>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wasze metody na "czarna serie"

lexewus 0

lexewus

Użytkownik
Co robić gdy kupony masowo nie wchodzą?
Siema ????
Mam obecnie tzw. &quot;czarną serie&quot;, chyba już pięć kuponów pod rząd (nawet single...) nie weszło. Ja np. teraz jestem w tracie 2tygodniowej przerwy, zaczne grać na początku stycznia, miejmy nadzieje że taka taktyka pomoże ;)
Najpopularniejsze sposoby:
-przerwa w graniu
-zmniejszenie stawek gdy widzimy, że nam nie idzie
 
nasty 12

nasty

Użytkownik
modzi daja, ja nie spotkalem sie z czyms takim, raz blisko bylem, gralem dalej swoje bez zmiany stawek i przeszlo ????
 
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
Zmiana stawek nic tu nie da ???? Postawisz taki Juventus po kursie 1,33 i i tak nie wejdzie(1:2 z Catanią ???? ) Moim zdaniem ograniczenie się do singli,ew. dubli ???? A stawek wlasnie zwiekszenie ????
 
lexewus 0

lexewus

Użytkownik
Juz któras osoba wspomina niemile mecz Juve - Catania xD A to był właśnie pewniak :]
Może zacytuje moją własną analize:
Z tego co wiadomo gospodarze mają obecnie kłopoty kadrowe, bo w następnym meczu nie zagra: Mauro Camoranesi, Ciro Ferrara, Gianluigiego Buffon, Giorgio Chiellini, Mohamed Sissoko, Vincenzo Iaquinta i Christian Poulsen. Są pogłoski o zmianie trenera. Catania jeszcze nie wygrała na wyjeździe. Myślę, że w tym meczu będzie na to dogodna okazja, chociaż bardziej spodziewam się remisu - Juve dawno nie zaliczył takowego.
No co do zwiększania stawek podczas &quot;czarnej serii&quot; to ja sobie zwiększyłem.. ze klasycznych 100zł na 200zł i przegrałem ją również... :razz: A jednotygodniowa przerwa w graniu już raz mi pomogła ????
 
M 28

mitch

Użytkownik
Przerwa to tak naprawde glupi pomysl.
Podstawa typowanie jest wyszukiwanie value. A co jesli w czasie tej przerwy omina nas 3-4 swietne typy z duzym value? Starcimy pieniadze. Czarna seria przychodzi do kazdego, grunt to nie stracic glowy i typowac dalej tak jak gdyby nigdy nic. Po to jest duzy budzet, zeby mozna bylo to przetrzymac!
 
nasty 12

nasty

Użytkownik
nie laczmy czarnej serii z progresja bo to nie zawsze ma dobre wyniki najwazniejsze - alleluja i do przodu! ????
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Przerwa to jednak dobry pomysł przy dość długiej &quot;czarnej serii&quot; człowiek ma czas żeby odpocząć i przemyśleć pewne sprawy. Jeśli nie idzie to myślimy sobie gram dalej żeby odrobić straty i to jest największy błąd bo nie myślimy co gramy tylko za ile a wtedy następna wtopa !! Dobry typer ma dobrą psychikę i nie daje się wrobić przy kilku porażkach ale mało jest takich ludzi, wszystko zależy od naszej psychiki - jeśli jest słaba to dajemy się ponieść emocją i wtedy przerwa jest dobry rozwiązaniem aby poukładać sobie w głowie.
 
M 28

mitch

Użytkownik
Przerwa to jednak dobry pomysł przy dość długiej &quot;czarnej serii&quot; człowiek ma czas żeby odpocząć i przemyśleć pewne sprawy. Jeśli nie idzie to myślimy sobie gram dalej żeby odrobić straty i to jest największy błąd bo nie myślimy co gramy tylko za ile a wtedy następna wtopa !! Dobry typer ma dobrą psychikę i nie daje się wrobić przy kilku porażkach ale mało jest takich ludzi, wszystko zależy od naszej psychiki - jeśli jest słaba to dajemy się ponieść emocją i wtedy przerwa jest dobry rozwiązaniem aby poukładać sobie w głowie.
Zakladam, ze kazdy dazy do bycia jak najlpeszym &quot;typerem&quot;.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Juz któras osoba wspomina niemile mecz Juve - Catania xD A to był właśnie pewniak :]
Może zacytuje moją własną analize:

No co do zwiększania stawek podczas &quot;czarnej serii&quot; to ja sobie zwiększyłem.. ze klasycznych 100zł na 200zł i przegrałem ją również... :razz: A jednotygodniowa przerwa w graniu już raz mi pomogła ????
Nie dziwie sie ze Ci kupony nie wchodza skoro w twojej analizie piszesz ze nie zagra Ciro Ferrara(trener turyńskiego zespolu). Jesli tak analizujesz to nic dziwnego :p
 
lexewus 0

lexewus

Użytkownik
Tu akurat była pomyłka, bo wkleiłem nie tam gdzie trzeba tego trenera xD Ale wiedziałem że Catania wygra lub nawet remis, tyle, że zawsze sie boje stawiac kase na pewniaczki z kursem 8.00 :-(
 
S 0

stormpl

Użytkownik
Tu akurat była pomyłka, bo wkleiłem nie tam gdzie trzeba tego trenera xD Ale wiedziałem że Catania wygra lub nawet remis, tyle, że zawsze sie boje stawiac kase na pewniaczki z kursem 8.00 :-(
Jeśli zrozumiesz że &quot;pewniaki&quot; i szczęście nie istnieją to być może coś uciułasz ;). Ja boję się stawiać kasę po kursie mniejszym niż 2.00. W przeciwieństwie do Ciebie, mnie nie obchodzi kto wygra. Grając kursy z przedziału 2.00 - 8.00 czarnych serii miałem sporo, nawet już nie liczę. Często zdarzało się że traciłem ponad 50% swojego budżetu w 2 dni i to przy ostrożnym stawkowaniu 1-4% kapitału na spotkanie. Ale mnie to już nie rusza i nie popadam w paranoję, że wtopię kasę. Czarna seria jest czymś naturalnym i wliczam to w ryzyko tej branży, jeśli ktoś tak nie uważa nie powinien obstawiać zakładów. Narobi se tylko kompleksów i popadnie w długi.

Grając wartościowe kursy jestem pewien, że po czarnej seri (szybciej czy później) przyjdzie hossa i vice versa. Więc co robie w przypadku takiej serii? Gram se dalej identyczną metodą. Śmieszą mnie wymówki w stylu: &quot;tylko 1 mecz w kuponie nie wszedł na 23, na nast. dzień to samo...&quot;. Sklejanie taśm pozostawiam bez komentarza lol. Gdyby bukmacher miał takie podejście jak większość z was to zapewne szybko zmieniłby branże i założył np. warzywniak.
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom