>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Liga Mistrzów - ważne informacje, wydarzenia, dyskusje

olo 2,2K

olo

Użytkownik
Losowanie grup LM

Losowanie odbędzie się dzisiaj o 18:00 w Monaco. UEFA podzieliła już 32 drużyny na koszyki. Real znajdzie się dopiero w drugim, po &quot;chudych&quot; wcześniejszych latach, teraz zamierza zawojować Ligę Mistrzów. Każdy z zespołów umieszczonych w pierwszym koszyku chciałby uniknąć &quot;Królewskich&quot;, którzy wydali tego lata około 200 milionów funtów, sprowadzając między innymi takie gwiazdy jak Cristiano Ronaldo, Kaka, Xabi Alonso czy Karim Benzema. Czy Cristiano wróci na Old Trafford? Odpowiedź już dziś.
Podział na koszyki:
1. koszyk:
FC Barcelona (Hiszpania, obrońca trofeum)
Chelsea Londyn (Anglia)
Liverpool FC (Anglia)
Manchester United (Anglia)
AC Milan (Włochy)
Arsenal Londyn (Anglia)
FC Sevilla (Hiszpania)
Bayern Monachium (Niemcy)
2. koszyk:
Olympique Lyon (Francja)
Inter Mediolan (Włochy)
Real Madryt (Hiszpania)
CSKA Moskwa (Rosja)
FC Porto (Portugalia)
AZ Alkmaar (Holandia)
Juventus Turyn (Włochy)
Glasgow Rangers (Szkocja)
3. koszyk:
Olympiakos Pireus (Grecja)
Olympique Marsylia (Francja)
Dynamo Kijów (Ukraina)
VfB Stuttgart (Niemcy)
Fiorentina (Włochy)
Atletico Madryt (Hiszpania)
Girondins Bordeaux (Francja)
Besiktas Stambuł (Turcja)
4. koszyk:
VfL Wolfsburg (Niemcy)
Standard Liege (Belgia)
Maccabi Hajfa (Izreal)
FC Zurich (Szwajcaria)
Rubin Kazań (Rosja)
Unirea Urziceni (Rumunia)
APOEL Nikozja (Cypr)
VSC Debreczyn (Węgry)
Losowanie o 18:00 w Monako.
W tym temacie można dyskutowac na temat rozgrywek Champions League. Wskazana kultura i poziom wypowiedzi, posty jedno zdaniowe nie poparte żadnym sensownym argumentem czy też kłótnie i utarczki słowne będą karane;)
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
Jaka stacja w Polsce poza N-Sportem pokazuję losowanie?
Co do losowania to wiadomo,że tak naprawdę poważne zawody zaczynają się od 1/8 a grupa to przetarcie.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Oto wyniki losowania:

Grupa A

Bayern Monachium
Juventus Turyn
Girondins Bordeaux
Maccabi Hajfa


Grupa B

Manchester United
CSKA Moskwa
Besiktas Stambuł
WfL Wolfsburg


Grupa C

AC Milan
Real Madryt
Olympique Marsylia
FC Zurich


Grupa D

Chelsea Londyn
FC Porto
Atletico Madryt
APOEL Nikozja


Grupa E

FC Liverpool
Olympique Lyon
Fiorentina
VSC Debreczyn


Grupa F

FC Barcelona
Inter Mediolan
Dynamo Kijów
Rubin Kazań


Grupa G

FC Sevilla
Glasgow Rangers
VfB Stuttgart
Unirea Urziceni


Grupa H

Arsenal Londyn
AZ Alkmaar
Olympiakos Pireus
Standard Liege



Bardzo ciekawe losowanie. Do miana &quot;grupy śmierci&quot; kandydują grupy A, C i E. Bardzo ciekawie zapowiada się też rywalizacja w grupie D. Generalnie dojdzie do wielu ciekawych pojedynków. Barca - Inter, czyli Eto&#39;o kontra Zlatan, no i po raz kolejny Barca vs. Mourinho. Milan - Real, czyli powrót Kaki na San Siro. Porto - Atletico czyli rewanż za zeszły rok. Na pewno można by wymienić jeszcze więcej, ale długo by pisać. W każdym razie zapraszam do dyskusji.​
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Arsenal i Manchester miały moim zdaniem dobre rozdanie. Ani Standard/Olimpiakos ani CSKA/Besitkas to nie są kluby które mogą pomieszać szyki angielskim gigantom. Liverpool trafił na Lyon, to będzie ciekawy pojedynek o pierwsze miejsce. Najmocniejszą grupę ma Chelsea, walczy z drużynami obytymi w LM i &quot;polskim&quot; APOELem. Szczególnie Porto pokazało rok temu że potrafi walczyć z zespołem z Premier League jak równy z równym. Na grupę śmierci typuję Grupę F. Mistrz Hispzanii z mistrzem Włoch, zapowiada się niezłe starcie. W większości przypadków widzę faworytów do wyjśćia, wyjątkiem jest grupa G. Jest najbardziej wyrównana inie ma w niej klasowego zawodnika jak Barcelona czy Liverpool. Skłaniam się jednak ku temu że awans wywalczy Stuttgart i Sevilla. Wątpliwości może też budzić drugie miejsce w grupie H (Alkmar?) i grupie A (Bayern/Bordeaux) A jak Wy sądzicie?
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Według mnie bardzo ciekawie wygląda grupa D : Chelsea, FC Porto, Atletico Madryt. Z pewnością pomiędzy tymi trzema drużynami będzie się toczył bój o awans do kolejnej fazy rozgrywek, lecz APOEL&#39;u również nie stawiam na straconej pozycji. Już nie raz pokazywały to słabsze drużyny, że one również mogą konkurować z najlepszymi (choćby Rosenborg). Jednak mimo wszystko w tej grupie stawiam na Chelsea i FC Porto.
 
snoopx360 0

snoopx360

Użytkownik
Mi osobiście podoba się grupa C gdzie Real, Milan oraz OL. Marsylia będą zaciekle walczyć o kolejną rundę
Real po swoich zakupach w tym sezonie wydaje się być mocny więc szanse ma podwójne ale szczerze mówiąc to drugie miejsce zostawił bym dla Marsylii tylko dla tego że za AC Milanem nie przepadam no i miejmy nadzieje że jeszcze włączy się do gry FC Zurich który nie ma za dużych szans w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Napastnik Arsenalu - Eduardo został zawieszony przez władze UEFA na dwa najbliższe spotkania w europejskich pucharach za &quot;nurkowanie&quot; w meczu eliminacji Ligi Mistrzów przeciwko Celticowi. UEFA w oficjalnym komunikacie argumentowała swoją decyzję jako &quot;oszukiwanie sędziego&quot;. Kanonierzy mają 3 dni na złożenie apelacji.

Tym samym Brazylijczyk z chorwackim paszportem ominie dwa pierwsze spotkania fazy grupowej Ligi Mistrzów, w których to Arsenal zmierzy się na Emirates ze Standardem Liege oraz na wyjeździe z Olimpiakosem Pireus.


kanonierzy.com
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Napastnik Arsenalu - Eduardo został zawieszony przez władze UEFA na dwa najbliższe spotkania w europejskich pucharach za &quot;nurkowanie&quot; w meczu eliminacji Ligi Mistrzów przeciwko Celticowi. UEFA w oficjalnym komunikacie argumentowała swoją decyzję jako &quot;oszukiwanie sędziego&quot;. Kanonierzy mają 3 dni na złożenie apelacji.

Tym samym Brazylijczyk z chorwackim paszportem ominie dwa pierwsze spotkania fazy grupowej Ligi Mistrzów, w których to Arsenal zmierzy się na Emirates ze Standardem Liege oraz na wyjeździe z Olimpiakosem Pireus.


kanonierzy.com
W końcu jest jakaś sprawiedliwość. Brawo ???? Eduardo wymusił rzut karny i jeszcze był z tego zadowolony, akurat to jest do zrozumienia, lecz ja nie mogłem zrozumieć wypowiedzi Arsena Wengera. Wypowiadał się, że Eduardo &quot;z pewnością&quot; nie nurkował w polu karnym, nie udawał, tylko Boruc rzeczywiście faulował zawodnika Arsenalu... Przynajmniej mógłby spuścić głowę w dół i przyznać się, a nie robić winnego tylko Boruca.
 
laferdydurke 0

laferdydurke

Użytkownik
W końcu jest jakaś sprawiedliwość. Brawo ???? Eduardo wymusił rzut karny i jeszcze był z tego zadowolony, akurat to jest do zrozumienia, lecz ja nie mogłem zrozumieć wypowiedzi Arsena Wengera
Tylko żal mi Boruca, bo widać było, że się mocno zdenerwował. A Eduardo, no cóż, rasowy napastnik, tego uczą na treningach. Kara jak najbardziej należna.
 
cruelraze 0

cruelraze

Użytkownik
Na treningach uczą się potykać o ręce i nogi bramkarzy, a nie wywracać się jak kukła o powietrze... Dodatkowo bym dał karę pieniężną, bo to jest chamstwo na poziomie ostrych fauli. Przesada w drugą stronę.
Liczę z całego serca, aby Olympique de Marseille wyszli z grupy, mają w niej kiepski Milan i dość mocno wyglądający na papierze Real ???? liczę na drugie miejsce ????
 
mariointer 36

mariointer

Użytkownik
16 września na Polsacie o 20.45 pokażą mecz INTER MEDIOLAN vs FC Barcelona !!
To będzie widowisko,oczywiście zakończone wygraną INTERU ;)
 
kowalinho1910 0

kowalinho1910

Użytkownik
Tak samo jak Inter awansuje do 1/4 :)
Marsylii również dobrze życzę (moja ulubiona ekipa z Francji) lecz raczej nie ma szans, poza tym lepiej chyba zobaczyć np: Milan- Manchester niż Marsylia- Manchester.
Następny mecz jaki pokaże Polsat będzie spotkaniem Realu Madryt i właśnie OM.
 
kowalinho1910 0

kowalinho1910

Użytkownik
Co do Eduardo to okej, kara słuszna tylko co dalej? Teraz za każde nurkowanie UEFA będzie karać zawieszeniami? Nic do tego nie mam ale wydaje mi się to mało prawdopodobne, a w momencie gdy nurek nie zostanie ukarany to Arsenal będzie się mógł ubiegać o jakieś odszkodowanie lub inne profity, nie sądzicie? (wielokrotnie użyłem wyrazu kara ale nie chce mi sie myśleć by zastąpić go innym słowem).
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
16 września na Polsacie o 20.45 pokażą mecz INTER MEDIOLAN vs FC Barcelona !!
To będzie widowisko,oczywiście zakończone wygraną INTERU ;)
Inter to co zagral z Milanem... Pokazali ze maja pake na kazdego, z niecierpliwoscia czekam na ten mecz...
Co do Eduardo to okej, kara słuszna tylko co dalej? Teraz za każde nurkowanie UEFA będzie karać zawieszeniami? Nic do tego nie mam ale wydaje mi się to mało prawdopodobne, a w momencie gdy nurek nie zostanie ukarany to Arsenal będzie się mógł ubiegać o jakieś odszkodowanie lub inne profity, nie sądzicie? (wielokrotnie użyłem wyrazu kara ale nie chce mi sie myśleć by zastąpić go innym słowem).
Wlasnie moim zdaniem UEFA sie wj......., zrobili precedens na ktory beda sie powolywac inne kluby, albo to jest wprowadzanie slamazarnej rewolucji albo strzal w stope.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Szkoda oczywiście Artura Boruca, bo przez ten karny wszystko się zaczęło. Według mnie, to UEFA sama sobie robi smród, od gwizdania jest sędzia, a nie powtórki telewizyjne, skoro sędzia zdecydował się podyktować &quot;wapno&quot;, to widocznie tak powinno być i koniec tematu. Co nas jeszcze czeka w przyszłości ? Anulowanie gola po meczu, jeśli taka sytuacja się wydarzy? Dawniej jakoś z tym nie było problemu, jeśli ktoś udawał nawet, to znaczyło, że to potrafi, wiadomo, że jest to denerwujące, ale w końcu taki jest futbol, taki był i zapewne taki będzie.
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Jak już kogoś karać to sędziego za głupie tłumaczenie: &quot;z mojej perspektywy był faul&quot;. Ci ludzie czasem powinni mieć więcej pokory wobec kibiców, oni mają sędziować a nie stawać się bohaterami spotkań. A jak mają ciekawe perspektywy to powinni zawód zmienić na malarza-pejzarzystę.

Inter to co zagral z Milanem... Pokazali ze maja pake na kazdego, z niecierpliwoscia czekam na ten mecz...
Inter ostatnimi czasy nieźle poczyna sobie w Serie A, ale na Champions League to przełożenia zupełnie nie ma. Dla mnie Inter faworytem rozgrywek zupełnie nie jest, jeśli osiągnie 1/4 finału to będzie ogromny sukces. A tak na marginesie, pokonanie Milanu w obecnej sytuacji jakieś szczególnie miarodajne nie jest...
 
mariointer 36

mariointer

Użytkownik
Hmmm tylko,że Inter przez ostatnie lata nie miał klasycznej &quot;10&quot; teraz jest nim Sneijder i już w pierwszym meczu z marszu pokazał na co go stać,do tego atak rozłożony na 2 napastników,a nie tylko na Ibrę jak to bywało wcześniej,pomoc kapitalnie wzmocniona,a na obronę Lucio z Samulem w środku to ściana wręcz..Milan niby słaby,ale derby to zawsze derby i każdy gra na maxa a wynik 4-0 nie jest tylko zasługą kartki,bo zanim dostał kartkę Gattuso to już było 2-0 dla lepszej strony Mediolanu.. ???? No,ale oczywiście wszystko zweryfikuje boisko 16 września,mam nadzieję na kapitalne widowisko.. ????
FORZA INTER !!
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Po ostatnich wynikach Stuttgartu widać, że nie najlepiej im się wiedzie w Bundeslidze, ale jak wiadomo, czasami drużyny, które nie najlepiej radzą sobie w lidze &quot;odkupują swoje winy&quot; w Lidze Mistrzów, także tutaj może być każdy wynik (ja osobiście typuję x2).
 
rafu 247

rafu

Użytkownik
Gdzie Inter do Barcelony :p Mecz byl wyrownany, ale To Barca miala wiecej okazji i byla gora. Nawet Mourinho przyznal ze Barca grala lepiej.
 
Do góry Bottom