Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

wrzesien

wrzesien
Paź 2013
5
12
Październik 2013
4 miesiące, 1 tydzień temu
5
12
Profil użytkownika wrzesien świeci pustkami, ponieważ nic o sobie nie napisał :(

Statystyki

Dział% wpisów
Pozostałe Sporty - Typy Bukmacherskie100,0%

Ostatnie 20 wpisów na forum

zobacz wszystkie
8 września 2019 13:58
zobacz
Co myślicie o meczu Polska-Włochy? Czy Włoszkom będzie się chciało wygrać? Niby brązowy medal jest lepszy niż żaden. A w finale to chyba warto jakieś handicapy setowe, punktowe na Serbię.
31 sierpnia 2019 22:51
zobacz
Dwie propozycje na jutro, miło gdyby odniósł się ktoś kto też śledzi mistrzostwa.

Polska - Hiszpania over. 127,5, k. 1,40
Polki oczywiście sporo lepsze od Hiszpanek ale myślę, że są przeszacowane po zwycięstwie nad Włochami. W każdym meczu Hiszpanii, nawet z Rosją ta linia została przekroczona. W przypadku Polek tylko w jednym meczu, z Portugalkami było mniej punktów ale one były bardzo słabe. Tu można też próbować handi punktowego + 21,5 pkt w stronę Hiszpanii przy kursie 1,75.

Holandia - Grecja under. 132,5, k. 1,55
Holenderki grają bardzo ambitnie i raczej nie odpuszczają. Wygrały pewnie mecz z Węgrami, choć nawet przy porażce 3-0 byłyby pierwsze w grupie. W ich meczach ta linia była przekroczona tylko z, sądzę dużo lepszymi od Greczynek, Azerkami. Natomiast w meczach Grecji ta linia została przekroczona w meczach z Finlandią i Serbią, przy czym mecz z Grecją Serbki grały na dzień przed decydującym w ich grupie meczu z Turcją, wydaje mi się, że nie były zmotywowane do wygrywania jak najwyżej z Grecją tak jak będą zmotywowane Holenderki. Dla ostrożniejszych można próbować handi - 2,5 seta w stronę Holandii ale kurs tylko 1,3.

Ako: 2,17
kursy betfan
28 sierpnia 2019 15:13
zobacz
Typy na pierwsze spotkania dzisiaj. Kursy z betfan.

Azerbejdżan - 2,5 seta - Estonia, k. 1,42

Azerki mają szansę na drugie miejsce natomiast Estonki nie mogą już awansować więc nie grają o nic. Liczę, że Azerki się zepną żeby szybko skończyć ten mecz i mięć dłuższy odpoczynek przed jutrzejszym.

Serbia - Grecja over. 125,5, k. 1,48
Serbki mają dużą przewagę ale jutro mecz z Turcją więc mogą być trochę rozprężone ze słabym przeciwnikiem i rotować składem. Dotychczas tylko w pierwszy meczu Serbii z Finlandią było mniej. Nie liczę na to że Serbki stracą seta jak z Francuzkami ale na to że jeden, dwa sety mogą być w miarę wyrównane i typ wejdzie.
26 sierpnia 2019 17:28
zobacz
Moje propozycje na dzisiaj, wszystkie kursy z Betfan.

Niemcy - Rosja -1,5 seta, k. 1,55
Obie drużyny są dobre ale wydaje mi się, że spora przewaga jest po stronie Rosjanek a Niemki mogą nie wytrzymać presji tego spotkania.

Holandia -2,5 seta - Chorwacja, k. 1,52
Holandii idzie na razie bardzo dobrze, z Azerbejdżanem, z którym Chorwacja przegrała nie straciły nawet seta więc dzisiaj powinny mieć mecz pod kontrolą.

Włochy -2,5 seta - Belgia, k. 1,57
Obie drużyny spotkały się już w czasie kwalifikacji olimpijskich i Włoszki wygrały tam pewnie wszystkie trzy sety, powinny to moim zdaniem powtórzyć.

Polska - Ukraina under 135,5, k. 1,60
Ukrainkom idzie słabo, dwie przegrane, żadnego seta nie wygrały, w żadnym meczu nie osiągnęły te linii. Dzisiaj też raczej się nie przełamią więc Polki mogą wygrać nawet większą różnicą punktów niż ta linia.

Węgry - Azerbejdżan over 175,5, k. 1,65
Azerki nie ugrały ani seta z Holandią i męzyły się z Finkami więc to kurs bardziej w stronę ic słabości i tego, że z Węgierkami też może być im ciężko.
24 sierpnia 2019 16:00
zobacz
Ja bym poszedł raczej w stronę zwycięstwa Francuzek. Wczoraj wygrały mecz gdzie zdecydowanie nie były faworytkami a ich przeciwniczki Greczynki nie zaprezentowały się dobrze z Turcją nie wygrywając żadnego seta a ostatni przegrały do 8.
 • Zacząłem nową przygodę

  Gratulacje! Napisałeś swój pierwszy wpis

 • Całe życie w jednym Klubie

  Jesteś na forum 5 lat

 • Jak Totti i Gerrard

  Jesteś na forum 2 lata

 • Skończyłem Roczek

  Jesteś na forum rok

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.