Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

rodzyn9125

rodzyn9125
Kwi 2019
18
107
Kwiecień 2019
5 godzin, 40 minut temu
18
107
Profil użytkownika rodzyn9125 świeci pustkami, ponieważ nic o sobie nie napisał :(

Statystyki

Dział% wpisów
Piłka Nożna - Typy Bukmacherskie72,2%
Pozostałe Sporty - Typy Bukmacherskie27,8%

Ostatnie 20 wpisów na forum

zobacz wszystkie
15 sierpnia 2019 15:06
zobacz
Nishioka - De Minaur
Nishioka Win @ 2.59 Fortuna

Niesamowicie imponuje mi ten młody japoński zawodnik, wczoraj ograł Nishikorego dzisiaj stawiam na niego z powodu niesamowitej formy ... 

wczoraj 11:12 przez wielki_gracz : Rozliczyłem za Ciebie
14 sierpnia 2019 19:17
zobacz
coś słaby ten Atremitos 😅
14 sierpnia 2019 16:39
zobacz

Panowie ja rozumiem wasze bóle głowy co do gry naszych zespołów jednak spadki na Legię można zrozumieć po tym iż Legia lepiej czuje się jako outsider gdzie nikt na nich nie liczy. Dla mnie kursy wystawione w ten sposób to  nic innego jak potwierdzenie meczów historii Legii Warszawa a ten Atremitos to mi jakoś w głowie nigdy nie utkwił. Grecka piłka jest jeszcze słabsza niż Polska i stawiam tutaj na Legie.

Legia Win @ 2.20 Fortuna

13 sierpnia 2019 19:44
zobacz
Panowie @ 2.25 na Manchester to łakomy kąsek po tym jak zagrali z Chelsea nie widzę szans dla Wolverhampton. Wiadomo nie od dziś iż ManU szuka najlepszego dla siebie ustawienia i chyba je znaleźli, jeżeli zagrają podobnie jak z Chelsea jestem spokojny o wynik. 
13 sierpnia 2019 19:30
zobacz
Celtic - Cluj
Cluj AH  +0.5
@ 2.75
LVBet

Dla mnie bardzo dobrze zapowiadający się mecz w lidze mistrzów. Patrząc ze strony mentalnej to większą presję odczuwają piłkarze Celticu. W pierwszym meczu padł remis 1-1. Nie widziałem tego meczu, wiadomo iż Celtic jest rozpoznawalną marką w Europejskich Pucharach co ma duży wpływ na oszacowane kursy. Cluj jest mistrzem swojej ligi z Rumunii ogrywając w niej taką drużynę jak Steua Bukareszt co udowadnia iż w piłkę grać potrafią. Być może w tym meczu będą karne ? ;) 
13 sierpnia 2019 19:31 przez rodzyn9125
1 lipca 2019 13:42
zobacz
Cerreno-Busta Win @ 2.30 STS

Big bet dla mnie tego dnia. Wiadomo nie od dziś iż Busta gra od lat ponadprzeciętny poziom natomiast dzisiejszy jego rywal to nastolatek i do takich turniejów ma jeszcze czas. 
23 czerwca 2019 15:52
zobacz
Katar - Argentyna Typ: Katar lub Remis @ 4.00 PZbuk

Ja dzisiaj lecę na Katar. Kursy wystawione na ten mecz to kosmos spoglądając na to co wyczynia Argentyna. Bezpośredni bilans obydwoch ekip oczywiście na korzyść Argentyny jednak Katar ma nowych zawodników i z pewnością dadzą z siebie wszystko aby utrzeć nosa Argentynczykom.
22 czerwca 2019 16:27
zobacz
Mecz przyjaźni pomiędzy Bate a Piastem obydwie ekipy się wspierają co to będzie na boisku ? Według mnie Piast ma spore szanse jednak musi zagrać tak jak w ostatnich meczach ekstraklasy czyli uważnie w obronie a tutaj ciekawostka ponieważ obrona się rozpadła zawodnicy poodchodzili, brakuje również napastnika więc kto ma strzelać ? Fornalik to dobry trener liczę na jego decyzje ;)
22 czerwca 2019 16:14
zobacz
Przeglądam forum i widzę tutaj same wpisy jaka to Polska nie jest świetna itp. oglądałem mecz Włochów z Polakami i nie mam pojęcia jak to mogło zakończyć się wygraną Polaków, Ten mecz powinien nam pokazać na jakim poziomie jest młodzieżówka Polaków. Dla mnie jest to mecz o pierwsze miejsce i czuję iż Hiszpanie udowodnią swój poziom i ogra Polaków bez większych problemów.
22 czerwca 2019 10:19
zobacz
Boliwia - Wenezuela Typ: Boliwia Win @ 6.60 Fortuna

Panowie taki kurs na Boliwie jest dla mnie przesadą. Dwa remisy Wenezueli wiele znaczą jednak bezpośredni bilans tych drużyn wskazuje iż wszystko jest możliwe. Ciężko przewidzieć co zagrają obydwie ekipy jednak Boliwia po takim kursie jest łakomym konskiem.
18 czerwca 2019 18:25
zobacz
Anglia - Francja 
Francja Win
@ 2.85
Totolotek

Dla mnie zdecydowanie mecz dla Francuzów, wiadomo iż obie ekipy są docenione w Eurpoie jeżeli jednak chodzi o młodzieżówkę to trzeba uznać iż francuzi są tutaj nieznacznym faworytem. Spoglądając na kursy to dla mnie takie walenie w bambuko od bukmacherów. Potwierdzeniem moich słów z pewnością może być bilans bezpośrednich spotkań. Jedyne co mogło by mnie skusić na postawienie na Anglików to z pewnością mecze towarzyskie jednak są to mecze na innym poziomie co nikomu raczej nie muszę mówić.  
2 czerwca 2019 22:45
zobacz
Argentyna -1.5 seta @ 2.05 STS1:3

Dla mnie za niski kurs jednak może komuś się przyda. Gram tutaj handicap w meczu Argentyny przeciwko Canady. Dla mnie zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu są właśnie Argentynczycy, którzy są w niezłej formie a do tego dochodzi korzystny bilans meczów z Kanadą. 
3 czerwca 2019 14:58 przez zibi16
2 czerwca 2019 22:34
zobacz
Khachanov @ 2.68 Fortuna

Dla mnie mecz pomiędzy Khachanovem a Del Potro zapowiada się na niesamowity spektakl. Wiadomo po statystykach iż bezpośredni bilans spotkań jest na korzyść Argentynczyka jednak grali oni na hardzie a nie na clayu. Po obecnej formie widać iż obaj zawodnicy dobrze sobie radzą ja stawiam tutaj na Rosjanina ponieważ motywacja tego zawodnika aby wygrać będzie niesamowita a już nie raz pokazywał świetny tenis. Myślę sobie iż Del Potro nie wytrzyma presji i odda ten mecz Khachanovi.
2 czerwca 2019 22:32
zobacz
Khachanov @ 2.68 Fortuna

Dla mnie mecz pomiędzy Khachanovem a Del Potro zapowiada się na niesamowity spektakl. Wiadomo po statystykach iż bezpośredni bilans spotkań jest na korzyść Argentynczyka jednak grali oni na hardzie a nie na clayu. Po obecnej formie widać iż obaj zawodnicy dobrze sobie radzą ja stawiam tutaj na Rosjanina ponieważ motywacja tego zawodnika aby wygrać będzie niesamowita a już nie raz pokazywał świetny tenis. Myślę sobie iż Del Potro nie wytrzyma presji i odda ten mecz Khachanovi.
6 czerwca 2019 23:59 przez wielki_gracz
26 maja 2019 17:20
zobacz
Senegal - Kolumbia
Typ: Kolumbia
@ 2.30
LVBet

Jest to mecz ekip, które walczą o pierwsze miejsce w grupie. Dla mnie nieznacznym faworytem w tym meczu są piłkarze z Kolumbii. oczywiście można powiedzieć iż obie ekipy nie męczyły się za bardzo w pierwszych swoich spotkaniach. Jednak psychologicznie Kolumbia wygląda lepiej. Senegal ostatni mecz gra z Polakami co może sprawiać iż w tyle głowy będzie im siedziało że nie mogą przegrać a to zazwyczaj tak to się kończy. Kolumbia pokazała w meczu z Polakami iż potrafią wykorzystać każdy błąd rywali. 
24 kwietnia 2019 14:50
zobacz

Manchester United - Manchester City

United Won or draw

@ 2.70 

Pzbuk

Dla mnie dość spore value. Oczywiście City w lepszej formie wyżej w tabeli jednak uważam iż tutaj przewaga własnego boiska da Czerwonym Diabłom przewagę. 

7 kwietnia 2019 11:29
zobacz
cytat z dnia 7 kwietnia 2019 11:26 przez gerro28
cytat z dnia 7 kwietnia 2019 11:05 przez rodzyn9125

Everton - Arsenal

Arsenal Win

Ako: 2.35

STS

Dla mnie dość ciekawy mecz pod względem mentalnym jak i  sportowym. Everton w tym sezonie przyzwoite wyniki jednak śmiem wątpić aby powalczyli o Europejskie puchary. Natomiast Arsenal jak najbardziej gra o Ligę Mistrzó, jeżeli przyjżymy się bliżej temu spotkaniu pod względem historycznym widzimy iż Kanonierzy domimują nad ekipą Evertonu. Dla mnie dość spore Value i popieram grać singlem ten mecz.

Po odjęciu podatku realny kurs po jakim grasz to 2,07 co oznacza 48% .Rozumiem że zakładasz,że arsenal wygrywa więcej niż 1 na 2 razy ze świetnie dysponowanym evertonem u siebie?

Rozumiem Twój problem, jednak po porównaniu obu ekip oraz ich dyspozycji gra po takim kursie jest dla mnie Value.

7 kwietnia 2019 11:05
zobacz

Everton - Arsenal

Arsenal Win

Ako: 2.35

STS

Dla mnie dość ciekawy mecz pod względem mentalnym jak i  sportowym. Everton w tym sezonie przyzwoite wyniki jednak śmiem wątpić aby powalczyli o Europejskie puchary. Natomiast Arsenal jak najbardziej gra o Ligę Mistrzó, jeżeli przyjżymy się bliżej temu spotkaniu pod względem historycznym widzimy iż Kanonierzy domimują nad ekipą Evertonu. Dla mnie dość spore Value i popieram grać singlem ten mecz.

• Nie jestem cebulą

Zaakceptowałeś zgody marketingowe w ustawieniach, dzięki temu pomagasz w rozwoju Forum!

• Zacząłem nową przygodę

Gratulacje! Napisałeś swój pierwszy wpis

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.