>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

I Edycja Gry w Tysiąca- dyskusja

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Dzięki Vader,zawsze moge liczyć na Twoje wsparcie ????
W bukmacherce nie ma miejsca na sentymenty. A tutaj jesteś ewidentnie na słabej pozycji...
Ale jakiś wysoki kurs wypadałoby żeby wszedł. Może Ty? ;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ciesz sie, bedziesz value.
Mnie Vader podpuscil, wystawil nizszy kurs na mnie zebym sie poczul faworytem a pozniej mnie ogral.
Karta dziś nie była zła. Ostatnio jak grałem to sam szajs z budy przychodził a na ręku też wielkie nic... Jak dostajesz szmelc to wyczucie i umiejętności nie pomogą...
Poza tym ta 1 partia była dobra. Popełniłem kilka błędów. Ze stanu ja 540 Ty 930 udało mi się wygrać. Niektóre sztuczki działają tylko raz. Jak np. z tą 80-tką. Raz Ciebie pocisnąłem ale za drugim razem już byłeś czujny. Ale ten pierwszy raz pojechałem właściwie vabank. Ryzyko było duże, to jednak czułem, że nie miałeś gołą 10 ;)
Ja tutaj pocisnę na czarnego konia ????

Dziś Greda w sparingu przed meczem z Tobą puściłem w 4 rozdaniach. Po 280, 250, 260 i coś jeszcze.
 
S 1

stres

Użytkownik
Nie chcialem was straszyc :-D ... i zrobic sobie przypalu jakbym odpadl w I rundzie ???? ....bo ostatnio w tysiaca niewiele gralem
 
gred 6

gred

Użytkownik
Dziś Greda w sparingu przed meczem z Tobą puściłem w 4 rozdaniach. Po 280, 250, 260 i coś jeszcze.
Jak karta idzie cacy to sobie mozna pogdybyac a kolega nie dodal ze w 2 rozdaniu do 330 izzi pocisnalem kolege:] a ja w to grac nie umiem zaczalem przed turniejem:] a tu widze juz 1/4 :]
 
S 1

stres

Użytkownik
widze ze juz wszystkie wyniki sa procz 1. daloby sie zrobic dzis losowanie i od dzis (29) zaczac rozgrywac mecze komu pasuje?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
widze ze juz wszystkie wyniki sa procz 1. daloby sie zrobic dzis losowanie i od dzis (29) zaczac rozgrywac mecze komu pasuje?
W sumie można wylosować... a ta jedna osoba poczeka sobie na rywala.
Zaraz zrobi się losowanie :]
 
S 1

stres

Użytkownik
jak mozna byloby przeprowadzcie losowanko... w rozgrywkach pucharowych przed rozegranym meczem wiedza na kogo moga trafic w nastepnej rundzie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom