>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Kto nowym selekcjonerem kadry?

bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Wogóle coż z młodzieżówkami z działał. Nawet ostatnio przegrał z piekielnie mocną Argentyna. W grupie było róźnie ale wyjsc wyszli to sie liczy. No ale no coment bo to nierealna kandydatura.
 
traxx 0

traxx

Użytkownik
Smiech mnie pusty ogarnia jak czytam, ze Grant to slaby trener. Sorry, ale ci nasi (moze procz Kasperczaka, ktory mial sukcesy na swiecie) moga mu buty czyscic.
Grant to cos wiecej niz pol roku w CFC. Radzil sobie bardzo dobrze z druzynami izraelskimi (lepiej niz Smuda czy Majewski z druzynami polskimi), takze prowadzac reprezentacje Izraela nie awansowal, tylko przez gorsza od Szwajcarii roznice bramek.
Jesli uwaza ktos, ze Chelsea do tego polfinalu LM sie dorpowadzila sama to jest po prostu smieszny. Jakos potem przyszedl wybitny fachowiec Scolari i Chelsea nie byla w stanie bic sie o mistrza. a Grant mogl o wlos zdobyc podwojna korone, ale to Ferguson jest najwybitniejszym trenerem na swiecie i dlatego jej nie zdobyl
@BuckmacherSTW:
Czytam opinie o tym mistrzostwie ludzie...krew mnie zalewa
Mnie tez zalewa. Bo to byla po prostu kompromitacja Smudy (ktory jak juz wspomnialem nie mysli perspektywicznie przez co tymbardziej sie nie nadaje zeby prwoadzic kadre na euro2012). Przegrac mistrzostwo z tak slaba Legia i nienajlepiej grajaca Wisla.
jak dla mnie:
1. Grant
2. dlugo, dlugo nic
3. jeszcze raz nic
4. obojetnie kto z dwojki Smuda-Kasperczak
5. reszta kandydatow ktorych znamy = gowno
6. Majewski na dluzej = nie ogladam meczy kadry
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Po pierwsze jeśli mnie gościu cytujesz to chociaż przepisz dokładnie nazwe użytkownika ;]
Nie rajcuj sie tak tym Grantem . I nie patrz tylko pod kątem osiągniec bo to Polska a nie Holandia , że możemy sobie marzyc o Lippim czy Hiddinku.
Trenerem bedzie i tak Polak.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Widze , że nie czytujesz wypowiedzi z nim bo to troche śmieszne. Ale w jednym z wywiadów zarzucił działaczom Lecha , że &#39;liczą tylko na wynik a nie prace dłuższo terminową&#39; zatem to lektury a później zarzuty.
Jedno mówił drugie robił, nie on pierwszy i nie ostatni zresztą. Bardziej od wywiadów w których zawsze każdy chce się pokazać od najlepszej strony proponuje przyglądnąć się faktom i temu jak trener Smuda ciągnął za sobą starą gwardie z Widzewa przez całą Polskę. Ilu zawodników młodych z Wisły, Legii czy innych drużyn dostało od niego szansę gry regularnej (a tylko taka gwarantuje rozwój talentów).
Przemiana powoli tu się zgadzam, tylko po co na mecze towarzyskie powoływać w tej chwili zawodników 30 letnich i wyżej skoro nie będą oni raczej stanowić trzonu reprezentacji w najważniejszym i najbliższym nam turnieju w 2012 ? Zawodnicy środka pola po 30 lat w 2012 ? Ok więc w tej chwili powinni mieć optymalnie po 26-27 lat a tacy raczej z pod ziemi już nie wyskoczą tylko już grają na ligowych lub zagranicznych boiskach i już w tej chwili należy ich przystosowywać do &quot;international level&quot;
Globisz ? Dla mnie bardzo sensowna propozycja
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
No niestety Globisz wiadomo jakie ma szanse...
Co do Smudy myśle , że ci co nie wiedzą chetnie poznają historię jego pracy która umieszczam poniżej wyrywkowo aby za dużo nie umieszczac.

P.S
Zagłebie nie wygrywało meczów przyszedł Smuda i ...? 0-1 z Polonia teraz także wygrywaja z Bełchatowem ale mecz trwa poczekajmy.


Smuda spędził w Turcji 4 lata, trenując Altay Izmir i Konyaspor. W 1993 powrócił do Polski by ratować broniącą się przed spadkiem z I ligi Stal Mielec. W ciągu prawie dwóch sezonów pracy w Mielcu udało mu się dwukrotnie utrzymać drużynę Stali w ekstraklasie.
W maju 1995 objął funkcję trenera jednej z czołowych drużyn ligi, Widzewa Łódź, z którym na koniec sezonu 1994/1995 zajął drugie miejsce w ekstraklasie, ustępując jedynie warszawskiej Legii. W następnym sezonie prowadzona przez Smudę drużyna nie przegrała ANI JEDNEGO spotkania, pewnie zmierzając do mistrzowskiego tytułu, o zdobyciu którego w praktyce przesądziło zwycięstwo 2:1 odniesione w Warszawie nad Legią. Sezon 1995/1996 był również niesamowitym popisem strzeleckim Marka Koniarka, który zdobył tytuł króla strzelców ekstraklasy, strzelając 29 bramek. W sezonie 1996/1997 wzmocniona drużyna Widzewa przystąpiła do eliminacji Ligi Mistrzów, w których niespodziewanie wyeliminowała faworyzowaną drużynę Mistrzów Danii Brøndby IF. Widzew znalazł się w silnie obsadzonej grupie, razem z Atlético Madryt, Borussią Dortmund oraz Steauą Bukareszt. Smudzie nie udało się jednak poprowadzić swojej drużyny do awansu, a Widzew zakończył udział w Lidze Mistrzów na trzecim miejscu w grupie. Łódzkim piłkarzom udało się jednak powtórzyć wyczyn sprzed roku i ponownie sięgnęli po tytuł Mistrza Polski. Wraz z odejściem kilku czołowych graczy i odpadnięciem w eliminacjach Ligi Mistrzów w nowym sezonie rozpoczął się kryzys łódzkiej drużyny. Na finiszu rozgrywek ligowych widzewiacy zajęli czwarte miejsce, tracąc szansę na występy w europejskich pucharach. Wkrótce potem Smuda przeniósł się do Wisły Kraków.
W maju 2006 objął funkcję trenera Lecha Poznań. W pierwszym sezonie pracy zdobył z klubem 6., a rok później 4. miejsce w lidze. Po zakończeniu sezonu 2007/2008 klub uzyskał promocję do Pucharu UEFA (dzięki rezygnacji Dyskobolii Grodzisk). Drużyna Franciszka Smudy wyeliminowała kolejno Xəzər Lenkoran, Grasshoppers Zurych oraz Austrię Wiedeń i awansowała do fazy grupowej. Tam Lech nie dał się pokonać wyżej notowanym drużynom AS Nancy (2:2) i Deportivo La Coruña (1:1), a po wygranym wyjazdowym meczu z Feyenoordem Rotterdam (1:0) zajął 3. miejsce w grupie i awansował do 1/16 finału Pucharu UEFA. Lech Poznań jest pierwszą polską drużyną, która awansowała do tej fazy turnieju po wprowadzeniu rozgrywek grupowych. W 2009 r. sięgnął po swój pierwszy w karierze Puchar Polski, w finale na Stadionie Śląskim pokonując Ruch Chorzów 1:0

Mistrzostwo Polski 1996 i 1997 z Widzewem Łódź
Awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów w 1996 z Widzewem Łódź
Mistrzostwo Polski 1999 z Wisłą Kraków
3. miejsce w lidze polskiej z Zagłębiem Lubin 2005/2006
3. miejsce w lidze polskiej z Lechem Poznań 2008/2009
Awans do 1/16 Pucharu UEFA z Lechem Poznań 2008/2009
Puchar Polski 2009 z Lechem Poznań
3. miejsce w lidze cypryjskiej z Omonią Nikozja
 
traxx 0

traxx

Użytkownik
Po pierwsze jeśli mnie gościu cytujesz to chociaż przepisz dokładnie nazwe użytkownika ;]
Nie rajcuj sie tak tym Grantem . I nie patrz tylko pod kątem osiągniec bo to Polska a nie Holandia , że możemy sobie marzyc o Lippim czy Hiddinku.
Trenerem bedzie i tak Polak.
hej gosciu przepraszam cie za zle przepisany nick.
nikim sie nie rajcuje. rownie dobrze moge powiedziec zebys ty sie Smuda nie rajcowal. nie wiem gdzie tu masz Holandie. Izrael ma porownywalna reprezentacje do naszej, wiec jak chcesz dyskutowac na poziomie &#39;Faktu&#39; to sobie daruj, bo to nie forum bravo sport. ja rozumiem taka wypowiedz jak ta nade mna. ale to co napisales do mnie to jakas kpina.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Hehe dobra bez podniety. Narazie nie mam ci na co odpisywac bo nic konstruktywnego nie napisałeś. Nie napinam sie poprostu twardo stoje przy swoim zdaniu i nie jestem sezonowcem i Smude cenie nie od wczoraj.
Moze daj jakąś propozycje rozwiązania problemu prowadzenia naszej kadry to podyskutujemy.
 
traxx 0

traxx

Użytkownik
nie twierdze, ze jestes sezonowcem. nie rozumiem czemu mi to zarzucasz - przeciez nie znam cie, ale irytuja mnie testy typu &#39;nie rajcuj sie&#39;, &#39;bez podniety&#39;. nigdzie nie pisalem o Lippim, ani hiddinku, a grant sam sie zglosil. jak rozumiem, ze dla ciebie nie jest konstruktywnym wypisywanie osiagow Granta, ale wobec tego nie wiem co jest konstruktywne.
w Smudzie podoba mi sie to, ze jego druzyny sie nie boja w europie. co prawda deportivo jak gralo z Lechem bylo w totalnym kryzysie, ale jednak ugralo remis. Feyenoord byl w jeszcze wiekszym kryzysie, ale wygrac na ichniejszym boisku to jest sukces anizeli koniecznosc. niemniej jednak bardziej sobie cenie wspomnianego Granta
rozwiazanie problemu prowadzenia naszej kadry? po prostu kandydatura Granta. chociaz zaden selekcjoner nie postawi na nogi czegos co jest chore od podstaw i na leczenie czego nie zgadza sie PZPN. to zenada, ze Engel nie chcial, aby Beenhakker stworzyl nowy system szkolenia. bez tego nigdy nie bedziemy mocarzami jak przed 20 laty. dalej bedziemy levadiami ktore od czasu do czasu awansuja nie zaslugujac na awans
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
rozwiazanie problemu prowadzenia naszej kadry? po prostu kandydatura Granta. chociaz zaden selekcjoner nie postawi na nogi czegos co jest chore od podstaw i na leczenie czego nie zgadza sie PZPN. to zenada, ze Engel nie chcial, aby Beenhakker stworzyl nowy system szkolenia. bez tego nigdy nie bedziemy mocarzami jak przed 20 laty. dalej bedziemy levadiami ktore od czasu do czasu awansuja nie zaslugujac na awans

O widzisz przycisnąc cie i piszesz nieźle i sie zgadzam tylko jeszcze z małej litery zaczynasz zdanie :jezora:
Hehe spokojnie żartuje.
U nas kuleje niesettey wiekszośc w tym pieknym sporcie.
System szkolenia, warunki do treningu tj zaplecze oj można by mnożyc także wiekszośc prezesów klubów ma nie takie myślenie jak powinna.
Tym samym pzpn a własciwie prezes jest chyba najbardziej znienawidzonym stanowiskiem w kraju.:-D
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Moim zdaniem musi to być ktoś kto ma charakter z wymienionych osób tylko Smuda go posiada jednak problem tkwi w tym że moje aplikować zbyt mocne jednostki treningowe naszym kadrowiczom , uważam że powinien to być zagraniczny mocno doświadczony trener lub chętny do sukcesów a nie chcieć luksusy grube miliony za to że ogląda spotkania ukochanej drużyny w Holandii dlatego proponuję aby PZPN dokładnie przemyślał sprawę zatrudnienia kolejnego selekcjonera
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Zacznijmy od tego, że liczę że Stefan Majewski zostanie trenerem kadry na ME 2012 bo to by znaczyło, że wywalczymy awans do MŚ :spokodfhgfh: Moim zdaniem Majewski to wcale nie jest zły trener i czasem jak czytam różne zarzuty pod jego adresem to śmiać mi się chce. OK, u niego nie zawsze gra wyglądała pięknie, stosuje żelazną dyscyplinę ale patrząc na grę naszych &quot;gwiazd&quot; uważam że przynajmniej krótki okres pracy z takim trenerem może tylko pomóc. Może ten tekst http://www.weszlo.com/blog/1/383 nieco rozjaśni &quot;aurę Stefana M&quot;. Wszyscy na niego &quot;najeżdżają&quot; bo dostał posadę po znajomościach. Może i tak ale tylko głupiec na jego miejscu nie wykorzystałby tej sytuacji.
Ale zakładając że w nowym roku trener się nam zmieni to ja jestem za opcją zagraniczną. Skoro już poszliśmy tą drogą to ją kontynuujmy. W Polsce nie widzę odpowiednich kandydatów. Przyznaje, że Smuda to nie jest mój ulubieniec. Kasperczak jeszcze z rok temu byłby pewniakiem ale teraz po nieudanej przygodzie z Górnikiem nie ma zapewne zbyt wielkich szans. Na Skorżę czy Tarasiewicza przyjdzie jeszcze czas (oby).
Wcale nie uważam że kandydatura Avrama Granta to głupota. To nie jest wcale trenerski &quot;no name&quot;. Gdy przejął Chelsea to tak się o nim mówiło wszak to najbogatszy klub na świecie i wiadomo jakiego miał następce ale warto spojrzeć na jego CV które nie jest wcale małe. Z klubami izraelskimi (a jak słaba to liga pokazał zeszłoroczny dwumecz Wisły K) potrafił osiągać sukcesy. Oczywiście na miarę tamtych klubów. W Chelsea sprawdził się nienagannie a przede wszystkim z dość przeciętną reprezentacją Izraela był bliski sensacji w el. MŚ 2006. Izrael nie przegrał żadnego meczu, miał tylko dwa punkty mniej od Francji i tyle samo co Szwajcarzy ale gorszy bilans bramkowy. Z drugiej strony jak troszkę się poczyta opinii o tym szkoleniowcu to zawsze jest wzmianka o tym, że nie ma pojęcia o taktyce, że ma świetne zaplecze w postaci asystentów co w Polsce pewnie nie dojdzie do skutku bo PZPN mianowałoby mu na asystenta byłych polskich piłkarzy :p i przede wszystkim że jego zespoły grają na 0-0. Trzeba się zastanowić czy tego chcemy. Wszak będziemy gospodarzem ME i wypadałoby byśmy nie grali antyfutbolu.
Ciekawą piłkę napewno zapewniłaby nam reprezentacja dowodzona przez Zemana. Pamiętam jak już po MŚ 2006 też pisałem o tym trenerze w kontekście nowego trenera kadry. Jak dla mnie to wybitny fachowiec. Z pod jego ręki wyszło wielu znakomitych piłkarzy, jego zespoły grają ofensywną piłkę niezależnie od rywala. Był też jednym z propagatorów ultraofensywnej gry bocznych obrońców. W sumie można się dopatrzeć wielu analogii z Franzem Smudą z tymże on ma doświadczenie na arenie międzynarodowej i jest &quot;z zewnątrz&quot;. Zeman stawia na atak, nie boi się stawiać na młodych ale też w zespole też musi być żelazna dyscyplina. No ale ostatnio nie miał najlepszych wyników. Mimo to również uważam, że to idealny kandydat na trenera naszej kadry. Nie wiem czy byłoby zdecydowanie lepiej niż teraz ale przynajmniej zawodnicy by nie stali, tylko biegali aż miło, grali ofensywnie i wolę też oglądać młodszych zawodników niż wypalonych &quot;wybitnych reprezentantów&quot;.
Ale jak mówię liczę przede wszystkim na Majewskiego. A że polska piłka nie jest normalna to jestem jakoś dziwnie spokojny, że przynajmniej na początku sprawdzi się idealnie w nowej roli ;-)
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Obiektywnie na to patrzac przeczytalem artykul z bloga ktory zamiesciles. Podsumowujac to co tam napisano i komentarze pod tym tekstem niestety musze stwierdzic ze Majewski kompletnie sie nie nadaje na selekcjonera. Bo to ze trener musi miec jaja by wiadomym bylo ze jego slowa sa swiete to normalne. A osiagi jego sa bardzo mizerne (jak ktos juz napisal Cracovia:
# \/;&#39;Obiektywnie na to patrzac przeczytalem artykul z bloga ktory zamiesciles. Podsumowujac to co tam napisano i komentarze pod tym tekstem niestety musze stwierdzic ze Majewski kompletnie sie nie nadaje na selekcjonera. Bo to ze trener musi miec jaja by wiadomym bylo ze jego slowa sa swiete to normalne. A osiagi jego sa bardzo mizerne (jak ktos juz napisal Cracovia:
# \/;&#39;[. (21.09.2009 22:48:22)
to jego 4 miejsce nic nie warte, równie dobrze mogłoby 8-me. W ostatniej kolejce Cracovia wyprzedziła z 4 zespoły, bo nikt nie chciał grać w Intertoto ???? . Jak się zobaczy ile Cracovii brakowało do 3 miejsca albo 1-szego, to wszystko będzie jasne
# Mardes (21.09.2009 22:30:06)
Za Majewskiego Cracovia odniosła największy sukces w historii? Pan Michniewicz taką wypowiedzią wykazuje, że nie zna historii polskiej piłki! Cracovia jest 5-krotnym mistrzem Polski. Trener Majewski zdobył z Cracovią 4 miejsce, więc daleko mu do największych osiągnięć tego klubu.).
My potrzebujemy kogos kto ma poglady bardziej swiatowe niz podworkowe, kogos kto prowadzil juz jakas reprezentacje w finalach mistrzostw swiata badz europy, ewe. krajowy zespol w wyzszej klasie rozgrywek europejskich.

Pomyslcie sobie na zdrowy rozum. Zajmujecie sie rekrutacja trenera do reprezentacji Polski, ktora ma pewny awans do mistrzostw europy w 2012 (moim zdaniem jest to dla nas ogromna szans gdyz nie natrafimy na zespol z Ameryki lacinskiej, Afryki ani nawet Azji ktore by nas po prostu zabiegaly). Ogladacie CV takiego jegomoscia i widzicie Majewskiego 4 miejsce w Polskiej slabej lidze z drugorzednym zespolem. Wygrane mistrzostwo? Poprowadzona reprezentacja? Sukcesy? ZERO
W moim przypadku zakonczyloby sie to priorytetem w tym momencie:
&quot;Acha, no to my do pana oddzwonimy&quot;...
 
Do góry Bottom