Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

roninho

roninho
Wrz 2019
1
0
Wrzesień 2019
3 miesiące temu
1
Mężczyzna
29 lat
Toruń
bet365

Statystyki

Dział% wpisów
Systemy bukmacherskie, Informacje i Opinie100,0%

Ostatnie 20 wpisów na forum

zobacz wszystkie
9 września 2019 20:56
zobacz

Skoro jesteśmy przy kryptowalutach to chciałbym Wam coś zaprezentować. Portfel kryptowalutowy Cloud Token. Możesz trzymać swój kapitał na tym portfelu jednocześnie zarabiając na tym.

1. W projekcie Cloud Token masz możliwość zarobienia od 6% do 12% swojego wkładu miesięcznie, 0.3% dziennie. ( przy reinwestycji zarobionych tokenów znacznie więcej)

2. Naliczenie otrzymujesz za pomocą bota Jarvis AI do którego wrzucasz swoje kryptowaluty. Bot działa na zasadzie arbitrażu obracając naszymi udostępnionymi kryptowalutami na parudziesięciu giełdach.

3. Projekt ten cechuje duża transparentność, masz pełen wgląd na operacje (są videa z tradingu !), eventy i twórce projektu, który jest bardzo aktywny na facebooku. Niedawno miał miejsce pierwszy event w Polsce ( a zarazem w Europie) cieszący się dużą popularnością.

4. Nie ma tu zamrażania kapitału, opłat za używanie aplikacji ani żadnych pakietów. Po prostu wrzucasz kryptowaluty w Jarvisa i czekasz na pierwsze dolary

5. Wartość Cloud Tokena stale rośnie. W maju gdy projekt startował 0,3$, obecnie 0,48$

Po więcej informacji proszę pisać na priv

  • Zacząłem nową przygodę

    Gratulacje! Napisałeś swój pierwszy wpis

  • Latka lecą

    Uzupełniłeś swój wiek w profilu

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.