>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher STS - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
lexewus 0

lexewus

Użytkownik
A jak to liczy ten kalkulator na stronie STS? Bo tam jest system akumulowany, no a jak wiecej zdarzeń to mozna wybrac sobie system 2z5 3z5 4z6 itd. itp. i jestem ciekaw jak to liczy &quot;Zakładaną wygraną&quot; :razz:
I też nie wiem o co chodzi z tymi &quot;blokami&quot;: blok A, blok B, blok C itd.
 
M 1

michalpop18

Użytkownik
Wszystko proste, załóżmy jak chcesz grać 2z5 to musisz trafić co najmniej dwa wydarzenia, żeby odzyskać jakąkolwiek stawkę. Po prostu na kuponie przy numerkach piszesz pod spodem system 2z5 i kobitka Ci kupon kombinacyjny złoży. W tym systemie wychodzi 10 kuponów. Jeśli masz dajmy na to 5 spotkań po kursach 1.5 to jeśli np. 3 spotkania wejdą to właśnie dobierasz je odpowiednio tak jakbyś miał po dwa spotkania puszczone kupony i ich kurs mnożysz przez siebie, czyli 1.5 * 1.5 = 2.25 i * stawka odjąć podatek i gotowe. Kalkulator liczy Twoją stawkę jako do jednej kombinacji. Grając 2z5 przy wkładzie 2zł na kupon kalkulator policzy 10 kuponów * 2zł czyli 20zł musisz włożyć. Blok A,B,C itd. to tylko literki, które pomagają połączyć kombinacje, w ogóle na to nie patrz. Jak co to pisz bo mam wrażenie, że trochę nagmatwałem.
 
lexewus 0

lexewus

Użytkownik
Odnosząc się np. do tego screenu:

nie moge być pewny, że nawet jak wejdą jakiekolwiek 2 zdarzenia z kuponu to wygram te 319 zł ?
 
agenttomek 0

agenttomek

Użytkownik
Odnosząc się np. do tego screenu:

nie moge być pewny, że nawet jak wejdą jakiekolwiek 2 zdarzenia z kuponu to wygram te 319 zł ?
Nie. 319 zł to kwota maksymalna do wygrania. Jeśli wejdą na przykład 2 pierwsze typy, to wtedy 5 zł (stawka) * 1,45 (kurs 1. typu) * 1,85 (kurs 2. typu) = 13,42 zł
Od tego odejmujesz jeszcze 10% podatku i wychodzi na to, że jesteś na wielkim minusie ???? Co innego, jeśli wejdzie dużo więcej typów. Wszystko zależy od tego, jak &quot;cenne&quot; to będą typy i ile ich będzie. Obliczasz według wzoru, który podałem.
 
lexewus 0

lexewus

Użytkownik
Aha :razz: czyli np. jak by weszły typy pierwszy (A), trzeci (C) i czwarty (D) to biore 5PLN*1,45*1,80*1,27 - 10% = moja wygrana do odbioru ???? t.j. 14,90, czyli jestem na minus 90,1 zł... (105-14,90). To troche sie nie opłaca, chyba, że wejdzie spora większość typów..
 
bula-28810 0

bula-28810

Użytkownik
Wielkim plusem było dla mnie przedłużenie godzin otwarcia stsu... I dziś wiedząc, że otwarty jest do 18 nie spiesząc się w ciągu dnia o godzinie 17.20 zawitałem do punktu i ku mojemu zdziwieniu drzwi były zamknięte, a Pani gotowa do wyjścia... I tu moje pytanie, na ch*j przedłużać jak i tak Panie wychodzą kiedy chcą.... zdenerwowałem się troszkę tym faktem...
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
@buła

Tak to jest z kobietami :-D:-D:-D Co do stsów to moim zdaniem jest to najlepszy bukmacher stacjonarny. Dobra oferta, porządne kursy no i atrakcyjne panie przyjmujące zakłady :-D
 
M 1

michalpop18

Użytkownik
@buła

Tak to jest z kobietami :-D:-D:-D Co do stsów to moim zdaniem jest to najlepszy bukmacher stacjonarny. Dobra oferta, porządne kursy no i atrakcyjne panie przyjmujące zakłady :-D
U mnie w Radomiu to nie ma tych atrakcyjnych Pań :jezora:
 
kizior 3

kizior

Użytkownik
Sts to świetny buk. Praktycznie w każdym większym mieście ma punkt. Niestety ze względu na wysokie wymagania nie mają w swojej ofercie naszej Ekstraklasy. Mimo wszystko to mój ulubiony buk stacjonarny. Co do pań to zgadzam się. Rok temu w zimę zawitałem tam, czapeczka na głowie, 25 lat na karku, a pani obsługująca pierwsze co mi rzuciła to proszę o pokazanie dowodu osobistego. Jestem ciekaw czy kiedyś widziała 17 latka z takim zarostem jaki wtedy miałem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom