Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

staneeslaw

staneeslaw
Lis 2019
13
64
Listopad 2019
3 tygodnie, 4 dni temu
13
64
Profil użytkownika staneeslaw świeci pustkami, ponieważ nic o sobie nie napisał :(

Statystyki

Dział% wpisów
Systemy bukmacherskie, Informacje i Opinie38,5%
Firmy Bukmacherskie30,8%
Dla początkujących23,1%
Pozostałe Sporty - Typy Bukmacherskie7,7%

Ostatnie 20 wpisów na forum

zobacz wszystkie
17 stycznia 2020 08:47
zobacz
Superbet chyba też jeszcze martwy, bo nie można się zarejestrować. Chyba, że oślepłem i czegoś nie widzę? 
https://www.superbet.pl/zaklady-bukmacherskie
17 stycznia 2020 08:35
zobacz
można sprawdzić tu kilka skarg na stshttps://trustbet.pl/sts-opinie/ może to będzie pomocne. ja wlasnie wczoraj znalazlem te stronę, bo szukałem tematów akurat nie na sts, ale na sts też są to podsyłam. W sumie to są jak reklamacje.
17 stycznia 2020 08:28
zobacz
Coś tam się już dzieje, można jakieś skargi podejrzeć. Ale strona chyba dość nowa.
Jak mam składać reklamację do buka, gdzie rozstrzyga ich komisja i nawet nie mogę się odwołać to przynajmniej jest jeszcze jakieś inne źródło. Bo te ich czaty pozalsieboze.... Nieraz ja wiem więcej o zasadach niż oni. Dla mnie spoko opcja, bo jednak buki lubią kantowac.... Trzeba będzie się temy przyjrzeć 
16 stycznia 2020 13:33
zobacz
HEJA, zakladam temat, bo tu duzo jest tematów o problemy z bukmacherami, a dziś znalazłem taką stronę, bo sam mam problem z bukiem i szukałem rozwiązania. Póki co może ktoś korzystał to może się wypowiedzieć?

To jest ta strona do składania skarg : https://trustbet.pl/
16 stycznia 2020 13:30
zobacz
ja proponuje sie odezwac na tej stronie, bo skoro nie masz juz tam konta to nie wiem
https://trustbet.pl/
16 stycznia 2020 10:48
zobacz
A ja właśnie znalazłem taką stronę, gdzie można składać skargi na bukmacherów i oni pomagają je rozwiązywać. Więc pewnie warto spróbować, bo to jednak już coś więcej niż tylko reklamacja do bukmachera. 

https://trustbet.pl/
2 grudnia 2019 09:00
zobacz
Totolotek zleca wypłaty na konta bankowe codziennie w dni robocze do godziny 10.00, więc teoretycznie jeśli się zleci wypłatę do 10.00 to po 12 na następny dzień powinny być na koncie.
14 listopada 2019 08:43
zobacz
W betfanie mamy też już zakład na american music awards
https://betfan.pl/rozrywka/show-biznes/zaklady-na-american-music-awards-w-betfan
8 listopada 2019 10:28
zobacz
Ja to bym i pograł w forbecie, ale od razu zbanowali mi konto. To znaczy dokładnie mówiąc jest "zamknięte bez możliwości odblokowania", a na czacie powiedzieli, że jedyne co mogę zrobić to złożyć pisemne zażalenie (pewnie mają na myśli reklamację).

Powołują się na to, że "konto jest powiązane z innym adresem IP". U mnie w gospodarstwie domowym nikt nie ma konta na forbecie, w ogóle nikt nie ma konta u żadnego buka, a tylko w forbecie miałem taką akcję. Może kiedyś jakiś kumpel korzystał z mojego wifi do obstawienia i stąd to rzekome powiązanie, nie wiem. Mimo wszystko słaby jest w mojej ocenie stosunek do gracza, tym bardziej że miałem tam zrobione już konto stałe, po całej weryfikacji dokumentowej. Dałem mój skan dowodu itd. - to są chyba jednak jakieś dane, które świadczą o tym, że jestem osobą prawdziwą, że ja to ja, nie ma takiego drugiego mnie w forbecie. Gdyby im zależało jakkolwiek to by nie zamykali mi od razu konta bez możliwości odblokowania (poza tym, że chyba w lvbet w identycznej sytuacji trzeba spełnić jakieś kretyńskie warunki typu zdjęcie z dzisiejszym "Faktem" przy twarzy i dowodem osobistym - zawsze mi się to kojarzyło z metodami porywaczy w filmach, może stąd ten pomysł. Także tam można jeszcze konto odblokować, a w forbet od razu do widzenia i nara).

Także w mojej strony ocena negatywna jak na user experience i podejście typu customer friendly. Jak NIE to NIE.
7 listopada 2019 08:47
zobacz
Na forum wiele piszecie o limitach stawek u buków i widzę, że są w tym temacie spore różnice. Fajnie by było zebrać to w jednym miejscu i może wyjdzie kto najrzadziej narzuca limity albo w jakim momencie najczęściej ma to miejsce u danego buka. 
Proszę o wpisywanie po schemacie, żeby zachować porządek:

Nazwa buka, szacunkowa liczba postawionych kuponów (do czasu nałożenia limitu), zagrane stawki przy nałożeniu limitu i dowolny opis sytuacji, jeśli ktoś chce.

Ciekawe kto wypadnie najgorzej, a kto najlepiej!
6 listopada 2019 09:33
zobacz
Nie ma już tego. Tylko to, co na stronie, więc bieda.

https://www.totolotek.pl/pl/promotions/overview
6 listopada 2019 09:12
zobacz
Słuchajcie, a czy regulaminy promocji u buków muszą być też klepnięte przez Ministerstwo Finansów czy tylko te ich główne regulaminy mają takie wymagania?
6 listopada 2019 09:10
zobacz
Skrillem można wpłacać w fortunie, sts, lvbet, totolotku i etoto

Ostatnie 20 tematów na forum

zobacz wszystkie
Temat
ostatni wpis
Skargi na bukmacherow

staneeslaw : HEJA, zakladam temat, bo tu duzo jest tematów o problemy z bukmacherami, a dziś znalazłem taką stronę, bo sam mam problem z bukiem i szukałem rozwiązania. Póki co może ktoś …

Limity stawek - prawdziwe dane

staneeslaw : Na forum wiele piszecie o limitach stawek u buków i widzę, że są w tym temacie spore różnice. Fajnie by było zebrać to w jednym miejscu i może wyjdzie kto …

  • Zacząłem nową przygodę

    Gratulacje! Napisałeś swój pierwszy wpis

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.