Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

tommyy

tommyy
Paź 2016
60
33
Październik 2016
2 tygodnie, 2 dni temu
60
33
Anglia

Statystyki

Dział% wpisów
Hazard, Kasyno i Poker100,0%

Ostatnie 20 wpisów na forum

zobacz wszystkie
16 sierpnia 2019 14:33
zobacz
Post do usunięcia...
17 sierpnia 2019 00:54 przez tommyy
9 maja 2019 11:09
zobacz

Żyję, tyle że teraz testuję systemy na zagranicznych forach a tu już rzadko zaglądam. Napisałem i przetestowałem już ponad 200 systemów (żaden nie działa w długiej perspektywie). Teraz testuję na gamblingforums teorie użytkownika TurboGenius i jego kolegów. Teorie związane z powtarzaniem się liczb w cyklach, inaczej mówiąc "gorące numery" tyle że nie śledzenie "tracking" a konkretne obstawianie danych liczb na poszczególnych poziomach danego cyklu. Piszę coraz bardziej zaawansowane systemy które pochłaniają coraz więcej czasu. Oto ostatni który właśnie piszę (zdjęcie poniżej). To nie jest gotowy system, tylko tester wszystkiego ze wszystkim. Systemów już tu nie wrzucam bo nie mam czasu, a poza tym.....no właśnie pytanie do moderatora: Dlaczego wszystkie systemy oraz trendy systemów które wrzuciłem tu na forum zostały usunięte?

9 maja 2019 11:20 przez tommyy
21 lutego 2018 06:44
zobacz
Jeśli ktoś używa Roulette Xtreme do testowania systemów na dużej ilości spinów np. w dziesiątkach czy setkach tysięcy to taka ciekawostka dla przyspieszenia obliczeń i tym samym oszczędzenia sobie czasu:
Program jak wiadomo posiada wiele okien, które można otworzyć i rozmieścić na pulpicie w tym samym czasie obserwując na nich np. trend czy inne parametry dotyczące testowanego systemu. Zauważyłem podczas testów na "Auto spin" i włączeniu "Run", że im więcej okien jest otwartych, tym program wolniej oblicza, a co za tym idzie spiny lecą wolniej. Przeprowadziłem kiedyś test samego programu na jego szybkość. Na szybkość obliczeń wpływają dwie zasadnicze rzeczy (pomijam sprawy techniczne jak np. procesor):
1. System. Im bardziej rozbudowany i złożony tym szybkość spada, ale to raczej oczywiste.
2. Ilość otwartych okien podczas testów na "Run" (jak to wygląda zobacz na zdjęcie na dole).
Przeprowadziłem testy na 10 tysiącach spinów. Do testów użyłem system D'Alemberta. Oto wyniki:
Przy 4 otwartych oknach program obliczył 10 tysięcy spinów w 2:57 minuty, co daje 57 spinów / sekundę.
Przy 3 otwartych oknach program obliczył 10 tysięcy spinów w 2:33 minuty, co daje 65 spinów / sekundę.
Przy 2 otwartych oknach program obliczył 10 tysięcy spinów w 2:22 minuty, co daje 70 spinów / sekundę.
Przy 1 gł. otwartym oknie program obliczył 10 tysięcy spinów w 1:57 minuty, co daje 85 spinów / sekundę.
Prawdziwego jednak powera program dostaje, jeśli się go zminimalizuje do pasku zadań.
1 okno gł. zminimalizowane na pasku zadań = 10 tysięcy spinów w 0:59 sekund, co daje 169 spinów / sekundę !!!
4 okna zminimalizowane na pasku zadań = 10 tysięcy spinów w 1:02 minuty, co daje 161 spinów / sekundę !!!
Jak sprawdzić czy program jeszcze oblicza skoro jest zminimalizowany do pasku zadań? Wystarczy mieć otwarte okienko menedżera zadań gdzieś z boku i śledzić pracę procesora. Jeśli procesor zwolnił, znaczy to że program skończył obliczanie. Oczywiście należy przed rozpoczęciem obliczeń sprawdzić na jakim poziomie pracował procesor bo mógł wykonywać w tym czasie też inne zadania.
Mam nadzieję, że ta ciekawostka się tu komuś przyda i przyspieszy znacząco pracę z programem.
Jeszcze jedna uwaga: W programie jest opcja "Turbo mode" która kosmicznie przyspiesza obliczanie, ale nie zalecam jej używać bo podaje błędne obliczenia. Nie będę tego tu wyjaśniał. W tym filmie pokazałem już kiedyś jak nie działa (przewiń do 18 minut i 30 sekund):

Owocnych i szybkich testów życzę.
21 lutego 2018 04:23
zobacz
Tak jak i inne systemy tak i ten system Everizona postanowiłem w końcu przetestować przepuszczając go przez Roulette Xtreme na RNG. Do testu użyłem ustawień:
Koło z jednym zerem.
Bankroll początkowy 0
. To jest najlepsze ustawienie gdyż po testach od razu widać przejrzyście ile jesteśmy na plus lub minus jeśli zaczęliśmy w punkcie 0. Nie trzeba później nic dodawać czy odejmować od początkowego bankrolu jeśli ustawiliśmy np. 1250.
Do testów użyłem wszystkie trzy stawkowania obecne w nowej wersji 4:
Stawka to 1.
Podstawowa, całkowita, najprostsza do obliczeń.
Przetestowałem wszystkie trzy stawkowania ze stoplosem -200 jak i bez stop loss.
Zagrałem wszystkimi trzema parami naraz.
Ilość ostatnich śledzonych spinów = 25
Ilość pojawienia się układu w ostatnich śledzonych spinach = 7
(28% według założeń Everizona)
Przetestowałem system na 50 tysiącach spinów. Na większej ilości nie było potrzeby bo system ciągle idzie w dół. Co ciekawe w dół idą równocześnie oba zdarzenia tej samej pary np. czerwony -959 a czarny -645 (zdjęcie 1 i 4).
Niestety ale i system Everizona leży w RNG niezależnie od stawkowania czy użycia stop loss. Poniżej trendy.
Do administracji:
Wraz z nowym interfejsem tego forum można dodawać więcej niż cztery załączniki w jednym poście. Dobra robota i duży + dla Was.
19 lutego 2018 08:10
zobacz
Ostatnio wykryłem pewien błąd odpowiadający za bajzel w menu systemów opisany tu na tej stronie przeze mnie 7 postów wyżej - szczegóły tutaj:
forum.bukmacherskie.com/threads/roulette-xtreme-masa-bledow-w-programie.140141/#post-6607941
Jako że ostatnia tu wersja Everizona v3 napisana przeze mnie posiada takiego bakcyla, postanowiłem naprawić tą wersję tym samym dodając dwie nowe opcje:
Jakie stawkowanie: Są tu trzy stawkowania do wyboru: D'Alembert, Płaska stawka i Superior:
D'Alembert - po przegranej + 1, po wygranej -1
Płaska stawka - po przegranej 1, po wygranej 1
Superior - po przegranej + 1 i po wygranej + 1 aż do uzyskania +1 bankrolu.
Jaką stawką grać?: - Jest to pierwszy system tu na forum w którym zastosowałem to rozwiązanie. Możemy tutaj wybrać jaką stawką chcemy grać: 10 stawek - od 0.10 do 25. Odświeżony, bez pomieszanych w menu opcji system wrzuciłem poniżej.
19 lutego 2018 07:11
zobacz
Po wielu testach systemów jak i samego programu RX wykryłem pewne obejścia błędów w tym programie. Nie tak dawno temu odkryłem, że ten najstarszy błąd (chodzi o wykres, błąd nr 1 na mojej stronie) występuje, gdy wprowadzi się w program początkowy bankroll powyżej 0. Rozwiązanie tego błędu przesłałem do supportu czekając na reakcję a gość pisze krótko " Dostałeś zwrot pieniędzy za program więc nie obowiązuje Cię już wsparcie techniczne z naszej strony". Tak więc gostek wie gdzie leży problem ale programu nie naprawi bo nie jestem w jego lidze. No nic, chyba już ma focha na mnie i nie zamierza tego naprawiać. W każdym razie po tej wiadomości zakończyłem już z nim całkowicie korespondencję i przesyłanie mu jakichkolwiek informacji i wskazówek dotyczących błędów tego programu. Kilka dni później, przypadkowo, po napisaniu i testowaniu nowego systemu odkryłem, co odpowiada za błędne wyświetlanie menu czyli ten bajzel co opisałem tutaj:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/everizon-system.38879/page-29#post-6331565:
Ten błąd jak i obejście opisałem na mojej stronie więc nie będę się tu powielał choć jest on skierowany bardziej do programistów piszących w RX. Ten bug jest pod nr. 8 na samym dole wersja 2.4.3.87 tutaj:
http://tomasztester.wixsite.com/rx-bugs
Tego rozwiązania już nie przesłałem do supportu. Jak gość będzie chciał to sobie zobaczy na mojej stronie.
Dodatkowo wykryłem dodatkowy, choć mały błąd w indeksie programu który może wprowadzać w błąd programistów. Jest to bug nr 9.
Na samym dole mojej strony opisałem, jak można używać programu bez pojawiania się bugów nr. 1 i 2. Jest to ustawienie początkowego bankrolu na 0. Z kolei odznaczenie opcji "Deduct table bets from Bankroll Balance" umożliwia poprawne wyświetlanie Max Risk czyli maksymalnego dolnego zejścia wraz z obstawieniem następnej stawki.

PS. Do moderatora czy admina:
Przez różny format reklam u góry, tekst Waszej strony skacze raz w górę raz w dół jak telewizja na czarno białym ekranie z lat 80-tych. Czytam 1-szą linijkę i nagle 4-tą, przeskakuje na 2-gą i 5-tą. Możecie coś z tym zrobić bo strasznie to wygląda a i o epilepsję nie trudno.
10 września 2017 02:34
zobacz
chciałbym jakieś konkretne wyniki

Chyba należało by pierwszy post zacząć od słowa: Czy mógłbyś podać konkretne wyniki,,,, Czy ktokolwiek mógłby....Z góry dzięki....
Co do systemu to leży. Poniżej wstawiłem sam system jak i trend (spadkowy jak zwykle).
Możesz jeszcze pokombinować ze stopniem progresji oraz po której niewypadniętej zacząć obstawiać ale efekt powinien być podobny.

19 czerwca 2017 06:35
zobacz
Zeby uproscic proces selekcji zawsze gralem na czarne , uzywalem pozytywnej progresji ,czyli takeij w ktorej idziemy w gore po wygranej a nie przegranej , jesli mamy przegrana to wracamy do 1 jednostki. Progresja to 1-2-4-8 stop i od poczatku.

To zwykły i znany system Parlay do 4-tego stopnia progresji. Ten system napisałem już kiedyś i wrzuciłem tutaj:
https://forum.bukmacherskie.com/f251/znalazlem-system-na-ruletke-hit-32587-5.html#post6366739
Wystarczy w menu zaznaczyć black i wybrać 4 w st. progresji.
19 czerwca 2017 06:15
zobacz
Również dodanie opcji:
Powtórzyć stawkę po wygranej w 2 st.progresji? (pomysł: pawelz - post14):+ (Rozpocznij progresję od nowa) nic nie dało (1 zdjęcie od lewej).
Postanowiłem zagrać bez trzeciego tuzina (2 zdjęcie od lewej).
Na koniec zagrałem jak w teorii przyjął ozon1 czyli czekać na odpowiednią ilość niewypadnięć (3 zdjęcie od lewej) najdalsza niewypadnięta. 32 - 9 st. progresji = poczekać na 23 niewypadnięte i wchodzimy.
Ostatnie zdjęcie od lewej pokazuje, że zagraliśmy jedynie 3 razy a profit to zaledwie 29 jednostek. 20000/29 = 689 spinów na 1 jednostkę a około 6666 spinów na 1 grę. Nieopłacalne. Zbyt czasochłonne nawet ne automatach z pomijaniem animacji kręcenia kołem, choć na +.
19 czerwca 2017 06:07
zobacz
Przeprowadziłem testy na systemie na nowych opcjach. Niestety system leży.
Poniżej na zdjęciach od lewej:
1. Wciąż zwiększaj stawkę
2. Rozpocznij progresję od nowa
3. Graj płaską stawką aż 1t/k wygra
19 czerwca 2017 05:47
zobacz
Kiedy drugi (ostatni) tuzin LD jest w progresji i go trafimy to resetujemy stawki tylko na ostatni ale nie jestem pewien czy trzymamy się 1 żetonu czy dalej gramy progresja ale od 1 żetonu.

Na razie przyjąłem progresję na drugi T/K jak w punkcie 8 czyli rosnąca niezależnie czy się trafi w drugi tuzin czy nie to progresja na ten tuzin będzie rosnąć do czasu trafienia śpiącego T/K. Na dniach jak będę miał chwilę to dodam opcję resetu tego T/K po wypadnięciu.

Tak jak pisałem wcześniej, tak teraz dodałem opcje resetu do systemu gdy drugi tuzin zostanie trafiony.
Pierwsza opcja to:
Wciąż zwiększaj stawkę, czyli tak jak działał system wcześniej. Niezależnie czy drugi T/K został trafiony czy nie, stawka rosła.
Rozpocznij progresję od nowa. Jeśli drugi tuzin zostanie trafiony, nastąpi stawkowanie progresji od nowa.
Graj płaską stawką aż 1t/k wygra Po trafieniu drugiego tuzina system już będzie stawiał 1 żeton na niego do czasu aż wypadnie śpiący tuzin.
Poniżej na zdjęciu pokazałem gdzie znajduje się nowa opcja. Dodałem tu również ten system.
14 czerwca 2017 05:26
zobacz
Ja już nie potestuje bo odinstalowałem program, miałem trial

Proponuję abyś obejrzał film Unlimited TRIAL który zmontowałem i wrzuciłem tutaj:
https://forum.bukmacherskie.com/f250/roulette-xtreme-masa-bledow-w-programie-140141.html
czyli nielimitowana wersja trial, a także ostatni post w tamtym wątku, czyli pełna wersja za 0 zeta. Nie robię tego wszystkiego dla siebie bo to bez sensu, ale dla ludzi aby korzystali z tego co ja wiem i udostępniam.
To trochę szkoda że tak wypadły testy. Na ruletce live ponoć autor był na plus w długim okresie czasu choć zdarzały mi się dni gdy był 200 żetonów na minus i kończył grę z tego co pamiętam więc albo podawał nieprawdziwe wyniki, albo miał szczęście albo ruletka live jednak się różni od RNG.

Co do samego systemu, to potestuj na live. Ja testuję systemy wyłącznie na RX RNG bo to najcięższa droga przebycia dla systemu. Występują tu duże i częste czarne serie, więc jeśli jakiś system przejdzie przez to, to można go będzie nazwać systemem. Tutaj:
https://forum.bukmacherskie.com/f251/system-elts-against-all-odds-89467.html#post6379359
także na 50 tysiącach spinów pokazałem na dole w załącznikach najdalsze niewypadnięte dla każdych układów. Dla tuzinów - od 24 do 36 niewypadniętych. Taki system jak Czarna Perła nie ma szans.
13 czerwca 2017 18:04
zobacz
nie pasuje mi jedna opcja. Zgodnie z założeniami systemu stawkowanie na drugi tuzin czyli ten który wypadł ostatnio zaczynamy nie od 4 stopnia progresji a od razu gdy stawiamy na śpiący tuzin czyli od 1 stopnia progresji na śpiący tuzin.
Próbowałem przetestować system z opcją obstawiania drugiego tuzina od 1 stopnia progresji ale nie można ustawić takiej opcji. Minimalny stopień to 2.
pw. w systemie jest chyba błąd. Zgodnie z założeniami systemu obstawianie na drugi tuzin czyli ten który wypadł ostatnio stawiamy od początku gdy stawiamy na śpiący tuzin a w programie można minimalnie ustawić od 2 stopnia progresji śpiącego tuzina.Wyjaśniam o co tu chodzi żeby każdy wiedział:
W menu systemu jest opcja:
Powtórzyć stawkę po wygranej w 2 st.progresji? (pomysł: pawelz - post14):
Jeśli wybierzemy tutaj TAK, to program nie pozwoli (już się o to postarałem) nam zejść poniżej wartości 2 w drugim T/K oraz poniżej wartości 3 w trzecim T/K (patrz zdjęcie poniżej). Inaczej nie miało by to sensu. Dlaczego? Już wyjaśniam:
pawelz w poście 14 napisał, że jeśli pierwszy śpiący T/K wejdzie na drugi stopień progresji (stawka 2 żetony) a ostatni wypadnięty stawia stawką płaską 1 żeton, to jeśli trafimy na ten drugi ostatni to wyjdziemy na 0. Zgadza się. Poniżej na czerwono zaznaczyłem, gdzie sytuacja ma miejsce:

SD:
1 2 3 5 813 21 34 55
LD: 1 1 1 1 2 3 5 8 13
3D: - - - - - 1 2 3 5
A teraz wyjaśniam dlaczego nie można zejść poniżej w/w wartości:
Załóżmy teraz, że tak jak pawelz chcemy ustawić, aby drugi ostatni T/K zaczął progresję gdy 1 T/K wejdzie na 1 stopień progresji. Sytuacja będzie wyglądać tak:
SD: 1 2 3 5 813 21 34 55
LD: 1 2 3 5 8 13
3D: - - - - - 1 2 3 5
Jak widać powyżej, drugi tuzin zaczął od razu stawkowanie progresją bo 1 T/K był już na 1 stopniu progresji. Jeśli trafimy teraz na drugi T/K to owszem, będziemy 2 jednostki do przodu, ale nie jest to już założenie według tego co pisał pawelz w poście 14 i odbiega od samego systemu Czarna Perła a zaczyna wyglądać jak stawianie na dwa tuziny systemem Fibonacci.
Teraz od 2 stopnia progresji w 1 T/K, czyli to co założyłem za minimum:

SD:
1 2 3 5 813 21 34 55
LD: 1 1 2 3 5 8 13
3D: - - - - - 1 2 3 5
Jak widać powyżej, program zaczął obstawiać progresją na drugi ostatni T/K kiedy 1 T/K wszedł na 2 stopień progresji. Warunek się zgadza. Jesteśmy na 0.
W trzecim T/K 3D nie można zejść poniżej wartości 3. Dlaczego? Zejdźmy na wartość 2, czyli 2 stopień progresji 1 T/K i zobaczmy co się stanie:

SD:
1 2 3 5 813 21 34 55
LD: 1 1 1 1 2 3 5 8 13
3D: - 1 2 3 5
Program zaczął obstawiać progresją na trzeci T/K (3D) gdy pierwszy śpiący wszedł na 2 stopień progresji. Trafiamy drugi ostatni T/K. Teraz jednak nie jesteśmy już na 0, ale na -1, bo program obstawił także trzeci T/K.
Teraz poniżej według moich ustawień jako minimum, czyli drugi T/K zaczyna progresję na 2 st. progresji 1 T/K, a trzeci T/K zaczyna progresję na 3 st. progresji 1 T/K:
SD: 1 2 3 5 813 21 34 55
LD: 1 1 2 3 5 8 13
3D: - - 1 2 3 5
Trafiamy drugi T/K. Warunek się zgadza. Jesteśmy na 0.

Zgodnie z założeniami systemu stawkowanie na drugi tuzin czyli ten który wypadł ostatnio zaczynamy nie od 4 stopnia progresji a od razu gdy stawiamy na śpiący tuzin czyli od 1 stopnia progresji na śpiący tuzin.

Źle to pawelz zrozumiałeś ale nie dziwię się, bo w menu głównym programu było: Od którego stopnia progresji zacząć stawkowanie na drugi T/K?: (max 15) a nie progresję. Słuszne spostrzeżenie.
Tak więc wyjaśniam:
System stawia od razu na drugi tuzin płaską stawką jeśli nastąpiło stawkowanie na śpiący tuzin, a po 4 stopniu progresji 1 tuzinu system zaczyna stawkować progresją na drugi tuzin. Dodatkowo zmieniłem nazwę w menu głównym systemu aby było jasne (poniżej zdjęcie) i wrzuciłem tu ponownie odświeżony system.
13 czerwca 2017 07:51
zobacz
System Czarna Perła. Jak działa system, jest opisane w poście 3 tego wątku.
Krótki opis opcji:
1. Podaj bankroll początkowy: oraz
2. Którym układem grać?: to raczej wiadomo o co chodzi.
3. Po ilu niewypadniętych Tuzinach/Kolumnach zacząć obstawianie?
Tutaj podajemy ile razy dany Tuzin/Kolumna ma niewypaść po którym dopiero nastąpi stawkowanie na nie.
4. Ile stopni progresji dla śpiącego Tuzina/Kolumny?: (max 15):

1,2,3,5,8,13,21,34,55,89,144,233,377,610,987 wybieramy tu do którego stopnia gramy po czym nastąpi reset stawki np. jeśli podamy wartość 12 to program będzie obstawiał 12 kroków progresji czyli do 233.
5. Grać drugim Tuzinem/Kolumną? Jest to ostatni wypadnięty T/K (LD).
6. Grać trzecim Tuzinem/Kolumną? Jest to ten trzeci T/K czyli nie śpiący i nie ostatni wypadnięty (3D).
Pierwszego Tuzina/Kolumny (SD) nie można wyłączyć jako że jest on podstawą do obstawiania na pozostałe dwa T/K.
7. Od którego stopnia progresji zacząć stawkowanie na drugi T/K? (max 15): Jest to T/K (LD). Ten Tuzin/Kolumna zaczyna stawkowanie razem z pierwszym śpiącym T/K, z tą różnicą że pierwszy śpiący T/K od razu gra progresją, a ten drugi tutaj T/K gra stawką płaską do czasu, aż wartość podana tutaj osiągnęła stopień progresji pierwszego śpiącego T/K. Wtedy drugi zaczyna także grać progresją.
Załóżmy, że wprowadziliśmy tu wartość od czwartego stopnia progresji dla drugiego T/K.
Kiedy pierwszy śpiący T/K osiągnął 4 stopień progresji, Drugi T/K przestaje grać płaską stawką i rozpoczyna grę progresją.
Poniżej widać dokładnie jak stawkuje drugi T/K (ten na czerwono pomiędzy pierwszym i trzecim).
SD: 1 2 3 5 813 21 34 55
LD: 1 1 1 1 2 3 5 8 13
3D: - - - - - 1 2 3 5
8. Od którego stopnia progresji zacząć stawkowanie na trzeci T/K? (max 15): Jest to T/K (3D).Ten Tuzin/Kolumna nie zaczyna stawkowania razem z pierwszym śpiącym T/K. Stawkowanie na ten T/K następuje gdy wartość podana tutaj osiągnęła stopień progresji pierwszego śpiącego T/K. Jeśli stopień progresji pierwszego śpiącego T/K został osiągnięty, wtedy ten trzeci T/K zaczyna grę progresją.
Poniżej widać dokładnie jak stawkuje trzeci T/K (ten na czerwono na dole).
SD: 1 2 3 5 813 21 34 55
LD: 1 1 1 1 2 3 5 8 13
3D: - - - - - 1 2 3 5
Standardowo system przy starcie ustawiłem według wskazań w poście 3:
9. Powtórzyć stawkę po wygranej w 2 st. progresji? (pomysł: pawelz - post14):
Ja tu grałem jeszcze w ten sposób że jak na śpiący tuzin stawka była 2 a na ostatni tuzin 1 i wszedł ostatni to wtedy w następnym spinie stawiałem takie same stawki czyli 2 i1 bez zwiększania bo i tak na 0 wychodziłem a zawsze to 1 spin więcej w oczekiwaniu na śpiący tuzin.

Tak więc jeśli wybierzemy tutaj TAK, to program będzie obstawiał "takie same stawki czyli 2 i1 bez zwiększania" tak długo aż wypadnie śpiący tuzin lub trzeci.
10. Włączyć obstawianie na 0? Włączenie tej opcji aktywuje dwie poniższe opcje (czyli opcje tutaj w punkcie 11 i 12).
11. Powyżej jakiej łącznej sumie ilości żetonów na stole obstawić 0?
Jeśli suma żetonów na stole przekroczy wartość podaną tutaj, to program zacznie stawiać cały czas 1 żeton na 0 do czasu, aż suma żetonów na stole spadnie poniżej tej wartości.
12. Dodawać 1 żeton na 0 jeśli powyższa wartość zostanie ponownie przekroczona?
Jeśli w powyższym okienku wprowadziliśmy wartość np. 15 to program będzie obstawiać na numerze 0 tak: od 15 do 29 żetonów - 1 żeton na 0, od 30 do 44 żetonów - 2 żetony na 0, od 45 do 59 - 3 żetony na 0 itd...
13. Włącz/Wyłącz Stop Loss: Jeśli ta opcja jest niezaznaczona to program nie uwzględni wartości Stop Loss podanej niżej w okienku i leci w dół do - nieskończoności.

14. Podaj Stop Loss: Tu podajemy wartość Stop Loss. Jeśli program osiągnie tą wartość, wówczas (jeśli opcja Wyświetlaj komunikaty jest włączona) program wyświetli komunikat z zapytaniem czy kontynuować sesję czy zakończyć. Jeśli wybierzemy kontynuuj (Yes), program zresetuje stawkę i będzie kontynuował grę. Jeśli opcja Wyświetlaj komunikaty jest wyłączona, to program automatycznie zresetuje stawkę po osiągnięciu Stop Loss i będzie kontynuował grę bez powiadomienia.

Uwaga: W systemie można ustawić Stop Loss lub przegrać na dwa sposoby: Poprzez osiągnięcie ostatniego stopnia progresji lub osiągnięciu wartości Stop Loss.

15. Wyświetlać komunikat?: Koniec progresji / Osiągnięto Stop Loss:
Jeśli zamierzamy przetestować system na kilku lub kilkunastu tysiącach spinów, wtedy dobrze jest je wyłączyć aby zaoszczędzić czas.
Mnogość opcji które wkomponowałem w system umożliwia testowanie systemu na różnych ustawieniach i zobaczyć jak się sprawdza najlepiej.
Kiedy drugi (ostatni) tuzin LD jest w progresji i go trafimy to resetujemy stawki tylko na ostatni ale nie jestem pewien czy trzymamy się 1 żetonu czy dalej gramy progresja ale od 1 żetonu.

Na razie przyjąłem progresję na drugi T/K jak w punkcie 8 czyli rosnąca niezależnie czy się trafi w drugi tuzin czy nie to progresja na ten tuzin będzie rosnąć do czasu trafienia śpiącego T/K. Na dniach jak będę miał chwilę to dodam opcję resetu tego T/K po wypadnięciu.
Poniżej wstawiłem trend systemu oraz gotowy system do odpalenia w RX. Niestety ale system poległ na tych ustawieniach co na zdjęciu poniżej (te same co w poście 3) w testach RNG w RX. Może w live wypada lepiej. Testujcie.
15 maja 2017 06:17
zobacz
Dziwny przypadek mnie spotkał i trochę groteskowy. Z chwilą kiedy dostałem zwrot pieniędzy za wadliwy program, moją ostatnią pełną wersją programu była wersja 2.4.3.86. Ciekawiło mnie jak teraz gościu może mi zablokować pełną wersję jeśli plik z licencją mam na twardym dysku. Otóż blokada programu wygląda tak:
Program przy każdorazowym otwieraniu łączy się z netem w celu weryfikacji ważności klucza licencji, a że mój już nie był, to program wyświetlił stosowny komunikat po czym następowało nieuchronne zamknięcie programu. Tak więc zablokowałem programowi dostęp do neta poprzez program Comodo Firewall. Działa - pełna wersja nadal. Ale gostek wypuścił nową wersję 2.4.3.87. Pobrałem, zainstalowałem, wkleiłem klucz i zablokowałem dostęp do neta. Niestety. Gość w nowej wersji już w programie unieważnia mój klucz, także po otwarciu programu już wyskakuje ten sam komunikat, iż klucz jest nieważny i następuje zamknięcie programu pomimo braku dostępu do neta. Tak więc powrót do 2.4.3.86, blokada i pełna wersja dalej. Niedawno 7 Maja gość wypuścił nową wersję 2.4.3.89. Pobrałem program w celu przetestowania pod kątem błędów. A tu uwaga: Wkleiłem klucz z ciekawości i działa - program nie wyświetla komunikatu o nieważnym kluczu, odblokowuję dostęp do neta i ...też działa, co jest??? Może gościu zrobił mi prezent za wkład w te bugi. Piszę do niego że dzięki za pełną wersję ale to nie rekompensuje nienaprawionych bugów i nie satysfakcjonuje mnie zbytnio. A gość (pewnie nieźle zdziwiony) pisze że mój klucz nie powinien działać a jeśli działa to nie powinienem używać programu w pełnej wersji (akurat:grin 😄 .
Tak czy siak widzę, że gość ma moje starania gdzieś i pełna wersja w nowej 89 to tylko przypadek. Tak więc koniec dobroci, piszę do niego krótko: Uaktywniam ponownie Unlimited TRIAL który będzie już tak długo aż nie naprawisz wszystkich błędów. Gość odpisuje mi, że nie pracuje nad RX bo ma inne projekty - to by mogło wyjaśniać przerwę 8-miu miesięcy od wydania ostatniej wersji i brak jakichkolwiek napraw w programie. O dziwo gość nadal nie blokuje mi programu przy dostępie do neta mimo że wie. Olał już ten program całkowicie? Jeśli mi zablokuje, to Firewall zrobi swoje bo w instalce klucz jest ważny. Mimo wszystko pełna wersja za free - żyć nie umierać. Jednak czas poświęcony na te bugi nie zrekompensuje tych marne 38 funtów które dostałem z powrotem, ale dużo ważniejsza jest wiedza gdzie te bugi są aby ich omijać.
Obecną tu sytuację można inteligentnie wykorzystać na swoją korzyść aby mieć pełną wersję za darmo. Zaznaczam, że jest to tylko moje spostrzeżenie i nikogo tu nie namawiam do tego typu taktyk:
Jakie są fakty?
Wiadome jest, że:
1. Gość to leń i błędów nie naprawi szybko. I tu istotna sprawa:
Kto dobrze obejrzał filmik "bugs" oraz dokładnie przeglądnął stronę z bugami ten wie, że bug nr 3 gość próbował już naprawiać dwukrotnie z marnym skutkiem, jednak jest bug, którego nie może wcale naprawić:
Jest to bug nr 1. Najstarszy i nie do naprawienia, gdyż jak gość pisze, to potrzebuje znaleźć nowy wykres a znaleźć nie może do dziś (patrz filmik Roulette Xtreme Bugs czas 3 minuty 06 sekund - przedostatnie zdanie). Nawet zakładając, że jakimś cudem szybko naprawiłby pozostałe, to żądajmy aby naprawił i ten albo zwrot kasy.
2. Gość nie protestował, gdy zażądałem zwrotu za wadliwy produkt. Tak zresztą go nazwał w paypal "wadliwy produkt" jako przyczynę zwrotu.
3. W paypal jak dobrze pamiętam to ma się 3 tygodnie na reklamację.
4. Jak się kupuje program to w ten sam dzień lub max następny gość przysyła klucz licencji na nasz e-mail. Pamiętać aby go pobrać na dysk i pilnować jak oka w głowie a e-maila z kluczem nie kasować gdybyśmy ten z dysku przypadkowo skasowali.
Teraz tak:
1. Kupujemy pełną wersję razem z RX botem (jeśli ktoś oczywiście będzie z tego korzystać). Ja kupiłem choć do dziś jeszcze z niego nie korzystałem, ale jestem zdania - lepiej mieć niż później żałować. Zresztą później, jak wszystko pójdzie zgodnie z planem, to i tak będziemy mieli go za darmo.
2. Gdzieś po tygodniu lub dwóch pisać do gościa że program pokazuje dziwne obliczenia (zajrzyjcie na moją stronę z bugami) i że prosicie o ich szybką naprawę bo nie możecie w pełni korzystać z programu. Pisać do niego co któryś dzień i cisnąć go aby szybko je naprawił. Dodatkowo pisać, że (przypadkowo :grin 😄 znaleźliście filmik i moją stronę z bugami i żądacie ich szybkiego naprawienia. Jako że gość nie naprawi ich z dnia na dzień, zażądacie natychmiastowego zwrotu pieniędzy, bo produkt jest wadliwy. Gość powinien ale tu zaznaczam "powinien" kasę zwrócić bo przecież towar wadliwy, a jak będzie się opierał to założyć spór w paypal. Z racji tego iż towar jest wadliwy powinniśmy mieć sprawę wygraną, choć wątpię aby do tego sporu doszło.
Jak gostek kasę zwróci to blokujemy programowi dostęp do neta i cieszymy się pełną wersją za 0 złotych :grin:. Testowane na własnej skórze. Wszystko skrupulatnie przemyślane.

Jeśli ktoś się odważy na ten krok i mu się uda lub nie, to niech tu napisze. Będzie wiadomo czy to działa czy nie, bo sam jestem ciekaw, a może komuś to pomoże i wiele osób na tym skorzysta.
Jeszcze jedna ważna uwaga: Jeśli zauważymy, iż gostek (choć wątpię, ale cuda się zdarzają) zacznie często wypuszczać nową wersję programu i bugi zaczną szybko znikać w nowych wersjach, jest to sygnał, iż spora część ludzi zrobiła jak opisałem, gość widząc, iż ma duże zwroty pieniędzy przełożył RX na pierwszy plan ponad inne projekty a ludziom zamiast oddawać kasę, zagwarantował naprawienie bugów w terminie. Jeśli taka sytuacja będzie miała miejsce, będzie to oznaczać, iż pomysł już jest spalony i mija się już z celem wpłacanie jakichkolwiek pieniędzy z nadzieją na darmowy program. Uwzględniam tu już wszystkie za i przeciw.

Do moderatora Mark:

Wiem, że kiedyś w wątku:
https://forum.bukmacherskie.com/f251/roulette-xtreme-systemy-napisane-pod-ten-program-55377.html
w poście nr.11 groziłeś kleszkowi banem za namawianie do kupna tego programu.
Żeby było jasne:
Ja nie namawiam do kupna tego programu. Wręcz przeciwnie: Przedstawiam jak to sam ująłeś w poście nr.13 tamtego wątku:
W necie wiekszosc rzeczy za ktore trzeba zaplacic jest w jakis sposob do obejscia.

Tak więc przedstawiam Wam tu dwa obejścia:
Pierwszy powyżej w poście 6 - Unlimited TRIAL
Drugi w tym poście na darmową pełną wersję programu. Pomysł wydaje mi się dobry wykorzystując sprzyjające okoliczności.
13 maja 2017 01:25
zobacz
Skontaktuję się z Tobą w ciągu kilku dni jako że mam dużo roboty a pomiędzy tym wszystkim piszę jeszcze kolejny system.
Co do programu Roulette Xtreme - mógłbyś napisać do tego lenia aby naprawił w końcu ten program bo masz pełną wersję a te błędy wprowadzają Cię w błąd. Może Ciebie posłucha bo mnie już nie chce może przez to, że podrzucałem mu błędy szybciej niż naprawiał i się biedak zmęczył po czym napisał że już błędów nie będzie dłużej naprawiać. Wtedy nazwałem jego program crapem (przez błędy) i porobiłem mu jeszcze filmiki na pamiątkę aby mnie dobrze wspominał. Nie wkurza Cię to że zapłaciłeś za coś, co nie działa właściwie? W którymś e-mailu do mnie pisał, że sprzedał ponad 1000 razy ten program. Wychodzi na to że tylko ja dobrze widzę a 999 osób niedowidzi i potrzebuje okularów. Jeśli tych 999 użytkowników co nie widzi błędnych obliczeń w programie tak samo gra w ruletkę, to wcale nie dziwi mnie fakt, że kasyna zarabiają, a z takich ludzi wręcz się cieszą. Poniżej zamieściłem dwa zdjęcia z moimi ulubionymi dwoma bugami.
Pierwszy: :grin: Uwaga nowość!!! Granie żetonami za 0 stawki 😯. Strategia dużo lepsza od grania płaską stawką za 1j. Może nic nie wygrasz ale ....UWAGA!!! nigdy nic nie przegrasz. Czy ktoś zna lepszy system gdzie nigdy nic nie wtopił???? Tylko w RX tak zaawansowana technologia!!
Drugi: Różnica tych samych parametrów w odmiennych oknach to tylko 11 jednostek. Ludzie toż to nic. parę w te, parę wewte. Przestańcie marudzić :?.
Tylko ktoś po spożyciu alkoholu metylowego nie dostrzegł by tych anomalii. Przecież to aż razi w oczy.
RanWolf ja zażądałem od tego lenia zwrot gotówki bo program nie działa jak należy. Ku lekkiemu zdziwieniu gość nawet nie protestował tylko od razu zapytał czy chcę zwrot teraz, jeśli tak - od razu przelewam. Kasę dostałem z powrotem po kilku dniach przez paypal, jakieś 38 funtów bo kupiłem też RX Bot. W lutym jak już miałem TRIALA zaraportowałem mu kolejne dwa bugi. Gość pisze krótko: Jeśli chcesz naszego wsparcia, kup ponownie program. No chyba go całkiem pogięło, jeśli myśli, że wydam choć złotówkę ponownie jeśli nie usunie tych błędów. Program ogólnie jest bardzo przydatny ale te błędy przeszkadzają w poprawnych obliczeniach, zwłaszcza bug numer 3 na mojej stronie (najgorszy), którego gość próbował naprawić dwukrotnie, jednak bez skutku.
RyanWolf Ty też piszesz systemy w Roulette Xtreme? Pytam z czystej ciekawości bo wiem że też masz RX w pełnej wersji.
11 maja 2017 04:57
zobacz
Może zapadł w sen zimowy i pozostaje nam jedynie czekać do wiosny w nadziei na pojawienie się nowej ulepszonej wersji programu.

Gość (ten cały support) rzeczywiście zapadł w sen zimowy tej zimy. Niedawno, bo 7 maja wypuścił najnowszą wersję 2.4.3.89. Przetestowałem wszystkie aktualne bugi które nie zostały naprawione w poprzedniej wersji i okazało się że.....gość nie naprawił kompletnie NIC, ani jednego bugu. Dodałem nowy wpis do aktualnej wersji programu na mojej stronie:
http://tomasztester.wixsite.com/rx-bugs
Przez jakiś okres zablokowałem filmik Unlimited TRIAL bo myślałem, że gostek nie wypuszcza nowszej wersji właśnie przez ten filmik (raczej nie sądzę aby przez filmik i stronę z bugami). Jako, że przez 8 miesięcy nie zrobił kompletnie nic i olał moje starania i prośby o naprawę programu, udostępniam Wam powtórnie filmik Unlimited TRIAL który będzie dostępny publicznie do czasu, aż wszystkie błędy zostaną naprawione a jest ich sporo i naprawa ich w tym tempie zajmie gościowi lata. Jego samego też poinformowałem o tym aby go zmobilizować do działania. Jeśli filmik z jakiegoś (nie z mojego) powodu zostanie zablokowany na YouTube, udostępnię go Wam na chomikuj.pl. Miłego oglądania życzę.
4 maja 2017 01:52
zobacz
SYSTEM DO POSTU: 24 27 34
Post 24:
Jest tutaj opisana szczegółowo finalna (tak sądzę) wersja systemu.
Post 27:
Z tego postu wstawiłem w system stawkowanie płaskie jak polecił autor.
Post 34:
Tutaj Bandeo zalecił stawkę x 1.5 którą również wkomponowałem w system.
Co prawda faktyczne stawkowanie x 1.5 to:
1, 1.5, 2, 3, 5, 8, 11, 17, 26, 38, 58, 86, 130, 195, 292, 438, 657, 985
Jednak założeniem BandeoDubin było osiągnięcie profitu poprzez podwójną wygraną pod rząd. Aby to osiągnąć potrzeba użyć minimalnie wyższej progresji. Taką właśnie przedstawił w tym poście. Rozciągnąłem ją w granicach tysiąca i wstawiłem w system:
1, 2, 3, 4.5, 7, 11, 18.5, 29, 48, 77, 125, 202, 327, 529, 856

Krótki opis opcji:
Stawkowanie: Wybieramy tutaj jakim stawkowaniem chcemy grać: Płaską stawką czy x 1.5.
Według którego poprzedniego spinu grać?: (max 30 wstecz) Tutaj według pomysłu:
Dodatkowo, żeby zmylić ruletkę (w razie gdyby była kręcona 😄 ) obstawiam nie ostatni even, który padł, ale np. od 11.

Tak więc dodałem możliwość wyboru któregokolwiek (nie tylko 11-tego) spinu od 1 do maksymalnie 30 wstecz, na którym będzie się opierał system podczas gry. Dodam tylko, iż 1 spin jest uznawany przez system jako ostatni wypadnięty.

Ile razy podążanie za evenem?(max 5)
: BandeoDubin przyjął, że jeśli w podążaniu dwa razy pod rząd się przegra, to następuje zmiana schematu/taktyki na obstawianie naprzemienne. Również tutaj wprowadziłem swobodę wyboru po której przegranej z rzędu ma nastąpić zmiana taktyki od 1 do 5 przegranych pod rząd.

Jeśli wypadnie 0 lub 00 to:
Bandeo nie opisał co jeśli wypadnie 0, więc wprowadziłem tu swoje własne rozwiązania. Do wyboru są trzy opcje:

1. Traktuj 0 jako przegraną w aktualnym schemacie:
Jeśli wybierzemy tą opcję, to 0 będzie traktowane jako przegrany kolor lub inny even w innym układzie. Zero ma tu wpływ na zmianę schematu. Przykład:
Gramy podążanie:
pada czarny obstawiamy czarny
pada czerwony (przegrywamy 1 raz) obstawiamy czerwony
pada czarny (przegrywamy 2 raz więc zmiana taktyki na obstawianie naprzemienne) obstawiamy czerwony
Teraz z użyciem 0:
Gramy podążanie:
pada czarny obstawiamy czarny
pada czerwony (przegrywamy 1 raz) obstawiamy czerwony
pada 0 (przegrywamy 2 raz więc zmiana taktyki na obstawianie naprzemienne) obstawiamy czerwony
2. Podnieś jedynie stawkę ale nie zmieniaj schematu:
Jeśli wybierzemy tą opcję i wypadnie 0, to system podniesie jedynie stawkowanie. Zero nie ma
tu wpływu na zmianę schematu. Jedynie kolor może zmienić schemat. Przykład:
Gramy podążanie:
pada czarny obstawiamy czarny
pada czerwony (przegrywamy 1 raz) obstawiamy czerwony
pada
0 (przegrywamy 2 raz ) obstawiamy czerwony
pada 0 (przegrywamy 3 raz ) obstawiamy czerwony
pada 0 (przegrywamy 4 raz ) obstawiamy czerwony
pada czarny (przegrywamy 5 raz jednak kolor 2 raz więc zmiana taktyki na obstawianie naprzemienne) obstawiamy czerwony
3. Nie rób nic:
Jeśli wybierzemy tą opcję i wypadnie 0, to system nie obstawi żadnego koloru. Po prostu przeczeka do następnego spinu na następny kolor i będzie kontynuował grę według stawki i schematu.
Włącz/Wyłącz Stop Loss: Jeśli ta opcja jest niezaznaczona to program nie uwzględni wartości Stop Loss podanej niżej w okienku i leci w dół do - nieskończoności.

Podaj Stop Loss
: Tu podajemy wartość Stop Loss. Jeśli program osiągnie tą wartość, wówczas (jeśli opcja Wyświetlaj komunikaty jest włączona) program wyświetli komunikat z zapytaniem czy kontynuować sesję czy zakończyć. Jeśli wybierzemy kontynuuj (Yes), program zresetuje stawkę i będzie kontynuował grę. Jeśli opcja Wyświetlaj komunikaty jest wyłączona, to program automatycznie zresetuje stawkę po osiągnięciu Stop Loss i będzie kontynuował grę bez powiadomienia.
Wyświetlać komunikaty? Jeśli zamierzamy przetestować system na kilku lub kilkunastu tysiącach spinów, wtedy dobrze jest je wyłączyć aby zaoszczędzić czas.
Uwaga: System gra jednocześnie na wszystkie trzy układy: czerwone/czarne parzyste/nieparzyste niskie/wysokie według wskazań Bandeo w poście 24.
System resetuje wszystkie stawki na wszystkich układach jeśli bankroll osiągnął profit chociaż +1.

Niestety jak dwa powyższe systemy, tak i ten poleciał ostro w dół w testach RNG w RX. Być może lepiej wypada w live. System napisałem z czystej ciekawości i jak zwykle wrzuciłem poniżej razem z trendem systemu.
4 maja 2017 01:14
zobacz
SYSTEM DO POSTU: 11
System nieco bardziej zaawansowany od powyższego, jednak skutek przy testowaniu w RX podobny.
Polecam testować samemu na live. Może ktoś gdzieś będzie na +. Gotowy system jak i trend w RX poniżej.
4 maja 2017 00:59
zobacz
SYSTEM DO POSTU: 1
Dość ciekawe rozwiązanie choć nie działa na dłuższą metę bo i tu w końcu przyjdzie kryska na Matyska i system leci w dół. Kiedyś próbowałem czegoś podobnego lecz również z marnym skutkiem. Ale pomysł był dobry. Zaznaczę, że testowałem system na RNG w RX więc może na live się lepiej sprawdza jak polecał BandeoDubin. System poniżej.

Ostatnie 20 tematów na forum

zobacz wszystkie
Temat
ostatni wpis
Roulette Xtreme masa błędów w programie

tommyy : Witam! Zapewne większość graczy którzy grają w ruletkę zetknęła się z tym programem. Mowa oczywiście o programie Roulette Xtreme. Jest to program WYŁĄCZNIE do testowania systemów oraz ich pisania w …

ostatni wpis 19 lutego 2018 07:11 przez tommyy
ryanwolf
ryanwolf
Wrz 2013
766 524 16
  • Jak Totti i Gerrard

    Jesteś na forum 2 lata

  • Skończyłem Roczek

    Jesteś na forum rok

  • Zacząłem nową przygodę

    Gratulacje! Napisałeś swój pierwszy wpis

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.