Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

rodzyn9125

rodzyn9125
Kwi 2019
26
114
Kwiecień 2019
1 tydzień temu
26
114
Profil użytkownika rodzyn9125 świeci pustkami, ponieważ nic o sobie nie napisał :(

Statystyki

Dział% wpisów
Piłka Nożna - Typy Bukmacherskie65,4%
Pozostałe Sporty - Typy Bukmacherskie26,9%
Zakłady Bukmacherskie, Nasze Kupony i Typy7,7%

Ostatnie 20 wpisów na forum

zobacz wszystkie
8 października 2019 13:21
zobacz
Miedwiediew - Norrie
Norrie + 1.5
2.65
Berclick

Na pierwszy rzut oka wydaje się być wszystko jasne jednak czy na pewno? Rosjanin w świetnej formie jednak Norrie walczy w każdym meczu o zwycięstwo co pokazał nam na przykład mecz z Andy Murrayem. 
6 października 2019 10:15
zobacz
Southampton - Chelsea
Chelsea win
1.86
Fortuna

Jak dla mnie dość ciekawy mecz na stadionie St. Mary gdzie Southampton podejmie dzisiaj Chelsea. Bukmacherzy większe szanse dają ekipie The Blues co ukazują kursy wystawione na ten mecz oraz fakt iż z minuty na minute kursy te maleją. Co do samego spotkania to Southampton jest ligowym średniakiem i taki mecz z Chelsea walczącą o Europejskie Puchary nie powinno się im dawać większych szans na wygraną jednak jest tutaj mały handicap własnego boiska. Argumenty stojące po stronie przyjezdnych są jednak nieskazitelne i stawiam tutaj na Chelsea.
30 września 2019 20:30
zobacz
Tottenham - Bayern
Typ: Tottenham
Ako: 3.30
Fortuna

Dla mnie taki kurs to totalne nieporozumienie. Rozumiem iż Bayern wygrał swój pierwszy mecz natomiast Olympiakos zremisował u siebie z Kogucikami. Co dzieli te dwie ekipy? To na pewno zgranie na Europejskich murawach. Tottenham nie raz ukazywał swoją piekielną moc w grze na własnym podwórku. Jeżeli Bayern chce tutaj coś ugrać to musi się sporo napracować a to nie będzie łatwe ponieważ Tottenham podejdzie do tego meczu w 100 % zmotywowane a tak jak mówiłem zgranie zespołu jest po stronie graczy z Anglii.
1 września 2019 12:35
zobacz
Dyscyplina : Koszykówka / Mistrzostwa Świata
Godzina 14:00
Spotkanie : Chiny - Polska
Typ : Polska (-3.5)
Kurs : 2.20
Bukmacher: STS

W Poniedziałkowe popołudnie zagrają pomiędzy sobą ekipy, które raczej będą walczyć o pierwsze miejsce w grupie. Stawiam tutaj na naszą reprezentacje ponieważ uważam ich za silniejszą ekipę co pokazuje między innymi bilans bezpośrednich spotkań. Rozumiem iż Chiny grają na własnym stadionie w Pekinie i będą motywowani przez swoich kibiców jednak spadki kursów potwierdzają mnie w twierdzeniu iż Chińczycy nie wytrzymają presji tego meczu. Dodatkowym handicapem tego typu jest fakt iż nasza reprezentacja świetnie czuje się jako outsider co pokazuje historia meczy naszych koszykarzy.

100
2 września 2019 19:35 przez karciarz
31 sierpnia 2019 21:55
zobacz
Dyscyplina : Piłka nożna / Szkocja
Godzina : 13:00
Spotkanie : Rangers : Celtic
Typ : Rangers won 
Kurs : 2.35
Bukmacher : STS

Niesamowicie zapowiadający się mecz na szczycie Szkockiej Ligi. Tak jak napisał kolega wyżej w tym meczu zawodnicy dają z siebie wszystko ponieważ są to derby. Ja sobie myślę iż Glasgow Rangers będzie chciało udowodnić iż  nie są słabszą ekipą od swoich przeciwników co pokazuje bezpośredni bilans obu drużyn. Dochodzą do tego kontuzje zawodników co wpływa korzystniej dla Glasgow Rangers. 

100
1 września 2019 14:58 przez neutralny
28 sierpnia 2019 10:27
zobacz
Club Brugge - Lask Linz
Club Brugge
@ 1.80
Betclic

Panowie pierwszy mecz w Austrii zakończony zwycięstwem drużyny z Belgii. Nie mam pojęcia czym kierują się bukmacherzy wystawiające takie kursy na Niebiesko - czarnych. Wszystko wskazuje na wygraną gospodarzy dla mnie bet dnia.
28 sierpnia 2019 07:01
zobacz
Belgia - Polska
Polska (-2.5 seta)
@ 2.52
Fortuna

Nasze zawodniczki są w gazie nie raz już pokazały w tym sezonie jak i w poprzednich latach iż siatkówka w naszym kraju stoi na wysokim poziomie. Co do Belgijek to chyba nie utrzymają tak wysokiej formy aby urwać naszej ekipie seta. Polki jak i Belgijki spotykały się ze sobą nie jednokrotnie i bywało różnie biorąc uwagę iż jest to turniej rozgrywane w naszym kraju stawiam tutaj dokładny wynik 3:0 dla Polek ;)
25 sierpnia 2019 09:27
zobacz
cytat z dnia 22 sierpnia 2019 23:27 przez main1991
ŁKS - Legia
Typ: Legia handicap -1
Kurs: 4.25 STS
Analiza:
Kolejna kolejka ekstraklasy, to już 6 i już coś można powiedzieć więcej o obu ekipach.
Gospodarze jako beniaminek zaczęli z wysokiego C i zdobyli w pierwszych dwóch meczach 4 pkt. Teraz jednak znacząco obniżyli loty i zanotowali trzy porażki z rzędu. Ich gra nie wygląda najlepiej ale trzeba im oddać że terminarz ich nie oszczędzał do tej pory.
Legia zgromadziła tylko 7 pkt w 4 meczach, co jak na tą drużynę jest słabym wynikiem. Na plus dla nich jest to że robią małe bo małe ale postępy, tracą mało bramek. Do poprawy napewno skuteczność, ale myślę że to przyjdzie z czasem. Mam nadzieję że nie są zmęczeni pucharami i zaczną strzelać już w Łodzi. 
Typuje w tym meczu zwycięstwo Legii co najmniej dwoma golami po dobrym kursie wartym ryzyka.

Również idę w stronę Legii, mecz z Glasgow Ranger pokazuje nam iż Warszawianie wchodzą na odpowiednie tory a i na wyjazdach z tego co pamiętam grają nieco lepiej niż u siebie taką są właśnie ekipą. Nie widzę tutaj w ŁKS zawodnika, który mógł by postraszyć ekipę Stołecznych. Dla mnie taki kurs na Legię jest nieco zawyżony a to lepiej dla obstawiających.

15 sierpnia 2019 15:06
zobacz
Nishioka - De Minaur
Nishioka Win @ 2.59 Fortuna

Niesamowicie imponuje mi ten młody japoński zawodnik, wczoraj ograł Nishikorego dzisiaj stawiam na niego z powodu niesamowitej formy ... 

16 sierpnia 2019 11:12 przez wielki_gracz : Rozliczyłem za Ciebie
14 sierpnia 2019 19:17
zobacz
coś słaby ten Atremitos 😅
14 sierpnia 2019 16:39
zobacz

Panowie ja rozumiem wasze bóle głowy co do gry naszych zespołów jednak spadki na Legię można zrozumieć po tym iż Legia lepiej czuje się jako outsider gdzie nikt na nich nie liczy. Dla mnie kursy wystawione w ten sposób to  nic innego jak potwierdzenie meczów historii Legii Warszawa a ten Atremitos to mi jakoś w głowie nigdy nie utkwił. Grecka piłka jest jeszcze słabsza niż Polska i stawiam tutaj na Legie.

Legia Win @ 2.20 Fortuna

13 sierpnia 2019 19:44
zobacz
Panowie @ 2.25 na Manchester to łakomy kąsek po tym jak zagrali z Chelsea nie widzę szans dla Wolverhampton. Wiadomo nie od dziś iż ManU szuka najlepszego dla siebie ustawienia i chyba je znaleźli, jeżeli zagrają podobnie jak z Chelsea jestem spokojny o wynik. 
13 sierpnia 2019 19:30
zobacz
Celtic - Cluj
Cluj AH  +0.5
@ 2.75
LVBet

Dla mnie bardzo dobrze zapowiadający się mecz w lidze mistrzów. Patrząc ze strony mentalnej to większą presję odczuwają piłkarze Celticu. W pierwszym meczu padł remis 1-1. Nie widziałem tego meczu, wiadomo iż Celtic jest rozpoznawalną marką w Europejskich Pucharach co ma duży wpływ na oszacowane kursy. Cluj jest mistrzem swojej ligi z Rumunii ogrywając w niej taką drużynę jak Steua Bukareszt co udowadnia iż w piłkę grać potrafią. Być może w tym meczu będą karne ? ;) 
13 sierpnia 2019 19:31 przez rodzyn9125
1 lipca 2019 13:42
zobacz
Cerreno-Busta Win @ 2.30 STS

Big bet dla mnie tego dnia. Wiadomo nie od dziś iż Busta gra od lat ponadprzeciętny poziom natomiast dzisiejszy jego rywal to nastolatek i do takich turniejów ma jeszcze czas. 
23 czerwca 2019 15:52
zobacz
Katar - Argentyna Typ: Katar lub Remis @ 4.00 PZbuk

Ja dzisiaj lecę na Katar. Kursy wystawione na ten mecz to kosmos spoglądając na to co wyczynia Argentyna. Bezpośredni bilans obydwoch ekip oczywiście na korzyść Argentyny jednak Katar ma nowych zawodników i z pewnością dadzą z siebie wszystko aby utrzeć nosa Argentynczykom.
22 czerwca 2019 16:27
zobacz
Mecz przyjaźni pomiędzy Bate a Piastem obydwie ekipy się wspierają co to będzie na boisku ? Według mnie Piast ma spore szanse jednak musi zagrać tak jak w ostatnich meczach ekstraklasy czyli uważnie w obronie a tutaj ciekawostka ponieważ obrona się rozpadła zawodnicy poodchodzili, brakuje również napastnika więc kto ma strzelać ? Fornalik to dobry trener liczę na jego decyzje ;)
22 czerwca 2019 16:14
zobacz
Przeglądam forum i widzę tutaj same wpisy jaka to Polska nie jest świetna itp. oglądałem mecz Włochów z Polakami i nie mam pojęcia jak to mogło zakończyć się wygraną Polaków, Ten mecz powinien nam pokazać na jakim poziomie jest młodzieżówka Polaków. Dla mnie jest to mecz o pierwsze miejsce i czuję iż Hiszpanie udowodnią swój poziom i ogra Polaków bez większych problemów.
22 czerwca 2019 10:19
zobacz
Boliwia - Wenezuela Typ: Boliwia Win @ 6.60 Fortuna

Panowie taki kurs na Boliwie jest dla mnie przesadą. Dwa remisy Wenezueli wiele znaczą jednak bezpośredni bilans tych drużyn wskazuje iż wszystko jest możliwe. Ciężko przewidzieć co zagrają obydwie ekipy jednak Boliwia po takim kursie jest łakomym konskiem.
18 czerwca 2019 18:25
zobacz
Anglia - Francja 
Francja Win
@ 2.85
Totolotek

Dla mnie zdecydowanie mecz dla Francuzów, wiadomo iż obie ekipy są docenione w Eurpoie jeżeli jednak chodzi o młodzieżówkę to trzeba uznać iż francuzi są tutaj nieznacznym faworytem. Spoglądając na kursy to dla mnie takie walenie w bambuko od bukmacherów. Potwierdzeniem moich słów z pewnością może być bilans bezpośrednich spotkań. Jedyne co mogło by mnie skusić na postawienie na Anglików to z pewnością mecze towarzyskie jednak są to mecze na innym poziomie co nikomu raczej nie muszę mówić.  
2 czerwca 2019 22:45
zobacz
Argentyna -1.5 seta @ 2.05 STS1:3

Dla mnie za niski kurs jednak może komuś się przyda. Gram tutaj handicap w meczu Argentyny przeciwko Canady. Dla mnie zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu są właśnie Argentynczycy, którzy są w niezłej formie a do tego dochodzi korzystny bilans meczów z Kanadą. 
3 czerwca 2019 14:58 przez zibi16
  • Nie jestem cebulą

Zaakceptowałeś zgody marketingowe w ustawieniach, dzięki temu pomagasz w rozwoju Forum!

• Zacząłem nową przygodę

Gratulacje! Napisałeś swój pierwszy wpis

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.