Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

szymek1621

szymek1621
Paź 2014
686
317
Październik 2014
2 tygodnie, 2 dni temu
686
317
Profil użytkownika szymek1621 świeci pustkami, ponieważ nic o sobie nie napisał :(

Statystyki

Dział% wpisów
Zakłady Bukmacherskie, Nasze Kupony i Typy93,5%
Pozostałe Sporty - Typy Bukmacherskie2,4%
Konkursy Bukmacherskie2,3%
Firmy Bukmacherskie0,8%
Piłka Nożna - Typy Bukmacherskie0,7%
Systemy bukmacherskie, Informacje i Opinie0,1%
Fora Ogólnotematyczne0,1%

Ostatnie 20 wpisów na forum

zobacz wszystkie
27 listopada 2019 20:40
zobacz
cytat z dnia 12 września 2019 15:18 przez drpajchivo
Przelew z ecopayz przychodzi od PayPro z banku BNP Paribas.

Słyszałem, że przechodzi z banku, SEBPL. Wypłaty na konto bankowe według Was są nie do wykrycia ?

19 listopada 2019 18:16
zobacz
Panowie, jak myślicie jakim składem wyjdzie Belgia ? Ma ktoś jakiejś info bardzo mnie ciekawi czy Waszym zdaniem kurs Belgia -4 (3,6) ma szansę na wejście. Cypr raczej nie jest reprezentacją która często obskakuje duży łomot. Teraz patrze że bardzo słaby kurs jak na takie ryzyko.
13 czerwca 2019 16:06
zobacz
Czy wypłata z ECOpayz do banku będzie podejrzana ?
9 kwietnia 2019 17:30
zobacz

Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów

Godzina: 21:00

Spotkanie: Liverpool - Porto

Typ: Liverpool -2

Kurs: 3,15

Bukmacher: Fortuna

Analiza:

Liverpool jest zdecydowanym faworytem tego spotkania i domyślam się, że będzie chciał zamknąć dwumecz już w pierwszym meczem ze względu na to, że grają u siebie. To że Liverpool ma kim wygrać ten mecz nie trzeba nikogo przekonywać, to że Liverpool od dawna na Anfield jest w Lidze mistrzów jak i w lidze angielskiej jest nie do pokonania można wspomnieć. Należy także przytoczyć sytuacje w fazie grupowej gdzie Liverpool na własne życzenie skomplikował sobie wyjście z grupy przegrywając z Crveną 3:0 na wyjeździe a mimo iż musiał wygrać u siebie z znacznie mocniejszym od Crveny Napoli był faworytem do wyjścia z grupy i zakończył misje sukcesem. Mecz będą chcieli zamknąć już u siebie ponieważ, priorytetem dla Liverpoolu jest liga angielska gdzie mają do rozegrania jeszcze kilka ważnych spotkań a do Porto Klopp będzie pewnie chciał wysłać okrojony skład żeby nie męczyć piłkarzy. 

⛔100

9 kwietnia 2019 22:53 przez waldi1979
8 grudnia 2018 21:02
zobacz
Dyscyplina: MMA - UFC 231
Godzina:05:30
Spotkanie: Jędrzejczyk - Szewczenko
Typ:
Jędrzejczyk (2 drogowy)
Kurs: 3.75
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
JJ tym razem stanie na przeciwko Szewczenko, która jest przeważnie silniejsza od swoich przeciwniczek jednak tym razem jednak musiała zbić swoją wagę a JJ wagę zwiększała i twierdzi, że przy tej wadze czuje się świetnie a utrzymanie wagi w poprzedniej kategorii wagowej było dla niej katowaniem organizmu. Uważam, że większe szanse na wygranie walki ma Szewczenko ponieważ jest lepsze w parterze czego Polka zazwyczaj unika broniąc się przed parterem w taki sposób, że sędzie przywraca walkę do stójki. Jednak Walentina jest niezwykle silną babeczką i nie koniecznie Asia będzie tak skuteczna w tym aspekcie jak z innymi rywalkami. W stójce uważam, że obie radzą sobie świetnie z lekkim wskazaniem na Polkę. Jednym zdaniem widzę w tym kursie value ponieważ wg mnie kurs na JJ powinien wynosićc pomiędzy 2,5 - 2,75 także ryzykuję i jest to kurs warty grania.
⛔100
8 grudnia 2018 12:40
zobacz
Dyscyplina : Piłka Nożna - Premier League
Godzina : 18:30
Spotkanie : Chelsea-Manchester City
Typ : 1
Kurs : 3,8
Bukmacher: eFortuna
Analiza :
Pisałem w tygodniu analizę, że wg mnie City słabnie z meczu na mecz i wydaję mi się, że mecz w tygodniu z Watfordem to potwierdził. City niby wygrali 1:2 jednak mecz równie dobrze mógł się zakończyć w drugą stronę. Watford naprawdę stworzył masę sytuacji które mogły zakończyć się bramkami, City też oczywiście mogli podwyższyć wynik jednak ich akcje wg mnie ciągle wyglądały tak samo a mimo to Watford dał się złapać na miekką wrzutkę na Sane za linie obrony. Chelsea to jednak inny rywal i znów City gra na wyjeździe co będzie też wyzwaniem. Chelsea mimo, że w tygodniu się nie popisała i przegrała z Wilkami to ten mecz Chelsea zagra inaczej - nie w roli faworyta i wydaję mi się, że skrzydła zrobią tu różnice w kontrach gdzie MC bardzo wysoko podchodzi z presingiem zostawiając w tyle bardzo dużo wolnego miejsca. Mój typ to 1:0 lub 2:0 dla gospodarzy.
✅280
4 grudnia 2018 23:18
zobacz
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Burnley - Liverpool
Typ: Liverpool -2
Kurs: 3.05
Bukmacher:
fortuna
Analiza:
Liverpool w niedziele wygrał fartownie to trochę mało powiedziane, Liverpool wygrał niesamowitym zbiegiem okoliczności to też niewiele. Dla fanów The Reds jednak najważniejsze są 3 punkty i kontakt z City, które na moje oko trochę słabną. Liverpool mimo kontaktu z City potrzebuje bilansu bramkowego bo nie wiadomo czy na koniec obie drużyny nie będą miały tyle samo punktów. Mimo że Liverpool nie jest w najwyższej dyspozycji słabszych przeciwników umie w tym sezonie wypunktować. Burnley wydaje się dobrym przeciwnikiem, żeby Liverpool zbliżył się do City bilansem bramkowym. Na korzyść Liverpoolu wpływa także fakt, że coraz częściej gra Fabinho, który jest znacznie kreatywniejszym pomocnikiem z przodu niż Henderson i lepiej zabezpiecza tyły oraz to że po kontuzji wrócił Keita, który dobrze się pokazał po wejściu z ławki w meczu z Evertonem i myślę, że w tym meczu Jurgen da mu czas od początku spotkania.
⛔100
3 grudnia 2018 21:36
zobacz
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Watford-City
Typ: Watford lub remis
Kurs:3,6
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Trochę optymistyczny typ bo City jest głównym pretendentem do tytułu mistrzowskiego gniecie rywala za rywalem jednak oglądając skrót meczu z Bournemouth ja jestem zdania, że City powoli gubi się w obronie oraz Enderson nie wygląda zbyt pewnie. Bournemouth doprowadziło do wielu sytuacji bramkowych, ale zdołali zamienić je tylko na jednego gola i to była jedna z tych trudniejszych sytuacji. City będzie się mierzyło z szerszeniami, które potrafią zaskoczyć na swoim boisku i np. wygrać z Tottenhamem a biorąc pod uwagę wszystkie występy u siebie zajmowaliby 6 lokatę. Mam dziwne przeczucie, że jutro City zgubi punkty.
⛔100
4 listopada 2018 15:28
zobacz
Dyscyplina : Pilka nozna - Anglia
Godzina : 17:00
Spotkanie ; Chelsea- Crystal Palace
Typ : CP lub remis
Kurs : 3,75
Bukmacher ; Fortuna
Analiza :
Chelsea bardzo szybko odzyskała nowy blask pod wodzą nowego trenera jednak w mojej opinii jest to zespół, który powoli traci rozpęd i coraz ciężej będzie się im grało bez rasowego snajpera a do takich raczej w tym sezonie nie należy Morata ani Giroud. Crystal Palace to zespół, który ostatnio nie najlepiej sobie radzi na wyjazdach jednak dzisiaj mam wrażenie, że Zaha poprowadzi Orłów nawet do zwycięstwa i będzie to wielka niespodzianka.
⛔100
3 listopada 2018 09:55
zobacz
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia - Premier League
Godzina:18:30
Spotkanie:Arsenal - Liverpool

Typ:Liverpool -1
Kurs:3.3
Bukmacher:Fortuna
Analiza:
W hicie Premier League na Emirates spotkają się dwie drużyny, które w ostatnich meczach popisują się bardzo dobrą formą więc bezstronni fani czekają na to spotkanie zacierając ręce. Pomiędzy bilansem wygranych meczów można zobaczyć jednak dużą różnicę, Arsenal w meczach z topką raczej zawodził a ostatnio miał łatwiejszy terminarz, który doprowadził do wielu zwycięstw co wcale oczywiście nie oznacza, że Emery nie poukładał na nowo Arsenalu a gra wygląda świetnie. Z drugiej strony mamy Liverpool, który obok City jest głównym kandydatem do mistrzostwa w Anglii. Pomimo, że ofensywne tryby w maszynie Jurgena Kloppa wydawały się niezbyt naoliwione z początku sezonu tak jak to było w poprzednim sezonie, teraz chyba wszystko idzie w dobrym kierunku - Salah zaczyna strzelać, Mane prezentuje dobrą formę od początku sezonu a Firmino pomimo, że nie strzela dużo to pracuje dla drużyny. Wg mnie Liverpool wygra to spotkanie 0:2.
⛔100
1 października 2018 11:08
zobacz
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia
Godzina: 21:00
Spotkanie: Bournemouth- Crystal Palace
Typ: Crystal Palace lub remis
Kurs: 1,7
Bukmacher fortuna
Analiza:

Mecz pomiędzy Bournemouth a Crystal Palace będzie zamykał ostatnią kolejkę 7 kolejki ligi angielskiej. Bournemouth zaczęło dość nieźle sezon bo aktualnie mimo ostatniej porażki wysokiej porażki z Burnely zajmuje wysokie 9 miejsce natomiast Crystal Palace to zespół zajmujący 13 miejsce ale tych punktów mogło być zdecydowanie więcej, brakowało im trochę szczęścia. Byli bliscy urwania punktów Liverpoolowi ale Alisson stanął na wysokości zadania. Pomimo tego, że nie zagra Benteke i gospodarze dość dobrze sobie radzą u siebie to z drugiej strony mamy Zahe w wysokiej formie a jest to zawodnik, który poziomem mógłby grać w zespole z top six a Crystal Palace lepiej w tym sezonie gra u siebie niż na wyjeździe.
⛔100
1 września 2018 11:14
zobacz
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, PL
Godzina: 18:30
Spotkanie: M.City-Newcastle
Typ: Newcastle lub remis
Kurs: 5 (7,5)
Bukmacher:
FORTUNA
Analiza:

Ryzykowny kurs, wysoki kurs ale kto nie ryzykuje szampana nie pije. Nie jest to tylko chęć zyskania przewagi na innymi z nikłymi szansami na wejścia, ale ja tu widzę dużą szanse na wygranie tego zakładu. Oglądałem mecz w poprzedniej kolejce pomiędzy Chelsea i Newcastle i według mnie Chelsea wygrała ten mecz na wielkim szczęściu ponieważ sędzie podyktował karnego po dość kontrowersyjnej sytuacji po czym Newcastle zdołało wyrównać też pod nieodgwizdaniu przez sędziego faulu na Giroud. Fakt, że Chelsea dominowała cały mecz i wg mnie jest w formie, ale takich sytuacji do strzelenia bramki zbyt dużo nie wywalczyła. To zasługa stylu gry Beniteza, bardzo defensywnego stylu a Benitez bronić się naprawdę umie. City wg mnie też nie powtórzy tak dobrego sezonu jak poprzedni i będzie gubiło punkty w spotkaniach gdzie z góry wydawałoby się, że powinni dopisać sobie 3 punkty przed meczem. Według mnie City zgubi punkty drugi raz w tym sezonie i to dzisiaj.
⛔100
7 czerwca 2018 14:48
zobacz
Dyscyplina: Tenis-Roland Garros
Godzina: 15:00
Spotkanie: Halep-Muguruza
Typ: Muguruza -1,5
Kurs: 3.1
Bukmacher: unibet
Analiza:
Gabrysia wraca na dobre do wysokiej formy i aktualnie zajmuje 3 miejsce w rankingu WTA. Na przeciw niej staje aktualna liderka tego rankingu więc dlaczego stawiam że Gabrysia wygra do 0 ? Odpowiedź jest prosta Halep mimo że jest bardziej doświadczona nie lubi grać przeciwko Gabrysi na 4 mecze wygrała jeden a trzy przegrała w tym 2 do 0. Dodatkowo dla Hiszpanka to triumfatorka FO a Halep mimo, że jest bardziej doświadczona doszła 2 razy do fianału i 2 razy przegrała rok temu młodziuteńką Łotyszką. Dodatkowo Halep ma na swoim koncie 3 setowy pojedynek z Kerber co raczej jest dużym wysiłkiem bo Kerber to defensywna zawodniczka z którą trzeba dużo biegać. Hiszpanka natomiast miała jeden mecz mniej bo Curenko kreczowała w 1/8.
⛔ 100
6 czerwca 2018 09:44
zobacz
Dyscyplina: Tenis - French Open
Godzina: 15:00
Spotkanie: Del Potro - Cilic
Typ: Juan Martin Del Potro -2.5 seta
Kurs: 3.65
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj zmierzą się 4 i 5 tenisista świata. Obaj tenisiści są wysokimi dobrze serwującymi graczami więc stawianie że Del Potro wygra do zera jest nieco ryzykowne ale już mówię co stoi za moim typem. Cilic mimo że zajmuje wyższe miejsce w rankingu jest znacznie bardziej drewnianym tenisistą od Del Potro, którego niższa pozycja jest raczej skutkiem problemów ze zdrowiem w ostatnim czasie. Po wynikach jednak nie widać że mu coś doskwiera, od początku turnieju stracił jednego seta Cilic tych setów stracił 3 w tym jednego z zajmującym 188 miejscu Hurkaczem. Del Potro pokonał Isnera który sylwetkowo jest bardzo podobny do Cilicia. Dodatkowo wcześniejsze pojedynki przemawiają za moim typem ponieważ 5 na 5 ostatnich pojedynków bezpośrednich wygrał właśnie Del Potro w tym 4 do zera.
⛔ 100
4 czerwca 2018 11:52
zobacz
Dyscyplina: Piłka Nożna towarzyskie
Spotkanie: Włochy - Holandia
Typ: over 2,5
Kurs: 2,1
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Jeszcze 8 lat temu patrząc na nazwy drużyn można by powiedzieć, że to finał mistrzostw świata a nie mecz drużyn, które nawet się na mistrzostwa nie dostały. Dzisiaj Holandia wypada jest drużyną wyblakniętą bez gwiazd w sile wieku typu Van Persi czy Robben, defensywa kuleje. Wiadomo stawianie over w meczu z Włochami jest ryzykowny jednak jest to mecz towarzyski a defensywa Holandii nie jest ostoją w ważnych meczach. Wiadomo stawianie na over w meczu Włochów jest lekko ryzykowny jest to jednak mecz towarzyski, w którym jak sądzę obaj trenerzy będą chcieli grać ofensywną piłkę z dużą ilością bramek tak żeby kibice będący na stadionie zapomnieli, że ich drużny nie biorą udziału w mundialu do czego ich przyzwyczaili przez ostatnie dekady.
⛔100
4 grudnia 2017 22:01
zobacz
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Bayern - PSG
Typ: PSG -1,5
Kurs: 5 (5,6)
Bukmacher Unibet
Analiza:
Bayern niby lepiej się zaprezentował ostatnio w lidze niż PSG ale bądźmy szczerzy na tą chwilę ani PSG ani Bayern nie mają godnego rywala w lidze co przekłada się na sporą nadwyżkę punktową na krajowym podwórku co skutkuje raczej rozluźnieniem, szczególnie w przypadku PSG. PSG to ciągle zespół gwiazd który raczej trudno nazwać drużyną, jednak te gwiazdy są najwyższego sortu i jak pokazuje ten sezon potrafią się zmobilizować na cięższego rywala którym na pewno jest jutrzejszy rywal. Pierwszy mecz pomiędzy tymi drużynami to był pokaz siły PSG a dodatkowo jutro w zespole niemieckim nie zagra Neuer. Mimo że raczej kolejność jest znana to te dwa zespoły będą walczyć na poważnie.
⛔ 100
7 sierpnia 2017 21:35
zobacz
Dyscyplina: Piłka nożna Superpuchar Europy
Godz: 20:45
Spotkanie: Real-Manchester United
Typ: Wygra puchar: Real -1
Kurs: 3.45
Buk: Fortuna
Analiza:
Kursy mimo wszystko wyrównane jak na spotkanie triumfatora ligi mistrzów, mistrza Hiszpanii i zdobywcy ligi eurpy oraz 6 miejsca w lidze angielskiej. Fakt Murinho zrobił ogromny postęp porównując początek ostatniego sezonu a koniec a Real zapewne nie jest w tak wybornej formie jak w meczu z Juventusem do tego odeszło paru graczy, ale właśnie wyżej w analizie wspominano że Mou to spec od finałow i taktycznie niszczy, ale chyba drużyna grająca najlepiej taktycznie w całej europie w ostatnim sezonie był Juventus a Real w finale się po nim przejechał. Uważam więc że MU nie jest jeszcze w stanie sprzeciwstawić się sile rażenia Realu i sądzę że w tej chwili mimo że przez ostatnie lata tak nie uważałem to Real ma drużynę a nie tylko zlepek gwiazd do czego teraz można porównać MU.
⛔ 100
7 sierpnia 2017 18:22
zobacz
Dyscyplina: Piłka Nożna - rumunia 1liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Barcelona - Chapecoense
Typ: over 6,5
Kurs: 5
Bukmacher: unibet
Analiza:
No cóż mecz o pietruszkę może i tak, ale także można mówić że charytatywny biorąc pod uwagę fakt, że Chapecoense to drużyna, która niedawno straciła większość podstawowych graczy i to nie w wyniku kontuzji a w wyniku śmierci można wysunąć że nie będzie w stanie stawić oporu ale Barcelona na pewno też da strzelić dla drużyny z Brazylii sądzą że wynik będzie wysoki i mam głupie przeczucie że zakończy się wynikiem 6:3 😄
⛔100
6 sierpnia 2017 11:37
zobacz
]Dyscyplina:/[B] Piłka Nożna - Tarcza Wspólnoty FA
Godzina: 14:00
Spotkanie: Arsenal-Chelsea
Typ: Arsenal
Kurs: 3,15
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Jak dla mnie trochę zawyżony kurs w stronę Arsenalu ponieważ Arsenal się trochę zmienił już nie zajmuje czwartego miejsca w lidze co sezon wygrywa jakieś mniej znaczące trofeum w Anglii 😄 . Teraz trochę więcej konkretów, Chelsea mimo że wygrała ligę to coraz częściej słyszy się o konfliktach między piłkarzami a Conte ewentualnie między zarządem a Conte. Warto też wspomnieć że puchar Anglii który Arsenal wygrał w poprzednim sezonie mimo dość słabego miejsca w lidzę wygrał właśnie z Chelsea. Alexis Sanchez na razie nie odszedł, Wagner raczej ma do dyspozycji pierwszy skład a w Chelsea nie zagra Hazard więc postać kluczowa w Chelsea jak dla mnie kurs zawyżony i warto z niego skorzystać.
⛔100
5 sierpnia 2017 09:41
zobacz
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 17:00
Spotkanie: PSG - Amiens
Typ: NEymar dwie lub więcej (musi wystąpić od początku)
Kurs: 2,6
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Najdroższy piłkarz w historii wczoraj został zaprezentowany przez PSG, czy to kosmiczna cena, wygórowana a może Neymar okaże się nie wypałem ? Tego tak na prawdę nie wie nikt. Według mnie Neymar zwróci się nie tylko marketingowo, ale również i sportowo to jest piłkarz który jest głównym kandydatem do zdominowania piłkarskiego globu po erze Messiego i Ronaldo a dodatkowo skupienie największych gwiazd światowego futbolu nie jest już tylko w Hiszpanii a dokładniej w Realu i Barcelonie a dodatkowo Neymar może równocześnie walczyć w oddzielnym klubie o złotą piłkę z wyżej wymienionymi. To że dzisiaj koledzy będą grali pod Neymara to nie mam żadnych wątpliwości największą wątpliwością jest to czy wejdzie od pierwszej minuty czy może wejdzie po połowie a może wogole nie wejdzie.
ZWROT

Ostatnie 20 tematów na forum

zobacz wszystkie
Temat
ostatni wpis
Typy lsk

szymek1621 : Dyscyplina : Piłka Nożna – Hiszpania Godzina : 19:30 Spotkanie : Barcelona - Gjon Typ : under 5 azjan Kurs : 1,63 Bukmacher : pinnacle Analiza : Bukmacherzy trochę przeceniają …

Bogacimy się

szymek1621 : Witam, postanowiłem zrobić mały projekt bukmacherski który ma mi pomóc a także Wam się wzbogacić. Grane będą typy przedmeczowe jak i live z przeróżnych dziedzin, będę także pożyczał typy od …

ostatni wpis 14 lutego 2017 23:55 przez szymek1621
Piłka nożna, siatkówka, darts live i przedmeczowe.

szymek1621 : Dyscyplina: Dart Spotkanie: Thornton vs Chissnal ➕ 3,32 jednostki Typ: over 10,5 180 Kurs: 1.83 Bukmacher: bet365 Godz: 14:00 Stawka 4/10 Gra odbywa się do wygranych dziesięciu legów, a że …

ostatni wpis 6 lipca 2016 09:45 przez szymek1621
Cashback z betclica ip

szymek1621 : Witam, chciałbym skorzystać z cashbacku na betclic tylko nie wiem czy mi zwrócą bo mój współlokator logował na betclicu na swoim koncie (korzystamy z jednej sieci ) tyle że on …

cielson
cielson
Gru 2016
116 99 4
  • Całe życie w jednym Klubie

Jesteś na forum 5 lat

• Widzisz, dobro wraca

Otrzymałeś reputację od 50 osób

• Jak Totti i Gerrard

Jesteś na forum 2 lata

• Skończyłem Roczek

Jesteś na forum rok

• Bukmacherka to moja pasja

Napisałeś 200 wpisów w dziale Kuponów ze Statystykami lub Kuponów

• Zacząłem nową przygodę

Gratulacje! Napisałeś swój pierwszy wpis

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.