>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Fortuna - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
salva 22

salva

Użytkownik
panowie postawilem dzis
Roddick - Wawrinka +3,5 - 2
i Roddick skreczowal jak mi to rozlicza po kursie 1 czy normalnie ze Wawrinka wygral pojedynek??
 
kamil307 0

kamil307

Użytkownik
A ja takie pytanko bo slyszalem ze jak sie stawia duza liczbe spotkan to mozna sie o 1 pomylic prawda ? np. stawiam 19 zdarzen na 1 kupon to o ile moge sie pomylic ?
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
A ja takie pytanko bo slyszalem ze jak sie stawia duza liczbe spotkan to mozna sie o 1 pomylic prawda ? np. stawiam 19 zdarzen na 1 kupon to o ile moge sie pomylic ?
Nie jest to prawda, jeśli dany bukmacher nie miałby nawet teoretycznie ograniczenia na liczbę zdarzeń na kuponie, to możesz postawić ich 100 na jednym i musisz dobrze wytypować wszystkie, jeden dyskwalifikuje całość(w przypadku akumulatorów). Inna sprawa, to systemy 2/3, 2/4 itd.
edit:
|
|
\|/
A no chyba, że taki system jak kolega niżej przedstawił.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
A ja takie pytanko bo slyszalem ze jak sie stawia duza liczbe spotkan to mozna sie o 1 pomylic prawda ? np. stawiam 19 zdarzen na 1 kupon to o ile moge sie pomylic ?
To o czym mowisz to &#39;Zaklad bezpieczny&#39;
Warunki jakie musi spelniac taki zaklad to minimalne ako 200 (przy czym kurs pojedynczego zdarzenia nie moze przekraczac 9). W takim przypadku przy jednym bledzie otrzymujesz dziesieciokrotnosc stawki.
 
draco09 0

draco09

Użytkownik
Eh, mam sentyment do tego byka ???? Gram tam już od kilku lat (chodź zdarzały się dłuższe przerwy). W zasadzie nie mogę nic złego o nim powiedzieć poza tym, że za każdym razem gdy chcesz postawić musisz odwiedzić placówkę. Kolejna sprawa to nieszczęsny podatek który zabierają :/ Na wielki plus zasługuje atmosfera w jakiej się obstawia. Po jakimś czasie ma się tam wielu znajomych, prowadzi się długie rozmowy i wspólne analizy a do tego ogrom rozmaitych emocjonujących i opowieści jak to cały kupon zawaliła bramka w 94 minucie meczu - tego niestety internetowy bukmacher nie oferuje.
 
cblue 0

cblue

Użytkownik
Eh, mam sentyment do tego byka ???? Gram tam już od kilku lat (chodź zdarzały się dłuższe przerwy). W zasadzie nie mogę nic złego o nim powiedzieć poza tym, że za każdym razem gdy chcesz postawić musisz odwiedzić placówkę. Kolejna sprawa to nieszczęsny podatek który zabierają :/ Na wielki plus zasługuje atmosfera w jakiej się obstawia. Po jakimś czasie ma się tam wielu znajomych, prowadzi się długie rozmowy i wspólne analizy a do tego ogrom rozmaitych emocjonujących i opowieści jak to cały kupon zawaliła bramka w 94 minucie meczu - tego niestety internetowy bukmacher nie oferuje.
To fakt, ale ja w Fortunie często miałem do czynienia z niekompetentną obsługą... I to nie w jednym punkcie. No, ale nie można mieć wszystkiego. Mimo wszystko wolę internetowe buki. Przed naziemnymi nie widzę przyszłości.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Ja o starym dobrym Profie ( nigdy nie powiem chyba fortuna, nie przestawię się ) mogę wypowiadać się w samych superlatywach. Wiadomo, podatek, niższe kursy niż w internecie...ale jednak, co dla mnie istotne, duuuża oferta tenisowa, niezłe kursy jak na ziemniaka no i....jednak mam sentyment do tradycyjnych buków. Jednak odebranie wygranej z okienka daje większość radość niż wirtualna wypłata;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom