwa będzie duża. Pierwsza bramka jednej z drużyn spowoduje otwarcie gry i nasilone ataki na bramkę przeciwnika. Kurs wystawiony przez betsafe bardzo zachęca. Jak duża padnie liczba bramek w tym spotkaniu? Początek o 17.
 
kielek66 0

kielek66

Użytkownik
Spotkanie : Spisska Nova Ves - HC 05 Banska Bystrica
TYP : 2 ( HC 05 Banska Bystrica )
Kurs : 2,15
Bukmacher : Expekt


Analiza : Dzis o godzienie 17 odbędzie się spotkanie pomiędzy drużynami Spisska Nova Ves - HC 05 Banska Bystrica . Myśle, że zdecydowanym faworytem tego spotkania jest drużyna gości , która w obecnym sezonie ma znakomitą forme , na ostanich 5 meczy ligowych wygrali 3 , natomiast 2 zremisowali ale potem wygrywali w dogrywkach i raz przegrali , w tabeli zajmują 2 miejsce . Natomias drużyna gospodarzy w obecnej chwili gra bardzo słabo na ostanie 5 meczy zdołali zaledwie jeden mecz zremisować , natomiast reszte spotkań przegrali, zajmują w tabeli 9 miejsce . Drużyna gospodarzy swoj ostni mecz przegrała bardzo wysoko bo aż 8:2 z drużyną trencin , która w obecnym sezonie niegra najlepiej , natomiast Bystrica w swoim ostanim meczu też podejmowała trencin wygrywając spokojnie 4:1 . Myśle że drużyna Gości dziś nie da szans drużynie gospodarzy i odniesie pewne kolejne zwycięstwo
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Hc Slovan Bratislava - Hc Kosice Powyżej 5.5 (1,65)

Dzisiaj dojdzie do konfrontacji jedynych z najbardziej uznanych drużyn ostatnich lat w Słowacji. Co rok za równo Slovan jak i Kosice są wymieniane w gronie faworytów do tytułu. Przed obecnym sezonem było podobnie, jednak z założeń lepiej wywiązują się jak na razie zawodnicy ze stolicy Słowacji. Slovan w tym sezonie gra nieprawdopodobny hokej. Grają bardzo ofensywnie, mile dla oka, strzelają dużo bramek, a co chyba najważniejsze tracą ich najmniej w lidze. Lodowisko Slovanu jest jak świątynia nie do zdobycia, w tym sezonie mają komplet 8 wygranych na własnym lodzie! Co jeszcze bardziej imponujące, aż 7 z tych spotkań kończyło się zwycięstwem z handicapem i w każdym z tych spotkań strzelali co najmniej 4 gole! Bilans bramkowy w meczach u siebie mówi wszystko strzelone 42 gole, a stracone jedynie 9 bramek! Dzięki tak wyśmienitej grze Slovan uzyskał już przewagę 9 punktów nad drugą w tabeli ekipą Banskiej Bystricy. Najlepszym strzelcem ekipy gospodarzy jest Ján Lipiansky, który strzelił jak dotąd 13 bramek. Goście w tym sezonie nie zachwycają, grają w kratkę, przeplatając dobre mecze ze złymi. Widać to m.in po ostatnich wynikach, w dwóch ostatnich meczach u siebie wygrali swoje spotkania strzelając drużyną przeciwnym po 10 bramek! A w między czasie potrafili pojechać do Popradu i przegrać tam 3:1. Strasznie chimeryczna gra, jednak z zalążkiem na powrót do wysokiej formy. W ekipie gości zdecydowanie wyróżniają się trzej zawodnicy Vladimír Dravecký, Rudolf Huna, Juraj Faith - cała trójka zdobyła już ponad 20 punktów w sezonie. Co ciekawe dzięki ostatnim wynikom Koszyce prawie dogoniły Slovan w strzelonych bramkach, tracą zaledwie jednego gola. Patrząc na formę ostatnich drużyn, trudno nie stwierdzić, że dziś możemy zobaczyć pasjonujące widowisko z dużą ilością bramek. Według mnie 6-7 bramek w tym meczu wpadnie bez najmniejszego kłopotu. Zdecydowanie polecam granie overa w tym spotkaniu.

Kurs z: Betsson
 
S 0

sobaj

Użytkownik
Spotkanie: B.Bystrica-Slowacja&quot;20&quot;
Typ: x2
Kurs:4.96
Buk: Profesjonal
Analiza: Dzis o godzinie 17:00 Bystrica rozegra mecz przeciwko Slowacji&quot;20&quot;. Slowacja przez ostatnie 7 meczy z tafli schodzila pokonana. Zupelnie odwrotnie niz Bystrica - ostatnie 6 meczy wygrane. Teraz przyszla kolej na przegrana Bystricy lub chociaz remis w regulaminowym czasie gry. Moim zdaniem kurs warty ryzyka. Wielu z Was powie ze analiza taka sobie, ale innego argumentu za Slowacja na ten czas znalesc nie umiem ???? Pozdro
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Analiza taka sobie masz racje, ale przyznam sie, ze taki typ chodzi mi po glowie od rana. Tylko ja zagralem w pinnacle +3.5 gola...;)
U20 juz ostatnio dali sygnal, ze notuja lepsza forme. A Barany wymiataja kolejne ekipy, jednak ostatnio w meczu przeciwko &quot;Wsi&quot; troszke gorzej w obronie. Moim zdaniem wygrali dzieki nieporadnosc gospodarzy, ktorym obrona baranow dala wypracowac ogrom sytuacji. Moze dzis z tej slabszej postawy defensywy Baranow skorzysta U20?!;)
Jak dla mnie +3.5 w pinnacle to prezent...mowie to z reka na sercu PRZED meczem...;)
Szkoda, ze ostatnio Grzecho nic nie pisze...
pozdrawiam.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
U20 juz ostatnio dali sygnal, ze notuja lepsza forme. A Barany wymiataja kolejne ekipy, jednak ostatnio w meczu przeciwko &quot;Wsi&quot; troszke gorzej w obronie. Moim zdaniem wygrali dzieki nieporadnosc gospodarzy, ktorym obrona baranow dala wypracowac ogrom sytuacji.

Szkoda, ze ostatnio Grzecho nic nie pisze...
Już po fakcie ale kilka uwag myślę wartych dodania. U20 w poprzednim sezonie to był zespół który potrafił zaskoczyć, w tym jednak - a szczególnie w ostatnich spotkaniach - nie widzę u niej żadnej formy. Przegrywają z Duklą, Żiliną czy Martinem na &#39;własnej&#39; tafli czyli z zespołami absolutnie w zasięgu. Powiem szczerze że dużo więcej spodziewałem się po tej drużynie.

Barany jak to Barany grają bardzo twardy i nie przyjemny hokej, mało efektowny ale bardzo skuteczny. Taki hokej ceni się albo za konsekwencję, zamysł taktyczny albo nienawidzi. W najbliższej kolejce Barany zmierzą się z Popradem, który preferuje dokładnie ten sam styl gry. Mecz pod Tatrami więc dla mnie delikatnym faworytem Koziołki. Po za tym widać, że Poprad złapał ostatnio wiatr w żagle co mnie jako ich kibica bardzo cieszy.

Seku(L)ar od kilku dni net dla mnie istnieje albo w pracy albo w telefonie więc nie mam za bardzo jak pisać i niestety nic nie wskazuje na to by to się zmieniło... w weekend mam - dosłownie - trochę więcej czasu więc mam nadzieję, że uda mi się coś napisać.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
:hokej: Trenčín - Slovan -&gt; over 5,5 goal [1.85]
Slovan to aktualny lider Slovakian Extraliga, zespół od lat mocny i murowany faworyt w wyścigu po mistrzostwo tego kraju. Największym rywalem Slovana jest ekipa Kosice ale do tej pory Kosice borykają się z drobnymi problemami i nie mają w tej chwili styczności ze Slovanem w tabeli. Hokeiści z Bratysławy mogą pochwalić się najlepszym bilansem w meczach wyjazdowych Extraligi, przegrali tylko dwa razy i raz zremisowali wygrywając 9 meczy. Dukla to zespół lekko wzmocniony przed tym sezonem ale z pewnością nie wystarczająco, należący raczej do ligowych średniaków, to co charakteryzuje obie ekipy to duża liczba strzelanych bramek, na ostatnich pięć meczy każdej z drużyn tylko po jeden raz padał under. Już jeden raz w tym sezonie Slovan grał z Duklą i mecz o dziwo skończył się niskim wynikiem 1-0, dzisiaj więc pora na udowodnienie i podtrzymanie ofensywnego nastawienia obu teamów bo we wcześniejszych pojedynkach tych zespołów zawsze padało dużo bramek. Większość meczy Trenčína odbywa się scenariuszem - oni nam strzelają my odrabiamy, Slovan natomiast wygrywa całymi seriami i tu istnieje zawsze ryzyko przerwania tej serii, kursy oferowane na zwycięstwo Bratysławy to mniej więcej 1,60, ja proponuję zagrać na dużą ilość bramek po kursie lepszym a i ryzyko myślę że jest mniejsze.
 
B 0

bartek24271

Użytkownik
SŁOWACJA: Extraliga
Spotkanie:Skalica - Słowacja 20
Typ: powyżej 5,5
Kurs:1,60
Buk:Betsafe

Analiza:
Na dziś wybieram mecz z hokeja. Stawiam, że w meczu Skalica-Słowacja 20 padnie więcej niż 5,5 bramki. Uważam, że jest to dość pewny typ. Słowacja 20 w 11 meczach ligowych na wyjeździe przegrała wszystkie i to bardzo wysoko. Tylko 2 mecze z pośród tych 11 zakończyły się z liczbą bramek poniżej 5,5. Oba były w stosunku 0:4. Skalica bo dobra drużyna, która jednak w tym sezonie spisuje się znacznie poniżej oczekiwać i w takim meczu jak dzisiejszy bardzo ważne będzie dla tej drużyny wysokie zwycięstwo, aby odbudować morale zespołu i zaufanie kibiców. dodam jeszcze, że goście na wyjazdach zawsze przegrywają, jednak nie raz pokazali, że też potrafią coś strzelić. Stawiam na wysoki wynik w granicach 6:2.
 
cblue 0

cblue

Użytkownik
Spotkanie: :hokej:HK 36 Skalica - Dukla Trencin
Typ: Skalica
Kurs: 1.5
Bukmacher: Bwin
Jutro o godz. 17 zostanie rozegrany mecz ekstraligi Słowackiej pomiędzy HK 36 Skalica, a Dukla Trencin. Faworytem jest zespół Skalicy i to na nich postanowiłem postawić pieniądze... Skalica ostatnio gra w kratkę, jednak i tak prezentuje wyższy poziom od Dukly. Bezpośrednie starcia są zdecydowanie na korzyść Skalnicy, która wygrała 14 meczów, 1 zremisowała i 5 razy przegrała. Warto zaznaczyć, że Skalnica wygrała ostatnich 9 gier między tymi zespołami.
 
T 2

thmx

Forum VIP
Skalnica + Martin ML AKO [2,07] Betway [5-2, 4-1] ✅ :spokodfhgfh:

O Skalnicy napisał mój poprzednik sporo, więc nie będę się powtarzał, jednak postanowiłem &quot;podbić&quot; kursik.
Dokładam do tego solidny domowy zespół Martin z dogrywką. Nitra na wyjazdach nie gra rewelacji i z tego co się orientuję przystąpi do meczu z kilkoma osłabieniami. Wolę się jednak zabezpieczyć ML w tym przypadku.
Martin w ostatnich meczach pokonał u siebie : Slovan :!: [4-1], Skalnicę [6-2] oraz Zilinę [7-4] - wszystkie mecze wygrane z niezłym hc i to z jakimi zespołami [oprócz Ziliny] tak więc podsumowując Martin powinien &quot;spokojnie&quot; sobie poradzić z Nitrą. H2h HOME też bardzo korzystny dla gospodarzy w ostatnich sezonach.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Już w niedzielę zostanie rozegrana kolejna runda spotkań w której dojdzie do kilku bardzo ciekawych pojedynków.

Bystrzyca - Skalica ✅

Barany miały być drugą/trzecią siłą ligi po początkowym kryzysie, kiedy ich gra co by dużo nie mówić wyglądała tragicznie teraz prezentują się znakomicie. W ostatnim czasie zespół wygrał kilka ważnych spotkań na bardzo trudnych taflach - na Slovanie 4:3 - kiedy to przetrwali nawałnicę gospodarzy w 3 tercji (22:7 w strzałach na korzyść Slovanu) a Pardavý strzelił gola kiedy Barany grały w osłabieniu! ostatni raz w osłabieniu Slovan stracił bramkę bodaj w zeszłym sezonie kiedy przegrał 1:4 z Koszycami na własnej tafli - na Popradzie, który prezentuje się w ostatnich tygodniach znakomicie, czy w końcu nie dawny pojedynek derbowy. Milan Staš zabrał się do roboty, poukładał zespół i są efekty. Skalica prezentuje się natomiast średnio, nie ma tego błysku w ich grze, który doprowadził ich do finałów w poprzednim sezonie. W tym już dwukrotnie mierzyli się z Barany - ulegli 3:4 na wyjeździe i wygrali 1:0 u siebie, strzelając bramkę dopiero w 3 tercji. Bulík i Pardavý są w znakomitej formie i gra zespołu opiera się głównie na tych 2 zawodnikach. W bramce dobrze spisuje się Vojtek (92,50% skuteczności bronionych strzałów). Skalica po za Pálffym ma obecnie nie wiele do zaoferowania i cała nadzieja w tym, że Ján Faith wykombinuje coś ciekawego by zaskoczyć rywala, w co jednak wątpię. Zdecydowanie na gospodarzy.

Poprad - Mikulasz ✅

3 zawodników Popradu w 10 najlepiej punktujących zawodników ligi?! czegoś takiego dawno nie było i nawet najwięksi optymiści wśród kibiców Popradu przecierają oczy ze zdumienia. Rzeczywiście Klouda, Šechný i Škovira prezentują się świetnie, a Poprad dzięki nie dawnej serii 7 kolejnych zwycięstw wystrzelił na wysokie 5 miejsce w tabeli! Zespół jest fajnie poukładany z przyjemnością ogląda się jego grę. Mikulasz jest zależny tylko od 1 zawodnika - Bartánusa. Właściwie gdyby nie on, zespół zamykał by pewnie ligową tabelę. Na chwilę obecną Vladimír Klinga dysponuje dużo lepszym składem niż Ján Šterbák. W pierwszym meczu Poprad wygrał pod Tatrami 5:1, w rewanżu uległ 3:4 choć dzielnie walczył. Mikulasz to taki trochę nie przewidywalny zespół, potrafi zaskoczyć na Skalicy (4:3) ale i przejść zupełnie obok meczu jak na Koszycach (3:11). Pod Tatrami łatwo nie będzie dla gości i szczerze mówiąc nie widzę innej możliwości jak zwycięstwo gospodarzy.

W innych spotkaniach upatruję m. in. zwycięstwa Koszyc na Nitrze. Być może ktoś ma inne zdanie? - zapraszam do analizy lub dyskusji.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Slovan - Poprad 2 5,00 ✅ 2:3 (1:1 1:1 0:1)

A coś takiego takiego. Slovan ostatnio mam wrażenie złapał lekką zadyszkę i nie mam tu na myśli wyników lecz stylu gry, ale nie ma mocnych nie da się wygrać wszystkiego w rundzie zasadniczej. Przegrali z Bystrzycą, która prezentuje bodaj najbardziej zbliżony styl gry do Popradu, mecz co prawda stał na dobrym poziomie co nie zmienia faktu, że Slovan był rażąco nie skuteczny. Kolejny mecz z Spisską i tylko 3:2 ale ten wynik może nie co mylić, bowiem Slovan dał odpocząć kilku kluczowym zawodnikom jak Kuľha, Vaic czy Lipiansky. A Poprad jest obecnie nie mal na swoich wyżynach - nie dawno przerwana została ich passa 8 kolejnych zwycięstw z rzędu co jest jak na ten klub kapitalnym osiągnięciem, a teraz notują już 3 kolejne zwycięstwo. W tym pojedynku nastawiał bym się na na twardą grę z obu stron, a goście nie mają nic do stracenia i urwanie chociażby 1 pkt będzie już bardzo dobrym wynikiem dla nich. H2H mało korzystne, ale nie tak dawno temu ograli Slovan na własnej tafli a i na wyjeździe w zeszłym sezonie też zawalczyli.

Ogólnie wygląda mi to na remisową kolejkę, Bystrzyca po 12 kolejnych zwycięstwach musi w końcu zagrać słabszy mecz a Martin co wiele razy podkreślałem pokazuje &#39;taktyczny nieład&#39; na tafli przez co jest nie wygodny dla rywali o czym przekonał się Slovan. Dla mnie no bet. Zilina swoje spotkanie powinna wygrać, ale na czyste zwycięstwo nie odważę się zaryzykować. Trenczyn gra obecnie tragicznie i jest głównym kandydatem do spadku jednak Koszycom nigdy nie leżał, a że ci formy też obecnie nie mają to za kurs w granicach 1,30 podziękuję i poszukam handicapu na Duklę. Co do Skalicy to kurs również nie wart uwagi a Spisska przerwała ostatnio passę 11 kolejnych porażek więc może pójść za ciosem, co wcale takie nie realne nie jest co pokazała Nitra.
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
L. Mikulas - Skalica 1X kurs 1.615 ✅ 3-3 , 3-4 po karnych

W drugim meczu L.Mikulas podejmuje Skalicę. Trochę poczytałem wypowiedzi słowackich ekspertów i kibiców. Mikulas znacznie lepiej czuje się na własnej tafli, niż na wyjeździe. Drugi poważny argument przeciwko Skalicy to brak w składzie jednego z najlepszych zawodników ligi: byłego zawodnika NHL Żigmunda Palffego. Jak ważny jest dla Skalicy można wywnioskować po słowach trenera żeńskiej reprezentacji - Miroslava Karafiata:
„Skalica nie je bez Žiga až taká nebezpečná. Domáci by tak mohli vyhrať.“
Asekuracyjnie typuję 1X
 
dax3r 9

dax3r

Użytkownik
Spotkanie: Slovan Bratislava - MHC Martin
Typ: 1
Kurs: 1,45
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:


Na dzień siódmego stycznia proponuję mecz hokeja Słowackiej Extraligi który odbędzie się o 18:00. Gospodarze aktualnie lider tabeli zmierzy się z drużyną która plasuje się na 4 miejscu. Zaczynając od historii spotkań tych drużyn widać że Slovan Bratislava wygrała 16 razy, 1 raz remisowała i tylko 2 razy przegrała z Martin. Biorąc ich aktualne wyniki spotkań u siebie czyli 12 zwycięstw i 2 przegrane są murowanym faworytem tego spotkania. Goście na wyjazdach prezentują się średnio zaliczając 6 wygranych i 9 przegranych. Doliczając do tego małą ilość spotkań remisowych i rozstrzygniętych po rzutach karnych liczy się tylko wygrana gospodarzy.
 
leon160 0

leon160

Użytkownik
Spotkanie: Slovan Bratislava - MHC Martin
Typ: x2
Kurs: 2.48
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Kolega wyżej napisał, że : &quot;liczy się tylko wygrana gospodarzy.&quot;
Dobrze powinna się liczyć TYLKO wygrana gospodarzy ale spójrzmy na to z nieco innej strony. Patrząc na tabele formy w ostatnich 6 spotkaniach widać dokładnie że dzisiejszy gospodarz Slovan niestety jest za ich dzisiejszymi rywalami. Faktycznie wygrywali z nimi aż 16 razy ale to o niczym nie świadczy ponieważ w dzisiejszym świecie &quot;sportu&quot; ( chciałbym napisać w świecie pełnym przekrętów...) wszystko jest możliwe. Dodatkowo powiem, że slovan tylko 1 raz zdobył mistrzostwo w roku 2007/2008
Gospodarze mają zaległy 1 mecz ligowy. Dzisiaj to będzie ich 30 spotkanie w lidze natomiast Martin zagra 31 spotkanie. Czy nikomu się nie wydaje, że martin może dzisiaj wygrać albo chociaż zremisować?! Patrząc na wszystkie wyniki z hokeja można się naprawdę chwycić za głowę... Bo są niesamowite! Dzisiaj próbuję zagrać to spotkanie x2 po niezłym kursie...
 
J 0

joachim1983

Użytkownik
Spotkanie:HC Slovan Bratislava - MHC Martin
Typ:Slovan -Martin (+1,5)-typ1
Kurs:1.75
Bukmacher:EXPEKT
Analiza:Slovan jest liderem slowackiego hokeja od kilku sezonow.Obecnie zajmuje pierwsze miejsce w tabeli ma 72 punktow i o trzy oczka wyprzedza Banska Bystrice .Rewelacyjnie spisuje sie na wlasnej tafli 12 zwyciestw i dwie porazki ,choc na wyjezdzie ma jeszcze lepszy bilans 13 zwyciestw i 2 porazki jezeli chodzi o bramkostrzelnosc to tez inne ekipy moga im pozazdroscic 124:59 a wiec + 65.Martin w lidze czwarty i traci punkt do trzeciej Skalicy ,bilans hokeistow z Martina to 17 zwyciestw 13 porazek z czego 9 na wyjazdach.w meczach miedzy tymi druzynami dominuje Slovan 16 -1-2 w Bratyslawie.W meczach gzie Martin byl gospodarzem bylo roznie bilans 8-2-8.Oto wyniki z poprzednigo sezonu w Bratyslawie mozna zauwazyc ze roznica dwoch bramek to nie powinien byc problem dla Slovana 02/10-09 ST Extraliga Slovan Bratislava vs. Martin 4:0
09/03-09 Slovnaft Extraliga Playoffs Slovan Bratislava vs. Martin 10:3
03/03-09 Slovnaft Extraliga Playoffs Slovan Bratislava vs. Martin 4:0
02/03-09 Slovnaft Extraliga Playoffs Slovan Bratislava vs. Martin 3:0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom