>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Fantasy Yahoo NHL 2009/10

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Wyniki 10 tygodnia i tabela po kolejnym tygodniu gry.

Co się rzuca w oko po tej kolejce to rzeźnia jaką zrobił Botshek z Michael Ellisem. Dobra i honorowa wygrana w jednej kategorii. Top 2 bez zmian. Na 3 pozycję wskoczył The Don, który poradził sobie na luzie z Lupusem. Ten ostatni coś mizernie ciśnie... Teraz ma ciężki mecz z Odisio. Coś mi zalatuje, że wypadnie poza miejsce dające Playoffy :p
Wiekszość ekip sobie radzi średnio. Wygrana, porażka i tak na przemian. Kilka ekip ma serię 3 wygranych. Ale najlepszą serię obecnie ma... mam ja- 4 wygrane :] I cisnę w górę tabeli.
To zachęta do tych panów, którzy zamykają tabelę. Że można cisnąć. Moje nadzieje na grę w PO rosną z kolejki na kolejkę ;)
Trochę nudno w naszej lidze na liście FA. Więc może byście potrejdowali panowie ;)
Jak coś to na rozsądne propozycje zawsze jestem otwarty ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
11 Week
Wyniki 11 tygodnia i tabela po kolejnym tygodniu gry.

Who is hot... who is not...
Już wiadomo kto jest hot :cool:
Do tej pory rekord ligi wynosił seria 4 W u Gutka. Po tym tygodniu serię 4 W ma Odisio. Ale nowy rekord to 5 W- u mnie ????
Błyskające Gwiazdy cisną fest taranem na Playoffy

Dla przypomnienia... Właśnie po to robię skriny z podsumowanie tygodnia i tabelą. Aby można było zobaczyć przetasowania w lidze.
&gt;&gt;&gt; 1 Week &lt;&lt;&lt; &amp; &gt;&gt;&gt; 1 Week &lt;&lt;&lt;
&gt;&gt;&gt; 2 Week &lt;&lt;&lt; &amp; &gt;&gt;&gt; 2 Week &lt;&lt;&lt;
&gt;&gt;&gt; 3 Week &lt;&lt;&lt; &amp; &gt;&gt;&gt; 3 Week &lt;&lt;&lt;
&gt;&gt;&gt; 4 Week &lt;&lt;&lt;
&gt;&gt;&gt; 5 Week &lt;&lt;&lt;
&gt;&gt;&gt; 6 Week &lt;&lt;&lt;
&gt;&gt;&gt; 7 Week &lt;&lt;&lt;
&gt;&gt;&gt; 8 Week &lt;&lt;&lt;
&gt;&gt;&gt; 9 Week &lt;&lt;&lt;
&gt;&gt;&gt; 10 Week &lt;&lt;&lt;

Liderem ponownie został Gutek, który bardzo dobrze sobie poradził w tym tygodniu z Kuklą (no ale mało kto sobie z nim nie radził... :p )
Chodzą słuchy, że lupus ciśnie na rekord streak&#39;a L. Póki co ma tylko 3. Ale szanse na polepszenie tego wyniku spore.
Nie przejmuj się T.I.P. Damy radę sobie bez Ciebie w Playoffach i nie rycz za nami :p

Sam widzę, że w 2 ligach mam marne szanse na PO. W dwóch spore. I w tym tygodniu to się potwierdziło... Wygrane 10-3 i 8-5 zrobiłem tam gdzie są szanse na awans do PO a remis 5-5 i przegrana 5-7 mocno komplikują sprawę. Tam gdzie mi nie idzie to lupus jest liderem ????
Ale u lupusa &quot;na śmieciach&quot; jeszcze nie mam takiej straty do premiowanego miejsca w PO- więc powalczę.
Walczymy panowie :!:
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Cholera, jakiś Kosmodisk by mi się przydał dla Khabibulina, bo PO się oddalają...

ale musicie przyznać, że Markova to wyrwałem w najlepszym momencie ????
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Cholera, jakiś Kosmodisk by mi się przydał dla Khabibulina, bo PO się oddalają...

ale musicie przyznać, że Markova to wyrwałem w najlepszym momencie ????
Za Markova to wielkie graty, bo czaiłem się na niego od dawna i pewnego dnia wchodzę na listę pewny siebie że zaraz go zaangażuje a tu psikus :-( ????

Btw. Moje Ptaki jak na razie szukają kierunku do ciepłych krajów, stąd też taki łomot od Juana ????
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
W ostatnim tygodniu było tak nudno że nawet Vaderowi nie chce się podsumowywać ????
Teraz mamy bezpośrednią rywalizację w Top 4 więc powinno się więcej wydarzyć ;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
12 week
Robię robię podsumowanie. Ale jestem w końcu na urlopie forumowym ????
I to płatnym także ????
Jakbym wygrał mecz i poprawił serię W w lidze to pewnie bym wcześniej zrobił podsumowanko :p
Wyniki 12 tygodnia i tabela po kolejnym tygodniu gry.

Komentarz...
Faktycznie nudna kolejka. Wyniki wyrównane. Z ciekawszych wyników moim zdaniem to wygrana Devilsów z Maple Leafs. Tym sposobem Kukla opuścił dno tabeli. A Botshek chyba już miał ochotę mijać lupusa... i jednak nie udało się. Baqu dzięki ładnej wygranej zamienił się ze mną miejscami. Reszta bez zmian... jak widać na załączonym obrazku w związku z obrazkiem z poprzedniego tygodni ;)
Muszę o sobie wspomnieć... Miałem chrapkę na 6 wygraną.
W niedzielę wchodziłem z wynikiem 5-5. Startował mi Ellis i Kiprusoff. Według wyliczeń mogłem liczyć na wygraną 8-4 a nawet 9-3. Robiłem coś w nocy i zerkałem sobie co jakiś czas na livescora. Było 2-1 dla NSH. I jakoś tak dłuższy czas nie zerkałem na wyniki... a tutaj gromy z jasnego nieba... Ellis puścił 5 bramek. A Kiprusoff w 1 tercji puścił 4 gole i zjechał z lodu... żeby jeszcze został to miałem wyliczone, że w SV wygram i byłby remis w pojedynku. A ten zjechał... no ale po 4 puszczonych golach w ciągu 19 minut to nie ma się co dziwić... :|
Przegrana 5-6 to wspaniały wynik po tej fatalnej niedzieli... A teoretyczne szanse były na nawet 9-3... Dwóch goli w niedziele miało mi załatwić wygraną w bramce 4-0. A skończyło się 0-4.
Gratki Seku ????
Gramy dalej ????
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Powoli się krystalizuje kto nie ma już szans na PO, więc można już robić przymiarki do &quot;tradeów&quot; ustaFFek ????
 
Baqu 614,1K

Baqu

Forum VIP
Powoli się krystalizuje kto nie ma już szans na PO, więc można już robić przymiarki do &quot;tradeów&quot; ustaFFek ????
tak sobie potrejdujesz ze zawetujemy Ci wymiane i Twój niecny plan jak szybko sie urodził tak szybko zostanie spuszczony w muszli klozetowej ;)
 
Baqu 614,1K

Baqu

Forum VIP
dobra nie chce nabijac no ale musze odpisać, póżniej usuńcie te nasze dywagacje :)

mam swoich ludzi przecież i w tej lidze, niektorzy sie znaja bo często graja w innych ligach z vetem nie będzie problemu uwierz mi :jezora:
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Baqu uwierz mi że nie zamierzam się silić na takie trady. Poprostu mi się nudzi dzisiaj conieco, więc sobie zafundowałem małą prowokację ;)
Pozdrawiam
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Osobiscie bylem pewnie nie mniej zdziwiony z tego co wydarzylo sie w bramce niz Vader ????
Po znakomitym popisie Ward&#39;a w meczu z Habs sadzilem, ze Vader ostatniego dnia mnie wykonczy, tym bardziej, ze mial remis 5-5 i jeszcze wielu znakomitych graczy w grze, a tym czasem, bramkarze Vadera sprawili mila niespodzianke...;)
pozdrawiam.
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Chciałem go już brać dziś rano, ale przeczytałem, że są jakieś komplikacje z tą jego kontuzją i być może już wogóle nie zagra w tym sezonie.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Chciałem go już brać dziś rano, ale przeczytałem, że są jakieś komplikacje z tą jego kontuzją i być może już wogóle nie zagra w tym sezonie.
Dokladnie... jakis tydzien temu czytalem za na 90% nie wroci juz w tym sezonie...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom