>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polonia Bytom oszukana przez pzpn !!

celahim 4

celahim

Użytkownik
Udalo sie ! Po raz kolejny okazalo sie, ze cudy mozliwe sa tylko w Bytomiu. Po awansie do drugiej ligi, utrzymaniu sie w niej, awansie do pierwszej, ponownym utrzymaniu sie, panowie w garniturach ze Zbysiem Sadowski na czele chcieli zabrac nam to wszystko. Na szczescie okazalo sie, ze polska pilka do konca jeszcze nie umarla i sprawiedliwosci stalo sie zadosc !


Jestesmy dalej tam, gdzie nasze miejsce !



Chcialem z tego miejsca pozdrowic wszystkich, ktorzy przyczynili sie do naszego sukcesu wysylajac maile do roznych redakcji. Jak widac, nasza akcja przyniosla skutek, tak wiec wielkie dzieki !

Pozdrawiam tez wszystkich tych, ktorzy wmawiali mi ( nawet na tym forum), ze ta sprawa jest przegrana i nie ma o co juz walczyc. Panowie, mowilem to juz wieliorotnie i powtorze znowu: Wiara czyni cuda. Tym bardziej, ze w ostatnich latach w Bytomiu cuda zdarzaja sie co sezon ;-)

Sutek, przykro mi, ze Widzew spada do 3 ligi( dla mnie pierwsza liga zawsze bedzie pierwsza, a druga druga i nie bawie sie w te nowe nazwy lesnych dziadkow), ale kare za korupcje bedziecie musieli odpokutowac. Sadowskiemu sie nie udalo Wam pomoc. I chociaz na poczatku sie od tego broniles, to przyznaj, ze ten pan obiektywny w calej sprawie nie byl. Nie mowie, ze ma szal Widzewa w szafie, ale pomoc Wam chcial naszym kosztem w 100%. Na szczescie sie nie udao ;-)


Pozdrawiam i dziekuje wszystkim walczacym w naszej sprawie !

Jeszcze Polonia nie zginela !
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
celahim gratulacje dla przyjaciół z Bytomia ( Arka ???? ). Wasza akcja pewnie miała duży wpływ na decyzję PZPN-u. Flagi &quot;Ekstraklasa dla Bytomia&quot; czy jakoś podobnie - było widać nawet na EURO ???? Pozdrawiam
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Mysle ze ta decyzja nadawala by sie do jakiegos kabaretu bo w Polsce juz wywolala smiech

Moja opinia jest taka ze nigdzie nie bylo nigdzie nie ma i chyba nigdzie nie bedzie takiej blazenady jak w Polsce. Zostal zlamany system licencyjny z Polsce, poniewaz pzpn nie ma prawa mieszac sie w sprawy innych organow a tutaj sie wmieszal co jest nie zgodne w prawem. Z moich informacji wynika we jeden w klubow napisze pismo do ministra sportu weby do pzpn wprowadzic kuratora bo tam sie dzieje wszystko. Ja sie nie zdziwie jak pilkarze Widzewa beda na stadionie w Zamosciu a pzpn na 2 minuty przed rowpoczeciem meczu wyda pismo we Widzew gra ale z Gdynii. W tym smiesznym zwiazku dzieja sie cuda ale prezesi i inni czerpia w tego fundusze i najlepsze jest to ze oni walcza z korupcja ????

Jedyne co jest na plus to kibice Polonii ktorzy walczyli o dobro swojego klubu

Dla mnie osobiscie nie ma wiekszego znaczenia w ktorej lidze bedzie gral Widzew bo WIDZEW TO WIDZEW nawet grajac w A-klasie bedzie wiecej kibicow niz na niektorych stadionach ekstraklasy.

PS. Widzew nigdzie nie spada a na pewno nie do III ligi.
16 lipca sprawa Widzewa zajmie sie PKOl
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
Z moich informacji wynika we jeden w klubow napisze pismo do ministra sportu weby do pzpn wprowadzic kuratora bo tam sie dzieje wszystko.
Sutek, to nie &quot;jeden z klubow&quot; tylko dokladnie to Twoj klub chce zlozyc taki wniosek ;-) :

Widzew Łódź chce wprowadzić kuratora do PZPN
Działacze Widzewa Łódź zapowiedzieli złożenie wniosku do ministra sportu i turystyki o wprowadzenie kuratora w Polskim Związku Piłki Nożnej. Ich zdaniem PZPN postępuje niezgodnie z przepisami rozpatrując ponownie licencyjny wniosek Polonii Bytom.
W piśmie nadesłanym do PAP działacze Widzewa poinformowali, że w poniedziałek złożyli w PZPN pismo wskazujące, że &quot;wydana już decyzja Komisji Odwoławczej ds. Licencji w sprawie TS Polonia Bytom jest ostateczna i wiążąca i dlatego nie może być zmieniona&quot;.
Do pisma przesłanego do PZPN dołączyli opinię prawną podkreślającą, że zmiana ostatecznej decyzji w sprawie licencji Polonii byłaby niezgodna z prawem związkowym. W związku z powyższym &quot;Widzew wezwał Zarząd PZPN do zaprzestania podejmowania sprzecznych z przepisami związkowymi działań&quot; - napisano w oświadczeniu.
- Jesteśmy oburzeni faktem, że Zarząd PZPN postanowił po raz kolejny zmusić komisję odwoławczą do ponownego merytorycznego rozpatrzenia wniosku Polonii Bytom. Rażąca sprzeczność działania Zarządu PZPN ze statutem oraz innymi przepisami związkowymi może skutkować kontrolą ministra sportu, zawieszeniem władz PZPN i wprowadzeniem kuratora za pośrednictwem Trybunału Arbitrażowego przy PKOl.
- Jesteśmy przygotowani, by w najbliższych dniach złożyć stosowny wniosek do ministra w tej sprawie. Nasz klub podejmie też wszelkie możliwe w świetle obowiązujących przepisów działania w celu dochodzenia od PZPN lub osób fizycznych wchodzących w skład jego organów odszkodowania za szkodę poniesioną wskutek utraty praw nabytych w wyniku nie przyznania TS Polonia Bytom licencji na grę w Ekstraklasie w najbliższym sezonie&quot; - poinformował wiceprezes Widzewa Marcin Animucki.

zrodlo: http://www.sport.pl/sport/1,65025,5433013,Widzew_Lodz_chce_wprowadzic_kuratora_do_PZPN.html
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Dla mnie nie ma nic przecizko temu zeby Polonia grala z ekstraklasie choc predzej czy poxniej ten klub sam zakonczy swoj udzial bo teraz kilku pilkarzy nie dostaje pieniedzy od stycznia, stadion sie nie nadaje, trener jest wogole z tym klubie ?

A licencja powtarzam zostala przyznana nie zgodnie z prawem
 
showtime 0

showtime

Użytkownik
Pozwolę sobie wypowiedzieć się w tym temacie...

Sadowskiego uznano za człowieka związanego z Widzewem po przyznaniu nam licencji, mimo że jak się wielu niesłusznie wydawało nie powinien tego robic. Sąd przyznał mu rację i tyle w tym temacie.
Ja jako kibic Widzewa, gratuluje sympatykom Polonii uporu w tworzeniu tej akcji i gratuluje pozostania w lidze, bo sportowo zasłużyliście na to.
Jednak nie mogę pogodzić się z tym, że pzpn ma SWOJE prawo i reguły głęboko w dupie... Najpierw nie daja licencji, potem piszą do uefa, oni nie pozwalają potem jednak pozwalaja jezeli sa jakies nowe wazne dowody itd az w koncu chodza słuchy że jak Śląski ZPN zagłosuje za Listkiewiczem to wtedy dostanie licencje itd itd. totalny burdel... ????

Boniek zamieszany w korupcję... Sopocka Noc Kabaretowa już za nami... ????

PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!
 
Do góry Bottom