>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pozostałe turnieje snookerowe (Shoot-Out, CLS i inne)

assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Wczoraj zakończył sie pokazowy turniej WSS w Portugalii.

W finale spotkali się.. John Higgins i Shaun Murphy.. ;)

Tym razem lepszy okazal się Anglik i pokonał Szkota 6-2 stając się tym samym pierwszym zwycięzcą cyklu World Series of Snooker w tym sezonie.



Nasz reprezentant, aktualny Mistrz Polski Michał Zieliński odpadl juz na samym początku, przegrywając wszystkie swoje mecze. Kolejno:
z Ryanem Day&#39;em 0-4
z Lasse Munstermann 1-4
i z Garym Brittonem 2-4
Fatalny występ Mistrza Polski nie przeszkodził jednak by jego koledzy komentujący WSS w Eurosporcie zachwycali się, o zgrozo, tym jak udalo mu się znakomicie wypozycjonować w jednym z frejmów bile białą na bile brązową zapraszając wszystkich by obejrzeli w miarę możliwości to fantastyczne zagranie.. Cóż.. :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Turnieje pokazowe / WSS / Pro Challenge Series
Startuje Jiangsu Classic - pokazowy turniej snookerowy.

Jiangsu CLASSIC odbędzie się w dwóch miejscach. Faza grupowa i półfinały odbędą się w Nanjing w dniach 4-6 czerwca, a finał w Wuxi - 7 czerwca.

W turnieju weźmie udział 12 zawodników, podzielonych na następujące grupy:

Grupa 1

Ding Junhui
Ryan Day
Mark Allen
Peter Ebdon
Stephen Hendry
Li Hang Wildcard

Grupa 2

Shaun Murphy
Ali Carter
Joe Perry
Mark Selby
Marco Fu
Jin Long

Z każdej grupy do półfinałów awansują po dwóch najlepszych zawodników.

Kursy wystawione przez BAH:

 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Myślę, że warto zastanowić się nad typowaniem w tym turnieju Azjatów. Przed własną publicznościa i kiedy zawodnicy z Wysp nie będą grali na 100% możliwości bardzo możliwe są dobre występy Chińczyków, a kursy na pewno zachęcają.
Jeżeli chodzi o formę poszczególnych zawodników, to trudno cokolwiek wyrokować. Dla snookerzystów teraz jest okres wakacji, a jak wiadomo podczas wakacji z formą może nie być najlepiej dlatego warto poszukać niespodzianek po niezłych przelicznikach.
 
komaro 0

komaro

Użytkownik
Gra ktoś w ogóle coś z tego turnieju?
Myślę, że opłaca się stawiać na Selbiego, który ten turniej traktuje bardzo poważnie, co podkreśla w swoich wypowiedziach i będzie chciał się zrewanżować Dingowi za porażkę w w finale w ubiegłym roku. Z rana pokonał Cartera i myślę, że powinien się rozprawić także z Jin Longiem, który przegrał swój pierwszy pojedynek. Alli także zmierzy się się z tym samym chińczykiem i myślę, że również powinien wygrać.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
1 runda turnieju właśnie się zakończyła, wyniki, szczerze powiem, do przewidzenia:

Table 1

Ding Junhui 1-2 Li Hang
Mark Allen 2-0 Stephen Hendry
Ryan Day 2-0 Peter Ebdon
Ding Junhui 2-1 Stephen Hendry

Table 2

Shaun Murphy 2-0 Jin Long
Joe Perry 0-2 Marco Fu
Ali Carter 0-2 Mark Selby
Shaun Murphy 2-0 Marco Fu

Widać, że tak jak wspomniałeś Selby traktuje ten turniej poważnie, podobnie Murphy i myślę, że na nich w meczach z Longiem i Perrym warto postawić.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
W takich turniejach to wolałbym nie typować, a tym bardziej obstawiać... Napewno nie za grubszą kasę, dla zabawy można grać. Taki turniej to prawdziwa loteria, i według mnie ciężko wskazać komu &quot;zależy&quot;. Jest to turniej pokazowy, za wygrane zawodnicy nie otrzymują grubej kasy, nie walczą o ranking, o prestiż i do tego taka mała ilość rozgrywanych fream&#39;ów. Wystarczy pomylić się 2 razy i mecz przegrany:-D Takie zawody to można sobie pooglądać jeśli ma się dostęp i cieszyć tą wspaniałą grą.

Pozdrówki:spokodfhgfh:
 
komaro 0

komaro

Użytkownik
Moje typy co do Selbiego i Cartera sprawdziły się. Jednak tak jak pisze ryba ciężko jest to kogokolwiek typować, gdyż po pierwsze nie każdy z zawodników przykłada się do tego turnieju, a po drugie spotkanie trwa do 2 wygranych freimów, czyli czysty przypadek lub odrobina szczęścia może zdecydować o wyniku meczu.
Coś mi mówi, że w finale będzie rywalizował Selby z Li Hangiem, dlatego gdy będę na kogoś stawiał to napewno na któregoś z tych panów.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Zgadzam się z wami, takie pokazówki można poobstawiac sobie jedynie dla zabawy.

Jutro kolejny dzień turnieju. Poniżej przedstawiam zestaw par + kursy:

 
porky 104

porky

Użytkownik
A ja na dzisiejszy wieczór polecam typy na Marka Selby&#39;ego, który gra z Perry&#39;m i Marco Fu, którego przeciwnkiem będzie Long. Ciężko tu pisać jakiekolwiek analizy, bo o ile w pierwszym meczu mamy dwóch znanych zawodników w światku snookerowym, o tyle drugi mecz to solidny Fu i mało komu znany Long. Mark Selby podobnie jak Murphy to gracze, którzy w mojej opinii podchodzą do każdego meczu grając najlepiej jak potrafią, nie są to ludzie typu &quot;Rakieta&quot;, który potrafi dosłownie olać taki mecz ze względu na przeciwnika i rangę turnieju. Selby niejednokrotnie pokazywał, że potrafi się skoncentrować nawet w tych turniejach mniej ważnych, a nawet pokazowych. Jego przeciwnik - Joe Perry - na pewno tanio skóry nie sprzeda, bo on raczej też należy do tych &quot;walecznych&quot; zawodników, ale uważam, że Mark jest po prostu lepszym zawodnikiem i w końcowym rozrachunku to on wyjdzie zwycięsko z tej potyczki. ;)
Jeżeli chodzi o pojedynek Fu - Long, to zbyt wiele nie napiszę tutaj... Marco Fu w pierwszym meczu pokonał właśnie Perry&#39;ego dość pewnie, bo 2-0. Chińczyk natomiast dostał bęcki od Murphy&#39;ego, niestety nie miałem jeszcze okazji widzieć w akcji tego zawodnika i ciężko mi cokolwiek o nim pisać... Traktuję go jak jeszcze gracza, który jeszcze nie dorósł do wygrywanie z najlepszymi i dlatego uważam, że zawodnik z Hong Kongu powinien ten mecz wygrać bez problemów.
Oczywiście w obu tych przypadkach jest jeden minus.. ???? A mianowicie to, że mecze rozgrywane są tylko do zwycięśkich 2 partii... Jak dla mnie organizatorzy troszkę przesadzili, bo jest to naprawdę mało.. Nawet jeżeliby zwiększyli do 3 wygranych fame&#39;ów byłaby to już duża różnica..

Ale mam nadzieję, że wszystko rozegra się po mojej myśli. ????
Pozdrawiam fanów SNOOKERA. ;)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
W 2 rundzie bylismy świadkami kilku zaskakujących rezultatów:

Table 1

Ryan Day 2-0 Mark Allen
Peter Ebdon 1-2 Li Hang
Ding Junhui 2-1 Mark Allen
Ryan Day 1-2 Li Hang

Table 2

Ali Carter 2-1 Joe Perry
Mark Selby 2-1 Jin Long
Shaun Murphy 0-2 Joe Perry
Ali Carter 2-1 Jin Long


Kolejny dzień turnieju przyniósł nastepne ciekawe rozstrzygnięcia:

Table 1

Peter Ebdon 1-2 Stephen Hendry
Ryan Day 2-1 Stephen Hendry
Ding Junhui 2-1 Peter Ebdon
Mark Allen 2-0 Li Hang

Table 2

Mark Selby 1-2 Marco Fu
Ali Carter 0-2 Marco Fu
Shaun Murphy 2-0 Mark Selby
Joe Perry 2-1 Jin Long

Table 1

Stephen Hendry 2-0 Li Hang
Mark Allen 2-0 Peter Ebdon
Ding Junhui 2-0 Ryan Day

Table 2

Marco Fu 2-0 Jin Long
Joe Perry 2-1 Mark Selby
Shaun Murphy 2-1 Ali Carter

Dzisiaj odbędą się mecze półfinałowe turnieju Jiangsu Classic, w których to zmierzą się Marco Fu z Ding Junhuiem i Shaun Murphy z Markiem Allenem.
Ten pierwszy pojedynek zakończył sie przed chwilą. W pojedynku Azjatów lepszy okazal się Chińczyk Ding i to on zagra w finale. Drugie spotkanie półfinałowe rozpocznie się o godzinie 13:30, a kursy na ten mecz wyglądają następująco:

 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
W drugim meczu półfinałowym Shaun Murphy uległ Markowi Allenowi 2-5 i to rewelacja zakonczonych nie tak dawno MŚ zagra w finale z ulubieńcem chińskich kibiców Ding Junhuiem.

Kursy na spotkanie finałowej turnieju Jiangsu Classic wyglądają tak:


Myślę, że zwycięsto Allena jest jak najbardziej możliwe. Kurs na Dinga to 1.50 zapewne tylko dlatego, że gra u siebie i moim zdaniem jest on mocno zaniżony. Polecam grę na Irlandczyka z Północy po 2.35.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Jiangsu Classic dobiegl końca. Turniej wygrał Mark Allen, pokonując w finale, ku rozpaczy chińskiej widowni Ding Junhuia aż 6-0!

Potwierdził tym samym, że jest w naprawde dobrej formie i powoli trzeba będzie się z nim liczyć podczas każdych zawodów, zarówno tych rankingowych jak i pokazówek.

Tak jak pisałem w poście powyżej kurs 2.35 na Irlandczyka z Północy był zdecydowanie zawyżony i można było na tym skorzystać.
 
batoniq 64

batoniq

Użytkownik
hmm ktoś coś wie może więcej na temat dzisiejszych meczów snooka, konkretniej chodzi mi o Daya i Williamsa czy warto ich zagrać ???? ? z tego co wyczytałem to w turnieju &quot;6 Red World GP&quot; grają tylko z 6-ioma czerwonymi bilami, zresztą tak w tytule turnieju jest podane i nie wiem czy warto zagrać w takim przypadku na Ryana z Saenla i Marka z Un-noohem :-| ?
 
michau 84

michau

Forum VIP
Jak na takie kursy to można grać, tylko tutaj już jest większe prawdopodobieństwo &#39;przypadku&#39;, że wygra ten słabszy. Z prostego powodu - potrzeba mniej punktów do zwycięstwa we frejmie. 5 czerwonych z wysokimi kolorami i już frejm wygrany. Leciutko można wziąć Day&#39;a i Williamsa.
 
czapek 0

czapek

Użytkownik
Zerknijcie na gościa Issara Kachaiwong. Swail&#39;a do 3 White&#39;a do 1 Perrego do 3.
Możliwe że to przebłysk ale coś w nim musi być.
 
batoniq 64

batoniq

Użytkownik
Zerknijcie na gościa Issara Kachaiwong. Swail&#39;a do 3 White&#39;a do 1 Perrego do 3.
Możliwe że to przebłysk ale coś w nim musi być.
hmm a może po prostu dobrze mu teraz idzie, wiadomo w tym turnieju jest tylko 6 czerwonych bil , więc szanse są wyrównane ???? max break wynosi tutaj 75 ???? śmiesznie to wygląda, ale 6 red bil robi swoje :jezora:
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Zerknijcie na gościa Issara Kachaiwong. Swail&#39;a do 3 White&#39;a do 1 Perrego do 3.
Możliwe że to przebłysk ale coś w nim musi być.
Jak dla mnie nic nadzwyczajnego... Kachaiwong jest Tajlandczykiem, a w Tajlandi najabardziej popularny snooker jest na 6 czerwonych. Przy takiej liczbie czerwonych cała gra się zmienia, inne otwarcia, sposób rozgrywania breaka, otwierania pozostałości trójkąta. Gdyby snooker przeszedł rewolucję i w Main Tourze grałoby się na 6 czerwonych, dominowaliby zawodnicy z Tajalndii, przez kilka najbliższych lat dopóki brytyjczycy by się nie przestawili.
Temat ten był już poruszany bez Rafała Jewtucha i Przemka Kruka.

Już nie pamiętam kto to z Federacji wysynął prpozycje zmniejszenia bil czerwonych do 6, jednak taka idea nie ma szans powodzenia... No i dobrze:-D
 
Do góry Bottom