Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

tofik015

tofik015
Gru 2018
118
181
Grudzień 2018
4 godziny, 7 minut temu
118
2
181
Profil użytkownika tofik015 świeci pustkami, ponieważ nic o sobie nie napisał :(

Statystyki

Dział% wpisów
Pozostałe Sporty - Typy Bukmacherskie52,0%
Konkursy Bukmacherskie35,1%
Piłka Nożna - Typy Bukmacherskie12,8%

Ostatnie 20 wpisów na forum

zobacz wszystkie
wczoraj 17:52
zobacz
cytat z dnia 9 listopada 2019 19:13 przez tofik015
PUDZIANOWSKI vs. JUN  JUNTKO/KO
MAŃKOWSKI vs. BAKOCEVIC Mańkowski TKO/KO
RACIC vs. STASIAK STASIAK TKO/KO
PEJIC vs. TORRES Pejic przez decyzje
ILIC vs. KĘSIK KĘSIK TKO/KO
ERSLAN vs. RODRIGUEZ Erslan TKO/KO
SZYMAŃSKI vs. JANICIC Szymańki TKO/KO
KASZUBOWSKI vs. RAKAS Kaszubowski przez decyzje
PRZYBYSZ vs. KRUSIC PRZYBYSZprzez decyzje

analiza
https://forum.bukmacherskie.com/temat/158156-ksw-51-pudzianowski-vs-jun/?page=2#post-6893672

15

10 listopada 2019 19:34
zobacz
Chicago - Toronto
under 6,5 goli (60)
@1,76   
Anaheim - Edmonton
under 5,5 goli (60)
@1,82  
Carolina - Ottawa
under 6,5 goli (60)
@1,70
wczoraj 12:52 przez czleko
9 listopada 2019 19:13
zobacz
PUDZIANOWSKI vs. JUN  JUNTKO/KO
MAŃKOWSKI vs. BAKOCEVIC Mańkowski TKO/KO
RACIC vs. STASIAK STASIAK TKO/KO
PEJIC vs. TORRES Pejic przez decyzje
ILIC vs. KĘSIK KĘSIK TKO/KO
ERSLAN vs. RODRIGUEZ Erslan TKO/KO
SZYMAŃSKI vs. JANICIC Szymańki TKO/KO
KASZUBOWSKI vs. RAKAS Kaszubowski przez decyzje
PRZYBYSZ vs. KRUSIC PRZYBYSZprzez decyzje

analiza
https://forum.bukmacherskie.com/temat/158156-ksw-51-pudzianowski-vs-jun/?page=2#post-6893672
9 listopada 2019 19:12
zobacz
Pudzianowski M. - Jun E. 
Liczba rozpoczętych rund mniej/wiecej
więcej 1,5 - kurs 2,11 (fortuna)

Trudno tutaj wskazać jednoznacznie faworyta, dlatego też idę trochę w inną stronę a konkretnie liczbę rozpoczętych rund. Według mnie jest to ciekawy typ po niezłym kursie a szanse na powodzenie widzę dość spore. Głównym czynnikiem tutaj który skłonił mnie do tego typu będzie jak się domyślam dość asekuracyjna postawa Erko Juna w pierwszej rundzie gdzie nie będzie za wszelką cenne chciał walczyć zwłaszcza, że z takim mocniejszym przeciwnikiem się jeszcze nie mierzył i bardziej będzie chciał złapać rytm, "wyczuć" rywala a czas również będzie działał na jego korzyść. Mariusz pewnie i by chciał od razu ostro się bić i skończyć to dla niego im szybciej tym lepiej, ale przy takiej postawie Juna będzie o to ciężko, chyba, że Jun popełni gdzie też to jest prawdopodobne przy jego małym doświadczeniu. Podsumowując uważam, że typ jest godny uwagi i za drobne można spróbować   
wczoraj 18:46 przez tofik015
6 listopada 2019 21:08
zobacz
FunPlus Phoenix - G2 Esports - G2 wygra, kurs 1,9 (STS)

G2 pokazało na co ich stać w półfinale z mocno faworyzowanym po fazie grupowej SKT. Dla mnie byli drużyną o wiele lepszą w tym meczu pomimo przeciętnych początkowych etapów gdzie głównie tracili w złocie to pokazali jednak, że drużynowo, inteligentnymi zagraniami czy decyzjami na mapie ogrywali SKT a z tego głownie Korea słynęła. SKT mieli swoje momenty i grali dobrze, podobnie jak w innych meczach ale na G2 to było już za mało. Natomiast ich rywal w finale FPX jakoś wybitnie nie gra a dość szczęśliwie się tutaj dostali zaczynając od fazy grupowej gdzie mieli zdecydowanie najsłabszą grupę gdzie mieli bezproblemowo wygrać a tymczasem do ostatniego meczu nie byli pewni nawet awansu, następnie bardzo kiepski występ FNC w ćwierćfinale a w półfinale IG też niewiele lepiej się pokazało i zwłaszcza zawiódł tutaj TheShy. Jednak trzeba też wspomnieć, że ich gra z meczu na mecz wydaje się coraz lepsza ale to nadal w finale z G2 na swoim wysokim poziomie jak SKT nie daje im zbyt dużych szans o ile nagle dyspozycja G2 po ostatnim meczu się nie pogorszy a FPX nie zagra meczu życia, gdzie na tych mistrzostwach wśród wielu innych drużyn dyspozycja potrafiła się bardzo różnie zmieniać na przestrzeni kolejnych meczów. Podsumowując dla mnie więcej opcji wskazuje na G2 i dużo bardziej prawdopodobne jest tutaj ich zwycięstwo a wystawienie kursów równych jest tutaj dużą pomyłką co wskazywały również przed półfinałami kursy na zwycięstwo całych mistrzostw przez SKT gdzie były dużo niższe niż 3 pozostałych drużyn w tym G2 a G2 okazało się być lepszym zespołem od nich
10 listopada 2019 16:23 przez tofik015
4 listopada 2019 18:25
zobacz
Boston - Pittsburgh
Boston (60)
@1,95  95

N.Y.Rangers - Ottawa
N.Y.Rangers(60)
@ 2,00  
Edmonton - Arizona
liczba goli under 5,5 (60)
@1,86  86
Columbus - Las Vegas
Las Vegas(60)
@2,07  107
Montreal - Boston
Boston (60)
@2,35  
Toronto - Los Angeles
liczba goli under 6,5 (60)
@1,62  62
Dallas - Colorado
Dallas(60)
@2,05  105

6 listopada 2019 11:24 przez czleko
28 października 2019 21:00
zobacz
Za nami już ćwierćfinały a w nich niestety Fnatic bardzo zawiodło. Zawiedli jako całość, zespół jak i jednostki w poszczególnych mapach. Ogólnie te mistrzostwa pod względem formy dnia są bardzo zmienne i w jednym dniu potrafią zagrać świetnie by w następnym pokazać się słabo, np FNC ostatniego dnia fazy grupowej potrafiło zaimponować a tutaj całkiem zawiedli i to pomimo dobrych początków nie potrafili tego dalej wykorzystać. Sytuacja z FPX odwrotna do sytuacji FNC a z zespołami IG i Grifin było podobnie. 

W pierwszym półfinale po meczach ćwierćfinałowych miałem typować na IG ale spodziewałem się na nich wyższych kursów koło 2,00 biorąc pod uwagę jak wystawili kursy z FNC i zważywszy ostatni split w Chinach. Kursy jakie są u bukmacherów czyli okolice 1,6-1,7 to chyba trochę za niskie patrząc na to co dzieje się na tych mistrzostwach. Krótko mówiąc dla mnie tutaj IG powinno wygrać ale kursy w miarę dobrze wystawione plus bardzo zmienna, niestabilna forma drużyn co w związku z niższym kursem nie zachęca do podjęcia ryzyka.

G2 Esports - SK Telecom T1 - G2 wygra, kurs 2,38(STS)
Może i SKT wygląda tutaj obecnie na najbardziej stabilną i prezentującą równą dobrą formę drużynę ale czy potrafią zagrać najlepszego lola ze wszystkich innych drużyn ? No i tutaj pojawia się G2, które dla mnie do tego miana będzie pretendować jako pierwszą drużyną. SKT gra dobrze i na większości map dotychczas to wystarczało ale na G2 to może być zbyt mało co pokazało nam już MSI gdzie przegrywali na nich w większości map tam rozgrywanych(faza grupowa i półfinał). Styl gry SKT również im odpowiada co właśnie też pokazało MSI gdzie na IG przegrywali a z SKT wygrywali i tutaj na mistrzostwach FNC też potrafili z nimi wygrać w fazie grupowej. Jeśli G2 zagra na swoim poziomie to jestem o nich spokojny że dadzą radę a kursy również są dobre aby spróbować na nich postawić   
6 listopada 2019 19:40 przez tofik015
28 października 2019 18:38
zobacz
Buffalo - Arizona
Arizona (60)
@2,68  

Boston - San Jose
Boston(60)
@1,85  85
Toronto - Washington
Washington(60)
@2,53  
Detroit - Edmonton
Edmonton (60)
@2,20  
Nashville - Chicago
Nashville(60)
@1,85  85
N.Jersey - Tampa Bay
Tampa Bay (60)
@2,00 
Los Angeles - Vancouver
Vancouver(60)
@2,40   140
6 listopada 2019 22:37 przez rasijskij
23 października 2019 20:37
zobacz
N.Y.Rangers - Buffalo
Buffalo (60)
@2,48  
Calgary - Florida
Florida(60)
@2,68  
Edmonton - Washington
Washington(60)
@2,46  
25 października 2019 06:54 przez rasijskij
22 października 2019 21:46
zobacz
FunPlus Phoenix - Fnatic - Fnatic wygra, kurs 2,34 (fortuna)
Przed meczami grupowymi takie kursy miały by sens, ale po nich to powinny być zdecydowanie bardziej wyrównane jak nie na korzyść FNC. Chiny wyglądają tutaj zdecydowanie gorzej niż można było się spodziewać. Niby FPX na 1 miejscu, ale po pierwsze po dogrywce, po drugie w słabym stylu a pierwszy mecz ze Splyce wygrany, głównie dzięki poważnemu błędowi rywali na baronie a to mogło im zdecydowanie utrudnić choćby zajęcie 2 miejsca, po trzecie to była zdecydowanie najsłabsza grupa a łatwo i przyjemnie nie było a zamiast tego walka do samego końca o awans. W porównaniu do grupy FNC to jest jak niebo a piekło i FNC poradziło sobie bardzo dobrze. Oczywiście mieli gorsze momenty szczególnie w pierwszych 4 meczach ale dwa ostatnie mecze to pewne i zdecydowane wygrane na RNG i SKT, które robiły wrażenie. Według mnie FPX jest tutaj zdecydowanie przeceniane a ich forma nie jest najlepsza co pokazały mecze grupowe i jeśli słabsze zespoły potrafiły sobie z nimi poradzić to tym bardziej może zrobić to FNC, które jest na fali po ostatnich meczach i na pewno zyskało pewności siebie 

DAMWON Gaming - G2 Esports - G2 wygra, kurs 1,72 (fortuna)
Wygrane mecze G2 można powiedzieć w ich stylu a co do przegranych z Grifin to niestety wiele błędów zostało popełnionych zaczynając od draftów po lekceważenie przeciwnika i kończąc na wielu błędach. Myślę jednak że w ćwierćfinale pokażą na co ich stać, zagrają na 100%, w swoim style i wyciągną również jakieś ciekawe, zaskakujące strategie i wybory postaci bo jeszcze tego tutaj nie pokazali. Natomiast co do DAMWON to spisują się bardzo dobrze a przy tym trzeba wspomnieć o zaskakująco dobrej dyspozycji adc nucleara, gdzie raczej on był stawiany jako z najsłabszych ich ogniw w drużynie. Na pewno będą trudnym przeciwnikiem dla G2, ale wydaje mi się, że G2 jest trochę lepsze, bardziej uniwersalne i mniej przewidywalne w draftach jak i grą na mapie co stawia ich jako faworytów i uważam, że dadzą radę tutaj wygrać
28 października 2019 18:40 przez tofik015
22 października 2019 20:32
zobacz
Buffalo - San Jose
Buffalo (60)
@2,42  

N.Y.Rangers - Arizona
Arizona  (60)
@2,45  

Detroit - Vancouver
Vancouver (60)
@2,40  140

23 października 2019 11:55 przez czleko
17 października 2019 13:20
zobacz
Boston - Tampa Bay
Boston (60)
@2,40  

N.Jersey - N.Y.Rangers
N.Y.Rangers (60)
@2,62  

St.Louis - Vancouver
Vancouver (60)
@3,55  

Pittsburgh - Dallas
Pittsburgh (60)
@2,25  125

19 października 2019 10:13 przez czleko
14 października 2019 22:02
zobacz
Splyce - J Team - Splyce, kurs 1,75 (fortuna)
Splyce w dotychczasowych meczach meczach fazy grupowej zaskoczyli mnie pozytywnie i jest poprawa z tym co było można zobaczyć z UOL w fazie play in. Dotychczas wygrali z GAM dość pewnie a z FPX do fatalnego błędu przy baronie kontrolowali mecz i prowadzili w złocie, pomimo słabej gry Humanoida, który dał się łatwo wyłapywać. Natomiast co do J Team to wygrali z FPX ale tutaj oprócz momentami dobrej gry i walk drużynowych to bardzo dużą zasługę ma adc FPX a konkretnie LWX, który był najważniejszą postacią w ich kompozycji a praktycznie sam się podawał do eliminacji i ginął często już na początku walk. W następnym meczu z GAM zaprezentowali się znacznie gorzej, gdzie nie nacisnęli na rywali w początkowych etapach a powinni z ich postaciami i widoczny był również brak wykorzystania błędów rywali. Po tych dwóch meczach w fazie grupowej to dla mnie Splyce powinno wygrać i po takim kursie lekko zawyżonym według mnie można zagrać. Liczę też, że Humanoid lepiej się zaprezentuje niż z FPX a to był tylko jego słabszy dzień i pokaże się podobnie jak w meczu z GAM na jego bardziej komfortowych postaciach niż tristana z FPX

EDIT:
Wszystko co się dało to Splyce zepsuło, zaczynając od niezbyt przekonującego draftu i realizacji jego założeń aż po całą grę. Mocno przekombinowali a ich gra była tragiczna oprócz może początkowych minut. Nie sądziłem, że po dwóch wcześniejszych niezłych grach można zagrac tak źle  
15 października 2019 21:29 przez tofik015
13 października 2019 18:02
zobacz
Los Angeles - Las Vegas
Los Angeles (60)
@3,00  

N.Jersey - Florida
Florida (60)
@2,80   180

Chicago - Edmonton
Edmonton (60)
@2,52  
15 października 2019 11:09 przez czleko
11 października 2019 20:31
zobacz
13.10
Detroit - Toronto
Detroit (60)
@3,10   
13 października 2019 12:54 przez czleko
10 października 2019 22:54
zobacz
1. Invictus Gaming - Team Liquid - IG, kurs 1,5
Obrońcy tytułu trochę opadli z formy po MSI i sensacyjnej porażce właśnie z obecnym rywalem. Tutaj liczę na rewanż, chęc zemsty, ale przede wszystkim dobre przygotowanie IG i podejście na 100%, bez większych niepotrzebnych i nierozmyślnych akcji. Obecny split IG był jak na nich bardzo nieudany a do mistrzostw dostali się dopiero po eliminacjach regionalnych gdzie trochę się męczyli ale ostatecznie wygrali oba mecze po 3:2 mając małe przebłyski dawnej formy. Tutaj na mistrzostwach myślę, że będzie lepiej i udowodnią swoje umiejętności, które mają jedne z najwyższych na świecie. Natomiast TL wygrali w Ameryce split letni, ale bez rewelacji.  W półfinale 3:2 na CG i finale 3:2 na C9 a poziom w Ameryce jest zdecydowanie niższy niż w Chinach a jakoś za bardzo TL nie zdominowało swojego regionu. Tutaj na mistrzostwach na pewno będą zmotywowani aby pokazać się jak najlepiej i powalczyć o awans ale IG ma taki sam cel a pod względem umiejętności są na pewno lepsi od rywali    

2. FunPlus Phoenix - Splyce - FPX, kurs 1,28
Splyce po tym co zaprezentowało w fazie play in a szczególnie z UOL to niestety muszę stwierdzić, że za bardzo nie widzę ich aby wygrali na kogoś lepszego. Nawet mając duże przewagi w złocie potrafili przegrywać walki a z lepszymi zespołami takimi jak FPX będzie pod każdym względem gorzej i nie wspominając już o tym, żeby mieli taki komfort przewagi w złocie. FPX to mistrzowie letniego splitu w Chinach, tak więc i jeden z faworytów do zwycięstwa w całych mistrzostw tak więc ze Splyce nie powinni mieć większych problemów jeśli czymś ich nie zaskoczą a nawet jeśli by im się udało to i tak w dalszej części Splyce przy przewadze będą mieli problemy

3. SK Telecom T1 - Fnatic - FNC, kurs 2,8
SKT faworyt mistrzostw, ale FNC też się do nich zalicza w szerszym gronie. Początkowo do FNC raczej byłem sceptycznie nastawiony ale po tych BO5 z G2 mnie do siebie przekonali i nie skazywałbym ich tutaj na porażkę. Patrząc na plusy w stronę FNC to na pewno należy zwrócić uwagę, że grają 1 mapę a nie do 3 wygranych.  Następnym plusem po stronie FNC jest możliwość zaskoczenia niestandardowymi postaciami jak i również postaciami opartymi o globalne umiejętność i aktywne ich wykorzystywanie. Na pierwszy mecz myślę, że coś przygotują i postarają się zaskoczyć a że umiejętności mają i jest to tylko BO1 więc szanse mają na pewno większe niż pokazują kursy bukmacherów

kursy fortuna
14 października 2019 20:24 przez tofik015
9 października 2019 21:46
zobacz
10.10 
Vancouver - Los Angeles 
Los Angeles (60)
@3,25   

11.10
Pittsburgh - Anaheim 
Anaheim (60)
@3,15   

11.10
Ottawa - St.Louis
St.Louis (60)
@1,95    95

13 października 2019 13:14 przez czleko
8 października 2019 22:13
zobacz
Detroit - Anaheim
Detroit(60)
@2,61  

Nashville - San Jose
Nashville(60)
@1,96   96
Las Vegas - Boston
Las Vegas(60)
@2,20  
13 października 2019 13:20 przez czleko
6 października 2019 22:44
zobacz
Jutro już decydujące mecze o wejście do fazy grupowej mistrzostw. Do obstawienia ciężko jest jednak coś z sensownym kursem wybrać i w miarę pewnego aczkolwiek myślę, że można się pokusić na zagranie za drobne dokładnego wyniku 3:1 dla CG w meczu z Royal Youth po kursie 3,2 (fortuna). CG przegrało dwa mecze ale trzeba powiedzieć, że UOL potrafiło zaskoczyć kompozycyjnie i przy tym zagrać dobrze, zespołowo a w decydującym meczu o 1 miejsce CG potrafiło im się zrewanżować. Natomiast RY jest bardziej przewidywalne i oprócz solidnej górnej alei i dobrego adc to niestety reszta spisuje się różnie, szczególnie chodzi Cyeol i Tolerant. CG powinno to wygrać, lecz najbardziej prawdopodobne według mnie jest to, że jedną mapę raczej stracą biorąc pod uwagę ich słabsze gry z UOL a RY powinna jakaś mapa lepiej pójść
6 października 2019 21:55
zobacz
06.10
Carolina - Tampa Bay
Carolina (60)
@ 2,68  

08.10
Columbus - Buffalo
Buffalo (60)
@2,64  
8 października 2019 05:04 przez rasijskij

Ostatnie 20 tematów na forum

zobacz wszystkie
Temat
ostatni wpis
LoL - MŚ 2019

tofik015 : Już 2 października rozpoczynają się mistrzostwa świata od fazy wstępnej. Na pewno zapowiada się dużo ciekawych meczów i myślę, że pod tym względem te mistrzostwa będą jeszcze lepsze niż poprzednie. …

League of Legends - MSI 2019

tofik015 : Za nami już kilkanaście meczy i wyłonienie drużyny z 1 miejsca grupy A rundy wstępnej, która przeszła dalej do play in eliminacji. Co do grupy B to rozegrane zostały po …

ostatni wpis 13 czerwca 2019 20:43 przez tofik015
kamilcia21
kamilcia21
Maj 2019
752 3 437 30 7
movieplk
movieplk
Paź 2017 | Znawca
203 1 706 27 12
apil64
apil64
Sie 2017 | Typer
758 4 962 21 21
sumada90
sumada90
Maj 2008 | Forum VIP
5 071 10 481 20 33
jan_3_sobieski
jan_3_sobieski
Cze 2018
104 2 072 4 12
gy_gy_craveel
gy_gy_craveel
Paź 2013 | Znawca
635 15 766 91 31
manipulation
manipulation
Maj 2017
341 5 436 12
wojtek_89
wojtek_89
Gru 2018 | Znawca
707 3 690 25 11
qowalsky6
qowalsky6
Gru 2013 | Znawca
2 114 17 349 32 32
majekx
majekx
Paź 2014 | Znawca
1 733 16 497 36 29
grac45
grac45
Cze 2011 | Forum VIP
1 098 6 299 1 28
  • Zacząłem nową przygodę

Gratulacje! Napisałeś swój pierwszy wpis

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.