>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Czarna lista - ZAKAZ POJEDYNKÓW o PIENIĄDZE!!!

Status
Zamknięty.
O 0

oct22

Użytkownik
Jestem takiego samego stania. Kasą którą gram , mam na różnych bukach. Szczególnie expekt. Ja potrafię się wytłumaczyć bynajmniej i nie robie z siebie debila. Kasy na moneyu na razie nie mam , bo po co. Dostanę przelew to oddam kase , napisałem jaka jest sytuacja. Ale nie robie debila , że wpłaciłem komus kase-widmo ! , lub grożę m, że jak nie dostanę kasy , wpadnę komuś do domu. Logiczne , dostane kase wpłacę , tyle. Jestem na tyle odpowiedzialny , że mógłbym sobie kase z banku przelac na bookersa , ale po co ? Żebym oddac ludziom tak o po prostu 70 zł ? Gdy ludzie mi nie oddają , co do Magiki jestem pewny , że mi odda , ale reszta ?
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
Ale skoro jest już ten temat to powinny być wyciągnięte jakieś konsekwencje wobec oszustów... np dlaczego Krzysiek5680 nie dostał jeszcze bana i nabiera kolejnych użytkowników?
 
T 2

typer2012

Użytkownik
docent 16, kuba93 !!!
kuba93


Tlumaczy się że nie da mi pieniędzy bo nie dostał od innych osób... a pozatym sam nick chyba wskazuje na wiek tego &quot;Pana&quot;... jeżeli odda pieniążki anuluje tą wiadomość.​

docent 16

Podobnie jak z użytkownikiem &quot;kuba93&quot; mówił że da pieniążki jak odda mu inny użytkownik pieniądze. Chyba liczył że wygra ze mną pojedynek...:jezora:
Jeżeli odda pieniążki anuluje tą wiadomość.​

Pozdrawiam
 
D 0

docent_16

Użytkownik
Oct22​


Mówił że da pieniążki jak odda mu inny użytkownik pieniądze. Do tej pory nie otrzymalem.
Jeżeli odda pieniążki anuluje tą wiadomość.​
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Wczoraj miałem się tu wypowiedzieć, ale zrezygnowałem. Dzisiaj natomiast postanowiłem poinforomować niektórych, jeżeli jeszcze nie zauważyli że user OcT22 dostał bana za spam. Tak więc spodziewajcie się niedługo kasy na kontach, na pewno odda ;)

A wystarczyło zajrzeć do jego tematu z typami, żeby zobaczyć, że to oszust na multikoncie.

Pozdrawiam ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
A wystarczyło zajrzeć do jego tematu z typami, żeby zobaczyć, że to oszust na multikoncie.
Pozdrawiam ????
Wystarczyło też zobaczyć, że człowiek jednocześnie pojedynkował się z wieloma osobami. Mogło to wzbudzić podejrzenia naciągania...
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Wystarczyło też zobaczyć, że człowiek jednocześnie pojedynkował się z wieloma osobami. Mogło to wzbudzić podejrzenia naciągania...
Nie on jeden tak robił, w toczących się pojedynkach z ostatnich dni jest przynajmniej kilku userów, którzy grają ponad 2 pojedynki w tym samym czasie. Na 99% po przegraniu znikną z forum, a &quot;zwycięzcy&quot; będą tu wpisywać ich nicki licząc, że to coś da..
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
mysle ze granie pojedynkow na kase przy takiej anonimowosci jest bez sensu. Moze nie byloby zlym pomyslem zrobic wymog skanu pierwszej strony dowodu, tak zeby wiedziec z imienia i nazwiska kto jest oszust. Moze to by podzialalo takim na wyobraznie.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Tutaj to napiszę... zbiorczo dla kilka tematów.
User Spec*
został zbanowany. Ponieważ to multikonto oszusta, spamera a co najważniejsze dziecko neostrady OcT22
znanego także jako
KryzyS.
Dziecko neostrady szukające frajerów. Bez sensu są pojedynki z nim bo jeśli przegra to kasy Wam nie da. A jeśli wygra to będzie chciał kasę.
Informacja dla wszystkich innych idiotów. Proxy Wam za wiele nie pomoże. I tak nie jesteście anonimowi.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Nie on jeden tak robił, w toczących się pojedynkach z ostatnich dni jest przynajmniej kilku userów, którzy grają ponad 2 pojedynki w tym samym czasie. Na 99% po przegraniu znikną z forum, a &quot;zwycięzcy&quot; będą tu wpisywać ich nicki licząc, że to coś da..
Bo coś dawać powinno.
Administrator napisał, że osoby które trafią na tą liste i po 10 dniach nie oddadzą kasy, dostaną bana.Ktoś dostał ?

Vader // Skoro administrator tak napisał to pisz do niego.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Tutaj to napiszę... zbiorczo dla kilka tematów.
User Spec*
został zbanowany. Ponieważ to multikonto oszusta, spamera a co najważniejsze dziecko neostrady OcT22
znanego także jako
KryzyS.
Dziecko neostrady szukające frajerów. Bez sensu są pojedynki z nim bo jeśli przegra to kasy Wam nie da. A jeśli wygra to będzie chciał kasę.

Informacja dla wszystkich innych idiotów. Proxy Wam za wiele nie pomoże. I tak nie jesteście anonimowi.
???? przyjmujcie dalej pojedynki z nowymi userami, nie zdziwię się jeśli inna osoba, która obecnie toczy kilka pojedynków to też OcT22 vel KryZys vel *Spec...
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
a ja mam pytanko. Jak ktoś grał z userem:
Oct22
Spec*
Kryzys

to w razie wygranej w/w user się wywiązał i zapłacił za pojedynek?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
mlody15nie grajcie z tym gościem bo jest niewypłacalny
A czego się spodziewałeś po kimś kto jednocześnie gra w kilku pojedynkach? Moja ocena to 90%, że to oszust. Dziecko neostrady, które łapie naiwnych... przykre ale prawdziwie.
A myślisz, że jakie są szanse na to, że ktoś zobaczy kasę od takiego kogoś jak piotr.c7?
To jest tak nawiasem mówiąc multikonto docent_16,
Oceniam na 95% że nikt nie dostanie... :spokodfhgfh:
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
a ja mam pytanie, będą wyciągniete jakieś konsekwencje do użytkowników: kuba93, docent 16 ?
Rzadko zaglądam do tego działu bo uważam ten dział za &quot;zło&quot; tego forum. 75% ludzi bawiących sie tutaj nie dorosło do tego.
Dlatego dokonałem małej czystki teraz.

Bany otrzymali: docent_16 i piotr.c7 to jedna i ta sama osoba.
Spec*,
OcT22, KryzyS to jedna i ta sama osoba.
mlody15

Hitem jest pojedynek dwóch oszustów multikontowców: Spec*-piotr.c7


Oszuści zbanowani, tematy zamknięte.
Co do innych ewentualnych spraw kierować je do Marcin-Odra
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Pisałem juz o tym co tu się dzieje do Marcina i powiedział, że zajmie sie tym wieczorem. Myślę, że w sposobie rozgrywania pojedynków kilka rzeczy się diametralnie zmieni.
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Tego kryzysa można było rozpoznać np. po sposobie pisania śmiesznym, więc wcale mnie to nie zdziwiło. Czemu chcecie robić jakieś zmiany skoro ten dział służył do czegoś innego. To, że ludzie zaczęli grać tutaj pojedynki na kasę nie jest dobre, bo wiadomo, że jest to miejsce dla potencjalnych oszustów o złodziei. Skoro o banach mowa, to należy się jeszcze dla jednej osoby - menzel przegrał ze mną 2 pojedynki i z żadnego się nie wypłacił, a już parę miesięcy minęło, więc wniosek się nasuwa sam. Wydaję mi się, że najlepiej będzie jak ten dział zostanie przeniesiony do archiwum. Drugie wyjście jest takie, by w pojedynkach pośredniczył jakiś moderator i zbierał nagrodę za zwycięstwo, następnie przelewał ją na konto zwycięzcy po zakończeniu pojedynku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom