>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pudzianowski vs. Najman - XII Konfrontacja Sztuk Walki

Status
Zamknięty.
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Ej proszę, tylko nie piszcie, że ten brat Mariusza to raper .... :]

dziękuje
Haha:]Ta nuta była przygotowana specjalnie na tę walkę bo ja nigdzie indziej jej wczesniej nie słyszałem,Ona miała załadować akumulatory Pudzianowi i jak widać brat na niego oddziaływuje:]A jak usłyszałem &quot;Zaraz Cię zniszcze zaraz Cie zniszcze!!&quot; to leżałem na deskach jeszcze przed Najmanem???? Szacun Pudzian jeszcze raz bo wiem że czytasz FB!!:cool::razz:
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Pudzian może zajsc naprawde daleko w tej dyscyplinie zawody StrongMan obdarzyly go ogromną wytrzymałością i szybko sie nie męczy, jak to maja w zwyczaju ludzie o podobnych gabrytach....
szybkosc i zwinność też ma niezlą...a wiadomo Pudzian to Ambitny chlopak
szacun dla Pudziana, oprawe z wejsciem na ring mógłby troche zmienić, robi to dla brata ale wioską zalatuje XD
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
To co właśnie mi zaimponowało w Pudzianie to szybkość. Za wiele tego do oglądania nie było. Ale widać, że pracował sporo nad &quot;techniką&quot;. Bo, że siłę ma to każdy wie.
Trochę szkoda, że tak szybko to się zakończyło.
Teraz przydałby mu się jakiś &quot;mocniejszy&quot; przeciwnik żeby mógł pokazać więcej umiejętności.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Co do tej wytrzymałości to bym się nie zgodził, oglądaliśmy trening Pudziana przed walką i było widać, że brakuje mu kondycji. Po krótkiej walce bo po 44 sekundach też ciężko oddychał ale to raczej z tego, że z całej siły walił te low kicki na nogę przeciwnika. Sam Najman powiedział po walce, że po pierwszym kopie już nogi nie czuł więc widać, że zrobił precyzyjnie uderzenia Pudzian ale.... nie wiem czy zauważyliście, że podczas tych mega mocnych kopnięć Pudzian opuszczał obydwie ręce i wydaje mi się, że lepszy zawodnik na pewno by wykorzystał taką sytuację i uderzył a nie wiadomo jaką szczękę ma Mariusz. Co do walki to szacun dla Najmana, że podjął się jednak takiego wyzwania bo widać, ze Pudzian faktycznie całkiem poważnie potraktował ten pojedynek i jeśli ciężko będzie pracował może coś osiągnie w tym sporcie ale taki Fedor czy CroCop na pewno bać się go nie będą więc ciężka praca przed Wielkim Pudzianem.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
szacun dla Najmana ? ale za co ? że zgarnął kupe kasy, za to, że udzielił kilku idiotycznych wywiadów, po obrażał Pudziana w telewizji ?
Nie róbcie kabaretu.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Dokładnie. Największą niewiadomą jest to jak z wytrzymałością po otrzymanych ciosach u Pudziana. Jednak do osiągnięcia czegoś w MMA musi jeszcze sporo popracowac. Przede wszystkim nad techniką. Szczerze mówiąc to Najman nie był dla niego żadnym przeciwnikiem
 
D 5

devil13england

Użytkownik
Chylę głowy przed Mariuszem i przed wszystkimi którzy na niego stawiali.Powodzenia w dalszych walkach byle by nie popadł w samozachwyt i nie poczół sie zbyt pewnie i nie wypada wypowiadać takich zdań jak to : &quot; To będzie masakra! Współczuję mojemu następnemu rywalowi &quot; po walce z jak to nazwałem &quot;Uciekającą panną młodą&quot; ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Chylę głowy przed Mariuszem i przed wszystkimi którzy na niego stawiali.Powodzenia w dalszych walkach byle by nie popadł w samozachwyt i nie poczół sie zbyt pewnie i nie wypada wypowiadać takich zdań jak to : &quot; To będzie masakra! Współczuję mojemu następnemu rywalowi &quot; po walce z jak to nazwałem &quot;Uciekającą panną młodą&quot; ????
Denerwujesz mnie strasznie...
Skończ chłopie pajacować na forum.
Wcześniej śmiałeś się z Pudziana i stawiałeś na Najmana.
Dla innych informacyjnie.
User TitoOrtiz i devil13england to ta sama osoba :!:
 
simons 646

simons

Forum VIP
To co właśnie mi zaimponowało w Pudzianie to szybkość. Za wiele tego do oglądania nie było. Ale widać, że pracował sporo nad &quot;techniką&quot;. Bo, że siłę ma to każdy wie.
Trochę szkoda, że tak szybko to się zakończyło.
Teraz przydałby mu się jakiś &quot;mocniejszy&quot; przeciwnik żeby mógł pokazać więcej umiejętności.

Moim zdaniem zawodnik MMA ze sredniej polki pokona Pudziana bez wiekszego problemu. Tak jak to snoop dobrze okreslil Pudzian nie ma kondycji, moze inaczej, ma wrecz doskonala kondycje jak na swoje rozmiary, ale co tu porownywac do profesjonalnego fightera. Druga sprawa to technika, ktora jest bardzo slaba i mysle widac to na pierwszy rzut oka, bardzo sie odslania przy jakimkolwiek ciosie. Kolejna sprawa to ze na treningach bylo widac za najwiecej trudnosci sprawia mu unikanie ciosow, nawet taka gora jak On nie moze cale spotkanie blokowac/przyjmowac ciosow.

Moje zdanie po walce Pudzian - jak na swoje rozmiary i patrzac na to ze &quot;wywodzi&quot; sie z &quot;Siłaczy&quot; bardzo dobrze sobie radzi ... ciezko mi wyobrazic innego kolege z fachu ktory sobie tak radzi jak On, tym bardziej ze mialem okazje zobaczyc innego strongmana w akcji ... ale o tym moze kiedy indziej ????
Najman wiadomo ciag dalszy swojego upokarzania.

PS:
Myslalem ze MMA to MMA. Ogladalem caly czas UFC, to KSW ma calkowicie inny styl IMO
 
olek308 0

olek308

Użytkownik
Wg mnie nie można ocenić nic. wiemy tylko że Pudzian bardzo emocjonalnie podszedł do tej walki i pokazał, że jest naprawdę silny nie tylko podnosząc różne rzeczy. Problem tylko w tym żeby emocje w następnej walce nie wzięły górę nad techniką bo Pudzian musi lepszej techniki zacząć używać. Ogólnie rzecz biorąc.... Dopóki nie zobaczymy Pudziana z o wiele bardziej wymagającym zawodnikiem niż jakiś Najman dopóty nie dowiemy się ile Pudzian jest w stanie wytrzymać, jak długo i czy powali rywala tak samo jak Najmana. Dla mnie osobiście ta walka nic nie pokazała, gdyż Najman się do tego sportu nie nadaje a Pudzian powalił go tak naprawdę w kilka sekund bo na początku to było takie dotykanie się. 8 sekund i Najman tak naprawdę leżał. Czekam na następną walkę Pudziana z prawdziwym zawodowcem. Na chwilę obecną nie jestem w stanie powiedzieć czy Pudzian zostanie mistrzem MMA czy odpadnie w przedbiegach po następnej walce. Także jeszcze raz powtarzam, czekam z niecierpliwością na następną walkę Mariusza i jeśli będzie to walka z doświadczonym zawodnikiem nie faworyzowałbym tutaj Pudziana tylko oczekiwał super widowiska no przy okazji kibicując Pudzianowi a i kursy powinny być wyższe w bukach :p
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Najman to zaden fighter, brat Pudziana by nim pozamiatał podłogę a co dopiero sam Mariusz, zresztą widać było strach w oczach pajaca przed walką, on dobrze wiedział że nie ma szans, a po pierwszych lowach zrozumiał na co się porwał, można tutaj mówiać że takie kopnięcia łamią kości, ale u dobrych przeciwników będzie Pudzianowi ciężko tak konczyć walki, mimo takiej siły, na Najmana się wściekle rzucił i na po 2minutach takiego tempa, Pudzian by wypluł płuca.
Do takich figheterów jak Fedor czy Noqueira nie ma sensu go porównywać, ze względu na to że oni ostro ćwiczą sztuki walki od bardzo wielu lat, a wielki Pudziań tak na dobrą sprawę dopiero zaczyna, bo to ze kilka lat ćiwczył karate i boks..... to tylko amatorsko, napewno nie przykładał do tego większej wagi.
Bob Saap to coś podobnego do Pudziana, podobna siła(na kaltkę, barki wyciska więcej)
wazy ok 170kg przegrywa praktycznie wszystko z lepszymi przeciwnikami.
Filmik z walki ze średniej klasy fighterem:
http://www.youtube.com/watch?v=h3cpaSy4S48
 
roxandoo 284

roxandoo

Użytkownik
Najman to zaden fighter, brat Pudziana by nim pozamiatał podłogę a co dopiero sam Mariusz, zresztą widać było strach w oczach pajaca przed walką, on dobrze wiedział że nie ma szans, a po pierwszych lowach zrozumiał na co się porwał, można tutaj mówiać że takie kopnięcia łamią kości, ale u dobrych przeciwników będzie Pudzianowi ciężko tak konczyć walki, mimo takiej siły, na Najmana się wściekle rzucił i na po 2minutach takiego tempa, Pudzian by wypluł płuca.
Do takich figheterów jak Fedor czy Noqueira nie ma sensu go porównywać, ze względu na to że oni ostro ćwiczą sztuki walki od bardzo wielu lat, a wielki Pudziań tak na dobrą sprawę dopiero zaczyna, bo to ze kilka lat ćiwczył karate i boks..... to tylko amatorsko, napewno nie przykładał do tego większej wagi.
Bob Saap to coś podobnego do Pudziana, podobna siła(na kaltkę, barki wyciska więcej)
wazy ok 170kg przegrywa praktycznie wszystko z lepszymi przeciwnikami.
Filmik z walki ze średniej klasy fighterem:
http://www.youtube.com/watch?v=h3cpaSy4S48
Daj spokoj ten Bob Saap to leszcz jakich malo w mma
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Nie przesadzajmy z Pudzianem, raczej jego walki będą komercyjne żeby przyniosły zysk bo ludzie chcą go oglądać a to przynosi kasę więc będziemy widywali go na galach w KSW ale nie ma opcji żeby walczył w UFC, tam zawodnicy ćwiczą praktycznie od dziecka i Mariusz nie ma szans się przebić. Z resztą w USA nie brakuje takich umięśnionych ludzi jak Pudzian, prędzej zrobi karierę w Japonii bo tam patrzą na wygląd a nie umiejętności, Japonia kocha Wielkich ludzi. Może tam wyjechać stoczyć kilka walk i zarobić kasę ale nie wróże mu kariery choć nie mam nic do niego i chciał bym aby wygrywał ale on już jest za starym 32 lata to już za dużo żeby podbić świat w tym sporcie
 
twein 12

twein

Użytkownik
Nie przesadzajmy z Pudzianem, raczej jego walki będą komercyjne żeby przyniosły zysk bo ludzie chcą go oglądać a to przynosi kasę więc będziemy widywali go na galach w KSW ale nie ma opcji żeby walczył w UFC, tam zawodnicy ćwiczą praktycznie od dziecka i Mariusz nie ma szans się przebić. Z resztą w USA nie brakuje takich umięśnionych ludzi jak Pudzian, prędzej zrobi karierę w Japonii bo tam patrzą na wygląd a nie umiejętności, Japonia kocha Wielkich ludzi. Może tam wyjechać stoczyć kilka walk i zarobić kasę ale nie wróże mu kariery choć nie mam nic do niego i chciał bym aby wygrywał ale on już jest za starym 32 lata to już za dużo żeby podbić świat w tym sporcie
Dobrze gada...polać mu. Już odpowiedni ludzie zajmą się Pudzianem...pewnie wygra nawet kilka walk z ludźmi z którymi wygrać nie powinien (zresztą walka z Najmanem była wielka ściemą...). Pudzian to jest chodząca żyła złota i niedługo ktoś zainwestuje w ten kruszec (albo Japonia albo USA)
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Wszystkiego nie da się wygrać, nawet najlepsi przegrywają. Kimbo walczył na ulicy za kasę, filmiki były dostępne w sieci, był popularny w wirtualnym swiecie więc go wzieli do UFC. Na początku dali mu słabych zawodników, wygrał z tego co pamiętam 2 walki kiedy poprzeczkę mu podwyższyli już przegrał tak jak napisałeś &quot; z jakimś pomalowanym na różowo białasem&quot; ale nie po wyglądzie ocenia się umiejętności zawodnika -pamiętaj ! Poczekajmy na drugą walkę Pudziana zobaczymy co pokaże niech na razie trenuje i walczy z zawodnikami na swoim poziomie, przyjdzie czas na zawodników z najwyższej półki o ile będzie wygrywał. Sam bym chciał zobaczyć walkę Kimbo- Pudzian ale wiem, że na tą chwilę jest to nierealne...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom