>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Polska - sezon 2009/2010

Status
Zamknięty.
bombelo2 0

bombelo2

Użytkownik
Spotkanie: JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy
Typ: GKS Tychy @ 2.10
Analiza: Mecz o godz. 18:00. Tyszanie mimo, że w ostatnich meczach grali z ubytkami w składzie prezentują skuteczny hokej. Liderują w tabeli i mają 5 pkt przewagi nad Cracovią. Z jednej strony dużo, a z drugiej mało. GKS chcąc wreszcie zacząć PlayOffy z 1 miejsca musi właśnie zdobywać punkty z średnimi drużynami ligi. Żeby później Cracovia, Podhale czy Zagłębie za blisko nie wskoczyli. Tyszanie ostatnio pewnie wygrali z Podhalem u siebie 6:1 i z Sosnowcem na wyjeździe 2:3 (to spotkanie można zaliczyć do szczęśliwych - ale szczęście podobno sprzyja lepszym). W I rundzie rozgrywek GKS Tychy grał 2 razy z Jastrzębiem. U siebie w pełnym składzie wygrali 6:0. A drugi raz przegrali na wyjeździe 4:1. Ale jak ktoś śledzi moje posty, to wie że spodziewałem się tej porażki. Do składu GKSu powrócił Paciga i od razu pokazał, że jest kluczowym zawodnikiem tego zespołu (mecz z Podhalem). Po ostatnim meczu na urazy niby narzekali: Galant i Proszkiewicz. Nie ma oficjalnych informacji jeszcze czy wystąpią czy nie, ale obserwując ich obstawiam, że tak. Nie są to zawodnicy &#39;ze szkła&#39; i liczę, że zagrają jutro. Jastrzębianie z kolei będą osłabieni brakiem Lipiny i Zdrahala. A kibicom PLH nie muszę przypominać, że są to najskuteczniejsi zawodnicy JKH. Myślę, że Tyszanie będą chcieli zmazać niesmak po ostatniej, ale nikomu nie szkodzącej (;-)) porażce z Jastrzębiem. Jeżeli jutro w bramce stanie Arek Sobecki to jestem spokojny o wynik. Bo o ile nie zachwycił w przegranym meczu z Cracovią (grypa) to w meczu z Podhalem zawodnicy Szarotek byli co najmniej zniesmaczeni formą &quot;Kaczy&quot;. Patrząc na system gry Milana Jancuski można wnioskować, że jutro da zagrać Witkowi - ale jestem spokojny o wynik nawet jak między słupkami stanie właśnie drugi bramkarz. Ze strony GKSu liczę na świetny mecz w ofensywie Pacigi, Parzyszka, Galanta, Bagińskiego czy Krzaka. A może zabłyśnie młody Banachewicz, jeśli dostanie szansę gry? Ponadto ostatnio tyskich defensorów charakteryzuje bramkostrzelność. Z kolei w drużynie JKH ewentualne zagrożenie może stanowić nie za młody, ale wciąż dobrze grający Piekarski oraz młody Kowalówka albo Zdenek. Liczę na przebudzenie JKH ale jeszcze nie w meczu z GKSem. Może jak do składu powróci Pavel Zdrahal i Petr Lipina? Krótko podsumowując: jutrzejsze składy przemawiają za GKS, obecna forma przemawia za GKS, &quot;Kosowski vs Sobecki/Witek&quot; ten aspekt również przemawia za GKS. GKS Tychy po tym spotkaniu powinien zwiększyć dorobek punktowy o 3 oczka. To tak w skrócie. Powodzenia.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Przepraszam,gdzie jest taki wysoki kurs na GKS Tychy ?
Taki kurs był jeszcze wczoraj wieczorem w Tobet/NordicBet.
Teraz już powyżej @2.00 nie ma...
Przy okazji zachęcam do pisania bukmacherów z których bierzemy kursy. To ułatwia &quot;życie&quot; ludziom.
 
K 0

kuba71

Użytkownik
Popieram typ na GKS Tychy ;-) Tyszanie dzisiaj na 4 piątki, wraca po kontuzji Wołkowicz i po chorobie Woźnica. Banachewicz zagra ;-)
Pozdrawiam.
 
polczas111 145

polczas111

Użytkownik
Napisze krótko zebyscie sie nie zdziwili tego GKS-u. Ja osoboscie slyszalem ze jakies problemy kadrowe ma na dzis gks i sadze ze Jaszczembie jest wstanie wygrac chocby po ot. pozdrawiam
 
K 0

kuba71

Użytkownik
Naucz się lepiej pisać ;-) żadnych problemów kadrowych nie było. Kluby się pisze z dużej litery.
Fajnie masz informacje ;-)
 
T 0

triumfwoli

Użytkownik
Witam.Panowie,prosba - moglby ktos poelcic dobrego buka do grania Polskiego Hokeja ?
Takiego ktory wystawia kurs wczesniej,a nie na kilka godzin przed zdarzeniem lub wcale.
Przegladam oferty w poszukwianiu jutrzejszego meczu a tu nigdzie go nie ma,w bet 365 to sa jaja,raz daja PLH,a raz nie - chyba w zaleznosci od nastroju.
Natomiast z polecanych do PLH betsafe jak i unibetu,tego meczu tez nie widze.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witam.Panowie,prosba - moglby ktos poelcic dobrego buka do grania Polskiego Hokeja ?
Takiego ktory wystawia kurs wczesniej,a nie na kilka godzin przed zdarzeniem lub wcale.
Przegladam oferty w poszukwianiu jutrzejszego meczu a tu nigdzie go nie ma,w bet 365 to sa jaja,raz daja PLH,a raz nie - chyba w zaleznosci od nastroju.
Natomiast z polecanych do PLH betsafe jak i unibetu,tego meczu tez nie widze.
Zasadniczo PLH jest wystawiana w nocy poprzedzającej mecz w Tobet. Najpóźniej rano danego dnia pojawia się oferta na PLH.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
to i tak niezle, bo na unibecie wlasnie jest zawsze jakies 2, 3 godziny przed rozpoczeniem meczu. Takze tobet chyba najwczesniej wystawia mecze, u pozostalych bukow srednio z ta polska liga hokeja, na bwin bylo, nie wiem czy dalej jest hokej, ale wystawiali tak w poludnie zawsze kursy.
 
draco09 0

draco09

Użytkownik
BAH też wrzuca do oferty ciekawsze mecze, ale niestety dają tylko typowe 1,X,2 i podwójną szansę. Dzisiaj np. jest:

GKS Tychy - KH Zagłębie Sosnowiec 1,60 4,80 3,45
Muks Naprzód Janów - MKS Cracovia Kraków 3,50 5,20 1,55
Stoczniowiec Gdańsk - Dwory Unia Oświęcim 1,80 4,75 2,80
JKH GKS Jastrzębie - Wojas Podhale 1,95 4,45 2,60

A tak na marginesie, co myślicie o typie na Stoczniowiec?
 
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
:hokej: Naprzód Janów - Comarch Cracovia :hokej:
Typ: 2
Buk: bwin
Kurs: 1.50
Początek Spotkania: 18:00
vs




Zacznę od przedstawienia sytuacji w Tabeli Grupy A
1.GKS Tychy 57 pkt
2.Comarch Cracovia 46 pkt
-----------------------
5.Naprzód Janów 34 pkt
Poprzednie spotkania bezpośrednie:
22.XI Cracovia vs. Naprzod 2:3
25.IX Naprzod vs. Cracovia 1:6
23.IX Cracovia vs. Naprzod 1:2


Jak widać Cracovia w poprzednich spotkaniach z zespołem z Janowa grała zdecydowanie w kratkę. Myślę że kibice byli zawiedzeni tym,że ich ulubieńcy potrafią rozgromić na gościnnej tafli 6:1 zespół Outsidera,natomiast u siebie przegrywać po &quot;1 Ukłuciu&quot;,myślę że ostatnia porażka na własnej tafli w meczu na szczycie po dogrywce 2:3 z GKS`em Tychy także dała Hokeistom Craxy do myślenia. Zapewne w tym spotkaniu będą chcieli się zaprezentować z jak najlepszej strony i myślę że gładko pokonają gospodarzy tego spotkania. Do Play-Offów coraz bliżej,i trudno się oszukiwać muszą wrócić do świetnej formy,aby zdobyć Mistrza Polski - bo każdy wie że w tej chwili w walce o mistrza liczą się tylko 2 zespoły GKS Tychy i MKS Cracovia.
 
kantona 0

kantona

Użytkownik
:hokej:GKS Jastrzębie-Wojas Podhale:hokej:
Typ:2
Kurs:2,60
Buk:bet-at-home

Dziś o godzinie 20 -tej na lodowisku ,,Jastor,, w Jastrzębiu odbędzie się spotkanie hokejowe Polskiej Ligi Hokeja ,w którym zagrają miejscowy JKH GKS Jastrzębie z Wojasem Podhale. Bardziej uznaną firmą na arenie hokejowej jest drużyna z Nowego Targu , która obecnie prezentuje bardzo dobrą formę .Podhalańczycy zajmują w PLH 3 lokatę ze zdobytymi 44 punktami w 24 meczach , z których 14 wygrali i ponieśli 10 porażek bilans bramkowy 88:71.Górnicy z Jastrzębia zajmują ostatnią lokatę w 6 drużynowej grupie A PLH walczącej o tytuł mistrza Polski sezonu 2009/2010 . Gospodarze wygrali 10 meczów i przegrali 14 uzyskując bilans bramkowy 84:82. Ostatni okres dla Nowotarżan był dobrym okresem w ,którym odnieśli 4 zwycięstwa i ponieśli 2 porażki (zwycięctwa na wyjeździe 17.11.br w Sosnowcu 6:3 ,20.11.br w Janowie z Naprzodem 5:3 i u siebie 22.11 z Jastrzębiem 5:2 i 29.11 z Zagłębiem Sosnowiec 7:3 ;porażki to przegrana 24.11.br w Tychach z liderem PLH 1:6 oraz sprzed kilku dni na swoim lodowisku z Naprzodem Janów 3:5. Goście z Podhala w tych 6 spotkaniach zanotowali bilans bramkowy 27-22 .Gospodarze w 6 ostatnich meczach odnieśli jedno zwycięstwo i ponieśli 5 porażek (zwycięstwo to wymęczone 4:3 po rzutach karnych w Janowie 24.11.br a oto pozostałe wyniki w tym okresie 17.11.br 3:6 w Krakowie z Cracowią (wicelider PLH),2:5 z Podhalem i 01.12.br w Sosnowcu 4:7 oraz u siebie 20.11 z Zagłębiem Sos. 4:5 po rzutach karnych i 27.11 z GKS Tychy 3:4 po rzutach karnych.Bilans bramkowy 20-30 .
Stawiam na pewną wygraną Wojasa Podhale w Jastrzębiu kierując się lepszą formą Wojasa oraz to ,że są kadrowo lepszą drużyną oraz trochę statystyką . Na 7 rozegranych spotkań w roku 2008 i 2009 między tymi teamami zanotowano 6 zwycięstw Podhala i jedną porażkę 1:3 w Jastrzębiu 10.10.2008 roku. Bilans bramkowy 28-13 na korzyść górali .O godz.20 transmisja live na TVP Sport tego meczu.:spokodfhgfh:
 
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik
Duże kłopoty kadrowe w druzynie Zagłębia Sosnowiec, Podhale przed sporą szansą na zwycięstwo.
sosnowiec-podhale 2 @ 2.0
 
P 1

pladi

Użytkownik
KH Pol-Aqua Zagłębie Sosnowiec - GKS Tych
Typ: 2
Kurs: 2,20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś o 18:00 w Sosnowcu zostanie rozegrane spotkanie Polskiej Ligi Hokeja. Gospodarze podejmą drużynę z Tychów. Goście są dobrą drużyna, która umie ze sobą współpracować. Grają dobrze zarówno w defensywie jak i w ofensywie. W tabeli grupy A to właśnie GKS zajmuje pierwsze miejsce z 63 punktami. Zagłębie niżej o trzy miejsca i zajmuje 4 miejsce z dorobkiem 49 punktów. W tym roku we wszystkich spotkaniach pomiędzy tymi drużynami triumfowała druzyna z Tychów. Inaczej było przez paroma laty gdzie najczęściej to Sosnowiec był górą. Wybrałem to spotkanie na typ dnia ponieważ kurs jest wysoki, a ryzyko niskie. GKS jest dobrą i regularną drużyną o czym może świadczyć to, że prowadzą grupę.
 
dax3r 9

dax3r

Użytkownik
JKH GKS Jastrzebie - MKS Cracovia Krakow
Spotkanie: JKH GKS Jastrzebie - MKS Cracovia Krakow
Typ: 2
Kurs: 1,65
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Dzisiaj proponuje spotkanie wicelidera polskiego hokeja (biorąc pod uwagę że rozegrała 2 mecze mniej od lidera a traci tylko 3 pkt można by i uznać cracovie za lidera) z przedostatnim zespołem tabeli. Cracovia ostatnio wygrywa spotkanie za spotkaniem bilans ostatnich 6 meczy to 6 zwycięstw. Historia mecze z GKS&#39;em także na 4 spotkanie do jakich doszło Cracovia wygrała.
Myślę że krakowianie mimo najprawdopodobniej braku paru zawodników m.in Pasiuta, Dulęby, Bondarevsa i Csoricha będą chcieli kontynuować passę zwycięstw.
 
D 0

dawid1

Użytkownik
Spotkanie: Energa Stoczniowiec Gdańsk - Akuna Naprzód Janów
Typ: 2
Kurs:2.10
Bukmacher:tobet
Analiza: W dniach 29 i 30 grudnia odbędzie się turniej finałowy PP. W którym spotkają się 4 drużyny GKS Tychy,Naprzód Janów, Stoczniowiec Gdańsk, JKH Jastrzębie.

W pierwszy półfinałowym spotkaniu spotkają się Enegra z Naprzodem Janów. Jedynym faworytem tego spotkania według mnie jest drużyna z Katowic ponieważ ostatnio jest na fali wznoszącej się wygrywając JKH Jastrzębie oraz przegrywając minimalnie z mocnym w tym sezonie Podhalem. Natomiast drużyna z Gdańska przechodzi ostatnio kryzys formy przegrywając wysoko ostatnie dwa mecze i spadając w ten sposób na 3 miejsce w grupie B. Stoczniowiec dysponuje w większości młodym zawodnikami którzy niestety w tym sezonie raz zawodzili w meczach których była wielka presja. A myślę że do takich należy półfinał PP. Dlatego moim faworytem tego spotkania jest Naprzód Janów
 
E 0

esparceta

Użytkownik
byłam na meczu jkh z krakusami i o mało mnie szlag nie trafił ! mieli jedyną i niepowtarzalną okazję wygrać i dali dupy aż furczało prowadzić 4:2 i przegrać ... ? zdrahal był silnie świąteczno-wczorajszy ....wjeżdżał na lód , kręcił się , wzrostem błyszczał piruety pokręcił i zjeżdżał ...czas jego reakcji na śmigający krążek był jak 1:3 ,dziś grają z Tychami ...sama nie wiem ...jestem za tymi jełopami z mojego miasta i pewnie na nich postawię ? choć pewnie brak lipiny swoje zrobi a kowalówka to pewnie do dziś pije ,że krakusom gola strzelił ? chyba trochę się niewyraźnie i nieczytelnie wysławiam &gt;
 
J 0

johny-walker

Użytkownik
Wojas Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia
typ: over 5,5 ✅
kurs: 1,65
Bukmacher: Tobet
Cracovia wygrała 9 ostatnich meczy z rzędu. Teraz czekać ich będzie trudny mecz. Trudny bo wydaje mi się, że 10 zwycięstw z rzędu to trudne do osiągnięcia zadanie. Tym bardziej, że przeciwnik nie jest już tak łatwy jak w niedzielnym meczu przeciwko GKS Jastrzębie. Czuję, że Cracovia zgubi wreszcie punkty, ale typowanie tu zwycięzcy wydaje się być niezwykle ryzykowne.
Oba zespoły grały ze sobą ostatnio 8 grudnia i Cracovia zwyciężyła aż 11:3.
Teraz zawodnicy Wojasa Podhale będą chcieli zrewanżować się za tę porażkę. Grają przed własną publicznością i wszystko jest możliwe.
Zarówno w meczach Wojasa jak i Cracovii pada wiele bramek. Oba zespoły mają potencjał w ataku i oba lubią czasem stracić klika bramek. Stając naprzeciw siebie wydaje mi się, że wynik będzie kilkubramkowy. Over 5,5 wydaje mi się najlepszą opcją na ten mecz. Typ wydaje się być pewny. Większość z ostatnich meczy tych drużyn kończyła się właśnie tak wysokimi wynikami.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
ja bym tam pewny overa nie byl, roznie bywa, zalezy od Zbory, jak nie bedzie szmacil to moze byc under. Zazwyczaj jest duzo walki w takich meczach, takze ja bym w ogole nie typowal tego meczu, ewentualnie na Podhale, bo faktycznie passa Cracovii trwa juz za dlugo... Ilez mozna wygrywac, dzisiaj nadarza sie okazja dla Podhala zeby to przerwac, bardzo wazna bedzie motywacja, ciekawe czy problemy wewnetrzne Podhale zostawi w szatni i skupi sie na wygraniu tego meczu. Aczkolwiek sporo racji jest że druzyny graja ofensywnie, Podhale ostatnio &quot;dzieki&quot; fatalnej postawie Zborowskiego, natomiast Cracovia w defensywie gra dobrze, nie spodziewałbym się huraganowych ataków ze strony Cracovii, Cracovia zawsze gra defensywnie w Nowym Targu, bardzo wysoko w strefie neutralnej nie pozwalając rozwinąć skrzydeł Podhalu, i groźnie kontrują. Nie ukrywam, że liczę na zmęczenie Cracovii, która grała b.ciężki mecz z Jastrzębiem, z którym przegrywali już 2-4, także na pewno sporo sił kosztowało ich to zwycięstwo. Czas na pierwszą wygraną Podhala w sezonie z Cracovią. Lekką stawkę można zagrać.

Podhale - Cracovia
Typ: 1
Kurs: 2.25 ⛔
expekt
 
rex 144

rex

Użytkownik
⛔Podhale - Cracovia
Typ: 1
Kurs: 2.25
expekt⛔ ⛔3:6⛔
Tak sie podepne pod ten typ - to już będzie podaj 7 czy 8 mecz Cracovii bez porażki, jak zajrzałem w inne ligi hokejowe to liderzy i podliderzy właśnie w 7 albo 8 meczu zaczęli tą passe przerywać i przegrywać. Chyba warto postawić na Podhale bo grają u siebie, mają b. dobrą formę, i wygrać z Cracovią to będzie dla nich &quot;sprawa prestiżu&quot; . Więc ja również za Podhalem jestem ;)
_______________________________________________
Mecz był fascynujący, śledziłem go, Podhale zdominowało wprawdzie 2 tercje i miało kilka 100% akcji niewykorzystanych ale w 3 tercji jakby sie zdekoncentrowało i straciło power z 2 tercji. Oczywiście wykorzystała to świetnie Cracovia i dobiła gospodarzy. Nawet był pojedynek bokserski na tafli , ogółem niech żałuje ten kto nie śledził meczu ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom